Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5923117 Napisano: 27.09.2014 09:52:37 w Wkurza mnie...
zabcia0410 napisał(a):

staszek napisał(a):

Byki językowe w reklamach. Reklama samochodu: coś tam, coś tam "dnia dzisiejszego"
odplamiacz: "na dworzu"
i znalazłoby się jeszcze kilka...


nie wspomnę o akcencie i to nie tylko w reklamach emotka



W temacie, w kinie widziałam plakat filmowy o paddingtonie i tu tekst "Misiu Paddingtonowi użycza głosu Artur Żmijewski" - wtf MISIU????
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5921574 Napisano: 24.09.2014 09:15:17 w Pomocy!!!!
edzia21 napisał(a):

gocha28 napisał(a):

Jak jest z garanacja na sprzety Apple? Chodzi mi o to ze mam wygranego iPhona i nie mam papierow do gwarancji. Jest cos takiego jak gwarancja producenta i nie trzeba do tego papierow?


jest cos takiego jak gwarancja po numerze seryjnym i nie trzeba papierow emotka



W każdym iSpocie po numerze seryjnym Ci wezmą do naprawy jakby coś. Bo Apple nie wystawia papierów, dodatkowo możesz kupić dłuższą gwarancję Apple Care. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5920984 Napisano: 22.09.2014 20:19:00 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

czyli prawie 4 miesiące młodszy emotka



No tak emotka Bo Twój chyba z października jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5920770 Napisano: 22.09.2014 12:51:23 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

katrin22 :*
Agusia A Kamil nie jest młodszy od Mikołajka ?



Jest, Kamil jest z lutego 2012. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5920159 Napisano: 20.09.2014 13:50:35 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

dziewczyny radźcie jeszcze z tymi hulajnogami - początkowo myślalam o trzykołowej (1 koło z przodu, 2 z tułu) ale mówiłyście coś o innej (drogiej na którą na pewno nie zdecyduję się) i ona miała 2 z przodu a 1 z tułu - czy to jest jakaś różnica dla dzieci, na którejś lepiej się jeździ czy jak? Bo nie mieliśmy możliwości wyprobowania takiej z 2-ma kółkami z przodu a urodziny synka już za miesiąc...



Benasiu, Kamsio miał najpierw taką co miała dwa koła z tyłu i okazała się wielką klapą, bo była niestabilna, przewracała się Kamsiowi, sąsiadki synek miał tak samo. Kupiliśmy tą MICRO i okazała się idealna. A młody od razu zaczął na niej jeździć. Mówię ci nie patrz na te co mają dwa z tyłu. I te co mają 2 z przodu działają intuicyjnie tak, że dziecko od razu wie w jaki sposób ma skręcać itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5916975 Napisano: 13.09.2014 19:13:20 w Wkurza mnie...
rosik93 napisał(a):

Wkurza mnie, że jest masa lewych ogłoszeń o pracę emotka
A to to już przegięcie (dodatkowo szukają tylko mężczyzn w wieku 19-23-chyba naiwnych) Niepotrzebnie komuś podsyłam swój życiorys i dane osobowe emotka

Dziękuję opisze mniej więcej na czym praca polega i czy będzie pan zainteresowany a mianowicie .
Praca polega na monitorowaniu w biurze terminów spłat pożyczek zaciągniętych przez naszych klientów , również do pana obowiązków należało by udzielania takich pożyczek chwilówek oddział zostanie otwarty w poznaniu z dniem 25.09.2014 r. , godziny pracy to od 8.00-do 16.00 płatność z naszej strony wygląda następująco 9.00 PLN netto na godzinę + 9,83 Zł od terminowej spłaty pożyczki przez klienta . Jeśli jest pan zainteresowany dalszymi informacjami dot. działalności prosimy o przesłanie skanu Dowodu osobistego (dwie strony) + prawo jazdy(dwie strony)
wyżej wymienione dokumenty są potrzebne do przesłania panu umowy o zachowaniu poufności, następnie wyślemy panu resztę informacji , jeśli praca by panu odpowiadała umówimy się na spotkanie . proszę również podać nr tel oraz e mail , dokumenty skan należy wysłać na adres bok@effpoland.pl



