Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika milioner

milioner

#5181399 Napisano: 12.05.2012 05:56:31 w Reklamacje wyników konkursów
a powiem wscieklemu, właśnie że nie. Raczej nie łudzę się wygraną bo znam statystykę również, na tyle na ile przydaje się w życiu i podpowiada mi, że jednak jest duże grono pretendentów również z dodatkowej puli pretendentów a historia pokazuje, że jury jest nieprzewidywalne.

To co tu się odczynia to swego rodzaju obrzęd chyba, jakoweś katharsis. Oczyszczam się, wyrzucam negatywną energię, odradzam jak feniks z popiołów. A spopieliły mnie lata spędzone na użeraniu się z organizatorami konkursów i sponsorami. I ta czara się po prostu przepełniła.

Niechaj te rytuały i chocholi taniec jakie się tu odbywają, pozostaną z pożytkiem doczesnym i wiecznym w służbie wszystkim przyszłym zwycięzcom. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181395 Napisano: 12.05.2012 05:28:23 w Reklamacje wyników konkursów
ziolko napisał(a):

i znowu się zaczyna... emotka emotka



Niechaj ziolko śpi, zaś gdy się obudzi, niechaj nie podejmuje, żadnych pochopnych decyzji. Jest tu utrwalona historia, wiele emocji. To takie ludzkie. Ta harmonia dobra i zła. Te siły ying yang, to piękne i niechaj zostanie.

Niechaj ziolko śpiiiii... oczy stają się cięęężkie... miejsce, w którym się znaaajduuujeeesz naleeeży wyłąąącznie do Cieeeebieeee... ja Ci mówię śnij sneeem błooogim.

Na powrót zasnęła, a po jej/jego policzku spłynęła łza, kropelka smutku i zapomnienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181382 Napisano: 12.05.2012 12:52:56 w Reklamacje wyników konkursów
Straszyć wróble z dachów dobrego imienia marki albedo i miłościwie jej panującej marki pallete. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181381 Napisano: 12.05.2012 12:48:06 w Reklamacje wyników konkursów
bloblebla2 napisał(a):

Z takim podejsciem milioner stanie prędzej czy później przed sądem za psucie dobrego imienia agencji albedo i marce palette i zobowiazany zostanie do zapłaty sporej ilosci kasy na rzecz agencji reklamowej i publicznych przeprosin a oni juz maja dobrych prawników



Takimi tekstami to możesz waść iść straszyć wróble. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181366 Napisano: 11.05.2012 11:20:58 w Reklamacje wyników konkursów
milioner napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

milioner

Jak dokładnie agencja ma Ci sprecyzować swoją decyzję skoro nie została ona podjęta ?


odpowiem pytaniem na pytanie. Czy sędzia najpierw każe wykonać wyrok śmierci, a dopiero później odczytuje wyrok, na jakiej zapadł podstawie czy odwrotnie? Najpierw jest zatem tworzone prawo, i na jego podstawie podejmuje się decyzje, a następnie się je wykonuje. To podpowiada logika czyż nie?

Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181362 Napisano: 11.05.2012 11:09:48 w Reklamacje wyników konkursów
kalisto1986 napisał(a):

milioner
odnoszę wrażenie, że tak naprawdę sam nie wiesz o co chcesz walczyć, byleby walka trwała nadal...
Droga Kalisto, czy wygra ktoś spoza 400 czy z tych już nagrodzonych, to już dla mnie nie ma znaczenia - chodzi o to, by wszyscy brali udział w konkursie, by byli oceniani uczciwie. Póki co czytanie o dodatkowych nic nie wnosi.

Pozwól, że spróbuje ( tylko spróbuje, bo w osiągnięciu sukcesu i zrozumienie, co chce przekazać nie wierzę)
Dodatkowi laureaci to logicznie rzecz ujmując uczestnicy promocji, którzy poprzez wysłanie zgłoszenia zgodnego z regulaminem wzieli udział w konkursie ...
Nikt Ci nie odpiszę, że zwycięskie hasła zostaną wybrane spośród haseł nadesłanych przez Ciebie, Kowalskiego czy innej osoby.
Jak dokładnie agencja ma Ci sprecyzować swoją decyzję skoro nie została ona podjęta ?
Mogą sobie wybrać całkowicie nowych laureatów i będzie ok.

