Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chasia

chasia

#3936722 Napisano: 07.12.2010 11:04:54 w Inne mniejsze markety
yuliya25 napisał(a):

Jest nowy konk w Leclercu, znowu z Vizirem http://www.e-kupo...ol.html?title=Biały stół czy dobrze rozumiem regulamin - dowolny proszek Vizir, czyli nawet to najmniejsze pudełko wystarczy???



Kurczaki pieczone i poznański Leclerc znowu od macochy emotka Już nie Billa a jescze nie Leclerc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3933994 Napisano: 06.12.2010 04:28:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
inka113 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

http://www.zipade...l/Zwyciezcy_iPod.pdf

nie chce mi się dyskutować o treści samych haseł, ale niesamowicie wpienia mnie, że wygrywają zgłoszenia, których autorzy nie potrafią nawet poprawnie napisać nazwy marki, którą tak zachwalają emotka
Soyos, Dave, kurde, czy to tak trudno spojrzeć na opakowanie? emotka emotka


to drugie czytam, czytam i ciagle nie rozumie co autor miał na mysli... emotka



Zadzwoń i zapytaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3933934 Napisano: 06.12.2010 04:13:06 w Wkurza mnie...
ronikar napisał(a):

Agencja od Reginy- bezczelne lenie, nawet im się haseł przeczytać nie chce emotka



Po czym wnosisz emotka Hasła piękne a agencja nie ma rywala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3933171 Napisano: 06.12.2010 12:48:27 w TESCO konkursy
clear napisał(a):

bethan napisał(a):

clear napisał(a):

chasia napisał(a):

falus napisał(a):

chasia napisał(a):

falus napisał(a):

deva napisał(a):

falus napisał(a):

Wiem, że zabardzo tu tego nie mogę pisać, ale może ktoś wie czy były już wyniki z reginy ( Odiechana promocja ) ?
Bo do dziś miały być.



z tego co pamiętam to wyniki do 8



Do 6.12.2010 - sprawdziłem emotka



W którym punkcie regulaminu jest info, że do 6.12 emotka



24 punkt



Ok, a w punkcie 26 jest info, że powiadomią do 08.12 emotka



Hmmm, może ktoś spróbuje rozwikłać to u źródła czyli: w ritf emotka


Nie ma nic do rozwikłania. Wybierają do 6, informują do 8.06. Jest wszystko jasno w reg. napisane.



Ok, wszystko jasne...




Chyba nie do końca, bo są 2 regulaminy i różnią się punktem 24. W jednym jest, że wybiorą do 06.12 a w drugim że do 14.12.
Regulamin 1: http://www.sofide...2&id_lingua=1045
Regulamin 2
http://www.ritf.pl/smart Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3932879 Napisano: 06.12.2010 11:52:18 w TESCO konkursy
falus napisał(a):

chasia napisał(a):

falus napisał(a):

deva napisał(a):

falus napisał(a):

Wiem, że zabardzo tu tego nie mogę pisać, ale może ktoś wie czy były już wyniki z reginy ( Odiechana promocja ) ?
Bo do dziś miały być.



z tego co pamiętam to wyniki do 8



Do 6.12.2010 - sprawdziłem emotka



W którym punkcie regulaminu jest info, że do 6.12 emotka



24 punkt



Ok, a w punkcie 26 jest info, że powiadomią do 08.12 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3932737 Napisano: 06.12.2010 11:30:25 w TESCO konkursy
falus napisał(a):

deva napisał(a):

falus napisał(a):

Wiem, że zabardzo tu tego nie mogę pisać, ale może ktoś wie czy były już wyniki z reginy ( Odiechana promocja ) ?
Bo do dziś miały być.



z tego co pamiętam to wyniki do 8



Do 6.12.2010 - sprawdziłem emotka



W którym punkcie regulaminu jest info, że do 6.12 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3930355 Napisano: 05.12.2010 01:34:14 w Carrefour konkursy
olus15 napisał(a):

isiulka napisał(a):

rafal100 napisał(a):

olus15 napisał(a):

pewnie pomylili Garnier z Lorealem
ja jeśli już wezmę udział w Garnierze to napewno rzucę się na maseczki emotka
w końcu jest napisane dowolny produkt a nie produkt promocyjny



Rzeczywcie pomyliłam Garnier z Lorealem emotka
Ale tym bardziej, skoro nie ma listy to znaczy , że kazdy produkty bierze udział.

a co do 2paków to bym się kłóciła jakby mi z tego powodu odmówili przyznania nagrody.
Ma ktoś może e-mail do organizatora...?



tymbardziej, że zdjęcie w gazetce niejako sugeruje , że dwupaki to dwa produkty (drugi produkt 50% taniej)



Ja tez sie kierowałam tym zdjęciem i kupiłam dwupak, ale z wysłaniem zgłoszenia poczekałam na regulamin. Poźniej wysłałam do nich e-mail i dostałam informacje:
Szanowna Pani,
Duopack, czyli 2 dezodoranty jest traktowany jako jeden produkt, ma nadany 1 kod, dlatego też na paragonie widnieje jako jedna pozycja.

Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3929765 Napisano: 05.12.2010 09:35:17 w TESCO konkursy
aswiercinska napisał(a):

ktos czeka na bon z blendamed?czy juz wszyscy dostali emotka




Ja swoje bony dostałam 25.11. Może do nich zadzwoń i spytaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3928081 Napisano: 04.12.2010 01:03:02 w Carrefour konkursy
rafal100 napisał(a):

chasia napisał(a):

martusiamj napisał(a):

rafal100 napisał(a):

chasia napisał(a):

isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

olus15 napisał(a):

Czy w Loreal lub Garnier mogę kupić dwa produkty w jednym opakowaniu ?


musisz spytać w konkretnej agencji, bo często dwupak liczą jako 1 produkt (jest przecież 1 kod na kasie) emotka


Oluś zadzwoń do agencji i zpaytaj, bo przeciwnie- czesto 2-paki S¡ LICZONE jako 2 produkty, ale zawsze warto się upewnić wcześniej.



Wysłałam e-mail do agencji, która organizuje Garnier i dostałam informacje, że 2-paki są traktowane jako jedne produkt.



a czy można kupić takie maseczki saszetki z garniera?


W regulaminie jest lista produktów które biorą udział.




Na której stronie regulaminu jest lista produktów Garnier objętych promocją?



według mnie takiej listy w regulaminie nie ma




Ja tez jej nie widzie w Garnier, ale skoro niektórzy piszą, że jest, to chciałam zobaczyć tę listę. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3927996 Napisano: 04.12.2010 12:24:50 w Carrefour konkursy
martusiamj napisał(a):

rafal100 napisał(a):

chasia napisał(a):

isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

olus15 napisał(a):

Czy w Loreal lub Garnier mogę kupić dwa produkty w jednym opakowaniu ?


musisz spytać w konkretnej agencji, bo często dwupak liczą jako 1 produkt (jest przecież 1 kod na kasie) emotka


Oluś zadzwoń do agencji i zpaytaj, bo przeciwnie- czesto 2-paki S¡ LICZONE jako 2 produkty, ale zawsze warto się upewnić wcześniej.



Wysłałam e-mail do agencji, która organizuje Garnier i dostałam informacje, że 2-paki są traktowane jako jedne produkt.



a czy można kupić takie maseczki saszetki z garniera?


W regulaminie jest lista produktów które biorą udział.




Na której stronie regulaminu jest lista produktów Garnier objętych promocją? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3927927 Napisano: 04.12.2010 11:49:55 w Carrefour konkursy
zyziak napisał(a):

rafal100 napisał(a):

chasia napisał(a):

isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

olus15 napisał(a):

Czy w Loreal lub Garnier mogę kupić dwa produkty w jednym opakowaniu ?


musisz spytać w konkretnej agencji, bo często dwupak liczą jako 1 produkt (jest przecież 1 kod na kasie) emotka


Oluś zadzwoń do agencji i zpaytaj, bo przeciwnie- czesto 2-paki S¡ LICZONE jako 2 produkty, ale zawsze warto się upewnić wcześniej.



Wysłałam e-mail do agencji, która organizuje Garnier i dostałam informacje, że 2-paki są traktowane jako jedne produkt.



a czy można kupić takie maseczki saszetki z garniera?


Ja się raz już na tych szaszetkach przejechałem
Dla agencji sa one jako próbki emotka




To pewnie zależy od agencji.
Ja kiedyś wygrałam główną nagrodę w konkursie Garnier organizowanym przez Red Age, miałam na paragonie te maseczki w saszetkach i nikt nie robił problemu.


Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3927743 Napisano: 04.12.2010 10:10:35 w Carrefour konkursy
isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

olus15 napisał(a):

Czy w Loreal lub Garnier mogę kupić dwa produkty w jednym opakowaniu ?


musisz spytać w konkretnej agencji, bo często dwupak liczą jako 1 produkt (jest przecież 1 kod na kasie) emotka


Oluś zadzwoń do agencji i zpaytaj, bo przeciwnie- czesto 2-paki S¡ LICZONE jako 2 produkty, ale zawsze warto się upewnić wcześniej.



Wysłałam e-mail do agencji, która organizuje Garnier i dostałam informacje, że 2-paki są traktowane jako jedne produkt. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3919793 Napisano: 01.12.2010 08:47:13 w Carrefour konkursy
cesarz65 napisał(a):

jak wygrać ten ekspresik napiszcie



Konkurs juz sie skończył. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3918674 Napisano: 01.12.2010 03:49:04 w Carrefour konkursy
ciasssteczko napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):



dzwonią (niedziela) emotka



tfu, pomyliłam się i nie mogę już edytować, u mnie tel z poniedziałku




Nadzieja była i się zmyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3918508 Napisano: 01.12.2010 03:03:36 w Carrefour konkursy
deva napisał(a):

polec napisał(a):

Dzwoni Tchibo, 1000 zł mój emotka emotka emotka



do nikogo więcej nie dzwonili??



