Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5709848 Napisano: 30.07.2013 22:22:20 w Popraw sobie humor...
bridget napisał(a):

http://allegro.pl...1197.html#tabsAnchor moze ktos kupi? emotka



No i złośliwy pracownik Allegro usunął stronę przedmiotu emotka A taka milionowa aukcja była emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709846 Napisano: 30.07.2013 22:20:17 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie brak gotówki i to, że nie wiem jak wykręcić się z wesela (zamiast wrzucać w kopertę 500zł wolę jechać w góry z rodziną), żeby nie zrobić afery, bo ciotka i wujek się obrażą.... emotka



możesz zabajerować, że jedziesz z dzieckiem do sanatorium w Rabce lub innego uzdrowiska

termin to termin

a z prawdą się nie miniesz, bo chcesz w góry



o sanatorium wiedziałabym wczesniej, a wesele za 2 tygodnie emotka



Kup pościel satynową i kamasutrę - będzie tanio i z jajem emotka No i z tych 5 stów ci 4 zostaną! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709791 Napisano: 30.07.2013 21:24:34 w Konkursowiczki w ciąży
Wróciłam od lekarza. Jutro się mam zgłosić na KTG do szpitala. Mała jest duża, donoszona, mogę rodzić - moja decyzja czy już czy czekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709493 Napisano: 30.07.2013 15:01:49 w Konkursowiczki w ciąży
No u nas to samo, z ogrodu parasol gdzieś wywiało. Kuzynce męża porwało trampolinę o średnicy 4m, która wylądowała u sąsiadów emotka Burza fest była emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709471 Napisano: 30.07.2013 14:36:26 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

kto mi ukradł słońce ???



Z radością oddam ci moje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709432 Napisano: 30.07.2013 14:09:09 w Wkurza mnie...
amif napisał(a):

emotka emotka Do pracy nie mogę wyjechać bo wyścig jedzie z Krakowa do Wieliczki droga będzie otwarta o godzinie 14, a ja mam do pracy na 14 emotka emotka emotka



Przynajmniej masz pretekst dla którego możesz się spóźnić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709425 Napisano: 30.07.2013 14:00:27 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bridget napisał(a):

abodak napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Nosz kurde, siedzę a pot ze mnie ciurkiem cieknie, czuję się fuj, nieświeżo, lepko, ochydnie... Znowu muszę pod prysznic chyba...


tez juz nie moge,nogi jak baniaki ale wlasnie wylazlam z lazienki i mam na jakieś 15 minut spokoj


skads to znam:) prysznic uprzyjemnia ten ukrop:) u mnie teraz burza z wyładowaniami, ale mozna pooddychać emotka



Przyszła i do mnie pod Wrocław, chyba od Ciebie ta burza emotka Wali jak nie wiem, aż miło emotka

Upały są straszne, zapisałam się na jutro do lekarza, niech zobaczy jak daleko jeszcze, a od razu ordynator w szpitalu na ginekologiczno położniczym to przetrę szlaki.




PS no idzie od zachodu:)
moze uchronisz sie przed ta 2 fala upałow od piatku co ma byc emotka , pojdziesz a tam mega rozwarcie ze skurczami co 3 minuty:P, spakowana jestes tojuz bezpiecznie mozesz rodzic emotka



Hehe chciałabym, żeby się okazało, że mega rozwarcie i że właściwie mogę rodzić i od razu żeby lekarz skierował do szpitala i załatwić szybko sprawę. Mam już dość upałówwwwww! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709071 Napisano: 29.07.2013 23:09:34 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

abodak napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Nosz kurde, siedzę a pot ze mnie ciurkiem cieknie, czuję się fuj, nieświeżo, lepko, ochydnie... Znowu muszę pod prysznic chyba...


tez juz nie moge,nogi jak baniaki ale wlasnie wylazlam z lazienki i mam na jakieś 15 minut spokoj


skads to znam:) prysznic uprzyjemnia ten ukrop:) u mnie teraz burza z wyładowaniami, ale mozna pooddychać emotka



