Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chasia

chasia

#6330670 Napisano: 08.03.2017 20:18:17 w Biedronka
A z autami dzwonili? Czy tez powiadamiali sms-em? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6330481 Napisano: 08.03.2017 14:30:11 w Lay's
travelair napisał(a):

Jutro rozdaja telefony ? emotka

Jutro lub w piątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6328263 Napisano: 03.03.2017 12:42:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

jon na Twoje pytanie niestety nie znam odpowiedzi - przykro mi
Na moje pytanie o konkurs -padła odpowiedz, że nie ma osoby zajmującej się tym konkursem

sylwika76 napisał(a):

Pani z Agencji poszła do programistów, żeby dowiedzieć się co stało się  galerią, która mi się nie wyświetla i dlaczego nie ma wyników
chociaż w pierwszej chwili powiedziała,że nie ma osoby odpowiedzialnej za ten konkurs i będzie dzwoniła.
Pisze o oleju

Galeria się pojawiła, ale zwyciezców brak. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

chasia

#6328004 Napisano: 02.03.2017 18:43:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ciekawe, czy ten ptak jest żywy, czy wypchany? emotka Wyświetl w wątku >>

chasia

#6320949 Napisano: 10.02.2017 18:44:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
donia7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

scrabble napisał(a):

katrin1 napisał(a):

izkak napisał(a):

Dlaczego zawsze po ukazaniu się wyników  mam wrażenie, że "konkursy" na stronie NIVEA to jednak loteria?  emotka

Ja również przychylam się do tej opinii, choć o dziwo tym razem mnie nagrodzili emotka

Mam to samo wrażenie, zresztą co ja gadam? Wrażenie?  emotka  
W biletach były lepsze zgłoszenia, ale o gustach się nie dyskutuje emotka

A myślałam,że tylko ja jestem zawiedziona i rozczarowana emotka

Nie tylko Wy jesteście rozczarowani- żeby mi nawet bilety nie wpadły?! emotka

u mnie też nawet biletów brak.. zastanawiam się czy oni losują czy dyskwalifikują osoby, które wcześniej u nich cokolwiek wygrały. Trafiłam kiedyś u nich rower i od tego czasu zupełnie nic  emotka

Ja też nie mam biletów nawet emotka

Pachnie loterią... Niebieska_Laguna w wątku Plagiaty zwróciła uwagę, że nagrodę dostała praca kompletnie nie na temat, za to żywcem skopiowana z jakiejść definicji: "Terapię śmiechem stosuje się w amerykańskich ośrodkach leczenia raka, przy czym w jednym z nich powstała ,,Biblioteka Śmiechu”, w której można wypożyczyć wesołe pozycje do czytania lub film." Aldona ze strony 4 z biletami.
Smutne to bardzo.... Wyświetl w wątku >>

chasia

#6320405 Napisano: 09.02.2017 13:08:10 w Lay's
lola.lola napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

Myślicie,że dziś będą wyniki z V tygodnia?

Raczej jutro, zawsze są w piątki

W poprzednim tygodniu były w czwartek emotka Wyświetl w wątku >>
1 lola.lola 0

chasia

#6315398 Napisano: 28.01.2017 18:30:21 w Lay's
bruce napisał(a):

wekt0r napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

wekt0r napisał(a):

Czy jest chociaż jedna osoba (konkretnie mam na myśli zgłoszenie wysłane na tą samą osobę), która wygrała komin i telefon? Przepraszam jeśli ta kwestia była już poruszana ale nie jestem w stanie przebrnąć przez tyle postów.

nie da się inaczej, najpierw tzreba wygrać komin, żeby wygrać telefon emotka

Skąd taki pomysł? Sprawdziłem przed chwilą pierwszy etap i losowo 2 osoby z tych, które wygrały telefony - żadna z nich nie wygrała komina.

emotka Serio? Myślałam, że to niemożliwe w Lay'sach... emotka

Może jakos inaczej szukam, ale całą 10 z pierwszego etapu widzę, wśród nagrodzonych kominami emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

chasia

#6315245 Napisano: 27.01.2017 20:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ta pusta butelka po oleju zaważyła, może docenili prostotę... Bo danie wygląda, jak prawdziwy posiłek, który za chwile zostanie zjedzony
a nie makieta, która zostanie za chwile zostanie rozłożona. Bo na wielu, pięknie prezentujących się pracach na talerzach widać szyszki, watę i trujący ostrokrzew...
 Nie wyczaisz emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

chasia

#6315238 Napisano: 27.01.2017 20:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

chasia napisał(a):

