Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4700564 Napisano: 23.09.2011 09:31:43 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

a ja na łososia i oscypki...
wędzonego łososia zjeść nie mogę, to robię filety w piekarniku
a z oscypkiem problem... całe szczęście dzisiaj szef męża jechał na podhale i obiecał mi przywieźć od znajomego bacy emotka
już się doczekać nie mogę...



Ja tam wędzonej makreli sobie nie żałowałam... Oscypki da się kupić w Warszawie, to też wcinawszy... Jeszcze czasem z markieta lubię coś takiego co się warkocz nazywa.

katrin22 napisał(a):

Ja miałam fazy na początku ciąży na twarożek ze szczypiorkiem, potem na jajecznicę z pomidorami, chyba przez 2 tygodnie codziennie na śniadanie ją jadłam, heh, potem paróweczki z szynki z mieszanką ketchupu i musztardy, następnie kapusta kwaśna z grochem, aż teraz mi ślinka leci emotka , potem Nutella, czekolada, kakao - UCZULENIE i teraz nie mam faz, jem normalnie, ogólnie na nic mi az tak bardzo ślinka nie leciała, przyznam, że wcześniej przed okresem miałam większe zachcianki niż teraz w ciąży.

Na myśl o śledziu mnie mdli emotka



U mnie też była faza na twarożek ze szczypiorkiem, ale to na początku w pierwszych dwóch miesiącach, jajecznica na pomidorkach też już była emotka od kilku miesięcy mięsowstręt jak chodzi o smażeninę (głównie drób), dam radę zjeść schaboszczaka. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4700161 Napisano: 23.09.2011 07:48:38 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

No właśnie mam w szafce taką z dużymi orzechami i mi ślinka cieknie emotka może kosteczkę zjem emotka
Napisz jutro, czy nie wyszedł zakalczyk emotka



Na pewno napiszę, a i może nawet foto wkleję emotka

Mniam mniam lubię taką czekoladę, ale jakoś ostatnio nie bardzo mi wchodzi emotka Aktualnie mam fazę na kabanosy, miód, ogórki kiszone i Pawełki Toffi Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4700075 Napisano: 23.09.2011 07:24:25 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja też zawsze 2 piekę emotka
Mi kiedyś wyszły zbite, ale i tak jak goście przyszli to zjedli:)hehe

To ciacho jest mega czekoladowe, mniam. Eh, szkoda, że chyba mam uczulenie na kakao emotka



Przejdzie ci emotka A może po prostu jadłaś za dużo kakao i czekolady? Kawałeczek na pewno by nie zaszkodził. emotka Moja siostra ma tak z pomarańczami, ale jak je w umiarze to jest ok.


Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4700043 Napisano: 23.09.2011 07:18:42 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

PS> właśnie się piecze i ładnie rośnie... Na surowo był już smakowity, że się zastanawiałam czy łyżeczką nie wciąć emotka


Poczekaj aż porządnie pęknie emotka



Już wyjęłam z piekarnika, wyszły mi dwa małe i wyglądają ładnie emotka Teraz stygną sobie, żeby polewą je polać czekają emotka Rano będzie wielkie żarcie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4699906 Napisano: 23.09.2011 06:42:03 w Konkursowiczki w ciąży
PS> właśnie się piecze i ładnie rośnie... Na surowo był już smakowity, że się zastanawiałam czy łyżeczką nie wciąć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4699452 Napisano: 23.09.2011 04:31:42 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

sprawdzony z 50 razy emotka


To i ja go dziś sprawdzę i dam znać jak wyszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4699118 Napisano: 23.09.2011 02:27:42 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Mam ochotę na murzynka, macie jakiś sprawdzony przepis?


Mam!!!!

http://kacikkasi.bloog.pl/?ticaid=6d137

Na moim blogiku, mam kilka sprawdzonych przepisów, jak zapomnę to zawsze tam zerknę.



Jak sprawdzone to biorę ! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4698910 Napisano: 23.09.2011 01:30:38 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

AMOL z całego serca polecam, rozgrzewa maxymalnie i udrażnia nos, u mnie zawsze w sypialni tylko Amolem pachnie, bo ja czoło smaruję, by zatoki puściły.


nigdy nie stosowałam... muszę spróbować emotka



Jest jeszcze aromatol.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4698876 Napisano: 23.09.2011 01:23:37 w Konkursowiczki w ciąży
Mam ochotę na murzynka, macie jakiś sprawdzony przepis? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4698852 Napisano: 23.09.2011 01:15:52 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):


Tak by było najlepiej. Próbuj, teraz musisz się wygrzać, to może puści.



