Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4708198 Napisano: 26.09.2011 07:57:04 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

anava napisał(a):

imionkami się chwalicie emotka u nas będzie Antoś


Jeśli będzie dziewczynka- Jagoda, chłopak- ja chcę Maciusia, a mąż nie, wrr, więc nie wiadomo emotka

Wg. lekarza będzie dziewczynka, ale ostatnio nie potwierdził, bo dzidzia jest miednicowo ułożona i wolę mieć dwie opcje emotka



Bardzo ładne imię. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4708148 Napisano: 26.09.2011 07:46:21 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

imionkami się chwalicie emotka u nas będzie Antoś



Super że imionka się nie powtarzają emotka Mieliśmy dylemat między Dawidem a Kamilem emotka Oboje robiliśmy listy i te dwa imiona się zgadzały, a potem rzut monetą i został Kamilek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4708057 Napisano: 26.09.2011 07:13:53 w Konkursowiczki w ciąży
bobilcia napisał(a):

benasia napisał(a):

jutro mamy 33 tyg ciąży i nasz Mikuś dziś ważył 2,30kg emotka


Kawał Chłopaka:)



Mój Kamilek dopiero niecałe 500g emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4707741 Napisano: 26.09.2011 05:40:36 w Dziś cieszę się z.....
Dziś głowa mnie nie boli! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4706974 Napisano: 26.09.2011 01:26:48 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

więc jeśli rodzice Cię wspierają to nie ma mowy, aby goście wtrącali się ;/
ich obowiązkiem jest przyjść i dobrze się bawić
emotka



Dokładnie. U nas też rodzice nie mogli się dogadać ze sobą wzajemnie, mamy tu taką sprawę iż mieszkają od siebie dość daleko (ponad 200km), przez telefony nie szło im dogadywanie się. A każdy chciał by wesele odbyło się w jego mieście. Były wrzaski i awantury, głównie przez telefon bo jak każdy daleko to nie ma jak inaczej komunikować. W końcu stanęło na tym, że sala znalazła się u mnie w mieście. Teściowie kręcili, że niby slams czy coś takiego... (Taaa bo u nich w mieście to hotel Pałacyk był wolny na termin)... mniejsza o ten hotel. Stanęło na pensjonacie u mnie w mieście po znajomości, ta co mówiłam. Pokoje może ni były jak w Brystolu, ale były przyzwoite (mieliśmy masę gości przyjezdnych). Sala okazała się strzałem w dziesiątkę, goście zachwyceni byli, bawili się świetnie. Stąd uważam że nie warto sluchać nikogo.

Kolejnym mega problemem była suknia, o którą były wielkie awantury bo Jak ty Agnieszka kupisz suknię miesiąc przed ślubem jak wy jeszcze na wakacje chcecie jechać Blebleble... Jak się okazało zakup sukni zajął mi nie więcej jak 3 godziny. W 3 salonie okazało się że mieli idealną suknię, co tłuszczyk idealnie kryje, a do tego była lekka, zwiewna i taka o jakiej marzyłam, a ceną nie powalała na kolana...

W sumie my nasz ślub organizowaliśmy w miesiąc, załatwialiśmy formalności w kościele, urzędach itd. I daliśmy radę. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4706255 Napisano: 26.09.2011 09:31:54 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

aneta2208 napisał(a):

wstałam z bólem gardła, bólem głosy i w ogóle nijak się czuje. Do pracy trzeba iść, a do tego masa przygotowań emotka juz nie daje rady fizycznie i psychocznie emotka Myślałam, ze przygotowania ślubne to miły okres, a tu im bliżej ślubu tym bardziej nerwowi wszyscy, zmęczeni, zestresowani. Ja się stresowac nie chce, bo i po co, ale jak mam się nie stresowac kiedy każdy chce coś ode mnie. To jest lepsze, a czemu wybrałaś to a nie tamto. Przecież to jest bez sensu, lepsze będzie tamto. A to napewno będzie niewypałem, ja bym się na to nie zdcydowała emotka




