Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4584245 Napisano: 02.08.2011 05:55:06 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

katrin22 napisał(a):

anava napisał(a):

mariolakal napisał(a):

http://forum.mama...o-ciaza/#entry174830
Kobietki, jutro ostatni dzień... emotka


mariolakal dzięki za link emotka

udało się, jutro lecę na sesję


Gratulacje emotka )))))
emotka


dzięki, zobaczymy jak będzie po sesji



Gratki! Musisz się pochwalić rezultatem!
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4579967 Napisano: 01.08.2011 11:01:46 w dzis mam urodzinki
Najlepszego miszmaszka! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4578149 Napisano: 31.07.2011 05:21:13 w Żegnamy zmarłych
ewikewik napisał(a):

Świetna kobitka, z muzycznymi jajami...




Ja to nawet nie wiem co ona śpiewała, kojarzę dziewczynę tylko z wyglądu i artykułów o kolejnych jej alkoholowych i narkotykowych ekscesach. Na każdego kiedyś przyjdzie pora. Niech spoczywa w spokoju. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

agusia147

#4576261 Napisano: 30.07.2011 08:11:49 w Konkursowiczki w ciąży
A między moimi siostrami a mną jest różnica 4 i 6 lat, ja jestem najstarsza, i szczerze powiedziawszy dopiero teraz mam z nimi dobry kontakt. W dzieciństwie one trzymały się razem, a ja byłam ta starsza co ma swoje sprawy.

Mój luby zaś jest najmłodszy, jego siostra starsza o 16 lat, brat o 18 i powiem, że z bratem on zawsze miał świetny kontakt, z siostrą także aczkolwiek nieco gorzej emotka Ale myślę, że tu chodzi raczej o to iż dziecko urodzone tyle lat po rodzeństwie jest raczej dla dorastającego rodzeństwa atrakcją. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4575106 Napisano: 30.07.2011 12:37:28 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 tak najlepiej by było, tylko wiesz, to niełatwe jest. Najlepiej mieć jakieś zajęcie, ja np. teraz robię ogóreczki, ale na siedząco, bo też nie mogę się wysilać, bo brzusio drętwieje emotka a dziś w sklepie myślałam, że jak nie wyjdę na powietrze to padnę...
Początki ciąży są trudne, ale tak od 3-5 miesiąca jest super.



Wiem wiem emotka Mnie to ostatnio ciągle głowa boli, nie wiem czy to normalne czy nie, a może wina ciśnienia. Brzuszka jeszcze nie widać. Mdłości są najgorsze, no i jak czasem robi mi się słabo np. w tramwaju... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4574997 Napisano: 30.07.2011 11:59:22 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

Hej dziewczyny!
Wczoraj byłam na usg- troche jestem przestraszona, bo mój dzidziuś ma mały brzuszek:(
głowa na 24,4tc
nogi na 25tc
brzuszek na 23,2

lekarz kazał za 3 tygodnie dopiero przyjść i wtedy zobaczymy emotka



Widzisz, a mój brzdąc ma główkę dużą. A co Ci lekarz powiedział?? mi powiedział, że w normie, choć też mnie przestraszyło to, że powiedział duża główka, już mógł nic nie mówić.

Tu jest link, który znalazłam, można porównać parametry. U mnie wychodzi, że główka 26 t.c,a reszta ok 25 t.c
http://www.9monat....php?article_id=1657

Ale gdzieś na medycznym forum przeczytałam, że każda część się rozwija inaczej, raz rośnie jedno, a raz drugie, także spokojnie, ja też się martwię, ale za 2 tygodnie mam następną wizytę. Trzeba być dobrej myśli, dawniej nie było USG i wszyscy byli zadowoleni...



