Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5713281 Napisano: 05.08.2013 15:38:57 w Konkursowiczki w ciąży
staszek napisał(a):

gratulacje Agusia emotka fajnie, że poród był ekspresowy. A mąż wcześniej nie pomagał przy dziecku, że teraz go nie poznajesz? emotka



Nie aż tak, owszem nakarmił młodego, ale już do przewijania nie był pierwszy... Potem zaczął pracować na uczelni i coraz mniej czasu, i w sumie uważał, że jak on zarabia to ja powinnam się młodym zająć. A teraz chyba skumał, że z dwójką nie jest tak prosto. Przynajmniej na razie, kiedy raczej z młodą przy cycku ciężko by było jeszcze przewijać starszego itp... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5713278 Napisano: 05.08.2013 15:37:08 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Aga super że tak fajnie wam się układa emotka
A jak Kamil reaguje na siostrzyczkę?



O właśnie o tym zapomniałam napisać. Ogólnie to tak:
Na początku jak zobaczył małą krasnoludkę ubraną w kokardki, to chyba myślał, że mama niesie laleczkę, bo chciał się nią bawić. Zabrał jej skarpetki od razu i próbował pacnąć po głowie. Na szczęście bardzo pilnowaliśmy. Nie jest zazdrosny o to, że trzymamy ją na rękach, gorzej jak widzi, że bierze ją babcia albo dziadek. Wtedy ma histerię, rzuca się na podłogę itp. Jak młoda zaczyna płakać to biegnie do niej i staje przy łóżeczku i się cieszy. Wczoraj jak płakała to przyniósł jej czekolady kawałek na pocieszenie. Dzisiaj stanął i lalę pokazywał. Więc myślę, że on dużo rozumie. Dzisiaj próbował ją głaskać - ale wiadomo nie ma wyczucia i za mocno, więc staramy się ich dystansować. Ale jest lepiej niż myślałam, że będzie. Dziś zrobił raz focha o to, że młoda została położona w leżaczku, który de facto kupiliśmy dla niej, a jemu dawaliśmy w nim siadać jak jeszcze jej nie było. No i smoczki zabiera i wsadza sobie do buzi - chyba taki powrót do niemowlęctwa z jego strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5713261 Napisano: 05.08.2013 15:10:07 w Konkursowiczki w ciąży
To mam teraz troszkę czasu to zdam wstępne relacje:
1. Szpital i poród
Sam szpital taki sobie, personel jak chodzi o lekarzy to mam wrażenie, że mają się wzajemnie w cenzura i jeden podważa decyzje drugiego. Tak było w przypadku moim, ordynator zlecił kroplówkę, a jak go nie było to inny lekarz podważył jego decyzję i powiedział, że zbędna... No cóż, teraz cieszę się, że jej nie dostałam.

Poród, mimo, że sale porodowe to jakiś śmiech na sali, klaustrofobicznie małe, brak kibelka, wanna zawalona piłkami - nie wiem czy działa. Brak znieczulenia - nawet brak takowej możliwości. Łóżka porodowe straszne emotka Ale mniejsza o to emotka Jedna sala porodowa połączona kotarą z dyżurką położnych - mnie się ta trafiła - ale było mi już wszystko jedno. Poszło szybko.

Personel zależnie na kogo się trafiło, to albo był miły i pomocny, albo traktował pacjenta jak zło konieczne. Za to opieka noworodkowa super. Ja trafiłam na super położną.

Sam poród: pierwsze skurcze obudziły mnie po północy, ale dało się jeszcze pożyć, poczekałam dwie godziny aż się wyklarowały, dostałam biegunki. Zbadała mnie położna i mówi, że rozwarcie na 4cm, zrobiła lewatywkę, poszłam potem pod prysznic się ogarnąć, wyszłam z pod niego i odeszły wody. Od tego czasu poszło już szybko i sprawnie bo nagle rozwarcie na 6, podpięła mnie pod ktg, nie minęło 20 minut jak poczułam parte, i po 10 minutach mała była na świecie. Mąż zdążył do szpitala na ostatnią chwilę, właściwie na ostatnie 10 minut emotka Trzymał mnie za rękę, przeciął pępowinę. Potem spędził z nami pierwsze dwie godziny i wrócił do domu, żeby dziadkowie mogli iść do pracy. Tak więc poród poszedł ekspresowo, choć nie ukrywam, że bóle krzyżowe bolały jak nie wiem. Obyło się bez nacinania i mam tylko dwa szwy, które wcale nie bolą, no i prawie już nie krwawię.

