Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4676736 Napisano: 15.09.2011 08:45:30 w Konkursowiczki w ciąży
jolcia1984 napisał(a):

Te przesądy to bzdury,ja pierwszą ciążę straciłam w 27tygodniu.Jak byłam w ciąży drugi raz kupiłam prawie wszystko ok 7 miesiąca i miałam spokój,włącznie z pieluszkami,kosmetykami,łóżeczkiem i wózkiem.urodziłam córkę w 37tygodniu i dobrze,że byłam przygotowana bo leżałyśmy w szpitalu tylko 1,5doby.



Dokładnie, ja wiem, że bzdury, ale moja matka została wychowana na przesądach i jej się zdaje że inni w to wierzą emotka To tak jak z tym czarnym kotem co nam przebiegnie przez ulicę, u nas to pech a w egipcie szczęście emotka Też wolę kupić wszystko wcześniej, głównie dlatego, że potem nie będę miała tyle kasy by wywalić od razu. A z drugiej strony mając wszystko będę spokojniejsza i nie będę myślała gdzie kupię dziecku ubranko i w co ubiorę jak się nie uda kupić...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4676684 Napisano: 15.09.2011 08:27:33 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

co ty jak nic nie kupować przed porodem? emotka
to co po porodzie masz latać od razu, czy jak wrócisz do domu to gdzie dziecko włożysz chociaż?
albo co mąż ma sam kupować wszystko gdy ty w szpitalu będziesz? emotka

Zakupy są najlepszą frajdą,i chyba najlepiej wspólnie wybrać dla dzidziusia sprzęt. Wiadomo nie kupować więszych sprzętów za wczasu ale miesiąc przed porodem nawet półtora to spokojnie już można emotka
my mamy wózek zamówiony i zarezerwowany w sklepie i do odbioru ok połowy października, a łóżeczko też będziemy kupować koniec września/początek października
emotka



Ja mówię to samo, że wolę teraz kupować sukcesywnie ubranka i inne pierdoły. Dziecko urodzi się w zimę i nie wyobrażam sobie zapierdzielać po mrozie, żeby dziecku kupić wyprawkę... Po porodzie nie wiadomo w jakim będę stanie, może być tak że np. będę mieć cesarkę, bo w końcu różnie bywa i np. nie będę miała ochoty biegać po sklepach. Matka twierdzi, że wózek od pierwszych dni nam się nie przyda, a łóżeczko może luby załatwić jak będę w szpitalu. Ja tam wolę łóżeczko z allegro zamówić. Myślałam już nad takim turystycznym co się łatwo składa i przenosi. Zwłaszcza że dużo jeździmy (jedno rodzice na śląsku, drudzy na dolnym śląsku, a my w mazowieckim). Poza tym nie chcę by mąż beze mnie coś kupował emotka To tak jakby coś mnie ominęło.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4676522 Napisano: 15.09.2011 07:30:46 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

dianek napisał(a):

eh... śnił mi się dzieciak w nowej kurtce... z taką wielką, czerwoną czapką z nausznikami
nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka ale miał takie wielkie brązowe oczy - zdziwione że śnieg jest zimny emotka

w głowie mi się poprzewracało emotka

a kurteczka dokładnie taka: http://allegro.pl...tka-i1818457378.html tylko rozmiar 6-9 mies no i za 15zł

eh... oszalałam już chyba na punkcie tego brzdąca emotka


Dianek nie znęcaj się:( takie ceny, a ja nic nie mogę kupić bo w mieścinie małej mieszkam!!! Tak chciałabym pajacyki takie zapinane ze 2...i kombinezonik...



A mnie matka truje, że nie powinno się nic kupować przed narodzinami dziecka, a na pewno już nie wózek i łóżeczko, że to powinno się po porodzie, bo jakiś przesąd. Z tym, że ja nie jestem przesądna... Nawet suknię ślubną z lubym kupowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4676093 Napisano: 14.09.2011 09:10:45 w Konkursowiczki w ciąży
Wtedy się zaczyna czy kończy? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4675713 Napisano: 14.09.2011 06:58:29 w Konkursowiczki w ciąży
A kiedy mniej więcej powinno się zapisać do szkoły rodzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4675661 Napisano: 14.09.2011 06:39:17 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

Ja też leże (w domu)ale dlatego że mnie dziś panie na szkole rodzenia wykończyły. Ja myślałam że te ćwiczenia to będzie sama przyjemność. A 2 godziny po jestem nie do życia. Jutro to chyba zakwasy mnie czekają. Dostałam 4 reklamówki broszurek, poradników, gadżetów itp. Nawet nie chce mi się zaglądać. Zgubiłam całkowicie swoją kondycje przez ciąże, nic dziwnego że w trakcie porodu kobieta zwyczajnie nie ma sił.



