Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chasia

chasia

#4282226 Napisano: 11.04.2011 02:42:50 w PLAGIATY

chasia

#4281855 Napisano: 11.04.2011 11:34:07 w Carrefour konkursy
Miałam przed chwilą telefon, bon z 25.03 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4279518 Napisano: 10.04.2011 09:03:10 w Paragony
kamela91 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

toka napisał(a):

bip napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Kupię paragon z Praktikera - oferty na pw emotka


oj, coś mi sie wydaje, że jak rozwiążą ten konk to będzie rekordowa ilość poszukujących emotka bo paragony Praktikera staja się dobrem deficytowym emotka
w temacie mam paragon adidasa z tesco i z reala na dwa Vanishe.


nie sądze-czasem paradoksalnie im wiecej nagród tym trudniej wygrac.A w temacie mam paragon z praktikera ale dzis wysłałam zgłoszenie i od kilku godzin nie mam zwrotki więc nie napalajcie się z zakupem paragonów bo chyba im system szwankuje emotka


noo pewnie trudno będzie wygrać

a i z zakupami będą problemy, bo później trzeba będzie jechać do tego sklepu po odbiór nagrody emotka


Sytuacja taka sama jak z telewizorami z Kamisa emotka Ludzie ze środkowej i poludniowej Polski odbierają telewizory np. w Szczecinie. emotka



A telewizorów z Kamisa nie wysyłali kurierem? Ja przynajmniej swój dostałam kurierem i nie musiałam iść 20 metrów po odbiór do sklepu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4268482 Napisano: 05.04.2011 03:27:32 w Paragony
Szukam skanu paragonu z Zywiec Carrefour na kask, data do 20.03. Prosze o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4211196 Napisano: 11.03.2011 12:50:07 w Paragony
chasia napisał(a):

Szukam paragonu Wedel z początku marca, sklep obojętny. Prosze o PW.



Najlepiej 1-4 marca. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4211169 Napisano: 11.03.2011 12:40:41 w Paragony
Szukam paragonu Wedel z początku marca, sklep obojętny. Prosze o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4186693 Napisano: 02.03.2011 10:05:50 w Wkurza mnie...
morbias napisał(a):

joan napisał(a):

morbias napisał(a):

nie wiem czy wkurza czy co...ale właśnie słyszałem wygraną dzienną z Łowicza jakaś Pani Tereska... tak oszukanej rozmowy nie słyszałem już wiem czemu nikt się nie chwali wygranymi w Łowiczu jedna wielka ściema! ale chociaż dżem dobry emotka emotka


Nic a nic nie zrozumiałam z Twojego wpisu emotka



heheh sorry kawy jeszcze nie piłem emotka a więc codziennie w Radiozet dzwonią do wygranego z Łowicza te 10tys i dzisiaj przed chwilą dzwonili to wygranej Pani Tereski a ona już miała taką piękną przemowę o dżemach a jak powiedzieli ,że to ona to taki fałszywa radość w krzyku
emotka wiem ,że w radiach audycje prędzej nagrywają aby wpadek nie było ale to już przesada emotka dlatego sądzę ,że ten konk to LIPA bo nikt nawet te 600zł się nie pochwalił...ale może się myle emotka bynajmniej ja już nie gram emotka



W Łowicz wygrało kilka osób z forum, trzeba tylko troche poszukać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4102273 Napisano: 02.02.2011 11:04:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

turli napisał(a):

chasia napisał(a):

Knorr lub agencja odpisała komuś w sprawie dziwnych wyników: http://www.knorr....i-do-nowosci//wyniki emotka Może faktycznie to zbieg okoliczności emotka


narazie czekam na odp. ale posłałam jeszcze dziś na inny adres.


u mnie tez brak odzewu



Trochę to wszystko dziwne, tym bardziej ze w regulaminie nie widzę żadnej informacji o liście rezerwowej. Jest jedynie wzmianka, że w przypadku, gdy uczestnik traci prawo do nagrody, organizator jest uprawniony do zadecydowania o przeznaczeniu nagrody. I już zaczynam podejrzewać, że specjalnie wybrali takie podejrzane zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4102140 Napisano: 02.02.2011 10:30:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
Knorr lub agencja odpisała komuś w sprawie dziwnych wyników: http://www.knorr....i-do-nowosci//wyniki emotka Może faktycznie to zbieg okoliczności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4098924 Napisano: 01.02.2011 11:48:01 w Carrefour konkursy
Może oni dopiero teraz czytają te hasła i na bieżąco wysyłają sms-y. Dlatego tyle to trwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096887 Napisano: 31.01.2011 07:19:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
jopi napisał(a):

Ciekawe z jakich miejscowości są ci szczęściarze
-może mieszkają blisko Organizatora -dlatego łatwiej im trafić
emotka emotka emotka



... kopertą do kieszeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096831 Napisano: 31.01.2011 07:05:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
nolcia napisał(a):

agasiam napisał(a):

Trudno mi jedna uwierzyć, że organizator spółka Lowe Activation jest aż tak ślepa aby tego nie zauważyć. Przecież to raptem 13 paragonów w każdym etapie, a tu jeszcze jeden po drugim. Albo nie ma weryfikacji i publikacja wyników z automatu, albo konkurs jest ustawiony. (adamek.c+jozef.b+irena.m+jarek.w+jola.b=.....) A Piotr.U to ma duże szczęście dwa razy z rzędu też bym tak chciała:)


zapomniałaś o Teresie P.



