Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chasia

chasia

#3903223 Napisano: 26.11.2010 05:16:12 w Carrefour konkursy
Podpowie ktoś jakie hasła preferuje Tchibo, rymowanki czy może swobodne wypowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3898878 Napisano: 25.11.2010 12:33:33 w TESCO konkursy
witegz napisał(a):

chasia napisał(a):

krzysiek76 napisał(a):

asiasia napisał(a):

deva napisał(a):

krzysiek76 napisał(a):

czy ltos dostal juz bon BAM Tesco? Pani mowila ze wysle po 10 XI i przynajmniej u mnie cisza



nikt się nie chwalił, ja też nie dostałam...



Właśnie dzwonił kurier i na 99% jestem przekonana że to bony z BAM, jak przyjedzie to potwierdze, ma być między 9-12.


super to czekamy:) moze to BAM:)



U mnie, przed chwilą, również był kurier, przywiózł bony z BAM z listy głównej i rezerwowej emotka



A zgłoszenia z dnia zakupu? Uznali to w końcu?



Zgłoszenia miałam dokonane po dniu zakupu i zostały uznane. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3898405 Napisano: 25.11.2010 10:16:29 w TESCO konkursy
krzysiek76 napisał(a):

asiasia napisał(a):

deva napisał(a):

krzysiek76 napisał(a):

czy ltos dostal juz bon BAM Tesco? Pani mowila ze wysle po 10 XI i przynajmniej u mnie cisza



nikt się nie chwalił, ja też nie dostałam...



Właśnie dzwonił kurier i na 99% jestem przekonana że to bony z BAM, jak przyjedzie to potwierdze, ma być między 9-12.


super to czekamy:) moze to BAM:)



U mnie, przed chwilą, również był kurier, przywiózł bony z BAM z listy głównej i rezerwowej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3894621 Napisano: 24.11.2010 09:12:51 w Inne mniejsze markety
79magda napisał(a):

Chata Polska dzwoni emotka



Z jakiego numeru dzwonili, z zastrzeżonego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3882919 Napisano: 20.11.2010 02:47:12 w TESCO konkursy
Przed chwilą dzwoniła Pani od BAM z wygraną z listy rezerwowej. Zgłoszenia dokonane poźniej niż w dniu zakupu zostaną jednak uznane. Ponoć mieli bardzo dużo skarg i postanowili, że wystarczy jeśli zgłoszenie zostało dokonane po zakupie.

Bony będą wysyłać w poniedziałek lub wtorek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3880279 Napisano: 19.11.2010 04:56:36 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

iga napisał(a):

mam pytanie - wygrałam voucher do sPA nałęczów (konkurs Carrefour) - nie mogę jechać i chciałam dzisiaj zmienić rezerwację na siostrę - Pani powiedziała, zeby jeszcze się wstrzymać bo w tym tygodniu będą dosyłaćprawdziwe vouchery i na ich podstawie można zmieniać rezerwację. też tak mieliście? dzieki za odp emotka


dokładnie tego samego się dowiedziałam emotka



I jak? Dostał ktoś ten prawdziwy voucher? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3866384 Napisano: 15.11.2010 12:45:11 w Paragony
maa napisał(a):

chasia napisał(a):

maa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

radosna napisał(a):

A dlaczego zakładacie, że poszukuje paragonu na nagrodę główną? Przecież jest jeszcze 50 aparatów?


bo za dużo kombinuje emotka




a ta osobka, ktora szuka paragonu wcale go nie potrzebuje. zarty sobie normlane robi. jestem z krakowa jak ona i dobrze o tym wie wiec na wszelki wypadek woli nie odpisywac na pw:) smieszna jest



Może już znalazła paragon i jej sie nie chce odpisać.




nie bo o tym jak do niej napisalam to jeszcze na forum sie oglaszala



To chyba faktycznie, ktoś sobie zabawy urządza.
Maa, albo sie Ciebie boi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3866362 Napisano: 15.11.2010 12:37:04 w Paragony
maa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

radosna napisał(a):

A dlaczego zakładacie, że poszukuje paragonu na nagrodę główną? Przecież jest jeszcze 50 aparatów?


bo za dużo kombinuje emotka




a ta osobka, ktora szuka paragonu wcale go nie potrzebuje. zarty sobie normlane robi. jestem z krakowa jak ona i dobrze o tym wie wiec na wszelki wypadek woli nie odpisywac na pw:) smieszna jest



Może już znalazła paragon i jej sie nie chce odpisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3848685 Napisano: 09.11.2010 03:07:27 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

A więc tak dzwoniłam jeśli kogoś to interesuje, dzieci do 5 roku życia mają pobyt bezpłatny.