Na jednym konkursie swiat się nie kończy, ale czasem jeden konkurs może zmienić cały świat konkursów.
Jeden konkursowicz świata konkursów nie naprawi, ale może go starannie zaburzyć



Nie zdziwi mnie wcale, jak przez długi okres nie zobaczymy konkursu pallette, bo sponsor stwierdzi, że woli dodać do produktu jakiś gadżet niż przejmować się bezpodstawnymi meilami



Jak dokładnie agencja ma Ci sprecyzować swoją decyzję skoro nie została ona podjęta ?
to jest dokładnie jeszcze gorsza wersja wydarzeń o której piszesz niż ta z pierwszej edycji. W pierwszej edycji był regulamin i decyzja została podjęta jako zupełnie z nim nie zgodna z istniejącym regulaminem, a teraz jest niby jakiś niejasny regulamin, a nie będą w stanie na podstawie tego regulaminu odpowiedzieć, jakie podejmą decyzje dopóki ich nie podejmą...? Please... Są w stanie odpowiedzieć dopiero po podjęciu decyzji...? Tę mądrość chcesz mi przekazać?

Nie zdziwi mnie wcale, jak przez długi okres nie zobaczymy konkursu pallette, bo sponsor stwierdzi, że woli dodać do produktu jakiś gadżet niż przejmować się bezpodstawnymi meilami

O tym czy będą organizować konkursy czy nie to w sumie nie zadecydują oni, ale ich konkurencja, bo to konkurencja na rynku wymusza działania. Jeżeli jedna firma źle traktuje klientów, to druga tylko zaciera ręce. Myślisz że konkurencja Pallete śpi i nie widzi tego co tu się dzieje? Nie będzie chciała odbić klientów? Że nie zna historii tej akcji? Pallete nie ma monopolu na farby do włosów. Zrobili ten konkurs by odbić klientów konkurencji. Nieudolnie. Nie dołożyli do konkursu, sami zapłaciliśmy za farby i za SMSy. Oni tego dodatkowego Nissana i notebooki rzucili ot tak z zarobionych pieniędzy.

Tu nie wolno mieć jakichkolwiek sentymentów.












Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181348 Napisano: 11.05.2012 10:31:57 w Reklamacje wyników konkursów
kalisto1986 napisał(a):

milioner napisał(a):

kunia napisał(a):

Milioner, a co z tymi którzy stali się rezerwowi ponieważ nagrodę dzienna wygrało hasło nieregulaminowe (czyli za długie),tym samym nie mieli juz szans na laptopa ani tym bardziej na auto?



O to wszystko właśnie walczymy, o doprecyzowanie tego dodatkowego regulaminu skleconego na prędce. Bądź co bądź o hojnych nagrodach ale przyznawanych dodatkowym. Pytanie brzmi - kim jest dodatkowy? To i inne jakiekolwiek pytania należy niezwłocznie wysłać pocztą do organizatora i Henkel. Oni tylko na to czekają.


Czy możesz mi wytłumaczyć jaki to ma sens ?
Czy wygra samochód ( bo głównie o niego Ci chodzi) osoba nowa czy ta, która wcześniej już zdobyła jakąś nagrodę będzie to tak samo sprawiedliwe!
Rozumiem, że czujesz się nieusatysfakcjonowany, że to nie twoje hasło wygrało, ale wyluzuj troszeczkę, na jednym konkursie świat się nie kończy.
Nie wiem czy rozumiesz to co tutaj staramy się wytłumaczyć - organizator może przyznać nagrody według własnego uznania z zastrzeżeniem, że hasła będą regulaminowe. Twoje pisanie ciągłych reklamacji nic nie da, zresztą nawet nie rozumiem co chcesz tym osiągnąć - poza zwróceniem uwagi na siebie



Droga Kalisto, czy wygra ktoś spoza 400 czy z tych już nagrodzonych, to już dla mnie nie ma znaczenia - chodzi o to, by wszyscy brali udział w konkursie, by byli oceniani uczciwie. Póki co czytanie o dodatkowych nic nie wnosi.

