Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4696718 Napisano: 22.09.2011 07:12:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia rewelka ciuszki!!! potem i Ty możesz odsprzedać emotka a ciuszki w stanie idealnym, i kurteczka, i spiworek, świetny pomysł emotka



Dzięki, ten Uzytkownik na allegro ma pełno ślicznych zestawików. A wiadomo niemowlak nie zniszczy bardzo ciuszków. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696699 Napisano: 22.09.2011 07:06:54 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agasiam napisał(a):

Hi. Wczoraj miałam kolejne spotkanie w szkole rodzenia i trochę jestem spokojniejsza. Zobaczyłam sale porodową, wytłumacono mi co, gdzie, kiedy i jak. Wyglądało to bardzo sympatycznie, łóżko porodowe wygodne:). Pokoje w których przez 2 doby przebywa mama i dziecko też nienajgorsze, 2-osobowe z łazienką. Do szpitala mam zabrać tylko chusteczki dla dziecka dla siebie standardowo. Koszule do porodu dostane na miejscu.
Co do ubrań jesienno zimowych to ja dużo rzeczy mam pożyczonych od koleżanek byłych ciężarnych. Tylko buty. Czeka mnie wydatek bo mam same na wysokim obcasie a teraz to tylko płaski:(
agusia147 gratuluje mężowego magistra, co do doktoratu to zawsze warto się kształcić. Ale... Sama wiem po swojej rodzinie po uzyskaniu stopnia doktora mojego męża spotykam raz na 2 tygodnie. Niestety mąż połączył prace z doktoratem i teraz się realizuje. Badania, konferencje naukowe i masa papierów w domu. A jak jest w domu to pisze kolejny artykuły. Ot takie życie naukowca. Do tej pory mi to nie przeszkadzało ale jak pojawi się dziecko to chciałabym mieć go zwyczajnie blisko siebie.A jak mały podrośnie to pewnie zrobi porządek z tą toną papieru emotka i tatko nie będzie mógł się gniewać. emotka


Zemsta będzie słodka
emotka


Ehh ale wiesz, nie mogę mu ani zabronić, zostaje wspierać emotka Marzy mu się doktorat, ale tylko wtedy jak mu zaoferują pracę na uczelni, żeby mógł nas utrzymać. Na razie więc gdybanie.

Kopiłam fajne ciuszki na allegro. Pochwalcie mnie: http://aukcje.nas....php?item=1805896428 Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696210 Napisano: 22.09.2011 04:40:42 w Konkursowiczki w ciąży
Też tak macie? Ja już nie mogę się doczekać mojego synusia, oglądam ubranka na allegro i sobie wyobrażam jak się będziemy nim opiekować, karmić, przewijać, ubierać, kąpać itp. To taaakie fajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696116 Napisano: 22.09.2011 04:08:55 w Konkursowiczki w ciąży
A ja mam tylko łóżeczko kupione, takie turystyczne jak pokazywałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696036 Napisano: 22.09.2011 03:41:29 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

To jak coś ktoś może wpaść też do mnie, też by przydało się wyfroterować w kuchni i na balkonie emotka



PS. Balkon duży, około 20mkw. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696024 Napisano: 22.09.2011 03:36:17 w Konkursowiczki w ciąży
To jak coś ktoś może wpaść też do mnie, też by przydało się wyfroterować w kuchni i na balkonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4695705 Napisano: 22.09.2011 01:42:41 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja szukałam płaszczyka, normalnie noszę M, lub L, a teraz jak mierzyłam płaszczyk taki ala sportowa bluza to nawet XL był za mały emotka



To pozostaje siedzieć w domu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4695254 Napisano: 22.09.2011 11:41:20 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

sweterek swoją drogą, a bluza swoją emotka na bombki muszę rzucić okiem emotka


Ja się czuję jak bombka, tykająca na dodatek emotka



Hihi ja powoli też l) Tylko, że jeszcze nie tykam, bo nie do końca mnie uzbroili emotka

Odnośnie zimy się zastanawiam nad kurtką, tudzież płaszczykiem, bo boję się, że na zimę się już w kurtce nie pomieszczę... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4695125 Napisano: 22.09.2011 11:07:16 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

właśnie chciałam znaleźć taką fajnie skrojoną... a tu ni ma emotka



Jeszcze zostają ci takie bluzy skejtowe emotka są tez damskie emotka Albo sweterki ciążowe.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4695009 Napisano: 22.09.2011 10:23:08 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

kurde... trafi mnie zaraz...
chciałam sobie kupić jakąś fajną bluzę - trochę cieplejszą, do jeansów
no i nie ma czegoś takiego jak bluza ciążowa emotka
na całym allegro znalazłam jedną - ale rozmiar jest uniwersalny, czyli ja się nim mogę obwinąć 3 razy i jeszcze sznurkiem bym musiała związać żeby ze mnie nie zleciało... emotka
bezsensu...