Przyszła i do mnie pod Wrocław, chyba od Ciebie ta burza emotka Wali jak nie wiem, aż miło emotka

Upały są straszne, zapisałam się na jutro do lekarza, niech zobaczy jak daleko jeszcze, a od razu ordynator w szpitalu na ginekologiczno położniczym to przetrę szlaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709015 Napisano: 29.07.2013 21:51:10 w Konkursowiczki w ciąży
Nosz kurde, siedzę a pot ze mnie ciurkiem cieknie, czuję się fuj, nieświeżo, lepko, ochydnie... Znowu muszę pod prysznic chyba... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708841 Napisano: 29.07.2013 17:56:47 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

agamaty napisał(a):

ziolko napisał(a):

monikar napisał(a):

vickichelm napisał(a):

duchota, spiekota, parnota... w nocy nie mogłam zasnąć ... emotka ja chcę zimno , nienawidzę lata ! I wszelkie robactwo które się namnożyło no i oczywiście moje mole które zamiast zdychać i pozwolić mi żyć to mnożą na potęgę emotka Albo juz sama nie wiem może one przylatują z dworu wabione pułapką...



i mnie pogoda wkurza straszliwie...jak tylko próbuję wstać z łóżka robi mi się czarno przed oczami i w tempie ekspressowym znów na nie wracam emotka



przez te upały wczoraj krew z nosa leciała mi pół godziny i dzięki temu nie pojechałam do rodziny, żeby nie ryzykować kolejnych niespodzianek emotka
wiem, że przez upały, morfologię mam ok, a tak reaguję na wysokie temperatury emotka



a idźcie, przepadnijcie zmory jedne emotka Lato jest, ciepło ma być, gorąco ma być. Nie chcę zimy i nie cierpię zaczynać rozmowy z innymi od frazy "o k...a, ale zimno!" emotka ))



Aga litosci, nie załamuj! emotka



Jak widzisz mamy i masochistów na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708769 Napisano: 29.07.2013 16:38:05 w Wkurza mnie...
agamaty napisał(a):

ziolko napisał(a):

monikar napisał(a):

vickichelm napisał(a):

duchota, spiekota, parnota... w nocy nie mogłam zasnąć ... emotka ja chcę zimno , nienawidzę lata ! I wszelkie robactwo które się namnożyło no i oczywiście moje mole które zamiast zdychać i pozwolić mi żyć to mnożą na potęgę emotka Albo juz sama nie wiem może one przylatują z dworu wabione pułapką...



i mnie pogoda wkurza straszliwie...jak tylko próbuję wstać z łóżka robi mi się czarno przed oczami i w tempie ekspressowym znów na nie wracam emotka



przez te upały wczoraj krew z nosa leciała mi pół godziny i dzięki temu nie pojechałam do rodziny, żeby nie ryzykować kolejnych niespodzianek emotka
wiem, że przez upały, morfologię mam ok, a tak reaguję na wysokie temperatury emotka



a idźcie, przepadnijcie zmory jedne emotka Lato jest, ciepło ma być, gorąco ma być. Nie chcę zimy i nie cierpię zaczynać rozmowy z innymi od frazy "o k...a, ale zimno!" emotka ))



Aj tam oj tam, lato latem ale tak z 25-28 stopni a nie 37! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708756 Napisano: 29.07.2013 16:19:55 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Jeszcze czekamy na chustę, więc motania nie ma, ale dzisiaj dużo bym dała,żeby już była, tak małemu ząbki dają popalić znowu emotka



Ile on ma, że już mu ząbki idą? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708691 Napisano: 29.07.2013 15:09:27 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a ja się zmieściłam gdy szłam rodzić Mikołaja w małą walizeczkę emotka

U was też tak strasznie gorąco? ja bym wolała już deszcze chociaż z 2 dni... W pokoju mam prawie 28 stopni dziś mimo że wiatrak chodzi ciągle, a wczoraj miałam jeszcze więcej... emotka



Wczoraj termometrowi za oknem brakło skali, myśleliśmy, że aż pęknie bo 50 pokazywał... Dziś też jest gorąco jak nie wiem, ale na szczęście deszczyk popaduje nieco. Mam nadzieję, że się ochłodzi choć na dwa dni... Bo nie da się wytrzymać.

