Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4468170 Napisano: 21.06.2011 01:01:05 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Nie do konca zgodze sie z tym ze gaz nie znieczula - bol jest ale osoba pod wpływem go tak nie czuje, jest on stłumiony.Gaz stosowany jest włąsnie jako metoda znieczulenia.


Możliwe, że się o tym bólu nie myśli wtedy, ale wyobrażacie sobie, szczypce, nożyce i kupa krwi, a rodząca pęka ze śmiechu zamiast przeć emotka



Wiecie co? Mnie się słabo robi jak pomyślę o tym, że mogłoby boleć emotka A boję się cholernie, bo nie wyobrażam sobie przecisnąć arbuza przez dziurkę od klucza emotka ... Ej a tak na serio to bardzo boli? Na jakie znieczulenie można liczyć? I po jak długim czasie dochodzi się do siebie i się goi? W ogóle to taki poród nieźle musi rozrywać ;(


Nie powiem Ci, jak boli, bo sama nie wiem, wiem, że kobiety mówią, że bóle przy okresie to pieszczota emotka



Kurczę to ja bym chciała jakieś wyjebiste znieczulenie, żeby nie czuć emotka


A w którym tygodniu ciąży jesteś??



6sty, ale w głowie już nieźle mi się roi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4468155 Napisano: 21.06.2011 12:55:37 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Nie do konca zgodze sie z tym ze gaz nie znieczula - bol jest ale osoba pod wpływem go tak nie czuje, jest on stłumiony.Gaz stosowany jest włąsnie jako metoda znieczulenia.


Możliwe, że się o tym bólu nie myśli wtedy, ale wyobrażacie sobie, szczypce, nożyce i kupa krwi, a rodząca pęka ze śmiechu zamiast przeć emotka



Wiecie co? Mnie się słabo robi jak pomyślę o tym, że mogłoby boleć emotka A boję się cholernie, bo nie wyobrażam sobie przecisnąć arbuza przez dziurkę od klucza emotka ... Ej a tak na serio to bardzo boli? Na jakie znieczulenie można liczyć? I po jak długim czasie dochodzi się do siebie i się goi? W ogóle to taki poród nieźle musi rozrywać ;(


Nie powiem Ci, jak boli, bo sama nie wiem, wiem, że kobiety mówią, że bóle przy okresie to pieszczota emotka



Kurczę to ja bym chciała jakieś wyjebiste znieczulenie, żeby nie czuć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4468114 Napisano: 21.06.2011 12:46:39 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Nie do konca zgodze sie z tym ze gaz nie znieczula - bol jest ale osoba pod wpływem go tak nie czuje, jest on stłumiony.Gaz stosowany jest włąsnie jako metoda znieczulenia.


Możliwe, że się o tym bólu nie myśli wtedy, ale wyobrażacie sobie, szczypce, nożyce i kupa krwi, a rodząca pęka ze śmiechu zamiast przeć emotka



Wiecie co? Mnie się słabo robi jak pomyślę o tym, że mogłoby boleć emotka A boję się cholernie, bo nie wyobrażam sobie przecisnąć arbuza przez dziurkę od klucza emotka ... Ej a tak na serio to bardzo boli? Na jakie znieczulenie można liczyć? I po jak długim czasie dochodzi się do siebie i się goi? W ogóle to taki poród nieźle musi rozrywać ;(
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4468089 Napisano: 21.06.2011 12:40:40 w Dziś cieszę się z.....
A mnie cieszy, że mdli mnie troszkę mniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4465812 Napisano: 20.06.2011 05:39:05 w Konkursowiczki w ciąży
A zwykłe podpaski by nie starczyły? Mogę no którąś prosić o małą pomoc, najlepiej doświadczoną? Mam tyyyle pytań, ale nie chcę forum zaśmiecać. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4464627 Napisano: 20.06.2011 12:32:19 w Konkursowiczki w ciąży
Jeeezu dziewczyny ale ja zielona jestem z tym wszystkim, patrzę na tą stronę z pakietami i oświećcie mnie co to są wkładki laktacyjne i podkłady poporodowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4463029 Napisano: 19.06.2011 08:26:03 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dziewczyny? A jak powiedziałyście rodzinom o ciąży? My żyjemy bez ślubu i trochę się boję im powiedzieć. Nie śmiejcie się emotka


Powiedzieliśmy rodzinie i znajomym jak byłam w 2 miesiącu ciąży, po prostu poinformowaliśmy, że nasza rodzinka się powiększy emotka a jesteśmy 1,5 roku po ślubie emotka



To o tyle latwiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4462164 Napisano: 19.06.2011 04:12:03 w Konkursowiczki w ciąży
jola29k napisał(a):

benasia napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dziewczyny? A jak powiedziałyście rodzinom o ciąży? My żyjemy bez ślubu i trochę się boję im powiedzieć. Nie śmiejcie się emotka


moja mama to ciągle pytała kiedy w koncu, ja już 2 lata po ślubie, ale bez ślubu też bym nie miała obawco do powiedzenia rodzicom.:) Agusia a mieszkacie razem????


poza tym ślub zawsze można wziąć
emotka


Ja nie powiedziałam ojcu (mama niezyje) ze jestem w ciazy ,slub wziełam w piatym miesiacu ciązy .



Cytrynkowa, od 3 lat razem mieszkamy i w sumie sami się utrzymujemy.