Chętnie bym poleżała w łóżeczku ale mały szkodnik nie daje... Synek się męczy jeszcze bardziej emotka



Mnie lekarz mówił, że jak coś to na początek witaminę C 3xdziennie, Amol lub coś podobnego, mleko z miodkiem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4698702 Napisano: 23.09.2011 12:41:45 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A ja odkąd jestem w ciąży jakaś roztargniona jestem, pojechałam opłacać rachunki, UWAGA! bez rachunków, weszłam na pocztę, stoję w kolejce, zaglądam do torebki, a tam ni widu ni słychu moich rachunków, i zawrotka, znów 5km do domu po rachunki emotka



Też tak mam i problem ze skupieniem się nad czymś, a w głowie tysiąc myśli na minutę.

Dziś do tego boli głowa jak nie wiem emotka


Bo pogoda taka blee, raz słońce, raz pochmurno, już pranie wnosiłam 2 razy i wynosiłam, bo myślałam, że będzie padać.



I do tego powietrze jakieś takie mroźne, a niby jest 19 stopni...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4698553 Napisano: 23.09.2011 12:08:47 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

A ja odkąd jestem w ciąży jakaś roztargniona jestem, pojechałam opłacać rachunki, UWAGA! bez rachunków, weszłam na pocztę, stoję w kolejce, zaglądam do torebki, a tam ni widu ni słychu moich rachunków, i zawrotka, znów 5km do domu po rachunki emotka



Też tak mam i problem ze skupieniem się nad czymś, a w głowie tysiąc myśli na minutę.

Dziś do tego boli głowa jak nie wiem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4697908 Napisano: 23.09.2011 09:15:40 w Konkursowiczki w ciąży
misiek napisał(a):

WITAM WSZYSTKICH !!! WCZORAJ O 22,40 URODZIŁ SIÊ ANTOŚ -CHŁOPISKO 57 CM 3,65 KG !!!!! emotka emotka NAJWIÊKSZA WYGRANA !!!!! KASIA URODZIŁA SIŁAMI NATURY NIE CIELI JEJ A WSZYSTKIM FACETOM POLECAM PORÓD RODZINNY TYLE ONIM NAPISALI A JA POWIEM KRÓTKO emotka ZAJE.... RZECZ JAK WIDZISZ PIERWSZY SWOJEGO POTOMKA POZDRAWIAM MISIEK



Duży chłop emotka Gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4697220 Napisano: 22.09.2011 10:09:44 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

ja pewnie zapasową będe miała koszulę ale te co nam pokazywali to chyba takie jednorazowe bo były orginalnie ofoliowane S. M. L. i XL. Napewno wezmę pieluszki. Tylko zastanawiam się jak to będzie, bo odniosłam wrażenie że myciem i przebieraniem malucha zajmuje się pielęgniarka. Pewnie to dlatego że na odziale pustki. a co z tymi majtkami jednorazowymi? W szkole rodzenia powiedziano nam że kategorycznie nie ponieważ na odziale jest ciepło, kobieta bardziej się poci a one nie dają rady-odparzają. Bawełniane majtki lub z siateczki byle to było naturalne włókno.
agusia147 Wy jesteście na początku drogi więc sobie wszystko poukładacie.A przyszły tato niech się kształci bo warto. Ja i mąż to stara drużyna, która musi wszystko przeorganizować emotka A ciuszki bardzo ładne szczególnie błękitne sztrukasy, body w kropeczki i ten pajacyk z żyrafą. zresztą wszystko jest śliczne.



