Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chasia

chasia

#3742736 Napisano: 30.09.2010 04:13:42 w TESCO konkursy
wretel napisał(a):

chasia napisał(a):

Jaki macie czas? Ja mam nędzne 10 sekund emotka


a jak liczone?



Od godziny otrzymania pytania do godziny raportu dostarczenia odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3742714 Napisano: 30.09.2010 04:08:49 w TESCO konkursy
Jaki macie czas? Ja mam nędzne 10 sekund emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3701320 Napisano: 15.09.2010 11:00:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
biokoo napisał(a):

moonfairy napisał(a):

czy wygrał ktoś coś kiedyś z kinder maxi? to działa w ogole?


ja juz wysłalam chyba z 10 kodow i nic emotka




Ten konkurs jest beznadziejny, trzeba wstrzelić się w godzine (a może i minute i sekunde), którą ustalili na wygrywającą. I wstrzelenie w tą tajemniczą godzine graniczy z cudem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3700879 Napisano: 15.09.2010 08:07:13 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

kelly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie,że zagrałam w konku Almy-Air Wick we wrocławskiej Renomie i mi ipod przepadnie,bo zagrałam bez paragonu emotka


coz tak to jest jak gra sie bez paragoniku emotka


A mnie wkurzają ludzie, którzy grają bez paragonu. Rozumiem, jeśli ktoś ma paragony i wygra o jedną nagrodę więcej, tzw.nadprogramową, ale żeby grać wogóle bez paragonu!?
Ostatnio ktoś wygrał samochód w Tesco w Częstochowie z Air Wicka, a grał na beszczela bez paragonu! Inni ludzie kupują, grają uczciwie, a i tak wygrywa cwaniak, który nie spełnił warunków regulaminu emotka To nie jest ok emotka



Ale wyników z Tesco w Częstochowie chyba jeszcze nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3595187 Napisano: 04.08.2010 11:46:39 w Paragony
Szukam paragonu, na jedną paczkę żelków Akuku z 02.08 lub 03.08. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3583394 Napisano: 30.07.2010 11:42:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

kiro napisał(a):

agicho napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

widze,ze coś robią z protokołem bo zniknęły 2 strony na chwile-zobaczymy efekty,szkoda,że nie zapisałam rano tego protokołu emotka



Ja zdąrzyłam zapisać emotka

zdazylam
emotka
emotka ale wam gule skakaja
kadjas123 napisał(a):

widze,ze coś robią z protokołem bo zniknęły 2 strony na chwile-zobaczymy efekty,szkoda,że nie zapisałam rano tego protokołu emotka

a szczegolnie tobie w kazdym konkursie tak jakbys sie jeszcze nie nachapala w konkursach
emotka emotka


droga Kiro-muszę chapaćjak to mówisz bo mam na utrzymaniu 5 osób,a moja choroba nie pozwala mi pracować na etacie-jak będziesz spała tak jak ja po 5-6 godz na dobę to też się tak nachapiesz....
Reklamacja w Delitissue rozpatrzona pozytywnie,bardzo miły pan dzwonił dziś z przeprosinami.Zgłoszeń na konkurs Regina w Tesco wpłynęło ponad 5 tys.Pan ,który zerżnął moje hasło twierdzi,że wcześniej niż ja wymyślił to hasło tylko,że nigdzie ono nie wygrało-dobre emotka ,pewnie z jego snów je zerżnęłam....Szkoda że dzwoniącego obowiązywała ochrona danych osobowych bo wiedziałabym kto się tak poci ściągając z neta hasła emotka



I bardzo dobrze, że szybko wyjasnili sprawe.
Ale temu facetowi, ktory ukradl Twoje haslo musiało być głupio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3581439 Napisano: 29.07.2010 05:47:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
kiro napisał(a):

toka napisał(a):

Nie dośc ze durne hasła wygrały w Tesco w Reginie ( w nagrodach dodatkowych jest kilka super haseł-szkoda ze nie główne nagrody) ale plagiaty to mogli by sobie darować.
Hasło Gdy używam Regine powiem szczerze czuje sie jak dzikie zwierze wygrało juz w dwóch konkach a nie chce mi się wierzyc ze to jedna i ta sama osoba ciagle je wysyła


nastepna pokrzywdzona emotka emotka




Następna nawiedzona... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3580457 Napisano: 29.07.2010 12:20:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

chasia napisał(a):

toka napisał(a):

Nie dośc ze durne hasła wygrały w Tesco w Reginie ( w nagrodach dodatkowych jest kilka super haseł-szkoda ze nie główne nagrody) ale plagiaty to mogli by sobie darować.
Hasło Gdy używam Regine powiem szczerze czuje sie jak dzikie zwierze wygrało juz w dwóch konkach a nie chce mi się wierzyc ze to jedna i ta sama osoba ciagle je wysyła




Tak samo haslo numer 19, prawie identyczne jak haslo z Herbal Essences - Selgros:
http://www.herbalessences.pl/konkurs/

I do szamponu i do papieru toaletowego pasuje... Zabawne emotka


no nie mogę emotka jak można tak zerżnąć hasło-oczywiście ustosunkuję się odpowiednio bo podpisywałam papiery na wyłączność emotka