odpuść sobie trochę.. idź na spacer, wycisz się.. a na wszelkie pytania odpowiadaj - to Twój/wasz dzień, wiec chcesz mieć to co uważasz za ładne

i będziesz wdzięczna, jak uszanują Twoją decyzję



Wyluzuj, nie słuchaj wszystkiego co mówią ludzie naokoło. Nie ma się co wpieniać, bo TO WASZ DZIEÑ, a nie ich!!! Każdego wysłuchaj, ale bez nerwów rób swoje. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4706093 Napisano: 26.09.2011 08:41:13 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

dobra, spadam spać, jutro muszę upolować panią prodziekan, zapłacić za dyplomik, odebrać prawo jazdy, zrobić zdjęcia do dyplomu... i wydrukować sobie na to wszystko pieniądze emotka
dobranoc emotka emotka



To przedrukuj od razu coś dla mnie, mały zastrzyk gotówki by się przydał.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4705428 Napisano: 25.09.2011 09:02:14 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

noo mój uparciuch straszny emotka
w domu jego góralszczyzny nawet tak nie doświadczam, ale pracownicy którymi zarządza w pracy mają z nim ciężko - jak któryś podpadnie to ojoj emotka ciężko go przegadać, ciężko emotka



Dla niego pozytywnie, współczucie zaś dla podwładnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4705389 Napisano: 25.09.2011 08:47:19 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Co do oscypków to mój mężulek w połowie to góral, mój teść jest spod samiuśkich Tater emotka i opowiadał mi jak się robi oscypki, od tej pory jak je jem, to myślę o tym, lepiej nie wiedzieć jak ten baca przyspiesza fermentację oscypka heheh emotka emotka



oo, no prosze ^^ mój nie góral, bo rodziców ma z krakowa, ale wychował się w sercu beskidów - umie mówić gwarą, doić krowy, owce i takie tam emotka no i charakter ma zdecydowanie góralski emotka

do tego teraz pracuje w firmie która jest z podhala - szef z samego Nowego Targu - kochany człowiek - martwi się o wszystko, usłyszał, że cierpię na brak oscypków to przywiezie emotka


Dianek to Twój mąż też taki uparciuch i zawsze wie co jest dobre, a co złe, i ma zawsze rację(oczywiście tylko jemu się tak zdaje emotka ) emotka



Tak to panowie ogółem mają i nie tylko mężowie, ale ojcowie i teściowie także emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4705284 Napisano: 25.09.2011 08:15:30 w Konkursowiczki w ciąży
To nie idź emotka CO się odwlecze to nie uciecze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4705202 Napisano: 25.09.2011 07:48:12 w Konkursowiczki w ciąży
jopi napisał(a):

A ja mam na zbyciu 3 pary spodni ciążowych.

1.dżinsy z elastycznym pasem na brzuszek-firma 9 m-cy
2.spodnie czarne eleganckie na kant
3.spodnie jasnobeżowe -w pasie gumka do regulacji obwodu

Na razie nie mam czasu wystawić aukcji,
ale jak ktoś szuka spodni to zapraszam na PW -wyślę fotki



Jakie rozmiary? To dość ważne info, bo dziewczyny tu są drobne niektóre, a niektóre nie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4705035 Napisano: 25.09.2011 07:05:42 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

aka napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

dzięki emotka najgorsze, że już będę musiał dojeżdżać z innego miasta na egzamin, dlatego by się jeszcze miesąc wakacji przydał emotka Dlatego muszę zdać za 1 razem, by mieć już później spokój emotka