Jeśli chodzi o przekazanie innej osobie pani powiedziała że nie można emotka emotka czyli że musi wykorzystać pobyt osoba na którą jest ewentualnie z kogoś innego może zabrać


ja dzis tam dzwonilam i mozna przepisac na kogos innego nie ma problemow powiedziala pani


to co oni wariują emotka teraz nie wiadomo co robić, ja dosłownie przed chwilą dzwoniłam i babka powiedziała ze nie ma nawet takiej możliwości emotka



Pewnie przyszła nowa zmiana i wersja się zmieniła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3848620 Napisano: 09.11.2010 02:53:33 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

A więc tak dzwoniłam jeśli kogoś to interesuje, dzieci do 5 roku życia mają pobyt bezpłatny.

Jeśli chodzi o przekazanie innej osobie pani powiedziała że nie można emotka emotka czyli że musi wykorzystać pobyt osoba na którą jest ewentualnie z kogoś innego może zabrać



I już sie zaczyna, jedna baba z Nałęczowa gada tak a druga inaczej emotka A zaproszenia są chyba dwuosobowie, wiec to oczywiste, że kogoś można zabrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3844287 Napisano: 08.11.2010 11:59:24 w TESCO konkursy
olczakw napisał(a):

kto pisze reka do góry :

olczakw
maa emotka



Chasia
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3844143 Napisano: 08.11.2010 11:22:16 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

dzwonia dalej z konkursu BAM



maa pytałaś co z tą datą na paragonach? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3843951 Napisano: 08.11.2010 10:38:21 w Carrefour konkursy
agamaty napisał(a):

iaziaz napisał(a):

agamaty napisał(a):

chasia napisał(a):

Pytał ktoś, co w przypadku gdy chce komuś przekazać pobyt emotka



o tez bym była ciekawa... chciałam rodzicom na Gwiazdkę sprezentować


mysle ze to juz z naleczowem trzeba sie bedzie dogadac



Pan Konrad jest megaieprliwy i odpowiada na wszystkie pytania emotka Podobno mój list gratulacyjny został do mnie wysłany, mam czekać albo dzwonić jak dziś nie dojdzie.
Jeżeli chodzi o oddanie komuś wyjazdu to od strony EURO RSCG nie ma takiej opcji bo wysłali do Nałęczowa imienną listę, więc ewentualnie trzeba będzie pytać tam.



Po co oni tak to wszystko utrudniają emotka
Trzeba było wysłać vouchery na okaziciela z numerem zaproszenia i nie byloby kłopotu. A teraz będzie odsyłanie z miejsca w miejsce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3843839 Napisano: 08.11.2010 10:06:42 w Carrefour konkursy
Pytał ktoś, co w przypadku gdy chce komuś przekazać pobyt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3837212 Napisano: 05.11.2010 06:16:53 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

chasia napisał(a):

toka napisał(a):

wszyscy macie w konku Bam info ze sie skontaktują telefonicznie?Dziwne ze nie chcą od razu paragonów emotka



Ja niestety również dostałam sms-y a już się cieszyłam, że przyjemnośc wygranej mnie ominęła emotka
Będą się kontaktować telefonicznie, by każdego przekonywać, że przecież było jasno napisane o wysyłce sms-a w dniu zakupu.




