Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika milioner

milioner

#5180988 Napisano: 11.05.2012 07:13:49 w Reklamacje wyników konkursów
Hhmmm chyba mamy problem...

Analizując sytuację z Pallete, szczodre podejście organizatorów jak i Henkel oraz punkty nowego dogrywkowego regulaminu dochodzę do dość negatywnych wniosków.

Z tego co rozumiem, zostaną wybrani dodatkowi zwycięzcy biżuterii, wśród nich dodatkowi zwycięzcy laptopów, i znów śród tych dodatkowych - dodatkowy zwycięzca nagrody głównej. Wszyscy z listy rezerwowej.

Zatem wszyscy Ci, którzy już wygrali biżuterię i laptopy i walczyli o samochód, nie będą brani pod uwagę... Zaczynam dostawać piany... Udziela mi się...

Idąc dalej. Wszyscy, którzy do tej pory nie wygrali i nawet nie wiedzą o tej dodatkowej akcji - prawdopodobnie wypieprzyli na śmieci paragony. I licho wie czy ktokolwiek odbierze nagrody... Jeśli moje rozumowanie jest słuszne, to teraz biżuterię, laptopy i samochód dostaną osoby spoza 401 osób, które zostały wybrane do tej pory: 345 biżuteria, 55 notebooki + 1 Nissan. Teraz będą to wszyscy spoza listy.

Byłoby niedorzecznością, gdyby osoby, które już wygrały biżuterię - nie miały szans walczyć o nagrody tygodniowe, jak również o nagrodę główną. Tak samo z obecnymi zwycięzcami notebooków - prawdopodobnie nie będą brani pod uwagę przy ponownym wyborze nagrody głównej - ich odpowiedzi będą w ocenie jury gorsze niż odpowiedź, która jest teraz na liście rezerwowej. To powinno być doprecyzowane a nie jest.

Apeluję zatem teraz tutaj do wszystkich, którzy już wygrali w tym konkursie czy to biżuterię, czy notebooka - by wysłali solidarnie emaile znów do Henkel i do Albedo prosząc o wyjaśnienie tej sytuacji. Będzie bowiem tak, że obecni zwycięzcy notebooków i biżuterii już raz przegrali ze zbyt długim hasłem nagrody głównej, a teraz przegrają z odpowiedziami z listy rezerwowej - którzy notabene, prawdopodobnie już dawno pozbyli się paragonów.

Zatem parodia... W PKO milion został w sumie odebrany zwycięzcy, odebrano też kilka samochodów, ale nie trafiły do kolejnych zwycięzców. Tu w sumie są nagrody dodatkowe, ale trafią do ludzi z wcześniej ocenionymi odpowiedziami jako słabsze - którzy być może nie mają już paragonów...

Proszę wszystkich zainteresowanych dotychczasowych zwycięzców o wysłanie emaili do Albedo i do Henkel prosząc o doprecyzowanie. Zaczynamy wszystko od nowa...


























Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5180504 Napisano: 11.05.2012 02:40:25 w Reklamacje wyników konkursów
Myślenie tymi kategoriami, że lepiej popierajmy bezprawie bo zabiorą konkursy jest więcej niż niedorzeczne.

Większa radość bowiem z wygranego długopisu za wysłany SMS zgodnie z regulaminem, niźli radość z samochodu przyznanego komuś za prawie 300 znaków. To się nadaje do kryminału bo to jest przestępstwo.

Sponsorzy zaś organizując konkursy na poziomie długopisów i breloczków, mają dokładnie adekwatne zainteresowanie takim konkursem ze strony uczestników i musieliby być ślepi by nie widzieć tego, że to donikąd nie prowadzi.

Wielkie nagrody - wielki rozgłos. Jak chcą organizować konkursy z wkładami do długopisów to już ich brocha. Niech nawet organizują nawet na skuwki do długopisów. I tak znajdą się firmy mądrzejsze i bardziej świadome, te które przeczytały o tę jedną stronę w książce o marketingu więcej i rzucą na rynek samochody, tudzież miliony.

Jedyną kwestią, którą już sześciolatek w szkole musi respektować są Prawa i Obowiązki Ucznia, tymczasem firma ma nie respektować regulaminów, które stworzyła sama dla siebie???????

