Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5974380 Napisano: 01.02.2015 21:59:33 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

bridget napisał(a):

dziewczyny sprzedaje ubranka po dzieciach czym najtaniej to teraz wysyłac cos mi Pani na poczcie mowiła o jakies paczce do 2 kg za 7 zł    moze  cos przekreciłam, ktos podpowie, bo te koszty strasznie podwyzszaja cene

to jest chyba ta paczka24 cz paczka48 ale to dla firm z tego co wiem.
9zl paczkomaty jezeli paczuszka mala

Paczka mini: 8,50 kosztuje i ona jest do 2kg, kupujesz pudełko na poczcie z naklejką jak na poleconych, rejestrujesz w necie, pakujesz i zanosisz na pocztę. Laska na poczcie szczęśliwa, bo całą pracę odwaliłaś za nią, a ty masz też nad tym większą kontrolę. Paczka 24 i paczka48 są już niestety nieco droższe. Ale ostatnio wolę pocztę polską niż kurierów. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5974355 Napisano: 01.02.2015 20:37:10 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

agusia147 trzymaj się jeszcze emotka Im dłużej tym zawsze lepiej...:) 
Ja też jeszcze jakoś trzymam...jutro zaczynam 35 tydzień więc czuję się trochę lepiej...oby do 36! Leżenie jest straszne, nikomu nie polecam...

A w temacie przeziębień to polecam ten Tran Vibovit. Co był niedawno do testowania. Ma na serio fajny smak...podaję go małej codzinnie i na razie widze że mniej choruje

No ja już teoretycznie w terminie, dziś urodziła koleżanka co ma termin zbliżony do mojego i wiecie co, normalnie zazdrość i frustrację czuję, bo już mam powoli dość. Jeszcze od kilku dni mnie lewa stopa swędzi i się naczytałam o cholestazie, ale mam lekarza za jakies dwa dni więc dam radę... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5973639 Napisano: 30.01.2015 13:11:36 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Agusia tylko z tego co czytałam to maluchy powinny miec od 55cm wysokości blat a standardowo to ok 75cm, poza tym chodzi o to ze jak bedzie za wysokie biurko i nawet podniesiesz krzesełko to nóżki beda zwisac,a prawdłowo powinno byc nóżki na podłodze i ugiete pod kątem prostym, tak samo łokcie na biurku pod kątem . I zastanawiam sie czy faktycznie 55cm robić na start dla synka czy tez ciut wiecej (choc i tak pewnie bedzie regulowane), wiadomo latwiej zrobić zwykłe zwłaszcza jak ma się ograniczony na ten cel fundusz ale po to pytam by poznac opinie innych mam.

Jak masz problem z odpowiednim ustawieniem dziecka przy biurku, to kup mu krzesełko z podstawką na nóżki, będzie siedział prawidłowo, albo w ikei złóż biurko na regulowanych nogach - tam takie mają - opcja nieco droższa. 

size napisał(a):

bzowapani napisał(a):

agusia147 napisał(a):(...)

 Aga żyjesz??? Jak samopoczucie i reszta?

Jeszcze żyję! Ruszam się, chodzę, z dziećmi bawię, mieszkanie sprzątam, torbę pakuję już dwa tygodnie emotka  i jakoś to leci powoli. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5973444 Napisano: 29.01.2015 22:55:30 w Konkursowiczki w ciąży
benasiu blat na standardowej wysokości. Lepiej krzesełko z regulowaną. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5971724 Napisano: 26.01.2015 12:04:35 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

U nas działają tylko inhalacje moje dzieciaki nie wypiją nawet oszukanego syropu z cebuli emotka  

Monia ty to biedna masz z tymi dzieciakami. Mój Kamsio bez problemu wszelkie syropki pije, wręcz czasem sam się domaga (ostatnio przyszedł, pokazuje syrop - okazało się, że ma gorączkę), Jagodę trzeba przytrzymać, ale też wypije.

Odnośnie Argentinu to chyba można skoro Jagodzie jak miała 14 mcy lekarka kazała podawać. Także warto spróbować. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5971459 Napisano: 25.01.2015 10:19:34 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kurde u mnie teoretycznie 37 tc., a tu zapalenie oskrzeli i antybiotyk, no pięknie ;(

Do porodu się wykurujesz emotka  a jak dzieciaczki? lepiej ?