Masz podany numer telefon, wiec zadzwon i ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3578902 Napisano: 29.07.2010 08:50:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

Nie dośc ze durne hasła wygrały w Tesco w Reginie ( w nagrodach dodatkowych jest kilka super haseł-szkoda ze nie główne nagrody) ale plagiaty to mogli by sobie darować.
Hasło Gdy używam Regine powiem szczerze czuje sie jak dzikie zwierze wygrało juz w dwóch konkach a nie chce mi się wierzyc ze to jedna i ta sama osoba ciagle je wysyła




Tak samo haslo numer 19, prawie identyczne jak haslo z Herbal Essences - Selgros:
http://www.herbalessences.pl/konkurs/

I do szamponu i do papieru toaletowego pasuje... Zabawne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3573590 Napisano: 27.07.2010 10:36:28 w TESCO konkursy
smsowicz napisał(a):

chasia napisał(a):

rw77 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

chasia napisał(a):

Szukam osób, które wygrały zmywarkę Bosch w konkursie Quantum w Tesco. Promocja organizowana przez Graf. Mam pytanie dotyczące gwarancji. Prosze o kontakt PW.



przecież przysyłali podbite gwarancje osobnym listem emotka


ja nie dostałem !



Ja tez nie dostalam gwarancji do Boscha a dostałam do Siemensa, którego nie wygrałam emotka


Do mnie dzwonili i się zapytali ile mam boszów a ile śmiensów.



U mnie nie było o co pytać a i tak namieszali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3573566 Napisano: 27.07.2010 10:30:46 w TESCO konkursy
rw77 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

chasia napisał(a):

Szukam osób, które wygrały zmywarkę Bosch w konkursie Quantum w Tesco. Promocja organizowana przez Graf. Mam pytanie dotyczące gwarancji. Prosze o kontakt PW.



przecież przysyłali podbite gwarancje osobnym listem emotka


ja nie dostałem !



Ja tez nie dostalam gwarancji do Boscha a dostałam do Siemensa, którego nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3573130 Napisano: 27.07.2010 07:55:59 w TESCO konkursy
Szukam osób, które wygrały zmywarkę Bosch w konkursie Quantum w Tesco. Promocja organizowana przez Graf. Mam pytanie dotyczące gwarancji. Prosze o kontakt PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3571813 Napisano: 26.07.2010 01:27:15 w TESCO konkursy
zyziak napisał(a):

A co ze skuterami z Nałęczowianki mieli wydać nagrody do 31.07 a listu od nich jeszcze nie dostałem



Do 31.07 mają wysłać listy. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3570926 Napisano: 26.07.2010 08:21:19 w TESCO konkursy

Szukam osób, które wygrały zmywarkę Bosch w konkursie Quantum w Tesco. Promocja organizowana przez Graf.
Mam pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3563264 Napisano: 21.07.2010 08:45:49 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie allegro... czy tylko ja mam takie coś, że jak chcę przejść z zakładki moja sprzedaż na moje zakupy, aukcje obserwowane trwające, to muszę ponownie się logować?? i jak chcę wrócić do sprzedaży to tak samo emotka mam to samo w operze i IE emotka



Tez tak mam. Na Forum Allegro czytałam, ze są jakieś problemy. Ja mam najwiekszy problem z PzA - masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3511976 Napisano: 01.07.2010 08:02:55 w TESCO konkursy
czarnygreg napisał(a):

ale, w sumie dlaczego nie powiedzieć?




A dlaczego powiedzieć? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3475548 Napisano: 20.06.2010 08:00:10 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

smsowicz napisał(a):

TERAZ w PLUS GSM w 36.6.NAJNOWSZA PROMOCJA.Doladuj konto,za 50zl 100zl 150zl.A my podwoimy twoje doladowanie.Kup karte zdrapke za 50zl 100zl 150zl.Wyslij TELEKOD,na BEZPLATNY NUMER;726669517.Poczekaj chwile a my podwoimy twoje doladowanie.Wiecej imformacji na www.plusgsm.pl
Ale ktoś ma fantazję emotka



fantazje ? Standardowa emotka promocja !

Ja od lat korzystam w Heyah z takich podwojeń i doładowuję telefony tylko wtedy, gdy dają mi gratis 150 zł
mam potem z czego SMS-ować emotka



I telekody równiez wysyłasz na bezpłatny numer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3463096 Napisano: 16.06.2010 10:13:55 w Carrefour konkursy
Jest ktoś zorientowany, kiedy będą wyniki z kamerami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3390066 Napisano: 18.05.2010 08:31:27 w Carrefour konkursy
Agnes napisał(a):

czy rozwiązali już konek Kiedy pyłki nadlatują? ( czy jakoś tak się nazywał) ten z biletami lotniczymi??



Chyba jeszcze nie. Napisałam do nich e-mail z zapytaniem, czy zwyciezcy zostali już poinformowaniu, ale nikt nie odpisał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3376781 Napisano: 13.05.2010 04:26:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
Orientujecie się, czy były już wyniki konkursu Odleć, gdy pyłki nadlatują z Carrefour emotka Wyświetl w wątku >>
0 0