Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika turli

turli

#5633911 Napisano: 12.04.2013 19:30:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agamaty napisał(a):

a te torby to za jakie dni? jak grałam we wtorek, 9 kwietnia to też już brali pod uwagę czy nie?


za 1 tydzień chyba tzn do 7 kwietnia Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5633502 Napisano: 12.04.2013 14:02:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

turli napisał(a):


doly ale mnie rozbawiłaś emotka próbowałaś włożyć tampon do nosa? trzeba mieć chrapy nie dziurki emotka emotka emotka


Truli jesteś facetem? emotka
Są tampony w rozmiarze mini emotka


jestem kobietą emotka a jak się nasączy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5633494 Napisano: 12.04.2013 13:56:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Nie wiem, dlaczego niektórzy "czepiają" się dużych czy małych liter w wygranym haśle Bielendy, a to że na Rossnet Panowie wygrywają tusze do rzęs, olejki na rozstępy i tampony to jakoś nikomu nie przeszkadza i nie dziwi....



wielkie mi halllo, bio-oil nie jest tylko na rozstepy to raz, a nawet jeżeli byłby tylko to oni też je mają, wiec mogą sie smarowac. Rzęsy też może lubia miec umalowane, np. Madox czy Szpak maluja nie tylko rzęsy. Zakładają rajstopy Gatta (lepsza aerodynamika), biorą rower i jazda. Co do tamponów, to zaliczą glebe na nos czy sierpowego i tampon jak znalazł, także nie rozumiem, tego zdziwienia


doly ale mnie rozbawiłaś emotka próbowałaś włożyć tampon do nosa? trzeba mieć chrapy nie dziurki emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5633388 Napisano: 12.04.2013 12:07:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Kochani czy na Hochlanda można więcej niż 160 znaków emotka ?


Może być mniej więcej 160 znaków emotka


ale w tym wypadku chyba tylko przez stronę Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5629917 Napisano: 08.04.2013 08:00:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedyś brałam udział w konkursie urodzinowym pasażu grunwaldzkiego we Wro. Trzeba było dokończyć zdanie na małym kuponie. Wygrał pan który zrobił makietę tego centrum. Myślę że takie zgłoszenia są zanoszone od razu do dyrekcji centrum,pomijają urny.
Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5629554 Napisano: 07.04.2013 13:55:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anet napisał(a):

turli napisał(a):

Może ktoś mi trochę rozjaśni to i owo:)

1) Czy konkurs Jak pragnę Kenii będzie dostępny tylko na fb?
2) Działa wam poprawnie aplikacja do loterii Tchibo Privat? Mnie zaliczyło nowe zgłoszenie na tą poprzednią zakończoną Family emotka
3)Czy w loterii Almy z wodą jak się wygra nagrodę dzienną to jest się wyłączonym z gry o główną?



Znam tylko odpowiedź na 3 pytanie emotka
W loterii Almy jak wygra się nagrodę dzienną nie można wygrać nagrody głównej, CHYBA ŻE wyśle się jeszcze jedno zgłoszenie.



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5629547 Napisano: 07.04.2013 13:39:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś mi trochę rozjaśni to i owo:)

1) Czy konkurs Jak pragnę Kenii będzie dostępny tylko na fb?
2) Działa wam poprawnie aplikacja do loterii Tchibo Privat? Mnie zaliczyło nowe zgłoszenie na tą poprzednią zakończoną Family emotka
3)Czy w loterii Almy z wodą jak się wygra nagrodę dzienną to jest się wyłączonym z gry o główną?
Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5624868 Napisano: 30.03.2013 19:58:27 w Biedronka
z fb:)
Proszki i płyny E - czysto i pachnąco - Niestety nie unikniemy graczy, którzy traktują tego typu loterie jako szansę na pewne nagrody.

Postępują oni zgodnie z regulaminem i działają według wcześniej ustalonego planu. Jedyne co możemy w takiej sytuacji zrobić (i co robimy) to kontrolować każde zgłoszenie pod kątem poprawności i weryfikować oryginalne paragony. Wierzymy, że duża cześć nagród trafi w ręce prawdziwych fanów marki E, a nie łowców nagród.
Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5624860 Napisano: 30.03.2013 18:57:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koza.k90 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

I jeszcze konkurs ERIS. W regulaminie jest zapis, że należy zakupić kosmetyk marki IRENA ERIS. Wczoraj szukałam w sklepie i kosmetyki, które w nazwie mają ERIS są strasznie drogie. Natomiast jest seria LIRENE, produkowana przez ERIS, tańsza, ale w samej nazwie ERIS nie ma. Zakupiłam LIrene i na paragonie mam oczywiście napisane "Lirene". Jak myślicie, mogę zagrać z takim paragonem?



nie

to ma być konkretna seria Eris VITACERIN



Jak sprawdzałam wcześniej ten konkurs to na stronie był odnośnik jakie kosmetyki biorą udział i otwierała się tabela ze spisem wszystkich kosmetyków - nie tylko VITACERIN. Teraz nie moge tego znaleźć. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5615395 Napisano: 18.03.2013 12:11:46 w Popraw sobie humor...
l0ginka napisał(a):

alis1955 napisał(a):



http://www.youtub...ture=player_embedded

emotka



emotka emotka
Jaka kondycja i wyczucie rytmu, podziwiam.