Jedna osoba może wygrać w każdym etapie, wiec do Teresy P. i Potra U. nie można mieć pretensji, taki regulamin, takie zasady.
Ale ta dziwna banda, co jedzie na tych samych paragonach gra nie fair i mam nadzieje, że organizator coś z tym zrobi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096662 Napisano: 31.01.2011 06:02:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
dzasmina napisał(a):

chasia napisał(a):

turli napisał(a):

Ode mnie warkot nt.wyników w ich stronę już poleciał. Wydaje mi się że może to być pomyłka przy wpisie, bo co za idiota przy oszustwie jeszcze by to ujawniał.



Oszuści mogli ujawnić się nieświadomie, gdyż wyniki pierwszego losowania pojawiły się już po zakończeniu zgłoszeń do II etapu. I nie wiedząc, że wygrają w pierwszym losowaniu, zgłosili te same numery jeszcze raz.


ale tu pojawiają się te same nr paragonów z tego samego losowania, czyli ktoś zgłosił ten sam paragon na kilka osób emotka



Pewnie do kilku etapów i na kilka osób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096589 Napisano: 31.01.2011 05:42:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
turli napisał(a):

Ode mnie warkot nt.wyników w ich stronę już poleciał. Wydaje mi się że może to być pomyłka przy wpisie, bo co za idiota przy oszustwie jeszcze by to ujawniał.



Oszuści mogli ujawnić się nieświadomie, gdyż wyniki pierwszego losowania pojawiły się już po zakończeniu zgłoszeń do II etapu. I nie wiedząc, że wygrają w pierwszym losowaniu, zgłosili te same numery jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096523 Napisano: 31.01.2011 05:26:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

chasiulka, ale ja byłem pierwszy emotka



Ok. Ty pierwszy a ja go zgłosze w następnym losowaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096501 Napisano: 31.01.2011 05:22:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

weronetka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

chasia napisał(a):

Czy tylko dla mnie te wyniki są dziwne:
http://www.knorr....i-do-nowosci//wyniki emotka



nieźle emotka

Bony RTV Euro AGD, każdy o wartości 3 tys. zł.
adamek c. - 39555

Bony Sodexo, każdy o wartości 150 zł.
jozef b. - 39555

irena m. - 38910
jarek w. - 38910


a pierwsze losowanie nagroda główna?

* jola b.
38910
i bony : jozef b.
38909




SZUKAM szczęśliwego PARAGONU o numerze 38910 emotka



Też chce taki paragon.
Masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096477 Napisano: 31.01.2011 05:13:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

chasia napisał(a):

Czy tylko dla mnie te wyniki są dziwne:
http://www.knorr....i-do-nowosci//wyniki emotka



nieźle emotka

Bony RTV Euro AGD, każdy o wartości 3 tys. zł.
adamek c. - 39555

Bony Sodexo, każdy o wartości 150 zł.
jozef b. - 39555

irena m. - 38910
jarek w. - 38910



Może ktoś rejestruje ten sam numer paragonu na kilka osób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4096446 Napisano: 31.01.2011 05:04:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy tylko dla mnie te wyniki są dziwne:
http://www.knorr....i-do-nowosci//wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4091816 Napisano: 30.01.2011 12:01:42 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

andziakadula napisał(a):

A mnie wkurza to jak zdesperowani ludzie proszą się o głosy w konkursach w których uczestniczyli najbardziej żenujące są matki które wstawiają zdjecia swoich dzieci i prosza zeby na nie głosowac.czy tak nisko oceniacie swoje pociechy ze musicie sie znizać do takiego poziomu.chyba te konursy nie są dla was!!!!!!!!!!!!!



andziakadula
Ilość wiadomości: 2
Z nami od: 28.1.2011
Lokalizacja: drzonowo


andziakadula napisał(a):

a to wszystko za jakis głupi tani produkt, a ci sprzedajacy swoje głosy to zerujace hieny idzcie stanąc na bazar z tymi dziecmi i głosami powodzenia konkursowicze



a mnie wkurza, że ktoś nie ma za grosz odwagi cywilnej i nowe konta zakłada, żeby sobie na ludziach poużywać emotka



wsciekly nie denerwuj się emotka to typowy troll.
Najlepiej olać i po problemie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#4087540 Napisano: 28.01.2011 04:39:04 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

joan napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wkurzam się sama na siebie emotka wczoraj tak zawzięcie oglądałam film, tak się wczułam .... że, aż warkoczyki sobie na głowie plotłam emotka i co ? i to że teraz chodzę jak miotła bo większość nie mogę rozplątać emotka
izoldaaaa6 to wszystko, dosłownie wszystko przez ciebie o emotka


Czyżby Bliżej? emotka


nie emotka nie chcesz wiedzieć emotka to serial emotka



Może Czysta Krew ? Tam jedna w warkoczykami pomyka i wczuć tez się można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0