Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika turli

turli

#5130390 Napisano: 09.04.2012 12:21:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

turli napisał(a):

Czy komuś udało się wysłać zgłoszenie na Turka przez stronę?


U mnie po wielu próbach NIE! emotka W końcu wysłałam smsa i zwrotka przyszła emotka


juz wiem. data ma być wpisana w takim formacie jak sms. np. 01.04.12. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5127223 Napisano: 06.04.2012 05:47:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś udało się wysłać zgłoszenie na Turka przez stronę? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5123047 Napisano: 04.04.2012 07:15:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
Gwoli ścisłości też nie zamierzam na kogokolwiek donosić. Chodziło mi o to że przed udziałem w danym konkursie zapytam czy prace z dołączanymi extra dodatkami będą nagradzane za tekst czy za tekst i dodatek. A jeśli tak to nie bedę brała udziału. Żadnych nazwisk. Chcę brać udział w konkursach w których wszyscy startują na równych zasadach. Gra ma być fair play. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5121822 Napisano: 04.04.2012 11:37:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ludzka_istota napisał(a):

Jakoś nie mam ostatnio farta. Nic nie wygrywam emotka . A tyle różnych konkursów się rozwiazało.


No to jest nas dwie/dwoje Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5121736 Napisano: 04.04.2012 11:01:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

turli napisał(a):

Ja już obmyślam maila do Serenady, gdzie trzeba kupon z hasłem wysłać pocztą bo wiadomo na co może być naklejony ten kupon.


W Serenadzie raczej nie wezmę udziału. Ale w wolnej chwili stworzę sobie kilka zapytań na zapas, żeby potem nie musieć na szybko wymyślać. Ostatnio nie napisałam do organizatora, bo nie miałam ani gotowca, ani czasu na wymyślanie czegokolwiek.
Czekam aż wszystko wróci do normy, a nawet do normalności, bo to, co się dzieje, normalne nie jest.


Joan jak pierwsza sporządzisz taki szkic to podrzuć na pw. W kupie siła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5121721 Napisano: 04.04.2012 10:54:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

turli napisał(a):

assal napisał(a):

Wydaje mi się, że chodzi o coś innego.
Ludzie teraz, nauczeni doświadczeniem, jak jest konkurs z lepszymi nagrodami, wysyłają maile, czy takie prace będą brane pod uwagę.
Coraz częściej odpowiedź brzmi: nie, bo są nieregulaminowe emotka


wiec tak trzeba robić, wysyłać maile z zapytaniami, jak organizator pokojarzy że nie zarobi bo rzesza osób grać nie będzie ,jeśli takie nieregulaminowe prace będą nagradzane to wszystko wróci do normy emotka


Tak trzeba właśnie robić -> ostatnio nawet zamierzałam wreszcie owo zapytanie napisać, ale niespodziewanie wyjechałam i po powrocie tylko przekleństwami rzucałam, a nagrody powędrowały do Wiadomo Kogo emotka Teraz nie odpuszczę, nie ma takiej opcji!



Ja już obmyślam maila do Serenady, gdzie trzeba kupon z hasłem wysłać pocztą bo wiadomo na co może być naklejony ten kupon. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5121681 Napisano: 04.04.2012 10:43:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Wydaje mi się, że chodzi o coś innego.
Ludzie teraz, nauczeni doświadczeniem, jak jest konkurs z lepszymi nagrodami, wysyłają maile, czy takie prace będą brane pod uwagę.
Coraz częściej odpowiedź brzmi: nie, bo są nieregulaminowe emotka


wiec tak trzeba robić, wysyłać maile z zapytaniami, jak organizator pokojarzy że nie zarobi bo rzesza osób grać nie będzie ,jeśli takie nieregulaminowe prace będą nagradzane to wszystko wróci do normy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5121625 Napisano: 04.04.2012 10:32:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na jakie konkursy nie czekamy:) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5120824 Napisano: 03.04.2012 09:29:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie ogarniam tego konkursu z danio. Czy możecie wytłumaczyć o co tam chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5115281 Napisano: 01.04.2012 07:19:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

wyniki

CARREFOUR
- Wedel
- pasta
- always
- ajax
- olay

TESCO
- Wedel
- Żywiec Zdrój

REAL
- Gilette
- Żywiec Zdrój

LECLERC
- konsole (Cieszę się, kiedy moje dziecko...