Chyba dalej dzwonią, janiek kilkanaście minut chwalił się w MDW.

Czy udało się komuś namierzyć regulamin do promocji Garnier w Carrefour emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3918014 Napisano: 01.12.2010 01:14:48 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

oo no czekam bo ja grałam w niedzielę i poniedziałek emotka
mam nadzieję, że dadzą radę dzisiaj wszystkich obdzwonić emotka



Wcześnie dziś zaczęli, wiec może obdzwonią wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3917897 Napisano: 01.12.2010 12:42:12 w Inne mniejsze markety
inka113 napisał(a):

ziolko napisał(a):

inka113 napisał(a):

79magda napisał(a):

mysha napisał(a):

Ciekawe czy zdazyli wszystko przeczytać emotka



emotka tjaaa....


akurat Graf zawsze wydawało mi się, że raczej czyta... a to, że szybko rozwiązali to nic dziwnego w ich przypadku, we wszystkich konkach rozwiązania mieli ustawione na 2.12 wiec mogli troche wczesniej Makro rozwiązać, żeby później terminów nie przedłużać.




ale zgłoszenia były do 29 listopada!! i co?? w 2 dni wszystko przeczytali?? jakoś nie wierze emotka

a ja wysłałam w ostatni dzień smsy i oczywiście NIC nie wygrałam emotka


nie wiem czy przeczytali ale zawsze wydawało mi sie że w miare uczciwie hasła wybierają. to, że szybko to w ich przypadku też nic szczególnie nowego bo oni raczej nigdy nie przeciągaja terminów a ostatnio chyba w Air Wicku w dniu rozwiązania konkursu poinformowali o wynikach. w kazdym razie ja tez nic nie mam... emotka




Może czytali na bieżąco i wybierali najlepsze a później, jeśli im wyszło za dużo, odrzucili najgorsze z najlepszych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3915981 Napisano: 30.11.2010 07:22:35 w Wkurza mnie...
agacioras napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

szalonakisia1 napisał(a):

Wkurzył mnie gość na allegro. tydzień temu w niedzielę kupiłam u niego niby tanie rzeczy ( prostownice za 6,99 najzwyklejszą,adapter przejściowy za 17,99 akumulatorki 4szt za 4 zł i,za przesyłkę kazał sobie 15 zł,gdzie na cenniku poczty polskiej jest 11 zł. Dziś do mnie pisze,że ma być dopłata do przesyłki jeszcze 12 zł. W sumie wyszło 27 zł za przesyłkę listową priorytetową. Gdzie najdroższa wagowo, na cenniku wynosi kilku przedmiotów 11 zł. Normalnie zdzierca,złodziej i zarabia na przesyłce. U niego na jakiej kolwiek aukcji za przedmiot warty np 2 zł,płacisz 9 zł za najtańszą wysyłkę. a jesli by sie kupowało 3 szt np słuchawek za 2zł, za każdy nastepny przedmiot płacisz 7 zł doplaty. Czyli za przesyłke najtańsza 3 małych,lekkich przedmiotów płacisz 30 zł. Normalnie jestem strasznie zła.
Podaje linka do jego aukcji i nie polecam
http://allegro.pl...ons.php?uid=19681930

po za tym brak kontaktu i dlugie czekanie na wysyłke, ma tez negatywy


to, że wysyłka jest droższa niż cennik o kilka złotych to chyba normalne bo dolicza koszt np koperty, ale z ta dopłatą to chyba przesadził, ja bym poprosiła go o uzasadnienie i podanie wagi paczki emotka


Hm prawdopodobnie koleś paczkę dodatkowo ubezpiecza, nakleja pełno tych płatnych naklejek typu ostrożnie, no i dolicza coś dla siebie emotka



To firma, wiec ma prawo zarabiać na kosztach wysyłki i często jest tak, że cena za przedmiot jest bardzo atrakcyjna a sprzedający odbija sobie na kosztach wysyłki - taki chwyt marketingowy, trzeba przyznać niezbyt sympatyczny, ale wielu kupujących się na to łapie.
Ale z tym że ustalił koszt wysyłki a poźniej kazał dopłacać to faktycznie przegięcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3909860 Napisano: 29.11.2010 09:39:56 w Carrefour konkursy
Dotarły normalne' vouchery do Nałęczowa, ale tez nie widze na nich zadnego numeru zaproszenia. Wiec chyba nie jest potrzebny.

Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#3908492 Napisano: 28.11.2010 06:16:03 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

Dostawaliście dziś eski z Tchibo? Napisali, że rozdali już 24 ekspresy emotka a przecież dziś by raczej nie dzwonili, więc skąd te eski przy niedzieli???



Też dostałam takiego sms-a. Teoretycznie rozdali już 24 ekspresy, ale dzwonić będą pewnie dopiero jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0