Dzieciaczki lepiej, a ja coraz gorzej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5971384 Napisano: 24.01.2015 20:36:57 w Konkursowiczki w ciąży
Kurde u mnie teoretycznie 37 tc., a tu zapalenie oskrzeli i antybiotyk, no pięknie ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5970854 Napisano: 23.01.2015 14:08:50 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dolly napisał(a):Tak, ja to rozumiem, no ale to sie z mezem rozmawia- albo idzie do szpitala, albo jest w domu, ale tylko w łóżku. Dla komfortu psychicznego WSZYSTKICH maz wybierze opcje drugą.

Niektórzy mężowie pracują. Mój np. jeśli musiałby zostać w domu na kilka tygodni prawdopodobnie straciłby pracę. Nikt by się z nim nie rozczulał. Ja bym poprosiła mamusię żeby przyjechała. (...)

Odniosłam się do Twojego postu, w którym piszesz, że "trzeba męża nakarmić" To CI napiszę, że większość potrafi sama się nakarmić, nie potrzebuje do tego kobiety z łóżka ściągać emotka
I tak jak Kalisto napisała, mąż też może w domu zrobić co trzeba i Go za to z pracy nie wyrzucą.

 Hehe to mój ma dwie lewe ręce, jest z tych co potrafią wodę w czajniku elektrycznym przypalić, a co dopiero ugotować coś. Jak gotował kiedyś pomidorową to sprzątania na pół dnia było.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5970483 Napisano: 22.01.2015 16:19:02 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Tak, ja to rozumiem, no ale to sie z mezem rozmawia- albo idzie do szpitala, albo jest w domu, ale tylko w łóżku. Dla komfortu psychicznego WSZYSTKICH maz wybierze opcje drugą.

Niektórzy mężowie pracują. Mój np. jeśli musiałby zostać w domu na kilka tygodni prawdopodobnie straciłby pracę. Nikt by się z nim nie rozczulał. Ja bym poprosiła mamusię żeby przyjechała. 

Byłam dziś na USG i wg pomiarów dziecko niby 34-35 tydzień, ale lekarz mówi, że pomiar nie jest w 100% pewien i żebym miała torbę spakowaną... A ja tą torbę już dwa tygodnie pakuję i jakoś skończyć nie mogę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5970133 Napisano: 21.01.2015 18:33:52 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

rachel napisał(a):

Napisałam długi post ale nie przeszedł przez telefon.lekarz chciał mnie wysłać do szpitala ale nie wyraziłam zgody. Nic nie zakładał kazał brać magnez J leżeć cały czas ucierając się za szpitalem ale nie jestem przekonana bo ciężko by bylo zorganizować opiekę nad miska.  Sama nie wiem vkvrobic


no a dexaven?
Wiesz Agusia, moze i nie da, ale albo bedzie lezec w domu albo w szpitalu, wiec nie wiem co lepsze Twoim zdaniem.

 Ja wiem po sobie, że przy maluchach nie da się leżeć, do tego tu się dźwignie, tam się dźwignie... Dziecko też z 15kg waży, do tego w domu zawsze trzeba chlewik ogarnąć, dzieci i męża nakarmić itp. Ale rozumiem Rachel czemu nie chce do szpitala. Też bym nie chciała. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5969738 Napisano: 20.01.2015 17:29:40 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

rachel napisał(a):

U mnie się pokomplikowalo. 33 tydz. Rozwarcie 2 cm i szyjka na 1 cm.

 szzz ch...ra przez te nerwy.
Dexaven zapewne dostaniesz- na rozwinięcie pęcherzyków płucnych.
I odpoczywaj, odpoczywaj. Tylko w szpitalu żeby nie chcieli Cię już trzymać.


