Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chasia

chasia

#6300898 Napisano: 15.12.2016 16:03:16 w Biedronka
Moze w tym tygodniu czytają hasła i jeszcze poczekamy na wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6294984 Napisano: 02.12.2016 13:14:38 w Biedronka
Z Fb DrGerard: "Pragniemy poinformować, że wygląd i układ informacji na paragonach mogą różnić
się od siebie. Numer paragonu, który należy wysłać w sms-ie konkursowym to ciąg 7 liczb. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu. Pozdrawiamy!"

Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6290511 Napisano: 25.11.2016 08:37:24 w SZUKAM....
Szukam konkursu gdzie trzeba kupić tablet lub smartphone emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6286675 Napisano: 18.11.2016 15:05:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wyrzutnia NERF z Wielkiej Loterii C4 emotka Wyświetl w wątku >>

chasia

#6284963 Napisano: 16.11.2016 09:16:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Halszka napisał(a):

Rzeczywiście na ta ilość nagród to coś jest nie tak. Chyba konkursowicze nie strzelają sobie kombinatorstwem aż tak w kolano? 
Organizator tez cwany, do robotów i kart nie było rezerwy... ale auta? 2 nie wydane, czyli aż 6 osób nie spełniło wymagań regulaminu... Aha 


Ależ strzelają sobie w kolano, tylko czemu inni uczestnicy ciągle obrywają rykoszetem... emotka

Loterie to potrafił zorganizować jedynie Karlsbad, tam się w formularzu wpisywało tyle danych z paragonu, że jakimś cudem nigdy nie było u nich syfu. Nawet jednym paragonem można było wygrać, bo przed losowaniem odrzucali zdublowane zgłoszenia. A w konkach Smolara i Albedo, gdzie podaje się jedynie numer wydruku, jest syf / kiła / mogiła. I potem takie listy laureatów -> głupcy konsekwencje ponoszą, to i organizator powinien ponieść konsekwencje i dzwonić do laureatów rezerwowych choćby i do samej Wielkanocy 2017 emotka

No cóż, teraz wiem, dlaczego nawet na fartuch sie nie załapałam.... Miłam kilka paragonów i tyle zgłosiłam. Z jednego numeru telefonu. O ja głupia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6284960 Napisano: 16.11.2016 09:12:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

Halszka napisał(a):

monisss napisał(a):

kammaro napisał(a):

foton napisał(a):

gienek1 napisał(a):

Mało coś nagród rozdali w Biedronka Winiary  emotka . Co za ludzie biorą udział i nie chcą nagrody  emotka

Coś mi tu brzydko pachnie brakiem umiejętności organizacyjnych agencji - samochodów ludzie nie chcą ? Kasy ? A może ktoś nie potrafi się dodzwonić do laureatów ? Gdzie jest lista wygranych numerów telefonów ? Przecież wynik losowania to podstawa, a nie dane osoby, która przesłała paragon do weryfikacji.

Tak, tak...znow agencja zostawiła nagrody dla siebie <ironia>
Ja nie bede na forum pisala, co jest przyczyna tak krotkuej listy, ale jest to wina uczestnikow i na ich dzialania agencja nie ma wplywu. A na liscie powinny pojawic sie osoby pozytywnie zweryfikowane, bo z tego agencja rozlicza sie ze sponsorem.

Nie wiem czy zauwazyliscie. Kart jest wiecej niz mialo byc? Zamiast samochodow i robotow rozdali wiecej kart?

Kart miało byc ponad 300!!

335 a jest ponad 370, chyba,ze cos zle widze .. ?