Patrząc już tak globalnie to przypomnę, że firmy wielkie korporacje garną się do tych krajów, gdzie są jasno sprecyzowane prawa, gdzie nie ma korupcji, a nie tam gdzie panuje totalny chaos. Wypleńcie z siebie to myślenie kategoriami komunizmu - lepiej cicho siedźmy, i gódźmy się na wszystko co jest, bo może być jeszcze gorzej. Nie. Bo może być tylko lepiej. I to pokazuje ten konkurs, a nie coś zupełnie odwrotnego.

Myślenie, że firmy uciekną z promocjami, bo konsumenci domagają się respektowania prawa jest jakimś nieporozumieniem, a to, że ktoś słyszał, że firma X tak twierdzi, to znaczy nie mniej nie więcej, tylko tyle, że ta firma już dawno powinna zniknąć z rynku, czego jej serdecznie życzę. Na jej miejsce niech powstają nowe, uczciwe, świadome zasad na nim panujących.

Można by powiedzieć - nie róbmy więcej reklam do telewizji bo od razu Rada Etyki Mediów ją nam zbanuje. Musi być jakiś bat nad tym wszystkim, właśnie go ukręciliśmy i wystarczy nim ostro siepać, czego wszystkim serdecznie życzę.










Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5179443 Napisano: 11.05.2012 03:21:49 w Reklamacje wyników konkursów
Dopiszę jeszcze jedno.

Mamy doskonały precedens z dość rzetelną opinią biegłych zawartą w Gazecie Prawnej. Za każdym razem, od tej pory, kiedy zasady rozstrzygania zwycięstwa w konkursie zostaną złamane, wystarczy wysłać emaila organizatorowi i firmie sponsorującej z linkiem do tego artykułu jak również wkleić treść artykułu w emaila, jako cytat.

Warto wysłać emaile do wszystkich działów w firmie od marketingu, po prezesów, na działach PR kończąc i niech go sobie rozsyłają w korporacjach, niech wieść się niesie, że kości zostały rzucone i to nie przez nas a przez nich. My jedynie podjęliśmy rękawicę.

Zapiszcie sobie ten artykuł, zarchiwizujcie, dodajcie do ulubionych i niech panuje prawo w konkursach.

Pomysł z Gazetą Prawną to był pomysł więcej niż genialny.
Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5179212 Napisano: 10.05.2012 07:46:09 w Reklamacje wyników konkursów
zdolnabestia napisał(a):

Do wymoderowania tej dyskusji przyznaję się ja. Za dużo tu było jadu i rozmów nie na temat. Teraz można przeczytać wątek wstecz, wszystko co najważniejsze zostało, dyskusja jest rzeczowa i klarowna, są głosy za i przeciw pisania reklamacji, ale nie ma obrzucania się błotem.

Organizator konkursu postąpił naprawdę super emotka



W pełni się zgadzam, że było dużo jadu, ale było go dużo pod adresem agencji. W sumie wycieczki słowne, utarczki między użytkownikami to była taka słowna szermierka, padło trochę dynamityzerów słownictwa ot co. Nie żałuję ani jednego słowa i mam świadomość, że wszystkim udzielały się emocje, ale bez emocji nie wskakuje się na barykady, tylko siedzi w domu przy herbatce.

W sumie jestem jak najbardziej za moderowaniem, za tym by ludzie się szanowali, jednak jednocześnie jestem więcej niż pewien, że bez tego ognia nie byłoby tego efektu.

Gdy posłowie w sejmie obrzucają się błotem, bo walczą o jakieś tam racje moje lub mojsze, a później to idzie w eter, bo lud jest głodny tej prawdziwej szczerej dyskusji, a wypowiedzi posłów pełne jadu przechodzą do historii jako niecenzuralne wypowiedzi polityków. Czasem się nie da mówić pięknie gdy są łamane prawa.

Gdyby zaś wszystkie wypowiedzi posłów chciałyby być monitorowane i cenzura miałaby decydować czy je puścić publicznie czy nie, to mamy wtedy ustrój totalitarny.

Tak więc sytuacja jest pod kontrolą. W sumie warto ewentualnie rozważyć możliwość moderowania ale z opóźnieniem. Organizator nie postąpiłby jak postąpił, bo nie dostałby reklamacji, bo ludzie nie dostaliby wystarczająco silnego impulsu by je wysłać.