Teraz te wszelkie ciuszki takie śliczne emotka Bobo będzie zawsze odstawiony emotka Mam nadzieję poukładać emotka Znaczy zawsze jakoś się wszystko udaje pomyślnie, może to kwestia szczęścia, albo Bozia czuwa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4697109 Napisano: 22.09.2011 09:21:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Mi też ciarki przeszły jak emanuela24 o tych szwach w siateczce napisała, brrrr


mnie też eh...
Ja do rodzenia poprzednim razem dostałam taką koszulę że...Dekold dosłownie po pępek i sznurki pourywane żeby biust nie wybiegał, a z długości to taka, że jak przód zakrywałam to tył się wyłaniał:P


Pewnie ta koszula nie jeden poród widziała emotka


oj nie jeden:P A prali to ją nie wiem w czym bo sztywna to była tak że aż drapała:)


Ciekawe czy znów tą samą dostaniesz hehe
emotka



Pewnie wykrochmalona emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696870 Napisano: 22.09.2011 08:01:22 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia z tymi przebraniami uważaj! są niebezpieczne! my mamy takie w spadku jedno, ale z małymi uszami... jego poprzednia właścicielka - Oliwka dostała je od rodziny, mała miała nie wiem z 8-9 miesięcy, ubrali ją i nie pozwoliła się rozebrać - NAWET PRZEZ SEN! ten brzdąc chodził w tym przez ponad 2 dni non stop, a że ubranko było białe a dzieciaka trzeba było wykąpać to po 3 dniach siłą zdzierali... ale był wrzask, drapanie, gryzienie...

nie mogli rozebrać 9-miesięcznego dziecka - widzicie to?
później królika schowali i już nie ubierali emotka



My chcemy na wielkanoc, to maleństwo około 3 miesiące będzie miało emotka Chyba będzie jeszcze łatwo rozebrać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696830 Napisano: 22.09.2011 07:48:31 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Też dziewczyny polecam majtki jednorazowe ( mnie by siłą po porodzie nie zmusili do założenia normalnych emotka )
U nas sprawdzały się wkłady po porodowe, które dostawało się w szpitali - nie ryzykowałabym, z normalnymi podpaskami


emanuela
przez ciebie chyba zzieleniałam, na myśl z tą siateczką emotka



hahaha ja zwyczajnie od zawsze taka kreatywna byłam
emotka emotka emotka
a pamiętam jak nam w szkole rodzenia mówili o najzwyklejszych podpaskach lub takich z apteki (położna polecała bella maxi - takie najzwyklejsze) a ja se myślę zwariowała po urodzeniu malucha zasługuję na coś lepszego i odwaliłam numer emotka emotka emotka
teraz się z tego śmieję ale wtedy nie było mi do śmiechu emotka myślałam że szwy powyrywam emotka



Auaaa to musiało boleć emotka Ja to normalnie te polecane kupię. W ogóle to nie wiem jakie sprzęty i przybory i kosmetyki gromadzić dla maluszka?

PS> Widział ktoś gdzieś przebranie króliczka dla maleństwa? Coś w deseń http://swiat-obra...zieci-0-246-5-2.html
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696789 Napisano: 22.09.2011 07:34:56 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

sa podklady - na lozko...mysle,ze tez warto miec ze soba..ja dostalam 1 pozniej jak poprosilam to juz byl prolem wiec mi dowiezli
a wkladki poporodowe to jak grube i dlugie podpaski bez skrzydelek ,ktore oficjalnie trzyma sie miedzy nogami bez majtek emotka



Fryteczko, jak można bez majtek? A jak tu iść do toalety czy cuś? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696754 Napisano: 22.09.2011 07:26:11 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

moge sie wypowiedziec ..
polecam BELLA MAMA- PODKŁADY WKŁADY POPORODOWE x 10 szt.
podpaski to za malo.nawet nie wiadomo jak dlugie..
mysle,ze przydatne wam beda tez majtki jednorazowe.



A podkłady poporodowe się na łóżko kładzie? Czym się różnią wkłady od podkładów? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4696732 Napisano: 22.09.2011 07:17:08 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

masza napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

a i pamiętajcie dziewczyny nie kupujcie podpasek always na po porodzie emotka ja wpadłam na taki genialny pomysł emotka
i mi się szwy wplątały w siateczkę myślałam że ocipieję z radości


najlepsze są takie długie podpaski, tzw, poporodowe , w aptece będą wiedziały o co chodzi



e nam też polecali w szkole rodzenia jakieś zwykłe ale ubzdurałam sobie że po urodzeniu dziecka należą mi się porządne podpaski a nie jakieś byle co no i miałam luksus oj miałam emotka

co do ciuszków - rewelacyjne emotka



To odnośnie podpasek kupować konkretnie poporodowe w aptece? Jak duży zapas jest potrzebny?
Wyświetl w wątku >>
0 0