Według mnie wygląda to tak:
6x samochód Ford Focus o wartości 56 500zł – 4 osoby nagrodzone
120x robot wielofunkcyjny KitchenAid – 34 zwycięzców
335x karta przedpłacona o wartości 750zł – 93 zwycięzców
1000x zestaw kuchenny (fartuszek + ręcznik kuchenny) – 372 zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6284926 Napisano: 16.11.2016 08:12:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Co sądzicie o I nagrodzie w SUPERFARMERZE....Czy 4-latek powinien pomagać w tak niebezpiecznej pracy  jak  cięcie drewna piłą tarczową

emotka Nie wiem, czemu, ale nie umiem otworzyć linka z wynikami, lecz - z tego, co tu piszesz - chyba nie powinien. emotka

Ale chyba narysować, że pomaga ciąć tą piłą mu wolno? A gdyby narysował, że prowadzi traktor? To tez nie jest zbyt bezpieczne dla 4-latka... Zresztą wsród nagrodzonych jest klika prac, gdzie dzieci siedzą za kierownicą. A gdyby narysował, że prowadzi dinozaura na smyczy... To są rysunki i pewnie wyobraźnia dziecka emotka Wyświetl w wątku >>

chasia

#6281706 Napisano: 08.11.2016 21:02:47 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

koper napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... (...)


Idź na policję i zgłoś kradzież. W sklepie powinien być monitoring, może będzie widać kto zabrał telefon. Policja takich spraw nie olewa.
http://lublin.wyb...ziala-to-kamera.html

Trzymam kciuki, żeby się znalazł!

Nie pomyślałam o tym. Może jutro faktycznie się przejdę.

Tak mi sie skojarzyło... http://www.gazeta...zolka3Img#viewSource Idz na policje, monitoring jest pewnie w sklepie, wiec moze znajdą przyjemniaczka. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

chasia

#6279491 Napisano: 04.11.2016 08:56:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

paula9891 napisał(a):

chasia napisał(a):

Organizatorzy robią nas po prostu w konia… W normalnej loterii mieliby obowiązek rozlosować wszystkie nagrody a teraz są bramki i nie
muszą wydać nawet 10% nagród emotka Świetnie widać to w FR, kart 1000 a zwycięzców, tyle co kot napłakał https://www.ferrerorocher.pl/  Nagrody (kasa) zostają dla nich, wiec czysty zysk. A odpuszczam tego typu akcje, bo to bez sensu.

O kurde, dobrze, że nie brałam udziału, bo by mnie trafiło! Na szczęście dużo bardziej wolę Ptasie Mleczko, więc nie mogłam się jakoś przemóc...  emotka

chasia
nie zgadzam się! Z regulaminu Ferrero:
"...
  • w sytuacji gdy w danym przedziale czasowym z przypisaną Nagrodą II stopnia nie będzie dokonane żadne prawidłowe Zgłoszenie, nieprzyznana Nagroda przypisywana jest jako pierwsza w kolejnym przedziale czasowym i jest przyznana pierwszemu Zgłoszeniu w tym przedziale czasowym. Tym samym nagroda przypisana do tego przedziału czasowego staje się drugą nagrodą przyznaną drugiemu Zgłoszeniu dokonanemu w tym przedziale czasowym;"
Zwykle w loteriach "bramkowych" jest punkt, że nagrody, które nie przeszły weryfikacji (nie zgadzały się numery, ktoś nie odesłał paragonu) zostają przyznane uczestnikom loterii w dodatkowym losowaniu ( procedura tego losowania opisana jest w regulaminie)
A to, że jest tylu laureatów na liście wynika tylko z faktu, że jeszcze trwa weryfikacja.