Wysłaliśmy reklamacje, stosy emaili wszędzie gdzie się dało i jest efekt. Proszę jedynie o to, by w przyszłości nie gasić tego rewolucyjnego ognia, bo jestem więcej niż przekonany, że być może wiele osób nie wysłało reklamacji - a mogło - bo nie wystarczająco się mocno wkurzyło gdyby przeczytali pierwotną dyskusję pełną epitetów.

Kiedy w Grecji przemawiał Eschines, wszyscy mówili „Cóż za wspaniałe przemówienie!”. Kiedy przemawiał Demostenes, słuchacze krzyczeli „Ruszamy na Filipa!”.

Tak, zażartych dyskusji nam wszystkim życzę emotka







Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5179121 Napisano: 10.05.2012 07:01:45 w Reklamacje wyników konkursów
Dodam jeszcze tylko jedno. Ogromna masa odpowiedzi jakie tu padły wtedy, kiedy piekło było tu rozpętywane w sprawie tego konkursu, została usunięta przez moderatora. Owszem było tu wiele emocji. Natomiast nie wierze, że ludzie wysłaliby te reklamacje, gdyby tu nie było wrzawy w tej sprawie.

Jestem więcej niż przekonany, że rozmowa na tym forum była monitorowana przez Albedo, bo zostali o tym poinformowani co się dzieje. Widzieli co się dzieje, dostali reklamacje i mamy drugą turę konkursu.

Gdyby zatem była to dyskusja o niczym bez emocji i epitetów - nic by z tego nie było.

Dlatego apeluję do moderatorów, by rozważniej moderowali, bo przez ich cenzurę - na szczęście odpowiednio opóźnioną, ta akcja skończyłaby się fiaskiem. Apeluję o więcej luzu, lub o ewentualne cenzurowanie, ale - z odpowiednim kilkutygodniowym opóźnieniem. Wprowadzając godziny policyjne na forach nie będziemy mieli więcej podobnych sukcesów.


Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5179103 Napisano: 10.05.2012 06:53:13 w Reklamacje wyników konkursów
Jestem w szoku... emotka . http://www.palettemojkolor.pl/ czytam i nie wierzę.

Czuję się odpowiedzialny za ten sukces z Pallete bo w sumie to ja rozpętałem tu to piekło reklamacyjne. Pierwszy raz w sumie zrobiłem to prosząc o odzew na forum, bo do tej pory zawsze wysyłałem stosy emaili z różnych kont email do organizatorów i firm ganiąc nieprawidłowości, ale efekt zawsze był mizerny.

Ale kropla drąży skałę, uderz w stół a nożyce się odezwą itd. To działa.

Ta akcja pokazuje siłę forum i solidarności ludzi. Wciąż nie mogę uwierzyć. W sumie nieważne już kto wygra, ale ważne że wygrała sprawiedliwość a ta akcja rozniesie się echem wśród agencji, bo trudno by było inaczej. Sęk w tym by wszystkie inne podobne akcje były podobnie napiętnowane.

Przypomnę wam też pewną sytuację z Absolwentem. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Na Facebooku organizator był niezwykle śmiało ganiony przez jedną uczestniczkę konkursu za nieprawidłowości w konkursie z 2009 roku. Nie wiedzieli jak się tłumaczyć, ale robili to sprawnie. Beata C. dopytywała się o skład jury, czy jury będzie zmienione, o jasne zasady oceny odpowiedzi i... wygrała Mercedesa... Fakt, że miała dobrą, nawet bardzo dobrą tę odpowiedź, ale to, że wybrali dobrą, wiążę z faktem - że sama o to zawalczyła, by dobrze, uczciwie i rzetelnie oceniali.

Ogromne podziękowanie dla Wscieklego za przygotowanie profesjonalnej reklamacji.

Wątpiącym życzę więcej wiary, bo sami tworzymy rzeczywistość, mamy ją taką na jaką sami sobie zasłużymy.

