Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chasia

chasia

#3827911 Napisano: 03.11.2010 09:00:47 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

toka napisał(a):

chasia napisał(a):

kambria napisał(a):

chasia napisał(a):

Czyli na czym stanęło z BAM w Tesco? Zgłoszenia trzeba było dokonać w dniu zakupu emotka


niestety tak, najwyzej reklamacje możemy sobie popisac emotka




A ktoś się orientuje, do kogo można napisać w sprawie interpretacji regulaminu? UOKIK może w tej sprawie się wypowiedzieć, czy może jakaś inna organizacja/urząd?


niestety moim zdaniem dokładne przeczytanie całego regulaminu wskazuje jednoznacznie ze trzeba wysłac w dniu zakupu.Każdy kto przeczyta cały regulamin dojdzie do punktu o weryfikacji paragonów w którym jest wszystko dokładnie opisane.Nie mozna miec do kogos zalu przez to ze czyta sie niedokładnie regulamin albo tylko jego fragmen.Mi tez niestety zmarnował sie jeden paragon bo przeczytałam dokładnie regulamin dopiero tuz przed wysłaniem smsa.




ale z drugiej strony popatrz na tow ten sposob ze czytaja dokladnie regulamin wysylajac smsa po tym jak dokonalas zakupu spelniasz wszystkie wymagania aby zgloszenie bylo prawidlowe a zatem potem podczas weryfikacji nie powinno sie okazywac ze mimo spelnienia wszystkich postanowien zostajesz wykluczona




Uważam, że taka informacje powinna się znaleźć w punkcie 10, gdzie opisane są warunki prawidłowego zgłoszenia a nie ma tam słowa, że zgłoszenie powinno być dokonane w dniu zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3827899 Napisano: 03.11.2010 08:57:25 w TESCO konkursy
arta napisał(a):

chasia napisał(a):

kambria napisał(a):

chasia napisał(a):

Czyli na czym stanęło z BAM w Tesco? Zgłoszenia trzeba było dokonać w dniu zakupu emotka


niestety tak, najwyzej reklamacje możemy sobie popisac emotka




A ktoś się orientuje, do kogo można napisać w sprawie interpretacji regulaminu? UOKIK może w tej sprawie się wypowiedzieć, czy może jakaś inna organizacja/urząd?


jeszcze nie rozstrzygnęli konkursu, a wy chcecie już dymy robić. Spokojnie, może w drodze wyjątku uznają paragony z innych dni, choć jakby nie patrzeć, regulamin, to regulamin.



Nie chce robić dymu, chce interpretacje regulaminu emotka Troche mnie to męczy, bo w regulaminie w punkcie 9 i 10 opisano warunki przystąpienia do konkursu a nagle w punkcie 19, ni z gruchy, ni z pietruchy... Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3827879 Napisano: 03.11.2010 08:50:45 w TESCO konkursy
kambria napisał(a):

chasia napisał(a):

Czyli na czym stanęło z BAM w Tesco? Zgłoszenia trzeba było dokonać w dniu zakupu emotka


niestety tak, najwyzej reklamacje możemy sobie popisac emotka




A ktoś się orientuje, do kogo można napisać w sprawie interpretacji regulaminu? UOKIK może w tej sprawie się wypowiedzieć, czy może jakaś inna organizacja/urząd? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3827847 Napisano: 03.11.2010 08:42:27 w TESCO konkursy
Czyli na czym stanęło z BAM w Tesco? Zgłoszenia trzeba było dokonać w dniu zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3824406 Napisano: 02.11.2010 08:16:56 w Wkurza mnie...
ferbek napisał(a):

stenka napisał(a):

Klikane konkursu by były w porządku, gdyby nie było naciągaczy. Nie rozumiem jak mozna zdobyć uczciwie 1000 punktów na 3d w ciągu kilku godzin. Powinni sprawdzać i wyrzucać



popieram emotka wkurza mnie to strasznie!!!
ja siedzę kilka dni przy kompie i walczę o każdy głosik na facebook'u w konkursie dynia grozy, a tu nagle zjawia się nie wiadomo skąd jakiś człek i nabija ponad 750 głosów w ciągu 1 dnia, a ludzie którzy walczą tam kilka ładnych dni mają góra 200 głosów! masakra!!! i jak się ma ciśnienie człowiekowi nie podnosić?????? emotka emotka emotka