Może i tak jest... Ale pewnie 1000 zwyciezców nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6279474 Napisano: 04.11.2016 07:55:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Organizatorzy robią nas po prostu w konia… W normalnej loterii mieliby obowiązek rozlosować wszystkie nagrody a teraz są bramki i nie
muszą wydać nawet 10% nagród emotka Świetnie widać to w FR, kart 1000 a zwycięzców, tyle co kot napłakał https://www.ferrerorocher.pl/  Nagrody (kasa) zostają dla nich, wiec czysty zysk. A odpuszczam tego typu akcje, bo to bez sensu. Wyświetl w wątku >>

chasia

#6277732 Napisano: 31.10.2016 13:33:46 w Wkurza mnie...
lager napisał(a):

jokan napisał(a):

amif napisał(a):

wkurzyło mnie Almette, dzisiaj 2 maile o weryfikacji zgłoszenia - kody wysłane w dniu wczorajszym, dzisiaj chcą oryginały paragonów, wieczka i nr ID zgłoszeń, nie wygrałam a chcą wieczka? rozumiem jakby była wygrana to ok, wyślę im skan, nic więcej emotka

ja bym tez nie odsylala, chyba im sie cos w glowach poprzewracalo emotka - wkurzajace to jest

A ja odesłałam, ze 3 tyg temu. Dycha w plecy emotka

He, he, a ja wyslalam setki kodów z Almette. Wszytko pieknie poparte paragonami, wieczkami itp. Nic nie wygrałam a nawet do weryfikacji mnie wylosowali emotka Jak żyć... Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

chasia

#6276126 Napisano: 27.10.2016 16:44:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie równiez rowerek z C4 dla synka emotka Bardzo sie cieszę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6275403 Napisano: 26.10.2016 14:19:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

do kiedy można wymieniać paragony z Kauflanda na bony? pani w sklepie mi powiedziała, ze do 26.10   emotka  

W moim powiedzieli, że do grudnia. Ale to moze dlatego, że bonów im zabrakło emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6275247 Napisano: 26.10.2016 11:28:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
Proste, kolorowe i radosne. A do stylizacji Pani tez nie można sie doczepić emotka Gratulacje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6275242 Napisano: 26.10.2016 11:25:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
dang21 napisał(a):

chasia napisał(a):

joasia20 napisał(a):

Jestem w ciężkim szoku jak zobaczyłam jakie zdjecie wygrało główną Deichmann, a było tyle innych lepszych  co zaslugiwali.. 

Jesli dobrze typuje zwycieskie zdjecie, to mi sie podoba emotka Nie jest nigdzie powiedziane, ze główną musiało wygrać zdjęcie z ostatniego tygodnia emotka

Mnie się to zdjęcie w ogóle nie podoba. Według mnie pasuje lepiej do tematu "nie wyglądaj super".

A pani, która z butów i swojego ciała układała napis, dała trochę... ciała, układając "Daichmann" emotka

Ja obstawiam to zdjecie jako zwycieskie. Mi sie podoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6275224 Napisano: 26.10.2016 11:07:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasia20 napisał(a):

Jestem w ciężkim szoku jak zobaczyłam jakie zdjecie wygrało główną Deichmann, a było tyle innych lepszych  co zaslugiwali.. 

Jesli dobrze typuje zwycieskie zdjecie, to mi sie podoba emotka Nie jest nigdzie powiedziane, ze główną musiało wygrać zdjęcie z ostatniego tygodnia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6270655 Napisano: 17.10.2016 14:10:26 w Biedronka
iszhara napisał(a):

Smolar intensywnie pracuje od poniedzialku - wrzucili juz wyniki z V losowania w Polo, puscili eski z z urodziniwej loterii w ITM - czekamy na Cole    emotka

TVN Selfie tez dzis zakonczyli i oglosili wyniki. Zarobieni dziś są bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6269259 Napisano: 13.10.2016 22:48:37 w Kaufland konkursy
Numer systemowy w smsie dla Columbit wpisujecie z kreskami? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6265016 Napisano: 06.10.2016 11:11:56 w PLAGIATY
To budujące, że jednak są takie sytuacje, że plagiatorom odbiera sie nagrody emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6264903 Napisano: 06.10.2016 08:33:17 w PLAGIATY
Czy ktos pamieta sytuacje, by organizator odebrał kiedyś nagrodę za plagiat? Wyświetl w wątku >>
0 0