Powodzenia wszystkim i nigdy się nie poddawajcie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165831 Napisano: 29.04.2012 08:40:13 w Reklamacje wyników konkursów
Jedni są z Albedo, jedni z konkurencji, a jeszcze inni chcą coś zmienić w tym chorym, cwaniackim kraju. Będąc przeciw, po prostu popieracie ten system. Wszystko na czym mi zależy to uczciwość. Kropla drąży skałę. Polska gospodarka to w sumie dopiero delikatnie ponad 20 lat po transformacji. Ludzie pooowooooli wyrastają z komunizmu, który zapewne wciąż gdzieś tam przesiąka do głów z ust ojców i dziadów. Trzeba pokoleń by to wyplenić. Wyrwać wszystkie cwaniackie, hochsztaplerskie chwasty.

Hej szable w dłoń. Na barykady. Do kos. Kosić chwasty.

;) Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165820 Napisano: 29.04.2012 08:27:55 w Reklamacje wyników konkursów
maliszka napisał(a):

tyle mądrych tutaj ludzi, potraficie wygrać naprawdę fajne nagrody krótkimi tekstami a dajecie się podpuszczać jakiemuś milionerowi, który pojawił się nie wiadomo skąd i pewnie tak samo zniknie. a Was wpuści w maliny, pismaki z Faktu lub SE obsmarują konkursowiczów jak się tylko da. informacje zdobędą bez problemu tak samo jak dane zdobywają firmy, które wydzwaniają i proponują jakieś cuda na kiju w rewelacyjnej cenie.
a do konkursu jeden się skończył a następny zacznie więc będą kolejne emocje i nagrody.
świat się nie kończy na konkursie Palette!


kolejne konkursy mogą być tej samej jakości jak Palette, lub o wiele lepsze. Wszystko w naszych rękach. Mamy takie konkursy na jakie sobie zasłużymy. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165813 Napisano: 29.04.2012 08:20:27 w Reklamacje wyników konkursów
https://www.googl...amp;client=firefox-a tu o karach takie pierwsze z brzega w 2012 roku, bardzo przyzwoite kwoty.

http://www.bankie...-2012-r-2493034.html tu pierwszy z brzega artykuł o rynku reklamy. Z tych 7,8 miliarda spora część idzie właśnie na obsługę konkursów. Sama nagroda to kropla kosztów, bo obsługa konkursu kosztuje, zakup mediów etc.

Dodatkowo dochodzą zyski ze sprzedaży promowanych produktów i milionowe zyski u operatorów z przesłanych SMSów. Od tego wszystkiego są odprowadzane podatki.

To była, jest i będzie bardzo mocno rozwijająca się gałąź gospodarki.




Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165774 Napisano: 29.04.2012 08:00:01 w Reklamacje wyników konkursów
nocti napisał(a):

milioner - nie wiem czy to była odpowiedź na mojego posta czy tak ogólnie. Ja w ogóle nie mam na myśli podatków i żadnego strachu w tym kierunku. Chodzi raczej o to, że te gazety lubią ludzi (delikatnie pisząc) denerwować swoimi nagłówkami. Zaraz zobaczymy, że konkursowicze to banda pieniaczy, nierobów i naciągaczy którzy mają magiczne sposoby na wygraną. Do tego siedzą na kupie sprzętu elektronicznego i workach z pieniędzmi odbierając biednym ludziom szansę na wygraną w jakimkolwiek konkursie. emotka emotka


Tak to było do Ciebie emotka .
Nie starałbym się tego tak interpretować. W sumie Wyborcza i Panorama komentowały akcję z PKO jako tą w interesie społecznym. Ganiąc organizatora a to wszyscy uczestnicy byli i są pokrzywdzeni.

W sumie o tej sprawie jakby nie pisać, to raczej każdy widzi kto tu jest winny a kto naciągnięty. Generalnie lud wie, jest wręcz święcie przekonanym że w konkursach wygrywają podstawione osoby. Jedynie My wiemy, że nie zawsze emotka .

W sumie to jest może z tą obawą trochę tak, jak powiedzmy... dajmy na to na osiedlu jest szajka, ot łobuzy, łapserdaki. Nie reagujmy bo w sumie nic mi jeszcze nie zrobili, a jak zareaguję to będzie, że prześladuję młodzież i to ja jestem zły. Tymczasem zło trzeba tępić w zalążku. Jest jak rak i konieczna jest jak najszybsza amputacja chorych komórek.

Wszystko będzie dobrze, to jest wyższy cel i interes społeczny tego wymaga.