Szczerze powiedziawszy nie zależy mi w tej chwili na ślubie, za bardzo mi mdło emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4460318 Napisano: 18.06.2011 08:13:15 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny? A jak powiedziałyście rodzinom o ciąży? My żyjemy bez ślubu i trochę się boję im powiedzieć. Nie śmiejcie się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4460133 Napisano: 18.06.2011 06:45:11 w Wkurza mnie...
A ja na mojego faceta, bo dziś coś upierdliwy jest...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4459284 Napisano: 18.06.2011 11:12:37 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Kobitki mam do was pytanie, czy robicie sobie drzemki w ciągu dnia? ostatnio kuzynka mi mówiła, że po 3 drzemki sobie robiła, moja bratowa to samo, u mnie 5 miesiąc i nie czuję potrzeby snu w ciągu dnia, chodzę spać ok 23-00 a wstaję równo o 9.00, i jedynie ok 17 kładę się i oglądam tv ok 1h, a może to za wcześnie na zmęczenie?
Dodam, że jak już się o 17 kłądę poleżakować, to moje plecy bolą przy wstawaniu emotka



Ja to mam tak, że zdarza mi się na siedząco zasnąc emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4458411 Napisano: 17.06.2011 09:15:37 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja się na wózkach nie znam, ale jak przyjdzie pora to się poznam emotka



Też tak uważam, nie ma co się spieszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4456213 Napisano: 17.06.2011 09:34:11 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

A ja myslę że dużo zależy od życia i aktywnosci mamy. Ja jeszcze nic nie wiem - to to co tu piszecie to dla mnie czarna magia. Tym bardziej ze nie miałam nigdy do czynienia ani z dziećmi ani z wózkami (chyba ze w supermarkecie ) emotka



Tak tak te w markecie też mam obcykane emotka Gorzej z tymi dziecięcymi, ale myślę, że coś się wybierze by było i wygodnie i przystępnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4456200 Napisano: 17.06.2011 09:29:52 w Wkurza mnie...
Ja do streetcomu jeszcze oświadczenia nie odesłałam tego od rejestracji emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4456003 Napisano: 17.06.2011 08:47:42 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

ziolko napisał(a):

agusia147 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

wkurza mnie egzamin jutrzejszy emotka nie umiem się uczyć z tekstów, muszę robić notatki, piszę już 3 dzień emotka emotka


hmmm,a my nie mamy tego samego egazaminu? emotka ja też mam jutro-Prawo Administracji


Zaraz się okaże, że razem studiujecie emotka



hahaha.. ale byłby numer emotka

lepiej zgadajcie się na pw, jak to wygląda emotka


nie, nie ja mam z socjologii emotka niby przedmiot życiowy, ciekawy, ale kobitka wymaga książkowych definicji.



To współczucie, ja nigdy z książki nie umiałam się nauczyć, musiałam mieć po swojemu napisane wszystko i dalej tak mam, bo inaczej się nie nauczę. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4455991 Napisano: 17.06.2011 08:45:47 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jeszcze, że jestem głodna a nie mogę nic przełknąć ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4455977 Napisano: 17.06.2011 08:43:01 w Konkursowiczki w ciąży
Jak będę na etapie kupowania wózka, to na pewno najpierw przejadę się do sklepu by sprawdzić i wypróbować, tak by mnie pasował. Są gusta i guściki, dla jednego badziew będzie super mega wypasem, więc opinie co po niektórych są nie na miejscu emotka

PS. Dziewczyny? Też was tak mdliło? Mnie tak mdli, że nie jestem w stanie jeść, a jak już coś zjem to są to rzeczy typu ogórek kiszony. Ostatnio frytki mi posmakowały, ale muszą być koniecznie z keczupem, no i sok pomarańczowy, ale tylko taki a inne są fee. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4455960 Napisano: 17.06.2011 08:39:08 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

wkurza mnie egzamin jutrzejszy emotka nie umiem się uczyć z tekstów, muszę robić notatki, piszę już 3 dzień emotka emotka


hmmm,a my nie mamy tego samego egazaminu? emotka ja też mam jutro-Prawo Administracji


Zaraz się okaże, że razem studiujecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4455939 Napisano: 17.06.2011 08:35:22 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Jak byłam uprzywilejowana emotka to do kasy pierwszeństwa podchodziłam na sam początek kolejki, przed innych ludzi, pytając 'przepraszam, czy pan jest w ciąży' emotka
Ludzie w większości nie wiedzieli, że stoją w 'takiej' kasie.


emotka emotka emotka I dobrze, gratuluję poczucia humoru i pozytywnego nastawienia! Chociaż niestety, w dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn wygląda, jakby było w ciąży emotka



Jakoś trzeba sprawę załatwiać, a nie pozwalać burakom na wszystko. Potem tacy myślą, że im wszystko wolno. Brawo za podejście i na pewno robiło się tym ludziom głupio.

A nie wkurza że od rana do nocy mam mdłości, a do tego dziś i przez weekend zajęcia na uczelni oraz zaliczenia i jak mam to przeżyć?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4455918 Napisano: 17.06.2011 08:29:42 w Konkursowiczki w ciąży
Grusia, Polec i po co się tu kłócić? Dla mnie zawsze na przykład wózek to był wózek, nawet nie wiedziałam że są jakieś marki i zyję emotka Wuluzujcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0