Klik na Twoją dynie emotka
Ta sama żaba rządzi na Skąpcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3823622 Napisano: 01.11.2010 07:57:21 w Wkurza mnie...

radosna napisał(a):

chasia napisał(a):

Wkurzają mnie wszystkie klikane konkursy na facebooku a najbardziej to co się dzieje po ogłoszeniu wyników emotka



Nie znoszę konkursów klikanych. Kiedyś nawet brałam może w takich trzech udział, ale na szczęście szybko mi przeszło i w ogóle się za nie biorę.
Niestety jest ich coraz więcej i to mnie wkurza!



Również nie biorę w nich udziału i denerwuje mnie fakt, że większość konkursów na facebooku to właśnie klikańce. Gdyby prace konkursowe były oceniane przez jury, to była by chociaż szansa, że wygrają ciekawe prace. A tak np. w Maxwell House główne nagrody wygrywają różne ujęcia racicy w białej skarpecie i to nie koniecznie czystej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3823363 Napisano: 01.11.2010 06:26:18 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie wszystkie klikane konkursy na facebooku a najbardziej to co się dzieje po ogłoszeniu wyników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3810857 Napisano: 27.10.2010 01:16:22 w Wkurza mnie...
iskierka napisał(a):

chasia napisał(a):

Dziś wybitnie wkurzają mnie spamerzy komórkowi, chyba się wściekli: czy numer xxx to Twój numer, czy chcesz 50000 czy Audi a może BMW, Anie z Tych, Tomki z Ryk. No poprostu masakra emotka



u mnie to samo od kilku dni emotka



Ja codziennie jakieś sms-y dostaje, ale dziś to już jest szczyt emotka Jeden za drugim. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3810841 Napisano: 27.10.2010 01:07:38 w Wkurza mnie...
Dziś wybitnie wkurzają mnie spamerzy komórkowi, chyba się wściekli: czy numer xxx to Twój numer, czy chcesz 50000 czy Audi a może BMW, Anie z Tych, Tomki z Ryk. No poprostu masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3808997 Napisano: 26.10.2010 05:58:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
wojtekgra napisał(a):

ciekawski89 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

trzeba podzwonić do Orange i zrobić z ich loterią porządek emotka

http://www.bmw.orange.pl/zwyciezcy.html
Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Gorzów Wlkp

http://allegro.pl...ons.php?uid=10471089


emotka




To spójrz sobie na te aukcje emotka

http://allegro.pl...ions.php?uid=5789347


spójrzcie na e-mail w aukcji: skup_bmw_orange@eranet.pl

domyślam się, że autosalon skupuje od razu wygrane pojazdy i tym samym zrobiło sobie z tego opłacalny biznes emotka



Tak jak tu http://www.skupbmw.pl/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3798535 Napisano: 21.10.2010 07:30:41 w Paragony
ewachem napisał(a):

chasia napisał(a):

Mam pytanie, dlaczego kolejny wątek jest rozjechany? Może ten problem występuje tylko na moim monitorze, ale niektórzy użytkownicy mają avatar na prawie pół ekranu emotka


nie tylko Ty masz ten problem, admini powinni cos zrobic z tymi szerokimi avatarami niektroych osob emotka




Może mi się wydaje, ale kiedyś był zapis w regulaminie o wymiarach avatara, ale teraz go nie widzę, wiec hulaj dusza... Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3798508 Napisano: 21.10.2010 07:19:32 w Paragony
Mam pytanie, dlaczego kolejny wątek jest rozjechany? Może ten problem występuje tylko na moim monitorze, ale niektórzy użytkownicy mają avatar na prawie pół ekranu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3794755 Napisano: 20.10.2010 10:37:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
arta napisał(a):

taaga20 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

trzeba podzwonić do Orange i zrobić z ich loterią porządek emotka

http://www.bmw.orange.pl/zwyciezcy.html
Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Gorzów Wlkp

http://allegro.pl...ons.php?uid=10471089


emotka


jak duuzo os.z bialej podlaskiej


hehe na zdjęciach allegro widać że gościu cały wjazd sobie zastawił tymi beemkami emotka emotka


i to jest typ! a my sie z suszarek, czy pralek cieszymy emotka



Chya nie do końca: http://www.skupbmw.pl/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3752243 Napisano: 04.10.2010 09:41:48 w TESCO konkursy
rashu napisał(a):