We are the cure. They are disease.


Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165762 Napisano: 29.04.2012 07:49:18 w Reklamacje wyników konkursów
cb656 napisał(a):

mia napisał(a):

Tyle piszecie i dyskutujecie o tych reklamacjach, a tak realnie, to kto ma zamiar wysłać lub już wysłał?


Ja.
Wysłałem reklamację do ABEDO i do Henkela (prześledź posty na forum, podawałem wcześniej adresy, właśnie po wysłaniu swojej reklamacji).
Co do plotkarskich gazet goniących za sensacją, odpuszczam sobie śmieciowe Fakt i SE. Czekam na reakcję Gazety Prawnej.



Gazeta Prawna to więcej niż genialny pomysł. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165752 Napisano: 29.04.2012 07:45:33 w Reklamacje wyników konkursów
Tu absolutnie nie ma się czego obawiać fiskusa. Dla fiskusa konkursy to jest taka sama żyła złota jak Lotto i oni to wiedzą. Gdyby nie Lotto i konkursy to nie mielibyśmy dziury budżetowej ale czarną dziurę i właśnie oglądalibyśmy siebie nad horyzontem zdarzeń.

Jest bowiem tak, że konkursami płacimy podatek od marzeń. Każdy Organizator odprowadza krocie do urzędów. Konkursowicze to kura znosząca złote jaja dla budżetu. Gdyby nikt nie grał, firmy nie przekazywałyby swoich kolosalnych budżetów na obsługę kampanii przez agencje itd.

Albedo to czyta, czuję ich każde spojrzenie. To takie piękne uczucie. Mam ciary.

http://www.uokik.gov.pl/kontakt.php można do rzecznika a ja śle to od razu do Warszawy, najwyżej gdzie się da. Jeśli ktoś nie zostanie przykładnie ukarany i nie pójdzie o tym fama to biada nam bo rozzuchwalą się jak rozwydrzone bachory w przykrótkich spodenkach. Trzeba dać klapsa na pupę. Tak zapobiegawczo.

Darz bór.
Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165716 Napisano: 29.04.2012 07:17:27 w Reklamacje wyników konkursów
Milion w PKO był wystarczająco duży dla Wyborczej czy Panoramy. Albedo jest w sam raz dla takich Faktów czy innych SE. Oczywiście można słać bodaj do Tysiąc Panoramicznych czy do Mój Traktor, lub do Wędkarstwo Spinningowe dla Kierowców Ciężarówek o Masie Nieprzekraczającej 3,5 Tony na OŚ, jednak to raczej nie najlepszy pomysł.

Jest istotne by takie sprawy nagłaśniać, jak się tylko da, bo jak grać w gry, w których nie ma reguł? Na boisku nie mogą wszyscy biegać jak oszalali i strzelać do wszystkich bramek, grając bez sędziego.

Albedo strzeliło sobie gola a w sumie mieli kupiony ten mecz.
Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165465 Napisano: 29.04.2012 02:10:46 w Reklamacje wyników konkursów
http://www.fakt.pl/kontakt/
http://www.se.pl/redakcja_gazety/

jeszcze mała gorąca prośba - jedynie do zainteresowanych, a więc do tych dla których ten konkurs to OSZUSTWO.

Wystarczy wysłać emaila do Super Expressu i Faktu, aby prawda ujrzała światło dzienne. Ileż ten uciemiężony lud może czytać o Madzi z Sosnowca. Dajmy im temat zastępczy, na wzór tego miliona z PKO. Proszę opisać zaistniałą sytuację w dowolny sposób i wyładować swoje żale. Jeśli będą widzieć, że jest zainteresowanie, bo dostali wiele emaili, to sprawa ukaże się na łamach prasy, czego sobie i Państwu życząc pozostaję z poważaniem.

Henkel będzie musiał wtedy odbudowywać nadwątlony wizerunek marki organizując kolejne, ale już uczciwe konkursy, czego sobie i Państwu jeszcze bardziej życząc pozostaję z poważaniem.