Ja to już nie mam sił na nic emotka I psychicznie nic mi się nie chce. Też tak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4674506 Napisano: 14.09.2011 11:04:04 w Konkursowiczki w ciąży
Przerażacie mnie emotka Z każdym postem mam coraz większą świadomość jak bardzo zielona jestem w tych sprawach... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4671300 Napisano: 13.09.2011 09:19:56 w Konkursowiczki w ciąży
Nie wierzę, że może wam się spać tak źle. Ja aktualnie w 5tym miesiącu i techniki wygodnego spania mam opanowane perfekt. Jedynie na plecach mi średnio wygodnie, ale jak ułoży się odpowiednio poduszki itp to da się spać. Gorzej ze spaniem na brzuchu, ale w sumie nigdy nie spałam tak całkiem na brzuchu tylko tak jakby pół na pół i z nogami podkurczonymi i tak dalej się da spać. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4669771 Napisano: 12.09.2011 03:11:36 w Konkursowiczki w ciąży
Ja sobie dałam spokój z prawkiem, może kiedyś się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4667865 Napisano: 11.09.2011 06:48:47 w Konkursowiczki w ciąży
Ja tam wierzę w Pampersy i nikt mnie nie namówi na pranie pieluch. Zawsze jest ten komfort psychiczny, że nie muszę się babrać w gównie, a pampersa zwinę, wywalę do kosza i dalej spokój... Do tego oszczędność na wodzie i prądzie, które też kosztują. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4665482 Napisano: 10.09.2011 05:11:42 w Konkursowiczki w ciąży
Przecież 1 są do 5kg... Więc powinny pasować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4665439 Napisano: 10.09.2011 04:49:17 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

benasia napisał(a):

a mój maluch daje mi znać nóżkami pod żebrami emotka


pod żebrami to ja czuje rączki heh



Pewnie się jeszcze obróci, ma czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4655277 Napisano: 06.09.2011 04:25:23 w Konkursowiczki w ciąży
bubulina napisał(a):

benasia napisał(a):

bubulina napisał(a):

Witajcie dziewczyny!Dzisiaj miałam wizyte u lekarza i potwierdził ciąże- 8 tydzień.Chętnie przyłącze się do waszego klubu,jeśli mi na to pozwolicie oczywiście emotka


gratulacje emotka
na kiedy termin?


Lekarz jeszcze nie określił mi terminu porodu,powiedział,że zrobi to przy następnej wizycie za miesiąc.Ale tak na moje oko to będzie druga połowa kwietnia,zobaczymy czy się sprawdzi?? emotka



Gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4653555 Napisano: 05.09.2011 08:38:43 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

ja dzisiaj za to cały dzień jakaś głodna chodzę... fakt że niewiele zjadłam, ale jakoś na nic nie mam ochoty emotka
chyba idę się zapchać kolejną kanapką z twarożkiem...



Mnie dziś podeszła kanapka z konfiturą truskawkową, wcześniej pizzerka i pół litra Coli. A tak zapijam wodę mineralną. Głodu jakoś nie czuję.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4653310 Napisano: 05.09.2011 07:07:05 w Konkursowiczki w ciąży
haha teraz odkryłam, że mamy tu dwie Grusie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4653308 Napisano: 05.09.2011 07:06:14 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

ja również w pierwszej emotka po... 2 miesiącach starań emotka ale co ciekawe - w ogóle w tej ciąży nie powinnam być, bo z badań hormonalnych (których wyniki odebrałam już wiedząc że jestem w ciąży emotka ) wyszło że jestem bezpłodna

pewnie gdybym odebrała wyniki wcześniej to bym w to uwierzyła emotka

u mnie 2 miesiąc był ciężkawy - 2 tygodni mnie straaaszne mdłości męczyły - marudziłam tu dziewczynom okropnie emotka a teraz luzik, tylko brzuch trochę wyrośnięty emotka

no i dzieciak niegrzeczny - strasznie fika, ja go jeszcze nie czuję, ale zrobić porządnie badania na USG to niemożliwość... ale lekarz mnie pociesze, że jak taki ruchliwy, to znaczy że silny i zdrowy emotka



Mój brzus też rośnie jak na drożdżach emotka Wyobraźcie sobie jak ciężko było je ukryć na rozmowie kwalifikacyjnej emotka Mdłości zaś miałam paskudne przez pierwsze 3 miesiące, teraz mięsowstręt mam wielki. Moje maleństwo też ruchliwe, a najfajniejsze to czuć jego ruchy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4651016 Napisano: 04.09.2011 06:21:25 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Witam ze szpitala. Po wizycie u lekarza skierowano mnie do szpitala bo szyjka skrocona jutro sie dowiem czy to postepuje jesli nie to moze wroxe do domu z nakazem lezenia bo teraz nawet siedziec nie moge. Krazek a lezenie to nie to samo. Szewkow sie juz u nas nie zaklada. A co do tego zelu to akurat wczoraj rodzila laska lezaca ze nna na patoligii i miala ten zel, podobno na all niebezpiecznie kupowac,ona sama meczyla sie od 8 rano a o 22 miala cesarke, zel sie nie sprawdzil wiec nue ma leku cud. Ok koncze bo pada mi bateria. Pozdrawiam



Grusia trzymaj się i raportuj co u Ciebie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4651015 Napisano: 04.09.2011 06:19:57 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

gdzieś na internecie obiło mi się że jakaś miała stosowany żel ginekologiczny, taki jak do usg dopochwowego. tylko to chyba nie tak głęboko jak ten. co do zwrotu to jak kupuje się przez internet to chyba jest 10 dni zwrotu- tylko jak sie wstrzelić w ten termin:)


Ja bym się chyba bała kupować na jakimś allegro czy czymś w tym stylu. Takie rzeczy to tylko z apteki.

Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4650709 Napisano: 04.09.2011 02:40:15 w Konkursowiczki w ciąży
Zawsze możesz odsprzedać na jakimś forum w cenie troszkę niższej... Zawsze coś się zwróci. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4650348 Napisano: 04.09.2011 10:28:47 w Konkursowiczki w ciąży
Strasznie różne są ceny tego żelu. od 350-400zł... Wyświetl w wątku >>
0 0