ABC
- Coca Cola

DELIKATESY CENTRUM
- Hortex


oraz
ADIDAS pewne zagranie
NUTELLA ostatnie rozdanie
REXONA finał



oraz Black finał Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5084104 Napisano: 19.03.2012 04:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

monikar napisał(a):

deva napisał(a):

quaqua napisał(a):

ladyinred napisał(a):

olmix napisał(a):

Czy były już wyniki z Makaronowej Patelni WINIARY? Z góry dzięki za odp.


ale maile chyba byly, bo ktos się chwalil w zeszlym tygodniu w wygranych. Chyba, ze cos podobnego bylo.



Też kojarzę jeden wpis w MDW o wygranej z makaronowej patelni, więc pewnie @ poszły, a tylko listę opublikują 1.04.


ktos dostał maila o wygranej w zeszł. tyg



na FB pisali że część osób została już poinformowana ale podobno jeszcze nie wszyscy


Ooo, dzięki za info, bo ja już nadzieję porzuciłam, a tu taki news.


jakie patelnie? tam nie było auta do wygrania? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5071230 Napisano: 13.03.2012 01:30:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
segregator Prymat z ostatniego etapu już w paczkomacie Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5071125 Napisano: 13.03.2012 12:50:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edytka301 napisał(a):

vilemo napisał(a):

joan napisał(a):

Ale z Was moćki, początkowo nikt się nie przyznał, a teraz to każdy chce wejść do Ekskluzywnego Klubu emotka


oj bo mi wstyd było, że jestem wulgarna najwyraźniej emotka


Buuu, dołączam do Klubu.
Czy pierniczę to przekleństwo ? emotka


Nie bardzo, jeśli w dniu w którym trzeba było ułożyć hiphopową zwrotkę było hasło ze słowem wyp....aj czy jakoś podobnie emotka i przeszło Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5070784 Napisano: 13.03.2012 10:43:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kozuszka38 napisał(a):

turli napisał(a):


i nikt się nie pochwali, jak to w zwyczaju przy hasłach



a gdzie są wyniki z 2 dnia ?


http://www.zywiec.../dzien/2,1/zwyciezca Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5070754 Napisano: 13.03.2012 10:34:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
troyd napisał(a):

vilemo napisał(a):

cudaczek - a kto nie grał w tego Żywca? emotka pewnie trzy czwarte forum gra, więc będzie ciężko emotka



Może i gra, ale mu nie idzie emotka bo na razie nikt się nie chwalił a już 2 dni rozwiązane (22 nagrody)


i nikt się nie pochwali, jak to w zwyczaju przy hasłach Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5065722 Napisano: 10.03.2012 05:47:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
artemia napisał(a):

oldrac napisał(a):

mariolakal napisał(a):

oldrac napisał(a):

Czy wygrał ktoś w ostatnich dniach w szybkoislodko? W temacie wygranych wielka cisza, ja też nic nie mogę ustrzelić a trochę paragonów wklepałem...



Miałam juz dzisiaj nie grać w nestle, ale mnie pokusiło... O3wiście, wielkie g.... Przy okazji rzuciłam okiem na zwycięzców... Czy to jest możliwe, że wygrywają wciąż z Sochaczewa i Jutrosina te same osóbki, które w promocyjnych łapią główne nagrody ???


Rzekłbym że Sochaczew duży jest... no ale nie jest.


No i ja też wczoraj się dałam nabrać..... i wielkie g... miałam 9 paragonów. I się zastanawiam, czy warto się bawić dalej...


ja już dawno odpuściłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5065383 Napisano: 10.03.2012 12:42:48 w Wkurza mnie...
vilemo napisał(a):

niniejszym kończę zabawę z Marsami - nie nadaję się do konkursów na szybkość i niepotrzebnie tylko się napalam i później wielkie nic emotka emotka


i ja tak postanowiłam kilka dni temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5062926 Napisano: 09.03.2012 11:43:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wszystkie osoby które pochwaliły się wygraną w Rafaello wysłały swoje zgłoszenia przez sms. Na diabła dają możliwość przesyłania zgłoszeń przez stronę jeśli ich nie biorą pod uwagę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5062837 Napisano: 09.03.2012 11:21:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Masa pokończonych konkursów a mój telefon milczy emotka W porównaniu do zeszłego roku, ten jest tragiczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5059326 Napisano: 07.03.2012 05:20:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ejulek59 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

kaczunia napisał(a):

o to chyba nie masz szans;/ ale chodzi mi o te osoby co wygrały?:) chwalcie sie:) zazdroszcze



podłączam się



było chyba ograniczenie czasowe bo u mnie wygrał kiepski czas a na te lepsze nic


Tego sie trzymajmy emotka chociaż do jutra. Bo sądzę że nie obdzwonili dzisiaj wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0