Pani M. nie zdążyła znaleźć słupa emotka



Nie ma chętnych? Ja chętnie zostane słupem Pani M. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3746421 Napisano: 01.10.2010 05:27:31 w TESCO konkursy
normafia napisał(a):

chasia napisał(a):

normafia napisał(a):

chasia napisał(a):

mmagd napisał(a):

tereniagno napisał(a):

igunia91 napisał(a):

ja 9 s. Wątpie, żeby to starczyło emotka


hehe,a ja 5 emotka




Poniżej 7s dyskwalifikacja emotka



Tak jest w regulaminie?



Nie, myślę, że to był żart.



Właśnie nie widze takiej informacji w regulaminie, ale zaraz przypamnają mi się Mysiorki i Lidl.
Wiec różnie to bywa emotka



Fakt, z takimi małymi agencjami to nigdy nic nie wiadomo. Okazuje się, że adres pod, którym zarejestrowana jest firma Media Contact, to mieszkanie prywatne. Dzwoniłam do biura numerów,
podałam adres w Dąbrowie Górniczej i okazało się, że numer mogę uzyskać, jak podam nazwisko właściciela mieszkania. Sprawdziłam więc w KRS kto jest prezesem firmy, jeszcze raz dzwoniłam do biura numerów, podając nazwisko pani prezes. W ten sposób uzyskałam numer telefonu, ale nic mi to nie dało, ponieważ nikt tego telefonu nie odbiera. Dziwi mnie fakt, że takie duże firmy jak Tesco lub Lidl zlecają przeprowadzenie wielkich akcji promocyjnych malutkim agencjom, dzie siedziba firmy, to prywatne mieszkanie pani prezes...



No to wesoło, wiec można się spodziewać powtórki z rozrywki...
A wielkie firmy wybierają małe agencje, bo tam jest pewnie najtaniej, bo jak główne nagrody trafiają do dalekiego kuzyna, szwagra i ciotecznej siostry to można zaoszczędzić.
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3746273 Napisano: 01.10.2010 04:43:50 w TESCO konkursy
normafia napisał(a):

chasia napisał(a):

mmagd napisał(a):

tereniagno napisał(a):

igunia91 napisał(a):

ja 9 s. Wątpie, żeby to starczyło emotka


hehe,a ja 5 emotka




Poniżej 7s dyskwalifikacja emotka



Tak jest w regulaminie?



Nie, myślę, że to był żart.



Właśnie nie widze takiej informacji w regulaminie, ale zaraz przypamnają mi się Mysiorki i Lidl.
Wiec różnie to bywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3746203 Napisano: 01.10.2010 04:25:03 w TESCO konkursy
mmagd napisał(a):

tereniagno napisał(a):

igunia91 napisał(a):

ja 9 s. Wątpie, żeby to starczyło emotka


hehe,a ja 5 emotka




Poniżej 7s dyskwalifikacja emotka



Tak jest w regulaminie? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3742945 Napisano: 30.09.2010 05:15:44 w TESCO konkursy
optyk napisał(a):

chasia napisał(a):

optyk napisał(a):

chasia napisał(a):

djb napisał(a):

jakie mieliście czasy???Poniżej 10s??:>



A u Ciebie jak? Ponizej 10 sekund?


U mnie 7 sek. a zwrotka po minucie



Niezly czas, ale pewnie i tak zjawią się specjaliści, którzy nawet sekundy nie będą mieć emotka



Ciekawe jak to robią?!



Telepatia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3742841 Napisano: 30.09.2010 04:48:00 w TESCO konkursy
optyk napisał(a):

chasia napisał(a):

djb napisał(a):

jakie mieliście czasy???Poniżej 10s??:>



A u Ciebie jak? Ponizej 10 sekund?


U mnie 7 sek. a zwrotka po minucie



Niezly czas, ale pewnie i tak zjawią się specjaliści, którzy nawet sekundy nie będą mieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3742796 Napisano: 30.09.2010 04:34:23 w TESCO konkursy
djb napisał(a):

jakie mieliście czasy???Poniżej 10s??:>



A u Ciebie jak? Ponizej 10 sekund? Wyświetl w wątku >>
0 0