Na jednym konkursie swiat się nie kończy, ale czasem jeden konkurs może zmienić cały świat konkursów. Wierzę, że sprawa z PKO mocno poszła w eter i wniosła wiele dobrego. Wierzę, że sprawa z Albedo będzie kolejnym genialnym precedensem, jakąś podporą, opoką na jakiej można się będzie podpierać walcząc w kolejnych konkursach.

Nie będzie się można podpierać na tym konkursie jeśli zakończy się... dziwnie. A to czy zakończy się dziwnie dowiemy się gdy poznamy definicję słowa dodatkowy. Czekanie na wyniki by się o tym przekonać jest jest reakcją z góry spóźnioną. Należy działać prewencyjnie.

Wszystko będzie dobrze, ja stary krętacz i oszust wam to mówię. (cytując wieszcza)



Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181335 Napisano: 11.05.2012 10:19:58 w Reklamacje wyników konkursów
ola2493 napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

furbo napisał(a):

milioner napisał(a):

size napisał(a):






CZY JEST NA FORUM LEKARZ??? emotka emotka emotka


lekarz - psychiatra???? emotka emotka


Cieszę się,że w końcu to zauważyliście emotka
Niestety,uważam,że to trudny przypadek,kojarzy mi się z tymi od krzyża emotka



Pod tym krzyżem chyba przypięli ci te skrzydła emotka

Te anielskie skrzydła to taki atawizm, pamiętaj.

Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181331 Napisano: 11.05.2012 10:16:37 w Reklamacje wyników konkursów
kunia napisał(a):

Milioner, a co z tymi którzy stali się rezerwowi ponieważ nagrodę dzienna wygrało hasło nieregulaminowe (czyli za długie),tym samym nie mieli juz szans na laptopa ani tym bardziej na auto?



O to wszystko właśnie walczymy, o doprecyzowanie tego dodatkowego regulaminu skleconego na prędce. Bądź co bądź o hojnych nagrodach ale przyznawanych dodatkowym. Pytanie brzmi - kim jest dodatkowy? To i inne jakiekolwiek pytania należy niezwłocznie wysłać pocztą do organizatora i Henkel. Oni tylko na to czekają.

Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181321 Napisano: 11.05.2012 10:09:02 w Reklamacje wyników konkursów
ziolko napisał(a):

i znowu się zaczyna... emotka emotka



Spokojnie, bardzo trudno mnie sprowokować, nie reaguj, wszystko jest pod kontrolą. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181302 Napisano: 11.05.2012 09:54:18 w Reklamacje wyników konkursów
size napisał(a):

Tytułem wstępu na temat: fajnie, ze uwzględniono reklamacje i zamierzają sprostować to co nagięli. Ale mam osobistą wycieczkę do milionera: zastanawia mnie Twoja postawa, zaciekłość i w pewnym stopniu wyczuwalna przeze mnie Twoja bezemocjonalność. Czy Ty przypadkiem nie piszesz magisterki, albo dalej i chciałbyś mieć fajne źródło badawcze? Coś oparte na żywym materiale? Sposoby oddziaływania na grupę, znaczenie osobnika Alfa w nawoływaniu do buntu czy coś temu podobne? Piszę to z dużą sympatią emotka



Chyba w sumie może jakoś podświadomie, chciałbym by tak było emotka . Natomiast świadomie, absolutnie dementuję wszystko co napisałaś, gdyż jest to politycznie poprawne i konieczne.

Ta bezemocjonalność wynika chyba z jakiejś determinacji by coś zmienić. A jest ciężko. Ciężko po obu stronach - i organizatorów, jak i uczestników z tego co się okazuje.

Wydaje mi się, ze warto być bezkompromisowym, bo walka z wrogiem toczy się po obu stronach. Samcami Alfa są tu póki co Organizatorzy, lub tak im się tylko wydaje. Robią ze stadem co im się żywnie podoba. Pytanie brzmi czy stado chce być bezwiednie pędzone na co popadnie czy samemu chce sobie wybierać najdorodniejsze pastwiska, domagać się ich, żądać.