Wyślesz takie dane i potem się zdziwisz w bik, że masz kredyt nie spłacony... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5916969 Napisano: 13.09.2014 18:54:01 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Mój ma 2,5 roku i do przedszkola się nie dostał, sąsiadki trzylatek też się nie dostał, mimo że sąsiadka pracuje i jej mąż też. Mają o tyle dobrą sytuację, że mają blisko obie babcie i raz przychodzi jedna, a raz druga i zajmują się jej dzieckiem. My tych babć nie mamy niestety blisko. I Kamsio i Jagoda trafili do jednego żłobka dzięki uprzejmości pani dyrektor, która nam pomogła, bo dzieci miejsca dostały w dwóch różnych placówkach. Mimo, że często jestem w domu, nie wyobrażałam sobie prowadzenia maluchów w dwa miejsca. A od października dalej na uczelnię wracam. Mieliśmy punkty za to, że oboje pracujemy i za rodzeństwo, a i tak się bałam, że się nie dostaniemy bo w Warszawie są kolejki po kilkaset osób, a przyjmują kilkadziesiąt dzieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5916960 Napisano: 13.09.2014 18:27:11 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia mi wlasnie chodzi o tak bez dzwięków, światełek itp. bajerów, rozejrzę sie online za tą z Ikei.



No to ta z Ikei powinna być idealna, jest drewniania i ładnie wykonana. Mnie samą kusiło by kupić, ale u nas nie ma już gdzie tego stawiać, a teraz i tak mamy remont kolejny w mieszkaniu więc się wstrzymałam. Ale był super.

benasia napisał(a):


dzieki Agusia za linki - w sumie pierwsza najbardziej mi sie podoba i ma największą tolerancję wagową,ale nie wiem czy szerokośc podestu jest ok bo w pozostałych dwoch linkach nie ma info o tym, aczkolwiek popatrze jeszcze.



Porównaj z wymiarami tej Micro. Bo Micro jest idealnie wyważona i stabilna, a to ważne bo większość maluchów to jeszcze lubi się opierać na kierownicy podczas jazdy.



Odnośnie jeszcze leków i farmaceutów itp, moja teściowa jest farmaceutka i jak tylko maluchy kichają czy katar to mi mówi, żeby dać to czy tamto. Ja tam dzieci staram się chronić od leków i witaminek i to daje rezultaty, bo Jagoda od urodzenia miała dwa razy katar: dla mnie na katar najlepsze to woda morska plus odciąganie wydzieliny, a nie jakieś krople, plasterki i inne maści. I każde przeziębienie po dwóch dniach jej mija. Mąż chowany na lekach i teraz byle katar i musi krople na sterydach bo inaczej mu idzie w krtań i zapalenie oskrzeli... Więc natura najlepsza. A na kaszel to lepiej łyżkę miodu albo syrop domowy sosnowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5916650 Napisano: 12.09.2014 17:55:07 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

o właśnie a my też o hulajnodze myślimy na 3 urodziny bo to już za półtora miesiąca - jaką polecacie w rozsądnej cenie? bo cena za tą micro jest kosmiczna emotka
Mikołaj bardzo lubi jeździć rowerkiem biegowym ale obecnie zapragnął miec hulajnogę i na trzykołowej w sklepie świetnie dawał sobie radę.



Benasiu jak chodzi o hulajnogę to patrz na to aby dwa kółka miała z przodu. Są tańsze na wzór tej micro. Ale moim zdaniem warto zapłacić więcej, bo jest super i nie do zajechania.
Zobacz te:
http://allegro.pl...low-i4580230171.html
http://allegro.pl...lor-i4596502498.html
http://allegro.pl...kol-i4576768729.html

katrin22 napisał(a):

A jakie kuchnie polecacie dla małych kucharzy? budżet do 150zł..



W Ikei widziałam fajną, z tym, że ona drewniana a nie jakaś interaktywna. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5916626 Napisano: 12.09.2014 16:59:26 w Przedszkolaki i przedszkola :)
enfamka napisał(a):

agusia147 napisał(a):

enfamka napisał(a):

Wiecie co? wczoraj w naszym przedszkolu byłam świadkiem takiej oto sytuacji: mama odprowadza córkę, zostawia i mimochodem mówi do wychowawczyni "córeczka jest przeziębiona, miała gorączkę ale dałam jej nurofen, jakby jej temperatura skoczyła koło dwunastej to proszę zadzwonić, przyjdę i PODAM JEJ NUROFEN!" Wiecie co? myślałam, że wyjdę z siebie! jak można zostawiać chore dziecko???? trzeba nie mieć litości nad swoim, wiec co tu mówić, że nie myślała o innych...



