Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5708187 Napisano: 28.07.2013 19:29:19 w Wkurza mnie...
luk1990 napisał(a):

ehhhh....a ja na wakacjach u rodziny w USA od 2 miesiecy i pogody nie ma- gdzie sie nie wybiore na wakacje tam pogoda straszna-najzimniejsze lato w Wisconsin od 50 lat xD emotka



Wracaj do kraju, u nas hardcorowe upały po 40 stopni prawie... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708109 Napisano: 28.07.2013 16:05:33 w dzis mam urodzinki
Dziewczyny 100 lat emotka A tak poważnie to tylu lat, abyście były samodzielne i nikt wam nie musiał tyłka podcierać, bo to też nie fajne mieć 100 lat i być ciężarem dla wszystkich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708108 Napisano: 28.07.2013 16:03:50 w Biedronka
Kurcze, ja to zapomniałam o tym konku ze skuterami i od paru dni ani zgłoszenia nie posłałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708105 Napisano: 28.07.2013 15:59:11 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bridget napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bridget napisał(a):

Wierze Agusia, ja juz odstepów pomiedzy palcami u stop nie widze;] a chodze tylko w japonkach to sie paski wbijaja:(, w domu na boso. Wiki w gatkach lata... musze kupic kurcze sprezarke, wtedy moze u mamy na ogrodzie by sie basen napompowało, tylko ile takie cudo kosztuje?, w sam raz dla wieloryba latem...



100zł gdzieś taki okrągły o średnicy około 3 metry i wysokości z 70cm. Kupowaliśmy w tamtym roku na Allegro mniej więcej za tyle. Polecam emotka



basen mamy wygrany w ub roku z tych herbat granulowanych ekoland czy jakos tak, ale brak sprezarki do pompowania, w ub roku meczyłam sie taka pompką do materacy, teraz nie jestem w stanie fizycznie sie z tym uporac;]



Ostatnio sprężarka była w Biedronie za 19.90 z tym, że trzeba było ją podpiąć w aucie.



widziałam ze do zapalniczki podłaczana, potrzebuje raczej do pradu ogród jest z 2 strony gdzie nie ma wjazdu dla auta, a i przeniesienie wazka sciezką graniczy z cudem, chociaz zastanawiam sie czy taka samochodowa by podołała.... bokiem by sie dało, o ile jeszcze beda.



Za taką kasę, się opłacało. Z malutkim basenikiem dało radę, choć trochę to trwało. Ewentualnie można jeszcze poszukać przejściówki do zwykłego gniazdka. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708103 Napisano: 28.07.2013 15:57:36 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):

agusia147 napisał(a):

asante napisał(a):

Czy jest na forum ktoś, kto ma alergię na gluten (celiakię) i móglby mi coś więcej na ten temat powiedzieć. Czytam, że badania krwi nie zawsze ją wykazują, że pewna jest biopsja - ale biopsja czego? Mózg mi już paruje od informacji...
Juz wiem na czym polega badanie...



Pisałam referat o celiakii, może ci się przyda jakieś info z niego. Ogólnie to robi się badania na przeciwciała. Jak rozumiem chodzi dalej o Twoją mamę? Z tego co wiem celiakia lubi się uaktywniać po 50 rż.


No własnie, lubi się uaktywniać w późnym wieku i wiele objawów pasuje. W poniedzialek będą pierwzse wyniki badań, zobaczymy emotka



Trzymam jednak kciuki za to iż to nie to, bo celiakia nie fajna no i duże wyrzeczenia żywieniowe potem...

Hehe mnie to od szpilek zawsze bardzo nogi bolą, toteż zakładam tylko na imprezę, ale może też moja wina, bo zawsze kupuję bardzo wysokie, taka już moja słabość. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708100 Napisano: 28.07.2013 15:50:22 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bridget napisał(a):

Wierze Agusia, ja juz odstepów pomiedzy palcami u stop nie widze;] a chodze tylko w japonkach to sie paski wbijaja:(, w domu na boso. Wiki w gatkach lata... musze kupic kurcze sprezarke, wtedy moze u mamy na ogrodzie by sie basen napompowało, tylko ile takie cudo kosztuje?, w sam raz dla wieloryba latem...