2. Od wczoraj jesteśmy z malutką w domu. Ona dostała wypis, ja podpisałam papier że wychodzę na własne żądanie. Czuję się świetnie. Lekarz chyba po znajomości chciał mnie potrzymać w szpitalu do wtorku, bo jeszcze zanim urodziłam, to już w kalendarzu u położnych było zaznaczone, że wypis na wtorek... No chyba, że mazowiecka kasa chorych płaci lepiej, i chciał żeby szpital zarobił. W każdym razie żyję i funkcjonuję lepiej niż po Kamilku. A mała nie była w końcu mała.

3. Malutka: 58cm, 4 kilogramy, obwód głowy 35cm. Jest śliczna, słodka i kochana... Normalnie zakochałam się od pierwszego spojrzenia i mąż też. Nie poznaję go od kilku dni, bo skacze wokół nas, zajmuje się starszym, przewija (nawet po kupie!), nosi młodą, kąpie młodego, myje butelki młodemu itp. Normalnie jestem w szoku. Mam nadzieję, że to nie chwilowe. Jest grzeczniutka, je i śpi i je i śpi. W nocy daje się wyspać. Dziś zasnęła przed północą i spała do 6 rano - wtedy zjadła i spała dalej do 10. Więc jestem wypoczęta. Karmimy się na razie cycusiem, mam nadzieję, że potrwa to dłużej niż z Kamilkiem. I powiem wam, że daje mi to radość.

4. Ustawiłam teściową i nie wbija mi do pokoju jak mała zakwiczy emotka A to już sukces, bo z Kamilkiem to potrafiła w środku nocy wejść bo dziecko płacze. A mnie szlag trafiał. Także osiągnęłam prywatę niezbędną do karmienia spokojnego.

5. Zdjęcia młodej wrzucam sukcesywnie na facebooka. Jak któraś nie ma fejsika, to mogę udostępnić na Google+.

6. Byliśmy na spacerku już, wózek się sprawdza, choć z krawężnikami bywa gorzej emotka

PS. Ogólnie jest super! Grunt to pozytywne nastawienie! Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5712881 Napisano: 04.08.2013 20:22:06 w GFK
Dziękujemy za gotowość do wypełnienia naszej ankiety. Niestety profil osobisty nie pozwala na jej wypełnienie. Miło mi poinformować, że mimo to ma Pani doliczone do swojego konta 10 punktów. Zapraszamy następnym razem.

Nie zaczelam nawet wypelniac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5712876 Napisano: 04.08.2013 20:05:29 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Parametry techniczne: 4kg, 58cm, 10 punktów.



Jesteś boooska emotka

Wróć tu do nas za niedługo poopowiadać co i jak, w końcu u siebie (chyba) teaz nie jesteście. Jak Kamilek itp.



Wrzuciłam nowe fotki na fejsika emotka
My już w domku emotka Więcej napiszę wieczorkiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5712224 Napisano: 02.08.2013 21:31:13 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

agusia147, wielkie gratulacje emotka emotka emotka
Dużo zdrówka dziewczynki!!!

Ps. Mam nadzieję, że zapodasz Malutką kiedyś na forum emotka Ten brak konta na fb zaczyna mi powoli doskwierać emotka
Ps.1. Gratuluję super porodu emotka
Ps.2. Jak sprawdził się szanowny Małżonek? emotka
Ps.3. Imię pasuje do córeczki?
Ps.4. No i poprosimy o parametry, wagę, długość

emotka



Małżonek był i przycinał pępowinę, trzymał mnie za reke i podawał wodę. Więc spisał.
Jagoda chyba pasuje, tak mi sie zdaje, ale od początku była Jagoda.
Parametry techniczne: 4kg, 58cm, 10 punktów. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5712153 Napisano: 02.08.2013 18:58:28 w Konkursowiczki w ciąży
A i nie miałam żadnego znieczulenia. Biedny mąż zdążył na ostatnia chwile w sumie. O 5 na sale porodowa mnie wzięli, ledwie zrobiła ktg a tu juz parte miałam. Dla mnie bomba po ostatnim. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5712091 Napisano: 02.08.2013 17:35:14 w Konkursowiczki w ciąży
Ja praktycznie od razu na chodzie i żyje emotka obeszło sie bez nacinania. Pekniecia na dwa małe szewki. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5711902 Napisano: 02.08.2013 13:34:07 w Konkursowiczki w ciąży
quaqua napisał(a):

agusia147 napisał(a):