U nas w żłobku by to nie przeszło. Z maleńkim katarkiem nie biorą a co dopiero. No i co to za matka? Ja rozumiem, że ludzie pracują i mają zajęcia, ale jak już na prawdę nie mogą niech wezmą opiekunkę, kogoś z rodziny czy coś, a nie narażają inne dzieci na infekcję.



ale właśnie chodzi o to, że ona musi mieszkać koło przedszkola w dodatku nie pracuje bo mówiła, żeby dzwonić to przyjdzie podać ten nieszczęsny nurofen...



Jak pinda nie pracuje, to niech się zajmie swoim dzieckiem. Ono na pewno woli siedzieć w domu z mamą niż w przedszkolu z obcymi paniami... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5916514 Napisano: 12.09.2014 14:10:08 w Przedszkolaki i przedszkola :)
enfamka napisał(a):

Wiecie co? wczoraj w naszym przedszkolu byłam świadkiem takiej oto sytuacji: mama odprowadza córkę, zostawia i mimochodem mówi do wychowawczyni "córeczka jest przeziębiona, miała gorączkę ale dałam jej nurofen, jakby jej temperatura skoczyła koło dwunastej to proszę zadzwonić, przyjdę i PODAM JEJ NUROFEN!" Wiecie co? myślałam, że wyjdę z siebie! jak można zostawiać chore dziecko???? trzeba nie mieć litości nad swoim, wiec co tu mówić, że nie myślała o innych...



U nas w żłobku by to nie przeszło. Z maleńkim katarkiem nie biorą a co dopiero. No i co to za matka? Ja rozumiem, że ludzie pracują i mają zajęcia, ale jak już na prawdę nie mogą niech wezmą opiekunkę, kogoś z rodziny czy coś, a nie narażają inne dzieci na infekcję. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5915262 Napisano: 10.09.2014 15:59:54 w Konkursowiczki w ciąży
karkocka napisał(a):

kluseczka napisał(a):

moja córcia za tydzień obchodzić będzie 3 urodziny. I mam kłopot, bo nie wiem co jej kupić (a muszę kupić od siebie i od dziadków). Może któraś z was mogłaby coś polecić? Chciałabym jej kupić coś porządnego, ale mało chodzę po sklepach... Moja mała ma już sporo duplo i jakiś laleczek. Czas na coś innego.
Jedyna rzecz jaka mi przychodzi do głowy to hulajnoga. Może któraś z was mogłaby mi polecić jakiś model? emotka


Polecam Ci taką hulajnogę, u nas sprawdziła się rewelacyjnie
http://blog.aktyw...ojkolowa-mini-micro/



O tak mamy tej firmy i jest świetna! Super opcja na prezent. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5914136 Napisano: 08.09.2014 11:41:49 w Konkursowiczki w ciąży
No Jagoda aktualnie nosi ciuszki na 86cm, więc kombinezon zimowy pewnie będzie na 92cm. Ale ona wysoka. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5905494 Napisano: 21.08.2014 12:01:21 w Konkursowiczki w ciąży
dzasmina napisał(a):

dziękuję wszystkim emotka
mały mierzy 56cm i waży 3700g.
tyle czasu minęło, że trzeba się na nowo uczyć obchodzić z takim maluszkiem emotka



Również gratuluję emotka


A my remont mały robimy w mieszkaniu, kuchnię przenosimy do salonu w formie aneksu, a na miejscu kuchni pokój Kamsia i Jagody będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5904270 Napisano: 19.08.2014 10:56:07 w Konkursowiczki w ciąży
Dla mnie ogólnie wszelkie chodziki czy szelki są bez sensu. Każde dziecko samo w swoim czasie nauczy się chodzić - po co to przyspieszać? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5899395 Napisano: 06.08.2014 19:34:58 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ja mam termin teoretycznie na walentynki. W praktyce może to się zmienić bo to termin z USG. 22 mam iść na USG 11-14 tydzień, więc kurde nie wiem w którym jestem emotka


a po okresie nie możesz wyliczyć?