100zł gdzieś taki okrągły o średnicy około 3 metry i wysokości z 70cm. Kupowaliśmy w tamtym roku na Allegro mniej więcej za tyle. Polecam emotka



basen mamy wygrany w ub roku z tych herbat granulowanych ekoland czy jakos tak, ale brak sprezarki do pompowania, w ub roku meczyłam sie taka pompką do materacy, teraz nie jestem w stanie fizycznie sie z tym uporac;]



Ostatnio sprężarka była w Biedronie za 19.90 z tym, że trzeba było ją podpiąć w aucie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708077 Napisano: 28.07.2013 14:55:35 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

Wierze Agusia, ja juz odstepów pomiedzy palcami u stop nie widze;] a chodze tylko w japonkach to sie paski wbijaja:(, w domu na boso. Wiki w gatkach lata... musze kupic kurcze sprezarke, wtedy moze u mamy na ogrodzie by sie basen napompowało, tylko ile takie cudo kosztuje?, w sam raz dla wieloryba latem...



100zł gdzieś taki okrągły o średnicy około 3 metry i wysokości z 70cm. Kupowaliśmy w tamtym roku na Allegro mniej więcej za tyle. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708076 Napisano: 28.07.2013 14:53:00 w GFK
Ewelajna napisał(a):

Jak to jest że co chwilę piszecie o jakiś ankietach.A ja jak tam wchodzę to za każdym razem widzę napis: "W tej chwili nie ma żadnych otwartych badań."



Może twój profil nie spełnia wymagań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708055 Napisano: 28.07.2013 14:05:17 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

Agusia pakuj sie pakuj, juz czas....:) zazdroszcze Ci ze masz tak juz malo czasu do rozwiazania. Ja siedze z wiatrakiem i masazerem pod biurkiem do stop;] i czuje won soli morskiej....co jakis czas kłade sie z unoszonymi nogami, czekam na ochładzajcy sie wtorek, bo musze isc ze szpitala poodbierac wyniki i wypisy.


a co do kar moze niewłasciwie sie wyraziłam, tzn bardzo duzo staram sie rozmawiac i tłumaczyc, chociaz lekko nie jest. Niby mały rozsadny i dojrzały juz, dzis mi mokre reczniczki kładł na stopy, posciagał pranie sam z własnej woli, wczoraj poleciał po bułeczki, zeby tylko mama nie wychodziła na upał. Jezeli rzeczywiscie cos juz mocno przeskrobie ma zakazy w postaci eliminacji tv z bajkami, i słodyczy, a jak jest grzeczny to ma profity dodatkowe kino, czy jakies atrakcje jak basen badz dodatek do skarboki.
Teraz przez miesiac zamkniete przedszkole i troche mi go zal ze jest skazany na siedzenie ze mną, ale wczoraj to juz przegiał...:(



Mój mąż dopiero wczoraj dostrzegł, że na prawdę mam nogi spuchnięte... Wcześniej to jakbym cholera jakaś chipochondryczka była... A już nóg nawet w takie luźne baleriny z Auchan nie mogłam wcisnąć... Ja bym już chciała urodzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708046 Napisano: 28.07.2013 13:49:34 w Wkurza mnie...
anet napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wkurza mnie ze ułożyłam sobie hasełka na Muffinki- zaczynam wysyłać - a tu konkurs się zakończył emotka



Też tak mam na 1 fonie

Ale za to zaprosili do następnych edycji



Jakich następnych edycji ? emotka



Może zaskocz nas zaskoczy? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708045 Napisano: 28.07.2013 13:48:53 w Konkursowiczki w ciąży
U nas aktualnie 36 stopni, slonce wali jak głupie, żyć się nie da... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708044 Napisano: 28.07.2013 13:47:26 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

taaaa u mnie prawie 40 stopni, wole deszcze burze i cokolwiek co pozwoli funkcjonowac?
Agusia ile Ci tam jeszcze zostało?



Lekko ponad tydzień... Mam nadzieję, że jednak szybciej to nastąpi, brzusio już poszedł sobie w dół, od paru dni biegam ciągle do toalety - jakby organizm się czyścić zaczynał, boli brzuch na dole jak przed okresem i co jakiś czas skurcze... A torba nie spakowana emotka Więc prawo marfiego mówi, że to będzie szybciej, a będę się zbierać biegiem i na szybko pakować jak leci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707983 Napisano: 28.07.2013 11:21:56 w Konkursowiczki w ciąży
Pojechaliśmy aytem do kościoła na 8mą rano i już była taka masakra, że prawie zemdlałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707854 Napisano: 27.07.2013 21:50:08 w Konkursowiczki w ciąży
Siniaki, stłuczone kolana, pozdzierane łokcie, zadrapania, guzy.... Każde dziecko musi swoje przejść i spróbować. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707836 Napisano: 27.07.2013 21:05:32 w GFK
renatak0 napisał(a):

linka132 napisał(a):

pewnie sie nitnie zgłosi ale co mi tam zapytam:

Ma ktoś może pożyczyć bon 50zł do empik- oddam jak przyjdzie moja wczoraj zamówiona- promocja jest fajna a nie wiem ja długo bede czekac na te karte;p



no właśnie, ile się czeka na kartę? Bo ja ze 3 tyg. temu zamawiałam i cisza



Do 15 dnia następnego miesiąca powinnaś dostać na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707835 Napisano: 27.07.2013 21:03:18 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

dzięki dziewczyny za wsparcie:** Przed zaśnięciem zajrzłam małej pod opatrunek, ciałko zrobiło sie jaśniejsze i kawałek skóry zszedł..ale nie wygląda to na razie jakoś tragicznie....Psychicznie mała w kondycji super, biega śmieje się...w sumie gdyby nie opatrunek to uznalibysmy to wszystko za zły sen...ona ma teraz w sobie tyle energii ze ja chyba nerwicy dostane...a jak nie chodziła była aniołkiem:P



Hehe z Kamilkiem też mam oczy dookoła głowy, zwłaszcza jak zaczął nam wchodzić na stoły, wszelkie krzesła, parapety itp. dosłownie wszędzie. Wszystko musi wziąć, dotknąć, pomacać...Łobuz straszny, a dogonić go nie idzie... Herbatę nie raz na siebie wylał, ale na szczęście zimną - bo my zazwyczaj chłodną pijemy. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707834 Napisano: 27.07.2013 21:01:10 w Wkurza mnie...
Bo to do wczoraj było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707730 Napisano: 27.07.2013 13:54:53 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

To cytat z wątku moje dzisiejsze wygrane

ekuc2 napisał(a):

sandraes napisał(a):

zubi napisał(a):

emotka 80 zł za publikację przepisu - Konkurs "Przepisy Czytelników Kropki TV" emotka



czy dodałas konkurs do bazy? nie umiem znaleźć emotka w temacie wygrane motylki


konkurs jest cykliczny i od dawna więc może dlatego nie ma go w bazie emotka



Jak mnie wkurza takie czepialstwo emotka w Kropce to nie konkurs, tylko od dawna za opublikowany przepis dostaje się wynagrodzenie... jest dużo takich gazetek, które publikują za pieniądze przepisy czytelników. Ktoś się ucieszył, a tu od razu zarzut, że "konkursu nie ma w bazie".

Jakoś zdrapek, lotto i innych gier z kolektur lotto też w bazie nie ma, a prawie codziennie są wpisy o wygranych tam emotka



Wkurza mnie takie coś... A największe pretencje mają ci co nigdy nic nie dodali ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707667 Napisano: 27.07.2013 11:16:04 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

dziewczyny pomożcie!!
Moja Dominika dzisiaj wylała na siebie gorąca herbatę, od razu pobiełgysmy pod zimna wodę, potem rzez 15 min robiłam jej okłady zimne, potem lekarz i na końcu szpital.
W szpitalu powiedzieli ze ma oparzenia I stopnia - nie ma babli tylko w jednym miejscu minimalnie zeszła skórka ale to niewielka powirzchnia. Pani doktor natarła ja mascia alanten i nałożyła oaptrunek z bandaza, kazała zostawic to do jutra do wieczora a w poniedziałek na konsulacje przyjsc...
czy opatrunek po oparzeniu to dobry pomysl? czy po takim oparzeniu sa blizy?
teraz mała spi a ja nie moge dojsc do siebie ze do tego dopusciłam:((( emotka emotka emotka emotka



Nie chcę Cię martwić, ale męża siostrzenica jak miała roczek wylała na siebie szklankę gorącej herbaty. Rozlała sobie trochę po twarzy i klatce piersiowej. Mimo szybkiej interwencji - szwagier jest lekarzem, a mała ma już naście lat, do tej pory ma blizny - które z nią urosły - ma kompleksy na tym punkcie - ubrania zakłada po samą szyję i włosy zawsze rozpuszczone, żeby blizny na szyi i policzku nie pokazywać. Mam nadzieję, że was to ominie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5707663 Napisano: 27.07.2013 11:11:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
seybel napisał(a):

baja31 napisał(a):

Czy z Winiary Ale numer wysyłali juz kasę regulaminu nie da się otworzyć a już chyba dawno się skończył?



nie wysyłali, wg regulaminu mają czas do 9 września



To pewnie prześlą na ostatnią chwilę... Wyświetl w wątku >>
0 0