Nie zawiedźcie mnie, dzięki, to mówiłem ja, wasz prywatny prorok, jakiego sobie i wam serdecznie życzę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165426 Napisano: 29.04.2012 01:05:41 w Reklamacje wyników konkursów
Tu nie chodzi o to, że w walce o swoje prawa używa się również gróźb bo w walce o swoje prawa to ludzie idą na barykady, burzą mury, skaczą przez mury, idą na manifestacje i są często pacyfikowani. Jednak bardzo często wygrywają.

Tu nie chodzi o to, że jakaś agencja może poczuć się urażona, zniesmaczona jakimiś skargami, groźbami, reklamacjami, ale o to, że straci klienta, paru accountów razem z obsługującymi marki copywriterami i grafikami, nie licząc art directorów pójdzie na bruk, za to znajdą pracę w innych - lepszych agencjach.

Tu nie chodzi o groźby, ale o to, że w wyniku tej akcji wiele kolejnych firm będzie pisać kolejne regulaminy w panice i przestrzegać później w nich każdej litery. Będzie grozić palcem rozwydrzonym, rozzuchwalonym agencjom.

Tu nie chodzi o groźby karalne, tu chodzi o to, że ta sprawa trafi do gazety wyborczej i do Panoramy tak jak było z milionem w PKO. To bardzo ciekawy wątek dla mediów - Oszukiwanie klientów, przez nieprzestrzeganie regulaminów.

https://www.googl...amp;client=firefox-a

Wyroków UOKiK jest wiele i opiewają na słuszne kwoty. Groźbami przycieramy im nosy i ochraniamy od astronomicznych strat. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165100 Napisano: 28.04.2012 10:44:02 w Reklamacje wyników konkursów
W takim wypadku zapis w regulaminie o maksymalnej liczbie 160 znaków byłby bezsensem. Po co w ogóle tworzyć regulaminy, to strata czasu i energii. Po co tworzyć prawo. A w takich Indiach proszę ja Ciębię rozumisz to nie ma zasad ruchu drogowego, każdy jedzie jak chce. Czy chcemy tego samego? Nie, chcemy uczciwości i zasad, respektowanych zasad. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165096 Napisano: 28.04.2012 10:34:51 w Reklamacje wyników konkursów
W Polsce mamy sprawiedliwość taką na jaką sobie zasłużymy. Konkurs z odebranym milionem i samochodami w PKO to pokazuje. Oczywiście, że można położyć na to, że tak użyję metafory lachę, ale warto też walczyć.
http://www.alert2...czyl_sie_klapa_.html

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Jeśli uderzy odpowiednia ilość osób... można wywołać delikatne trzęsienie ziemi.



Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165047 Napisano: 28.04.2012 09:49:20 w Reklamacje wyników konkursów
http://samcik.blo...ilion-i-plagiat.html a tu ciekawa historia o tym milionie w PKO.

Znaczy jest nas więcej czyly. Tych walczących o sprawiedliwość waszą y naszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165046 Napisano: 28.04.2012 09:47:48 w Reklamacje wyników konkursów
i numer telefonu i można słać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5165027 Napisano: 28.04.2012 09:26:35 w Reklamacje wyników konkursów
nocti napisał(a):

milioner napisał(a):

wsciekly napisał(a):

sophie, nie każdy ma dar do pisania urzędowych pisemek emotka



bardzo profesjonalne pismo, gratuluję, pisałem swoje w sumie, że tak powiem z rozpędu emotka

proszę pamiętać o numerze telefonu, prosili o to by zweryfikować uczestnika konkursu.

konieczna jest też ta formułka o przetwarzaniu danych.



Biorąc pod uwagę zapis:
Do reklamacji Uczestnik powinien dołączyć własnoręcznie podpisane oświadczenie

Żeby być jak najbardziej regulaminowa dołączyłabym osobne oświadczenie opisane jako załącznik nr 1 do reklamacji z dnia....



jeśli będzie w Reklamacji wzmianka o załączonym załączniku to w sumie jak najbardziej tak. Boję się zawsze jednak tego w takich sytuacjach, że po prostu mogą wyrzucić załącznik i zanegować jego istnienie.

Wydaje mi się, że z tym załączeniem mieli na myśli to samo załączanie tego samego oświadczenia na każdym CV - na dole CV a nie w osobnym załączniku. Wtedy jest to jeden, spójny dokument, z którego nic nie da się wyrzucić, niczego zanegować.
Wyświetl w wątku >>
0 0