Jest bowiem często tak - a sytuacja ta to pokazuje - że można otrzymać co się chce, byle by poprosić, zażądać. Powiedzieć śmiało: Ja Ż¡DAM! A organizator na to - ależ proszę bardzo, nie ma problemu. Wtedy wszyscy zakrzykną - ale jak to? Ot tak, to tak można sobie prosić, żądać?

Można - odpowiedzą - tylko do tej pory nie prosiliście, nie żądaliście i myśleliśmy, że wam się to podoba...

Jestem już potwornie zmęczony znieczulicą, przyzwoleniem na to co się dzieje. Bawię się w konkursy już od 7 lat gdzieś. Jak każdy coś tam wygrywałem. Jednak lista konkursów parodystycznych z naprawdę dobrymi nagrodami, a które są parodiami konkursów jest wprost ogromna. Z tym nie da się walczyć pięknie. Tu trzeba wytaczać najcięższe działa. Terapią szokową. Wyrwać ludzi z jakiegoś letargu.

Jest bowiem tak, że ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten co w imię miłosierdzia i dobrej woli wiedzie słabych przez dolinę ciemności, albowiem on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci.

I dokonam na nich srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i poznają iż to jam jest ich pan i władca który dokona pomsty na nich.

Księga Ezechiela, werset 33, czytam co zawsze agencjom zanim pójdę z nimi na topory do sądu.



Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181216 Napisano: 11.05.2012 08:49:27 w Reklamacje wyników konkursów
ilonar2301 napisał(a):

milioner napisał(a):



Nie ma nic gorszego niż niedoprecyzowanie. A tego właśnie jesteśmy świadkami. Użyli wszędzie słów - dodatkowi. Kiedyś nawet za lub czasopisma to zrobiona komisję śledczą a jedna posłanka poszła siedzieć.

Wszystko o co mi chodzi to doprecyzowanie i proszę o wysłanie emaili, które nic nie kosztują z prośbą o to, to Albedo i do Henkel.


Z tym, że wysyłaliście reklamacje dlatego, że zwycięzców wybrano nieregulaminowo. Więc przyznanie nagród w postaci laptopów i nagrody głównej osobom z listy rezerwowej również byłoby nieregulaminowe, ponieważ jak wiadomo osoby już nagrodzone biżuterią mają większe szanse na laptopy. Nie wydaje mi się, żeby agencja, która ufundowała dodatkowe nagrody po raz kolejny nagrodziła w sposób przeczący regulaminowi. To wysyłanie e- maili teraz byłoby chyba przedwczesne...



Nie mówię tu o listach, o znaczkach, o lataniu na pocztę, o staniu w kolejkach.

Chodzi o doprecyzowujący list. Nie reklamacja, list wnoszący w swej treści o doprecyzowanie, by była szansa uniknąć komisji śledczej jak w przypadku afery Rywina i lub czasopisma.

Email kosztuje kilka stuknięć w klawiaturę. Wszystko to co otrzymamy w odpowiedzi - bezcenne.
Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181179 Napisano: 11.05.2012 08:26:33 w Reklamacje wyników konkursów
ilonar2301 napisał(a):

milioner napisał(a):

Chodzi o to, że 1 czerwca jak już wygra tego Nissana... bóg jeden wie kto, spoza dotychczasowej listy, za jakąś odpowiedź potworka, to będzie za późno na jakiekolwiek reklamacje. Mimo iż czas będzie do 05 czerwca na to - bo po prostu para mi puści. Trzeba działaś póki toczę obfitą pianę na ustach.


Cóż... Logicznie rzecz biorąc to, co napisałeś jest nielogiczne. Raczej nie było tygodnia, w którym były same nieregulaminowe hasła, a więc nowa osoba nie powinna wygrać nagrody głównej, ponieważ siłą rzeczy jej hasło nie może być najlepsze, skoro jest rezerwowe. Nie sądzę, żeby agencja nie zdawała sobie z tego sprawy emotka



Nie ma nic gorszego niż niedoprecyzowanie. A tego właśnie jesteśmy świadkami. Użyli wszędzie słów - dodatkowi. Kiedyś nawet za lub czasopisma to zrobiona komisję śledczą a jedna posłanka poszła siedzieć.

Wszystko o co mi chodzi to doprecyzowanie i proszę o wysłanie emaili, które nic nie kosztują z prośbą o to, to Albedo i do Henkel.

Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181165 Napisano: 11.05.2012 08:22:13 w Reklamacje wyników konkursów
assal napisał(a):

Firma jak chce, może przyznać nagrody nieregulaminowe. To ich pieniądze, i ich decyzja emotka


To ich decyzja, bo ich do tego zmusiliśmy. Taka wolna wola inaczej. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181148 Napisano: 11.05.2012 08:15:55 w Reklamacje wyników konkursów
Chodzi o to, że 1 czerwca jak już wygra tego Nissana... bóg jeden wie kto, spoza dotychczasowej listy, za jakąś odpowiedź potworka, to będzie za późno na jakiekolwiek reklamacje. Mimo iż czas będzie do 05 czerwca na to - bo po prostu para mi puści. Trzeba działaś póki toczę obfitą pianę na ustach. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181139 Napisano: 11.05.2012 08:13:00 w Reklamacje wyników konkursów
wsciekly napisał(a):

milioner napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Skąd myśl, ze laureat głównej zostanie wybrany z dodatkowych laureatów? Zostanie wybrany ze wszystkich zgłoszeń, ale to oznacza, ze nowi też mają szansę. Nie piszmy reklamacji... przed werdyktem. SPOKOJNIE, poczekajmy... A podyskutujemy sobie później emotka



Dodatkowy to dla mnie dodatkowy, a nie dotychczasowy zwycięzca. Lepiej dmuchać na zimne, zapobiegać niż leczyć. Może później już nie być co reanimować.




i co zamierzasz emotka

kolejna reklamacja emotka emotka

nie polecam

spokojnie poczekajmy na rozwój wypadków emotka



Pchnąłem już do Henkel i do Albedo, teraz szukam emaili na Gazecie Prawnej. Pchnęli raz, to może popchną drugi raz do przodu. Zróbmy to wspólnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181123 Napisano: 11.05.2012 08:03:45 w Reklamacje wyników konkursów
ktosiu napisał(a):

Skąd myśl, ze laureat głównej zostanie wybrany z dodatkowych laureatów? Zostanie wybrany ze wszystkich zgłoszeń, ale to oznacza, ze nowi też mają szansę. Nie piszmy reklamacji... przed werdyktem. SPOKOJNIE, poczekajmy... A podyskutujemy sobie później emotka



Dodatkowy to dla mnie dodatkowy, a nie dotychczasowy zwycięzca. Lepiej dmuchać na zimne, zapobiegać niż leczyć. Może później już nie być co reanimować. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181117 Napisano: 11.05.2012 08:01:46 w Reklamacje wyników konkursów
wsciekly napisał(a):

milioner napisał(a):

w tym konkursie każdy może wygrać tylko raz, fizycznie jedna osoba, choćby miała 10 telefonów.



o rany emotka

trzeba jak dziecku emotka

podajesz dane ojca, brata, kumpla, a jak się uda to i żony, matki, kochanki emotka

dane są prawdziwe, nic nie kręcisz a osoba obdarowana będzie happy

no chyba, że już powygrywałeś na całą rodzinkę i znajomych emotka


;) Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181102 Napisano: 11.05.2012 07:55:05 w Reklamacje wyników konkursów
w tym konkursie każdy może wygrać tylko raz, fizycznie jedna osoba, choćby miała 10 telefonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

milioner

#5181082 Napisano: 11.05.2012 07:46:02 w Reklamacje wyników konkursów
Nie będę zdziwiony, jeśli 1 czerwca opublikują komunikat iż biżuterię przyznano 3 osobom, notebooka 2 osobom, a samochodu nie otrzymał nikt, bo zwycięzca samochodu nie miał paragonu, jak pozostali uczestnicy konkursu, którzy również już dawno paragony zniszczyli.

Gazeta Prawna interweniowała w tej sprawie i proszę wszystkich zainteresowanych o również wysłanie listu do Gazety Prawnej prosząc o pomoc. O doprecyzowanie czy dotychczasowi zwycięzcy, raz przegrywając ze zbyt długą odpowiedzią i kolejny raz z odpowiedziami spoza listy mają prawo czuć się nadal pokrzywdzonymi w tym konkursie.


Wyświetl w wątku >>
0 0