Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5707575 Napisano: 26.07.2013 23:56:09 w Konkursowiczki w ciąży
Mój też sypia nie źle, teraz tylko jak te upały są to budzi się na piciu. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707552 Napisano: 26.07.2013 22:50:33 w GFK
lubiekisiel napisał(a):

agusia147 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Zamawiał ktoś przelew 50zł? Ile czasu wam szło?



Nie opłaca się brać przelewów. Lepiej wziąć doładowania i sprzedać na allegro.



Ehh szkoda, że o tym nie pomyślałam emotka



To tak na przyszłość, bo doładowanie to około 400pkt i spokojnie je spylisz za 24zł, dwa doładowania to 800pkt, czyli w cenie przelewu 50zł masz dwa i pół doładowania emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707548 Napisano: 26.07.2013 22:45:16 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

mia napisał(a):

Radosna , dzięki emotka
Wiadomo, że musi przyjść! Po prostu nie ma innej opcji. emotka
Tylko troszeczkę się opóźnia...

Poza tym u mnie, to nawet nie szczęście, tylko spokój...
Po prostu ostatnio za dużo się zebrało i wysiadłam. Teraz jest już w miarę, tylko ja muszę się jeszcze w całość zebrać. emotka



mia uuuu, paszcza do góry , wjadomo że wszelkie zło mija!
a za pare dni zobaczysz.. tęczę emotka

Mary ci jom gwarantuje emotka



Jak się patrzy na twojego ciapciaka w awatarku to od razu człowiekowi mija wszelka złość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707477 Napisano: 26.07.2013 20:57:32 w GFK
lubiekisiel napisał(a):

Zamawiał ktoś przelew 50zł? Ile czasu wam szło?



Nie opłaca się brać przelewów. Lepiej wziąć doładowania i sprzedać na allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707458 Napisano: 26.07.2013 19:43:02 w GFK
stenka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

calliope napisał(a):

Zdrowie +60 pkt emotka



a umnie dosłownie prawie cała ta ankieta ukończona, a pod koniec komunikat: http://www1.gfk-w...eyName=POL241606_01, a mimo to punktów nie doliczyło,a ankieta "wisi" mi nadal w profilu jako nieukończona.Napisałam do nich, bo jak mi dadzą choć 10 punktów,to uzbieram na bon empik 50 zł.Napisałam już do nich emotka


u mnie to samo, pisałam, narazie bez odzewu



Jak cię będą olewali to truj do skutku, bo potem się przedawni i przepadną punkty! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707431 Napisano: 26.07.2013 18:15:54 w GFK
Usługi telekomunikacyjne +120 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707408 Napisano: 26.07.2013 17:46:03 w Konkursowiczki w ciąży
No my byliśmy szczepieni konkretnie tą serią Euvaxu, a potem młody był chory na zapalenie oskrzeli, co trwało i trwało chyba z miesiąc... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706983 Napisano: 26.07.2013 09:39:16 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

dolly poczytaj artykuły na ten temat, dopiero Ci cycki opadną emotka w jednym pisze,że nie można było podać wycofanej szczepionki ponieważ, była zbyt gęsta i osoba szczepiąca by to zauważyła. W jeszcze innym, że nie posiadają danych ile dzieci mogło zostać zaszczepionych, ale nie wpłyneło żadne zgłoszenie nop-u, jeszcze w innym,że po podaniu tej szczepionki zaobserwowano,że u dzieci występowało min zapalenie oskrzeli emotka

Taaa a później jak dziecko jest starsze wykrywają jakąś chorobę i oczywiście nie widzą żadnego powiązania ze szczepionkami.
Całe szczęście Bartek miał tylko szczepienie w szpitalu i teraz jedynie żółtaczkę, nie zgodzę się na szczepienie przeciw ileś tam chorób na raz.


Nooo wkurzyłam sie, ide sobie



Hmm Kamiś miał zapalenie oskrzeli jakiś miesiąc po szczepieniu Euvaxem B, czy to może być jakoś powiązane? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706852 Napisano: 25.07.2013 22:35:51 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):

Czy jest na forum ktoś, kto ma alergię na gluten (celiakię) i móglby mi coś więcej na ten temat powiedzieć. Czytam, że badania krwi nie zawsze ją wykazują, że pewna jest biopsja - ale biopsja czego? Mózg mi już paruje od informacji...
Juz wiem na czym polega badanie...



Pisałam referat o celiakii, może ci się przyda jakieś info z niego. Ogólnie to robi się badania na przeciwciała. Jak rozumiem chodzi dalej o Twoją mamę? Z tego co wiem celiakia lubi się uaktywniać po 50 rż. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706777 Napisano: 25.07.2013 20:41:32 w Wkurza mnie...
Pogoda, kolejny dzień smażenia... Komputer też, bo muli mimo, że jest super ekstra mocny to nie wyrabia z obliczeniami ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706540 Napisano: 25.07.2013 15:12:27 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Niech mnie ktoś dobije... wszystko zostawiam na ostatnią chwilę i czeka mnie pół nocy siedzenia nad papierami..... Im bardziej jestem zmęczona tym gorzej pracuję emotka


emotka Wolę Cię przytulić, jak dobijać! emotka



Nie przytulać! Dobić emotka



Tu tylko kop w cenzura może pomóc. Znam to!



ojjj tak, co miesiąc obiecuję sobie poprawę a i tak siadam w ostatni dzień emotka Moja organizacja jest na wakacjach...