Rafi jak masz możliwość to nie zdawaj w Częstochowie, nie jest konieczne z miejscem zameldowania, a zdawalność u nas masakra, nieraz na cały dzień 2 zdaje, moja mama gadała z kobitką, która podchodziła 21 raz emotka



moje miasto ostatnio reklamowali w wiadomościach - największa zdawalność w Polsce emotka


nie gadaj emotka

nie no, nie będę teraz egzaminu gdzieś indziej przenosił, już przynajmniej trochę miasto znam emotka
A moi znajomi często zdawali za 1 czy 2, rzadko kto więcej musiał podchodzić



Rozumiem że mowa o prawku? Ja zdawałam w Warszawie (3 podejścia), potem raz w Częstochowie i opowiem wam co mnie spotkało. W Warszawie raz miałam historię taką, że trafiłam na kobitę, co zanim wsiadłam do autka powiedziała mi po co pani tu przychodzi i tak panią ujebię, żałuję że nie miałam dyktafonu, baba by miała pracę z głowy. W Częstochowie zaś niby facet miły, ale przy łuku wmówił mi że wjechałam niby w pachołek, oczywiście nie wjechałam. Poszło nawet pismo do Marszałka...

A teraz papiery poszły do Łomży. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4705013 Napisano: 25.09.2011 06:58:42 w skojarzenia
goła baba - cycek Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4704804 Napisano: 25.09.2011 05:34:20 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

witam
czy ktos bylby zainteresowany emotka
http://allegro.pl...p/user?us_id=3843742


Też mam taka emotka



A ja jeszcze butelek nie zbieram. Jak będę bliżej końca niż połowy to zacznę kupować smoczki, butelki i inne pierdółki. Na razie tylko zbieram ciuszki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4704036 Napisano: 25.09.2011 11:33:09 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

eh..prawdziwe masło... przypomniał mi się smak masła, które w dzieciństwie robiłam razem z babcią... i placka gryczanego z kefirem...

dzisiaj będę się musiała zadowolić pieczonym przez siebie chlebkiem i focacciami z oliwkami i suszonymi pomidorami (automat do chleba to jest wynalazek wszech czasów!)



Mniam mniam oliwki! Lubię czarne!
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4703997 Napisano: 25.09.2011 11:23:10 w Popraw sobie humor...
rodos napisał(a):

mrilka napisał(a):

Prezes PiS wchodzi do sklepu. Wkłada do koszyka kurczaki, ziemniaki i dwa wina. Idzie do kasy. Wykłada przed nią kurczaki i ziemniaki.
A te wina? - pyta kasjerka.
To wina Tuska


No nieźle emotka emotka



hehehe emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4703989 Napisano: 25.09.2011 11:20:46 w Konkursowiczki w ciąży
vintage napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

vintage napisał(a):

jecie tluszcze trans??bleee ;(



vintage nie przesadzaj! margaryna to chemia -fakt, ale gdzie teraz nie ma chemii, nawet masło nie jest do końca masłem. dziś kupiłam kapustkę kiszoną, a w składzie jest E emotka
Agusia następnym razem kup margarynę Kasię, lub Palmę (tą z murzynkiem) i nie polewaj tą polewą, tylko stop czekoladę emotka
Mi zawsze wychodzą 2 wielkie ciacha, na około 10 cm wysokości, także próbuj jeszcze raz, wyjdzie lepsze emotka



Będę próbować dalej emotka Hmm ale jak teraz będę piec to chyba ciasto maślane.


dokladnie tylko maslo i to sprawdzone.



Maślane tylko na prawdziwym maśle... na innym czymś będzie feee.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4703580 Napisano: 25.09.2011 08:53:31 w skojarzenia
0 0

agusia147

#4703569 Napisano: 25.09.2011 08:51:48 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Agusia a ile tej śmietany? bo brzmi wszytsko apetycznie emotka



Cały kubeczek taki jak ze sklepu np. ja daję śmietanę do zupy (jest fajna gęsta), to małe opakowanie chyba 150g ma (albo 200??). Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4703061 Napisano: 24.09.2011 08:58:35 w skojarzenia
lizak - cukierek Wyświetl w wątku >>
0 0