I dzieci też się rodziły zdrowe i z odpowiednimi proporcjami. Dziewczyny wyluzujcie, a będzie dobrze, najgorzej to się przejmować i myślami przywoływać licho.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4574980 Napisano: 30.07.2011 11:54:07 w poznajmy się BLIŻEJ
Imię: Agnieszka
wiek: 21
hobby: książki, muzyka, komputery i konkursy
lokalizacja: Warszawa
stan rodzinny: od 6 sierpnia będzie mąż, a od lutego będzie nas troje emotka
zawód: informatyk
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

agusia147

#4574951 Napisano: 30.07.2011 11:44:58 w Konkursowiczki w ciąży
Uff to już u mnie nie daleko do 16... Czekam więc z utęsknieniem na przejście mdłości... 6 mam ślub i chciałabym się dobrze czuć Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4574746 Napisano: 30.07.2011 10:25:51 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczynki kiedy wam przeszły mdłości? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4477099 Napisano: 24.06.2011 03:34:41 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczynki a wynik: Total beta-HCG 94 386,0, to który tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4475082 Napisano: 23.06.2011 09:21:09 w Konkursowiczki w ciąży
tato999 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

heh a mnie wkurzają rodzice. Tak się ucieszyli z wieści o dzidzi, że ślub chcą robić... Tylko ze znów będzie walka o to żeby było po mojemu!




ale czy wy chcecie tego ślubu?



Oczywiście, jesteśmy razem 7 lat. Pierścionek mam na palcu od 3 lat, ale jak dotąd nikt nie zaprzątał sobie głowy ślubami.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4472900 Napisano: 22.06.2011 10:21:21 w Konkursowiczki w ciąży
heh a mnie wkurzają rodzice. Tak się ucieszyli z wieści o dzidzi, że ślub chcą robić... Tylko ze znów będzie walka o to żeby było po mojemu! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4472568 Napisano: 22.06.2011 08:01:17 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

mnie niestety lekarz zabronił basenu i roweru itp. a ja uwielbiam basen emotka (((



Dlaczego zabronił? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4472482 Napisano: 22.06.2011 07:22:52 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

jenny21 napisał(a):

karla0689 napisał(a):

benasia napisał(a):

wkurza mnie mój mąż - wąż emotka emotka


przyłączam się- mój tez mnie wkurza emotka


moj mnie tez dzis wkurzyl bo nie wymienil oleju w samochodzie a obiecal ze to zrobi buu


a jak mnie emotka wielka obraza ze pod nosek nie przyniosłam trusakwek ze smietana:) ale przeciez bozia mu dała dwie sprawne rece;) równeie przyjemnie dla mnie by było, gdyby ktos mi je zrobił:) mamusiowe wychowanie:/ wszystko pod nosek:/ BUUUNNTTT emotka



Prawda, ja juz baaaardzo potrzebuje urlopu bo irytuje mnie moj maz a szczegolnie jego za chwilke kochanie, z a5 minut kochanie to zrobię. kkkk zrób teraz raz coś, oderwij sie a nie za chwilę.. tez tak macie? emotka



ja słyszę, już, już, za momencik


Jak czytam wasze wpisy to uświadamiam sobie jaka ja byłam wredna zona.Jak tylko marudził,ze mama mu prasowała ubrania zanim poukladała w szafie to po wypraniu zapakowałam karton i wysłałam do tesciowej z andotacją,ze ja źle skladam i prasuje wiec wysyłam to do niej...tesciowa poprasowała i odesłałą złozone ale mój maz nigdy wiecej nie zaryzykował marudzenia.Kiedy zapytał co ja cały dzien robie ze niby taka zmęczona jestem to przez 3 dni nie robiłamz akupów,nie myłam anczyc,nie odkurząłm,nieprałam,nie sprzątałam.Brałam syna i na całyd zien wychodziłam..obiadów tez nie gotowałam..Potem zdziwiona pytałam; a to samo sie nei zrobiło?Przeciez pranie to pralka robi,powiedz jej ,ze niemasz już czystych ubran moze ci wypierze..Jak pytał o obiad to mowiłam,ze nie wiem skoro ja nic nie robie to pewnie ktoś przyjdzie i ugotuje,potem pewnie pozmywa..Skonczyły się głupie pytania.Nadal musze walczyc aby zmywał po sobie i nie odstawiał filiżanki po kawie na szafę ale juz jest lepiej:)Teraz sam pilnuje naszego księcia:)
Zróbcie sobie wolne, skoro i9 tak cały dzien nic nie robicie to chociaż to będzie prawda:)