Tak tak wiem, A księgowa co miesiąc i tak dostaje papiery po terminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706400 Napisano: 25.07.2013 12:29:42 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że wróciłam do domu po dwóch tygodniach urlopu, odpalam stacjonarny komputer i nie mogę uruchomić myszki emotka Moja najmłodsza siostra twierdzi,że ją sobie pożyczyła, ale już wtedy od razu nie działała emotka Mysz jest bezprzewodowa,więc myślałam,że baterie nie działają.Kupiłam więc nowe i na pewno dobrze włożyłam, a mysz nadal nie działa emotka Nie wiem, może coś jest nie tak z usb w kompie,ale czeka mnie kupno nowej myszki- tym razem przewodowej.ech.Teraz akurat piszę z pracy, ale jak wróce do domu, znowu nie będę mieć dostępu do kompa.



A co to za samowolka z jej strony? Zepsuła perfidnie i nie działa! Może zacznij gdzieś chować swoje rzeczy? Ja bym tej siostrze skórę strzepała... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706391 Napisano: 25.07.2013 12:16:12 w Konkursowiczki w ciąży
Cieszę się, że nie jestem Chńczykiem emotka
http://podroze.on...gdao-w-chinach/geg3f Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706346 Napisano: 25.07.2013 11:33:59 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Niech mnie ktoś dobije... wszystko zostawiam na ostatnią chwilę i czeka mnie pół nocy siedzenia nad papierami..... Im bardziej jestem zmęczona tym gorzej pracuję emotka


emotka Wolę Cię przytulić, jak dobijać! emotka



Nie przytulać! Dobić emotka



Tu tylko kop w cenzura może pomóc. Znam to! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706284 Napisano: 25.07.2013 10:23:32 w Wkurza mnie...
U mnie jak na razie się sprawdza prognoza... ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706105 Napisano: 24.07.2013 21:55:38 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

agusia147 napisał(a):

quaqua napisał(a):

Widziałyście jak zapakowali "małego księcia" do fotelika??
http://www.plotek...cia_Williama,,3.html
Łapki podkurczone, gdzieś pod pasami poprowadzone. Szok po prostu. emotka



Haha news dnia na onecie emotka Mnie to już zaczyna wkurzać ten cały szum wokół jednego dziecka, a gdzie w Afryce dzieci z głodu umierają. Żeby ci co kupują bzdetne gadżety z royal baby oddali tą kasę na szczytny cel...






Mnie też już ten szum wookoła wkurza emotka ale swoja drogą jak można tak dziecko wsadzić do fotelika emotka no ale w sumie będąc w szpitalu widziałam rodziców którzy brali dziecko na ręce hop do auta i w drogę, inni do fotelika pasy kompletnie na ozdobę nie zapięte, a jeszcze inni przewozili dzieci w tych ala gondolach od wózka czasami się zastanawiam czy ci rodzice zastanawiają się co by było z ich mało kruszynką w razie gwałtownego hamowania emotka



Sama nie wiem, moje dziecko od razu trafiło do fotelika porządnie zapięte i w odpowiednim ubraniu a nie ściśnięte pieluszką jak kabanos. Ręce muszą przecież przechodzić ładnie pod pasami a nie nad, no a pasy odpowiednio napięte. Przecież wiozą małego człowieka a nie worek buraków! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706040 Napisano: 24.07.2013 20:14:59 w Pomocy!!!!
anka napisał(a):

co mam zrobić nie dziala mi na rossmanie ajax moze ktoś coś podpowie



Zmień przeglądarkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5706038 Napisano: 24.07.2013 20:14:20 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

raf08 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie pogoda. Jest tak zimno, że dzisiaj nawet z domu nie wyszłam. Okna pozamykane, bluzy z długim rękawem, długie spodnie, gorąca herbata emotka Lipiec mamy emotka



A gdzie to twoje Małe Niebo? Chętnie tam śmignę, bo u mnie gorąco jak w piekle, wyjść się nie da, spać się nie da, żyć się nie da...


w wawie upał????...
chyba był przedwczoraj
emotka emotka emotka
zimno jak diabli....



a jak ma być jutro ?



Teoretycznie 22 stopnie, tak mówi mój telefon a ja mu wierzę, bo rzadko mnie kłamie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5705911 Napisano: 24.07.2013 16:32:09 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

raf08 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie pogoda. Jest tak zimno, że dzisiaj nawet z domu nie wyszłam. Okna pozamykane, bluzy z długim rękawem, długie spodnie, gorąca herbata emotka Lipiec mamy emotka



A gdzie to twoje Małe Niebo? Chętnie tam śmignę, bo u mnie gorąco jak w piekle, wyjść się nie da, spać się nie da, żyć się nie da...


w wawie upał????...
chyba był przedwczoraj
emotka emotka emotka
zimno jak diabli....



Nieee, ja na dolnym śląsku w tej chwili...



to juz jade do Ciebie, bo lubie ciepełko emotka



Przywieź troszkę chłodka, bo ja już nie wydolę z tym upałem, a na weekend 35st zapowiadają ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5705853 Napisano: 24.07.2013 15:29:30 w Wkurza mnie...
raf08 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie pogoda. Jest tak zimno, że dzisiaj nawet z domu nie wyszłam. Okna pozamykane, bluzy z długim rękawem, długie spodnie, gorąca herbata emotka Lipiec mamy emotka



A gdzie to twoje Małe Niebo? Chętnie tam śmignę, bo u mnie gorąco jak w piekle, wyjść się nie da, spać się nie da, żyć się nie da...


w wawie upał????...
chyba był przedwczoraj
emotka emotka emotka
zimno jak diabli....



Nieee, ja na dolnym śląsku w tej chwili... Wyświetl w wątku >>
0 0