Zobacz bluzy męskie, są nieco luźniejsze w brzuszku (pewnie chodzi o brzuszki piwne)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4694855 Napisano: 22.09.2011 09:39:28 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

Agusia... o 6 kończy się cisza nocna... więc już miał prawo niestety ;/



Wiem, wiem, ale dla mnie to nieludzka pora zwłaszcza teraz jak robię nic... Głowa teraz 6na9 i łuuupie. Małemu chyba też się hałas nie podobał, bo wierzgał jak głupi
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4694783 Napisano: 22.09.2011 09:21:45 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

marielu kofam Twoje teksty xD

a z tymi ruchami to mi już chyba przeszło emotka spać nie mogłam - na boku mi było źle bo mam katar i oddychać nie mogłam, na plecach nos mi się odtykał jakimś cudem ale za to ciągle coś mi się w brzuchu obijało i wkurzało... nie wiem co ten brzdąc tam robi ale jakieś ceregiele normalnie...

jedyna radość że można było spać do 7:30 spokojnie i budzić się razem z mężusiem, który ze względu na egzam inżynierski ma teraz tydzień urlopu ^^



Ja dziś spałam do 6:30 bo potem któryś z sąsiadów namiętnie zaczął wiercić... i wiercił do ... 9 emotka Zabić takiego to mało. Mój mężuś 5 września obronił magistra z oceną bdb i planuje doktorat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

agusia147

#4693802 Napisano: 21.09.2011 08:15:15 w Konkursowiczki w ciąży
lui napisał(a):

agusia147 napisał(a):

lui napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

czuję maleństwo! emotka 16tc a ono mi się obija o coś emotka emotka i to całkiem mocno!

swoją drogą...strasznie dziwne uczucie - jakbym coś w brzuchu miała emotka
ale czuję go tylko gdy leżę na pleckach... więc w przeciwieństwie do was - właśnie leżę z wielką ochotą i radością emotka


Bo na początku tylko leżąc się czuje emotka
Jesteś szczuplutka to szybciej czujesz emotka ja ok 20 tyg dopiero poczułam emotka



Ja około 16 tygodnia poczułam i nie jestem szczuplutka emotka teraz zaś czuję już w każdej pozycji i jak na dole brzucha nogami wierci również emotka



a ja przed ciążą ważyłam 44 kg... i poczułam ruchy dopiero pod koniec 19tyg. teraz 21 tydz. i ważę 49 emotka niedługo zobaczę magiczną 50tkę czyli wagę której nigdy nie miałam emotka a Maleńka kopie mnie regularnie co jakiś czas gdy chodzę, siedzę lub leżę emotka



Mnie się termin według USG przesunął z 8 lutego na 4 lutego. Patrzeć na termin z USG czy na termin z okresu? Który ważniejszy? i co na USG znaczą skróty NF, Vp, CM?



Agusia147 mój lekarz mowił że 1sze obliczenie ważniejsze bo to, że dzidziuś większy to nie znaczy wcale że chory albo wcześniej się urodzi (średnia wzrostu facetów to 182 ale gdy ma 207 to wcale nie jest chory przecież) emotka
rodzimy 8go emotka



Ciekawe która pierwsza urodzi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4693691 Napisano: 21.09.2011 07:38:07 w Konkursowiczki w ciąży
lui napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

czuję maleństwo! emotka 16tc a ono mi się obija o coś emotka emotka i to całkiem mocno!

swoją drogą...strasznie dziwne uczucie - jakbym coś w brzuchu miała emotka
ale czuję go tylko gdy leżę na pleckach... więc w przeciwieństwie do was - właśnie leżę z wielką ochotą i radością emotka


Bo na początku tylko leżąc się czuje emotka
Jesteś szczuplutka to szybciej czujesz emotka ja ok 20 tyg dopiero poczułam emotka



Ja około 16 tygodnia poczułam i nie jestem szczuplutka emotka teraz zaś czuję już w każdej pozycji i jak na dole brzucha nogami wierci również emotka



a ja przed ciążą ważyłam 44 kg... i poczułam ruchy dopiero pod koniec 19tyg. teraz 21 tydz. i ważę 49 emotka niedługo zobaczę magiczną 50tkę czyli wagę której nigdy nie miałam emotka a Maleńka kopie mnie regularnie co jakiś czas gdy chodzę, siedzę lub leżę emotka



Mnie się termin według USG przesunął z 8 lutego na 4 lutego. Patrzeć na termin z USG czy na termin z okresu? Który ważniejszy? i co na USG znaczą skróty NF, Vp, CM? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4693606 Napisano: 21.09.2011 07:18:00 w Konkursowiczki w ciąży
Ja kupiłam dwie pary spodni ciążowych i chodzę w nich na zmianę, są jasne więc łatwo ubrudzić... No i musiałam kilka koszulek luźniejszych w brzuchu i dłuższych bo stare mi się zawijały... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4693538 Napisano: 21.09.2011 07:01:55 w Konkursowiczki w ciąży
a normalne jakieś spodnie ciążowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4693501 Napisano: 21.09.2011 06:54:35 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

z moim się zobaczę dopiero za 2 tygodnie - strasznie jestem ciekawa jak ten łobuziak już urósł emotka

a póki co - właśnie na allegro kupiłam 3 pary leginsów ciążowych - jedne zwykłe bawełniane, drugie ocieplane i trzecie z wiskozy - może mi będzie w nich nieco wygodniej niż w zwykłym dresie emotka (bo ciążowego fajnego dresu nie znalazłam..same wielkie są emotka )



Wielki też się przyda emotka Wsio w swoim czasie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4693316 Napisano: 21.09.2011 05:57:15 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

noo, biorąc pod uwagę jak mi to fika w brzuchu to pewnie jeszcze nie raz będę marudzić emotka póki co jest tylko radocha emotka



Bo małe i lekkie emotka Moje już prawie 400g waży i na prawdę potrafi przywalić.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4693292 Napisano: 21.09.2011 05:50:49 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

no właśnie mi też mówili że koło 20tc czuć
więc mnie to nieźle zaskoczyło... leże sobie na kanapie obok męża a tu coś mi się tłucze po brzuchu emotka eh, boskie uczucie emotka



Zależy kiedy boskie emotka Świadomość boska, ale mnie na przykład czasami ból zadaje, wczoraj myślałam że to nerki łupią, a tu mały nogami wiercił i musiał chyba jakiś nerw nogą trzasnąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0