To wrzucam jeszcze raz emotka



No teraz jest emotka CUDNA ! A jaka włochata emotka



Wiadomo juz skąd te mega zgagi były emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5711796 Napisano: 02.08.2013 11:52:29 w Konkursowiczki w ciąży
To wrzucam jeszcze raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5711627 Napisano: 02.08.2013 06:59:15 w Konkursowiczki w ciąży
Wrzuciłam foto na fejsa. Młoda sama sie zdecydowała wyjść. Przed 1 dostałam skurczy a o 5.30 mała wyszła na świat Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5710640 Napisano: 31.07.2013 22:31:33 w Konkursowiczki w ciąży
wg usg juz ma pomiędzy 3,5 a 4, dodajac błąd statystyczny to moze byc spora. kamis mial 4350. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5710600 Napisano: 31.07.2013 21:34:51 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

abodak napisał(a):

kicham nie mam do czego sie spakowac emotka

emotka normalnie jak zaraz przyjadę do tej twojej tuptolandii to migiem się spakujesz emotka
Matko ja się boję tu zaglądać przez Ciebie, bo już widzę, aaaa dziewczyny rodzę niespakowana jestem emotka

Agusia podziwiam, ja tam trzymałam się rękoma i nogami,żeby mi nie wywoływali emotka



lekarz stwierdził ze tak będzie lepiej, bo mała jest spora i jak poczekamy to wagą może przebic brata. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5710512 Napisano: 31.07.2013 19:36:09 w Konkursowiczki w ciąży
czytała któraś 50 twarzy greya? powiedzcie czy on jakiś zboczony? dewiacje seksualne? klimaty Sm? mężu z kamsiem przyszedł, tak jak myślałam - 3 dorosłe osoby nie dały rady z porządnym zapięciem pampersa. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5710459 Napisano: 31.07.2013 17:57:56 w Konkursowiczki w ciąży
Lepsza by była reklamówka na wzór tych co zule ze sobą wszędzie targaja. Kurde kamisia mi brak ;( z nudy pól książki przeczytalam Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5710368 Napisano: 31.07.2013 16:08:55 w Konkursowiczki w ciąży
Jutro maja wywoływać, jakieś badania jeszcze robią itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709951 Napisano: 31.07.2013 08:22:25 w Wkurza mnie...
vingag napisał(a):

Sama siebie wkurzam.
W ciąży bardzo dużo przytyłam, dzisiaj dziecko ma trzy lata, a mnie dalej dzieli masa kilogramów do wagi przedciążowej.
Tyle razy obiecuję sobie, że będę się odchudzać, serce mnie ściska na widok starych zdjęć, normalnie mam siebie dość.



A ja bym chciała wrócić do max 60kg. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709950 Napisano: 31.07.2013 08:21:49 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

no fakt.. nie napisali ile goście mają dać, tylko żeby były w kopercie
więc skąd to 500 zł Ci się wzięło?

Od kiedy wiesz o ślubie?



No może w sumie biedna wywaliłaby 500zł, bo musi prócz prezentu ubrać siebie i męża, pewnie dziecko jeszcze, a stroje "wyjściowe" nie są tanie... Wszystko kosztuje. Tak czy inaczej na poczcie można kupić bardzo dużą kopertę, wcisnąć tam pościel, kamasutrę i piękną kartę z życzeniami. Nie każdego stać na walnięcie kilku stów do koperty emotka Dla mnie np już 200zł to dużo. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709948 Napisano: 31.07.2013 08:17:47 w Konkursowiczki w ciąży
calliope napisał(a):

dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

A ja pierdzielę, jutro dzień chłodniejszy, idę rodzić, będzie z głowy. Dam wam znać na bieżąco.



emotka emotka

trzymam kciukasy zatem emotka


powodzenia! emotka



Nie dziękuję emotka Kurcze już wstałam, idę zjeść jakieś śniadanie, myślę, czego jeszcze nie mam w torbie i kurcze nie wiem jak mam małego zostawić z dziadkami i ojcem... Dziadek się młodego trochę boi, a zmiana pieluszki go przeraża, a babcia codziennie zapierdziela do pracy na 14.00, a mąż zmienia pieluchy bardzo nieudolnie emotka Boję się, że jak wrócę, to dziecko zasrane i zasikane będzie, bo o to, że młody zadba o karmienie siebie nie wątpię emotka Wystarczy, że ktoś w jego towarzystwie otworzy lodówkę, to ten pokazuje już co chce żeby mu podać. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5709895 Napisano: 30.07.2013 23:44:12 w Konkursowiczki w ciąży
A ja pierdzielę, jutro dzień chłodniejszy, idę rodzić, będzie z głowy. Dam wam znać na bieżąco. Wyświetl w wątku >>
0 0