Odnośnie prodiament, rozmawiałam z nią ostatnio, ma się ok, tylko nie ma czasu na siedzenie przy kompie, bo mała jest dość absorbująca. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708571 Napisano: 29.07.2013 13:12:34 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam tendencję do przesadzania z ilością pakowanych rzeczy, tak więc i tak pełno tałatajstwa miałam niepotrzebnego, więc w mniejszą torbę się zmieściłam... Zazwyczaj po prostu nie mogę się zdecydować co wziąć. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708495 Napisano: 29.07.2013 11:45:54 w Konkursowiczki w ciąży
abodak napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ok, spakowanie zajęło mi 5 minut, więc nie jest źle emotka Szczoteczkę do zębów dołożę w biegu, tak samo szczotkę do włosów emotka


hihi aga ja jeszcze nie spakowana-pewnie jak sie zacznie bede latac emotka


O ile będziesz w stanie. Jeszcze w tym zasranym szpitalu u mnie wymyślili sobie, że rzeczy można mieć tyle, żeby mieściły się w szafce przy łóżku... A chciałam wielką torbę brać, a tu taki motyw i musiałam ilość rzeczy ograniczyć. Ale rzeczy np dla dziecka nie trzeba mieć, tylko ciuszki na wyjście ze szpitala w sumie. Wzięłam jeszcze malutkiej kocyk, żeby nie leżała na szpitalnym tylko od razu miała coś swojego. W Warszawie to do szpitala laski to całe wielkie torby podróżne na kółkach miały, a tu z tego co widziałam zwiedzając szpital normalnie z reklamówką w ręku... Dobrze, że tu blisko do szpitala to jak coś mi doniosą, zresztą planuję nie siedzieć w szpitalu dłużej niż dobę... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708491 Napisano: 29.07.2013 11:41:05 w Konkursowiczki w ciąży
Mam już dosyć tych upałów. Powinnam iść do lekarza jesio, zrobić USG itp, i na kiedy mam tu się zapisać jak człowiek nie zna dnia ani godziny? Jeszcze od wczoraj skurcze mi się robią jak pęcherz opróżniam, więc może już niedaleko? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708441 Napisano: 29.07.2013 10:53:33 w Dziś cieszę się z.....
koper napisał(a):

A ja się cieszę z tego, że już pojutrze wyjeżdżamy na wyczekany, długi i mam nadzieję, że udany urlop emotka
Jeszcze przede mną masa prasowania, pakowania, potem podróż i już będziemy odpoczywać na miejscu, zapominając o wszystkich troskach i problemach emotka



Zazdroszczę, bardzo byśmy chcieli gdzieś wyjechać, ale na razie czekamy na narodziny młodej. Może uda się gdzieś wyskoczyć we wrześniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708276 Napisano: 28.07.2013 22:37:49 w Konkursowiczki w ciąży
Ok, spakowanie zajęło mi 5 minut, więc nie jest źle emotka Szczoteczkę do zębów dołożę w biegu, tak samo szczotkę do włosów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708257 Napisano: 28.07.2013 22:09:14 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Aga Ty tu nie gadaj tylko pakuj torbę bo nie znasz ani dnia ani godziny emotka



Aj tam oj tam emotka Może zaraz spakuję, choć mam dzisiaj takie niechce mi się, że szok. I zero sił na cokolwiek, w ciągu dnia mi się nawet przysypiało. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5708201 Napisano: 28.07.2013 20:03:11 w Konkursowiczki w ciąży
Ja tam nie panikuję emotka Bardziej mężu, ale ja się wychowałam z dwiema młodszymi siostrami. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0