Delfinka101 jesteś boska!!!! Mój nie mówi, że jego mama robiła tak, a ja tak, na szczęście, ale też uważa, że w domu co to za robota, pralka pierze, zmywarka zmywa, a obiad też nic wielkiego, w końcu mam na to cały dzień, po prostu wróżka wszytsko robi, a ja tylko odpoczywam, bo On ciężko pracuje, wrrrrrr. Zastosuję Twoją metodę chyba.



Haha Delfinka świetna jesteś emotka Dobry motyw. W sumie w końcu ja też w domu nic nie robię, w oczach lubego tylko siedzę przed kompem i fejsbuczek jak to on mawia. A sam siedzi i tłucze w jakąś durną grę i co chwila agaaaaa naleśniki bym zjadł, agaaa kolacyjke bym zjadł. Cholera jasna momentami szlag mnie trafia, bo przecież kiedyś mnie nie było i jakoś musiał sobie radzić. Łatwiej udać że nie potrafi się czegoś zrobić np. posmarowac kanapki masłem ;/... Ale przecież jest Aga ty nic nie robisz, a co krasnoludki zmywaja, piorą, gotują, zapieprzają z odkurzaczem, mopem, zbierają po całym domu brudne naczynia itd? Ale zrobię z tym porządek.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4472260 Napisano: 22.06.2011 05:53:55 w Konkursowiczki w ciąży
A jest tu któraś ciężaróweczka z Warszawy?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4472204 Napisano: 22.06.2011 05:25:53 w Konkursowiczki w ciąży
Ja właśnie dziś mówiłam do mojego że chętnie bym poszła na rower, a on mi na to że już chyba nie tego roku ;(.

PS. Z rodzicami już załatwione. Moi twierdzą że się cieszą. Ślub będzie prawdopodobnie w sierpniu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4469291 Napisano: 21.06.2011 05:51:34 w Konkursowiczki w ciąży
A ja wcinam płatki chocapic emotka Też pycha, bo wcześniej ciężko dziś było mi coś przełknąć. Czy jest tu któraś z Warszawy? Potrzebuję namiary na dobrego ginekologa. Pani doktor z enel-medu, która mnie ostatnio badała była beznadziejna, nieprzyjazna i w ogóle.... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4468661 Napisano: 21.06.2011 03:04:47 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

czy w tej chwili znieczulenie w szpitalu jest płatne?



Tak mi się zdaje, mój Krzyś w internecie przeczytał, że w zależności od tego jakie to od 150-1000zł. Jak dla mnie koszt jest bez znaczenia przy tym jaki komfort będę czuła.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4468578 Napisano: 21.06.2011 02:43:44 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Laski po co sie straszycie emotka Jedna Wam powie ze to masakra, inna ze nie ma zle . Obecnie naleze do tych ostatnich - bolec musi ale wszystko zalezy od progu bolu jaki macie,od wspołpracy z lekarzem i polozna itd. Ja jestem zdania - byle do partych - potem jest z gorki emotka I najwazniejsze to na skurczach oddychac i starac sie rozluznic co nie jest takie łatwe bo odruchem organizmu ciala jest spinanie sie i wstrzymywanie oddechu.



Dzięki za miłe słowa otuchy emotka Ja się wystarczająco naczytałam emotka Facet mnie uspokajać musiał i złożyć obietnicę, że dostanę najlepsze znieczulenie.
Wyświetl w wątku >>
0 0