A no nie mogę, bo po urodzeniu Jagody okresu jeszcze nie miałam emotka


aaa, no proszę emotka emotka jakieś 27 tyg ci zostało, to teoretycznie coś w 13 tygodniu mi wychodzi, czyli od zapłodnienia w teorii 11 właśnie.

a ja mogę nie dotrzymać do terminu, główka nisko, a mam pozwolenie na wyjazd na ślub emotka także ten. przynajmniej zobaczę na żywo tą moją kuzynkę w sukni emotka



Pocieszę Cię, tylko 5% dzieci rodzi się w terminie emotka A pierwsze dzieci rzadko się rodzą przed terminem, no chyba, że cesarka umawiana była emotka


nie wiem czy rzadko się rodza pierwsze dzieci przed terminem bo moj synek (pierwsze i jedyne moje dziecko) urodził się 3 tyg przed terminem a cc wcale nie była umawiana emotka



To jest statystyka czysta. Może twojemu się spieszyło do wyjścia i tyle, różnie bywa, są przypadki losowe. Ale te pierwsze dzieci zazwyczaj wychodzą później niż wcześniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5899283 Napisano: 06.08.2014 14:50:46 w Konkursowiczki w ciąży
bezaczek7 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ja mam termin teoretycznie na walentynki. W praktyce może to się zmienić bo to termin z USG. 22 mam iść na USG 11-14 tydzień, więc kurde nie wiem w którym jestem emotka


a po okresie nie możesz wyliczyć?



A no nie mogę, bo po urodzeniu Jagody okresu jeszcze nie miałam emotka


aaa, no proszę emotka emotka jakieś 27 tyg ci zostało, to teoretycznie coś w 13 tygodniu mi wychodzi, czyli od zapłodnienia w teorii 11 właśnie.

a ja mogę nie dotrzymać do terminu, główka nisko, a mam pozwolenie na wyjazd na ślub emotka także ten. przynajmniej zobaczę na żywo tą moją kuzynkę w sukni emotka



Pocieszę Cię, tylko 5% dzieci rodzi się w terminie emotka A pierwsze dzieci rzadko się rodzą przed terminem, no chyba, że cesarka umawiana była emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5899259 Napisano: 06.08.2014 14:01:06 w Konkursowiczki w ciąży
bezaczek7 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ja mam termin teoretycznie na walentynki. W praktyce może to się zmienić bo to termin z USG. 22 mam iść na USG 11-14 tydzień, więc kurde nie wiem w którym jestem emotka


a po okresie nie możesz wyliczyć?



A no nie mogę, bo po urodzeniu Jagody okresu jeszcze nie miałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5899130 Napisano: 06.08.2014 11:02:00 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam termin teoretycznie na walentynki. W praktyce może to się zmienić bo to termin z USG. 22 mam iść na USG 11-14 tydzień, więc kurde nie wiem w którym jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5899090 Napisano: 06.08.2014 09:53:40 w Konkursowiczki w ciąży
martalobos napisał(a):

My mamy termin za 3 tygodnie emotka Za tydzień ostatnia wizyta u lekarza i czekamy na dzidziusia emotka Wszystko juz praktycznie mamy, teraz tylko jeszcze kupić wanienkę, podgrzewacz do butelek i nianie elektroniczną emotka Wiem, że to nie takie ważne, ale chcę juz mieć wszystko emotka Torba do szpitala spakowana od miesiąca emotka Jest tylko jeden mały problem, to moje pierwsze dziecko i strasznie się boję, chcę rodzić naturalnie bez znieczulenia, bo wiem, że jest to najlepsze dla matki i dziecka, oj żeby to tak wszystko szybko i dobrze poszlo emotka



Powiem z perspektywy dwóch porodów: pierwszy ze znieczuleniem i drugi bez znieczulenia. Znieczulenie spowalnia akcję porodową, przez co cierpiałam niepotrzebnie dłużej, no i gorzej czuć parte, więc to troszkę utrudnia. drugi bez znieczulenia i poszło ekspresem, a ból wcale nie był gorszy. Chyba była gorsza przy pierwszym ta gruba igła w kręgosłup, no i po znieczuleniu bolały plecy po wyjęciu wenflonu w kręgosłupa. Trzecie rodzę bez znieczulenia, już się zdecydowałam i tym razem marzy mi się dom narodzin. Wyświetl w wątku >>
0 0