Chyba nie musi byc wigilijne danie, bo to zdjecie w III etapie wygrało lodówkę. Chyba, że to ryba jest emotka

skąd wiadomo, że lodówka? na stronie tylko imie + litera nazwiska

Autorka zdjęcia pochwaliła sie na FB emotka Wyświetl w wątku >>

chasia

#6315004 Napisano: 27.01.2017 11:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brenda89 napisał(a):

Cześć, jestem nowa na forum i mam do Was pytanie odnośnie NUMERU PARAGONU. Zawsze mi się wydawało, że jest to kombinacja składająca się przeważnie z samych cyfr, w prawym, górnym rogu (obok daty). Jednak już nie jestem tego pewna - w konkursie NIVEA jako numer paragonu podają za przykład ten numer na samych dole:


Byłabym wdzięczna za podpowiedź, czy to jest zależne w takim razie od każdego konkursu? emotka


Jeśli sie nie mylę, to numer wskazany na tym paragonie, to numer kasy fiskalnej. Stały i taki sam dla wszystkich wydruków z danej kasy fiskalnej. Jesli taki chcą numer, to im podaj emotka Ale kolejne zakupy radzę robić w innej kasie, by "numer paragonu" sie powtórzył emotka Wyświetl w wątku >>

chasia

#6311191 Napisano: 16.01.2017 10:05:17 w SZUKAM....
A w Plusie mozna jakos przedłużyc waznosc konta? Jest jakis kod? Oczywiscie oprócz doładowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6310293 Napisano: 12.01.2017 14:09:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

A z którego etapu były te emile dzisiaj z oleju wielkopolskiego?

Z II etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6310088 Napisano: 12.01.2017 09:24:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martucha-jk napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Czy u was też zniknęła galeria z Oleju wlkp.

Tak, też właśnie się dziwiłam.

Nowy etap sie zaczyna emotka Gdy zaczynał sie poprzedni tez tak było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6309071 Napisano: 09.01.2017 14:11:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam e-mail z Command a na paragonie: Akces Samoch Haki 3 i Haczyki z uchwytem. Albedo uzna taki paragon, czy leciec do Biedronki po pieczątke? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6307529 Napisano: 04.01.2017 11:43:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
xpac napisał(a):

Jak myślicie w konkursie Belvita, można dodawać kilkukrotnie to samo zdjęcie ?? Jestem laureatem rezerwowym, więc może za 3-4 dni uda się tym samy zdjęciem zdobyć deskę ??

Na temat dodawania tego samego zdjecia sie nie wypowiem, bo nie wiem, ale podpytam o co innego emotka Z którego dnia informują? Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6306161 Napisano: 31.12.2016 00:00:51 w SZUKAM....
dzasmina napisał(a):

chasia napisał(a):

Szukam linku do konkursu Shell, chyba Mikołajkowy. Kolejnyraz widzę wzmiankę o nim na forum a w bazie nie potrafię go znaleźć...

może to ten
https://www.e-kon...ok.html#.WGbFTbmSyCk

Dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6306117 Napisano: 30.12.2016 21:29:28 w SZUKAM....
Szukam linku do konkursu Shell, chyba Mikołajkowy. Kolejnyraz widzę wzmiankę o nim na forum a w bazie nie potrafię go znaleźć... Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6306091 Napisano: 30.12.2016 20:43:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):

W konkursie z Shella wygrali głównie "przebierańcy".
Czy z konkursu baterie Duracell w Biedronce było już rozwiązanie?


Konkurs Shell byl w bazie? Bo mam jakies zacmienie i znaleźć nie moge emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6303698 Napisano: 21.12.2016 17:49:08 w Biedronka
79magda napisał(a):

Czy wyjazdy z Duracella rozdane? Może ktoś rozwiać moje wątpliwości, choćby na PW  emotka

Rozwiał ktoś wątpliwości? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chasia

#6302813 Napisano: 19.12.2016 22:28:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

nie widzę Cię joan emotka ja udziału nie brałam,ale przejrzałam fotki, wiem że na konkursy hasłowe też często zmuszamy się do pisania głupot, ale jak tak się patrzy na niektóre fotki to takie hmm wymuszone, bez frajdy.. sztucznie się uśmiechnąć czy zrobić głupią minę, wykorzystać po raz setny ten sam pomysł.. pstryknąc i gotowe! Za to jest wiele zwykłych nawet fotek,które są pełne radości i wywołują sympatię emotka  


Obiektywnie stwierdzam, że jestem znacznie mniej fotogeniczna od Pana Drugiej Połówki, więc przeważnie nie występuję na żadnych zdjęciach emotka

Jak dla mnie, za dużo Świętych Mikołajów i Pań Mikołajkowych w tym konkursie; niektórzy przesadzili - w sensie formy nad treścią. Ale nie mnie oceniać emotka

O jakim konkursie mówiecie? Znaleźć nie mogę. Wyświetl w wątku >>
0 0