obstawiam że to nasz sąsiad zza wschodniej granicy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5615378 Napisano: 18.03.2013 12:00:37 w Wkurza mnie...
teodozja napisał(a):

pecia napisał(a):

a ja z innej beczki-dostałam dzisiaj wiadomość
o możliwości wypróbowania świetnych w moim mniemaniu produktów Vichy,a że typowana apteka znajduje się blisko mnie, więc przeszłam się na spacerek po odbiór próbek. Niestety pani w aptece była wielce zdziwiona, że zapytałam o próbki, pomimo, że na sali obsługowej wisiał plakat a i przy stanowiskach znajdowały się ulotki z szatą graficzną jak przysłany przez państwa mail. Po wytłumaczeniu jak, co i skąd wiem o akcji pani magister przyniosła z zaplecza kartonik nie omieszkując jeszcze raz poinformować mnie, że w zasadzie to oni nie rozdają tych próbek Niepewność No cóż sytuacja niezbyt miła, czułam się jakbym coś od tej pani siłą wymusiła, a ona z tego powodu jakby straciła coś cennego. Przecież to tylko malutkie, miniaturowe produkty. Gdybym wiedziała, że zaistnieje taka sytuacja nie wybrałabym się do tej apteki, czuję niesmak i zażenowanie, bo na takie próbeczki często można natknąć się w gazetach. No cóż może to magia małego miasta.


Niestety w dużym mieście to samo, ale nakablowałam na nich do Vichy i maja ich doinformować emotka


a ja miałam zamiar też wybrać się po takie próbki, ciekawe jak bedzie u mnie , choć z góry nastawiam się na ,,już rozdane,, Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5612345 Napisano: 14.03.2013 11:11:43 w Kupię...
Kupię vouchery Tui, Itaka. Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5610687 Napisano: 12.03.2013 12:06:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo466 napisał(a):

ewelka1979 napisał(a):

margo466 napisał(a):

damiangoogle napisał(a):

Spojrzcie na wyniki w konkursie e w biedronce

http://ejubileusz.pl/biedronka/zwyciezcy

Jedna osoba wygrałą wszystko, glowne nagrody w kolejnych po sobie paragonach, tak jakby udział wdzieło łącznie 50 zgłoszen i nikt więcej nic nie wysłał. Scima jakiej w zyciu nie widziałem.


to wygląda tak jak loterii Nestle emotka


najlepsze jest to ze tym samym numerem parag wygrala auto i rower emotka poza tym powtarzaja sie nr paragonu przy rowerach ktos niezla masówke puscil - gratki dla organizatorow emotka


zobaczymy jak będzie wyglądała lista zwycięzców po weryfikacji paragonów emotka


jeśli w ogóle takowa będzie Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5608196 Napisano: 09.03.2013 13:48:30 w Żegnamy zmarłych
goralecka napisał(a):

Nadal ciezko mi w to uwierzyc...strasznie mi zal tego mlodego chlopaka emotka te relacje o tym, ze nie mial sil by isc dalej, by wziac leki emotka a do tego poczucie ze jest sie zdanym na samego siebie...okropne to... emotka



Wziąć leki wdł instrukcji tzn. skorzystać z adrenaliny- musiało być już b.źle... to ogromna tragedia. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

turli

#5604077 Napisano: 06.03.2013 18:40:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moni250 napisał(a):

dopisuję się do listy tych co nic nie wygrali w sante, dziwne to trochę tak samo jak loteria tchibo family tak chyba też nikt się nie chwalił żeby wygrał...


W Tchibo tygodniowo jest tylko 5 kamer do wygrania, nic dziwnego że nikt nie trafił Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5603942 Napisano: 06.03.2013 16:45:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anava napisał(a):

turli napisał(a):

Przyszły komuś zwrotki z loterii avon na maila?

tak, na wszystkie zgłoszenia


do mnie żadna - chyba prześlę jeszcze raz Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5603818 Napisano: 06.03.2013 15:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przyszły komuś zwrotki z loterii avon na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5600790 Napisano: 03.03.2013 15:49:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
matas napisał(a):

adamadam napisał(a):

marlena083 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

anet napisał(a):

ace napisał(a):

Ja w nesvicie wyslalam 2 zgloszenia - tez nic emotka


Ja 8 zgłoszeń i również nic. emotka

ja też ok. 10 i nic




ja też kilka i nic


wygrał tam ktoś??


chyba nikt - moja rodzine lubi takie płatki więc postanowiłe zrobić zapas - kupiłem 300 sztuk bo myslalemże coś wygram. wysyałem 100 złoszeń i nic nie słychać, ani widu ani słychu. bylo to w perwszzym tygodniu konkursu - to chyba ściema a nie konkurs



warto popytać na fb często się tam udzielają - kilka zgłoszeń - zero trafień. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5599366 Napisano: 01.03.2013 17:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy konkurs Walentynki w Douglas już się rozwiązał? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#5597560 Napisano: 27.02.2013 22:23:42 w Połączenia nieodebrane
mikki85 napisał(a):

turli napisał(a):

Czy dzis były jakieś powiadomienia ok 14:30 z zastrzeżonego?



może nutella


nie grałam Wyświetl w wątku >>
0 0