Ojej, a z drugiej strony jak ma odpoczywać przy dziecku? Nie da się, wiem po sobie, że jak tylko się położę to od razu dzieciaki po mnie skaczą. Ot miłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5969445 Napisano: 19.01.2015 20:34:43 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

jeśli chodzi o krzesło to też kupowałam tradycyjne - w sensie bez kółek...na takie przyjdzie cza a teraz chodziłomi oto by mała nie pojechała po pokoju...bo pomysły to ona ma


My też mamy biurko tradycyjne i do tego krzesełko skórzane stabilne, bez kółek, żeby młody nie miał zbyt łatwo do wspinaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5969137 Napisano: 19.01.2015 00:10:32 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Nie mam pojęcia, ale jeśli nie ma ochoty z nami rozmawiać, to trzeba to uszanować emotka

No cóż, sama z nas zrezygnowała. Mam jednak nadzieję, że u niej jest wszystko OK emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5969134 Napisano: 18.01.2015 23:46:05 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dziewczyny? A co się stało z Dianą?

Nie mam pojęcia, usunęła mnie ze znajomych emotka

No właśnie mam podobne odczucia. Ten user jakiś znajomy: https://www.faceb...p?id=100005259738179 czyżby uciekła nam z kraju? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5969131 Napisano: 18.01.2015 23:43:24 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny? A co się stało z Dianą? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5969118 Napisano: 18.01.2015 22:30:10 w Konkursowiczki w ciąży
Przeziębienie znowu rozwaliło mnie, kaszlę jak gruźlik. Byleby rodzić nie zacząć bo z porodówki by mnie chyba wywalili z przeziębieniem, albo odesłali do jakiegoś szpitala zakaźnego czy coś... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5969028 Napisano: 18.01.2015 15:15:00 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

Gratuluję dziewczyny:)))

Mam pytanko jakiej firmy najlepiej kupić pościel i ochraniacz na łóżeczko. Tak żeby ssię nie zabić finansowo a żeby jednoczeście nie zeszło z piewszym praniem. Przy miśce kupiłam komplet na allegro jakieś polskiej firmy i totalna porażka. Po jednym praniu wyglądało jakby psu z gardła wyjął. Teraz bym chciała coś lepszego w cenie ja wiem góra 150-200 zł


Ja praktykuje łóżeczka turystyczne + śpiworki. Nie są potrzebne wtedy żadne pościele, ani ochraniacze, jedynie co to prześcieradełko. Dzieciakom ciepło, nie rozkrywają się. Jedynie co to przy młodszym bobo ze dwa śpiworki się przydają, bo wiadomo maluchom różne niespodzianki się przytrafiają. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5968290 Napisano: 16.01.2015 13:10:04 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

Aga żyjesz? Coś Cię nie widać, a chyba już a finiszu jesteś?


Jakby co ja jeszcze żyję, aczkolwiek nie znam już dnia ani godziny. Lekarz mówił, że mogę urodzić w każdej chwili. Najgorsze, że w domu z dwójką maluchów siedzę, a mąż w pracy. Oby się to stało jak będzie w domu.
Łeb mnie boli, dzieciaki chore z gorączką, kaszlem i uszy pokazują, więc ostatni tydzień od lekarza do lekarza, nocki nieprzespane itp. Mnie też znowu jakieś dziadostwo bierze, a ledwie się doleczyłam po ostatnim. Od września ciągle takie przeboje.
Ale ogólnie jeszcze się jakoś kulam, mimo iż już coraz ciężej i szybciej się męczę.

BTW. Termin około 8 lutego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5965852 Napisano: 12.01.2015 17:00:56 w Konkursowiczki w ciąży
is77 napisał(a):

Przyszłam podpisać listę obecności .... test wykazał 2 kreski emotka


Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5960501 Napisano: 27.12.2014 15:01:20 w Konkursowiczki w ciąży
Wracając do chusteczek to te fitti kiedyś były grubsze, teraz są cieńsze i nieraz mi się drą, wolę dady, albo te z carrefour, a najbardziej to lubię huggies. Przynajmniej jak chodzi o wytarcie dziecku pupy.

Odnośnie kapci i bucików. Ktoś coś kiedyś wspominał, że dla malucha najlepsze są ze sztywnym zapiętkiem. Byliśmy ostatnio z Jagodą u ortopedy i powiedział nam, że najlepsze buciki i papucie to takie co dają jak najwięcej swobody nóżce, ale nie latają w buciku. I jak najbardziej giętkie, bo inaczej obciążają stawy. A najlepiej żeby dziecko jak najwięcej biegało boso. Wyświetl w wątku >>
0 0