nie no bez przesady

jak tak zrobia to bedzie trzeba znow poinformoac Unilevera o tych praktykach


i na pewno uznaja wszytkie paragony



Tak sobie gdybałam, ale na tą całą akcje wkurzona jestem jak cho...a. Bo jak idiotka jeszcze przed wyjazdem do Tesco sprawdzałam, jakie warunki trzeba spełnić przed przystąpieniem do konkursu i zostałam jak głupia z paragonami z 21.10 (pierwszy dzień promocji), bo wygrałam 23 i 27.10. Do tej śmiesznej agencji nawet reklamacji nie będę pisać, od razu napisze do Procter & Gamble. Bo przecież spełniłam wszystkie warunki „prawidłowego zgłoszenia”... emotka
A tak liczyłam, że nie wygram. Kurtka na wacie, za zdolna jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3837057 Napisano: 05.11.2010 05:26:04 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

odbieram telefon i slysze...Grtulujemy złotego numeru.Dzis masz szanse na wielka ...ble ble ble..już mnie wkurzają..nie dosć ze smsy to teraz telefony z zastrzezonego.wryyyy




Ja już taki telefon miałam kilkanaście razy. Jak zejde przez nich na serce, to zrobie im kuku z zaświatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3836424 Napisano: 05.11.2010 02:59:47 w TESCO konkursy
toka napisał(a):

wszyscy macie w konku Bam info ze sie skontaktują telefonicznie?Dziwne ze nie chcą od razu paragonów emotka



Ja niestety również dostałam sms-y a już się cieszyłam, że przyjemnośc wygranej mnie ominęła emotka
Będą się kontaktować telefonicznie, by każdego przekonywać, że przecież było jasno napisane o wysyłce sms-a w dniu zakupu. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3829629 Napisano: 03.11.2010 04:53:42 w TESCO konkursy
szczupak napisał(a):

wracając do konka BAM wg mnie regulamin nie jest jednoznaczny i b.dziwnie skonstruowany, ale jak byśmy mieli czepiać się szczegółów to data sporządzenia regulaminu to rok 2009 . Więc bądźmy dobrej myśli ( też wysłałam w następnych dniach po zakupie , bo nie doczytałam do końca)



Niestety wątpię, by sprawa została rozwiązana na naszą korzyść, gdyż agencja już sie wypowiedziała:

Klient czytając regulamin ma jasno powiedziane, że musi wysłać SMS-a w tym samym dniu. Nie ma znaczenia ile godzin po zakupach zostanie wysłany SMS, ponieważ Klient może nie miec przy sobie tel. lub chce przemyśleć swój pomysł, jednak data zakupu musi zgadzać się z datą wysłania SMS-a.
Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3828521 Napisano: 03.11.2010 12:05:47 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

TQG jest mistrzem wkurzania,okazało sie ze z vizira to była rezerwa i na liście mnie nie ma, a w regulaminie zadnego zapisu że esy do rezerwy wyślą nie ma przecież!


pisz reklamacje do PG - adres mailowy był gdzieś podany (konsument... cos tam...)

powinni uwzględnić tak jak przy alwaysach



Procter & Gamble ma coś ostatnio pecha to agencji reklamowych, kolejna akcja i mnóstwo reklamacji.
A to pewnie nie koniec, bo kolejne, ciekawe konkursy się kończą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3828105 Napisano: 03.11.2010 10:10:01 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

maa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ale nie tak dawno nie pamiętam z czego był zapis że w dniu zakupu-konkurs Tescowy
a i tak nagródki słali chyba jakieś bony bo wzięłam je już na straty-więc nie ma co gdybać odsyłajcie paragony a najwyżej później reklamacje emotka



nie no jasne
nikt nie pisze przeciez teraz reklamacji
w razie wygranej jednak na pewno im ja wysle bo to przesada pisac tak regulaminy a potem jeszcze stac na stanowisku ze w regulaminie
jasno napisane bylo ze trzeba slac smsa tego samego dnia



zwróćcie jednak uwagę na fakt, iż konkurs robi agencja, która nie ma praktycznie żadnego doświadczenia w tego typu przedsięwzięciach emotka

kojarzę ich tylko z konków pocztowych - jakies ręczniki z lenora itp.

już przy tych nieszczęsnych ręcznikach trzeba było reklamować, bo oszukiwali na całej linii - niby przesyłki polecone z kodami nie dochodziły emotka emotka emotka




wlasnie widac brak ich doswiadczenia

a tak swoja droga to kiedy maja rozwiazac ten konkurs?




10.11 mają wysyłać sms-y i mam nadzieje, że nic nie wygram, bo szkoda nerwów.
Martwi mnie to, że ostatnio coraz częściej nie chce wygrywać, lub żałuje, że wygrałam.
A kiedys było tak pięknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0