Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4716203 Napisano: 29.09.2011 11:11:58 w Konkursowiczki w ciąży
Kaja i tak właśnie traktuj, a co ma być to będzie emotka Z muszę nic nie wychodzi zazwyczaj emotka Więc jak chcesz to może, winko, kolacja, relaks itd...... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4716149 Napisano: 29.09.2011 10:55:10 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

Kurcze dziewczyny myślałam, że już wczoraj urodzę emotka takie miałam skurcze, ale fałszywy alarm był:( jedynie nastraszyłam i Męża i siebie:) dziś lece do doktorka zobaczyć co tam u Małego.



Ojoj, daj znać czy wszystko Ok emotka Pewnie mina męża była bezcenna emotka

rachel napisał(a):

o dzieki to już jestem spokojniejsza:))))


agusia147 napisał(a):

rachel napisał(a):

a ja mam pytanko: na czym polega badanie genetyczne które robi sie pod koniec pierwszego trymestru?? ide na nie w poniedziałek i troche sie stresuję nieznanym



Wyluzuj, to zwykłe USG, z tym, że trwa dłużej, około 40 minut, bo doktor dokładnie mierzy dzidziasa i sprawdza pod kątem chorób jak zespół Downa itp.




Nie ma za co emotka poczytaj np tu: http://www.badani...ciazy/usg-genetyczne
Brzmi może strasznie i kojarzy z nie wiadomo czym, ale tak na prawdę to bezbolesne zarówno dla ciebie jak i maleństwa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4716139 Napisano: 29.09.2011 10:52:19 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A teraz wspominam fajnie te staranka, bo teraz brzusio przeszkadza, i abstynencja...



U mnie z odstającego brzusia wychodzą czasem śmieszne sytuacje emotka Więc na razie jest wesoło.Ale abstynencji nie ma emotka


u mnie abstynencja od niedawna heh, przyznam ze sie troche boję



Jak lekarz nie broni to nie ma czego się bać emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4715978 Napisano: 29.09.2011 10:09:56 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

A teraz wspominam fajnie te staranka, bo teraz brzusio przeszkadza, i abstynencja...



U mnie z odstającego brzusia wychodzą czasem śmieszne sytuacje emotka Więc na razie jest wesoło.Ale abstynencji nie ma emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4715934 Napisano: 29.09.2011 09:57:20 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

kaja__1991 napisał(a):

hej.. niestety nie mam dziecka i nie jestem w ciaży alee bardzo chciałabym byc od roku sie staramy i nic;(
czy ktoras z was tez tak miała??


Ja się starałam ponad rok, i się udało, kiedy przestaliśmy się starać.



Dokładnie, u nas to samo emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4715875 Napisano: 29.09.2011 09:40:15 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

a ja mam pytanko: na czym polega badanie genetyczne które robi sie pod koniec pierwszego trymestru?? ide na nie w poniedziałek i troche sie stresuję nieznanym



Wyluzuj, to zwykłe USG, z tym, że trwa dłużej, około 40 minut, bo doktor dokładnie mierzy dzidziasa i sprawdza pod kątem chorób jak zespół Downa itp.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4715867 Napisano: 29.09.2011 09:38:39 w Konkursowiczki w ciąży
kaja__1991 napisał(a):

hej.. niestety nie mam dziecka i nie jestem w ciaży alee bardzo chciałabym byc od roku sie staramy i nic;(
czy ktoras z was tez tak miała??



Nie spinaj się emotka My zaczęliśmy starania w lipcu tamtego roku, a w ciążę zaszłam w Maju. Po prostu wyluzujcie, a wspólne zabawy potraktujcie jak zabawy a nie emotka Na siłę nic. Może sama się blokujesz psychicznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4714918 Napisano: 28.09.2011 08:58:22 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

justys8 napisał(a):

Hej brzuchatki i młode matki!
Dawno tu nie zaglądałam, ale pochwalić się chciałam, że 19 września córeczkę urodziłam.
Poród tak szybki, że sama byłam w szoku, potem czułam się naprawdę nieźle - czego i Wam życzę!
Trzymajcie się emotka


gratulacje!!! emotka
19 września pamiętana data, bo to data mojego ślubu emotka



Hihi to najlepszego emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4714890 Napisano: 28.09.2011 08:50:57 w Konkursowiczki w ciąży
justys8 napisał(a):

Hej brzuchatki i młode matki!
Dawno tu nie zaglądałam, ale pochwalić się chciałam, że 19 września córeczkę urodziłam.
Poród tak szybki, że sama byłam w szoku, potem czułam się naprawdę nieźle - czego i Wam życzę!
Trzymajcie się emotka



Gratulacje! Jak na imię małej? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4714743 Napisano: 28.09.2011 08:11:04 w dzis mam urodzinki
0 0

agusia147

#4714715 Napisano: 28.09.2011 08:04:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 weszłam na wątek poznajmy się, czyżbyś była koleżanką po fachu- informatyk ? emotka emotka



A ty też emotka Ja mianowicie Multimedia aktualnie kończę. Mąż też po fachu, teraz wybiera się na doktorat z bioinformatyki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4714636 Napisano: 28.09.2011 07:34:05 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

eflinkaaa dziękuję bardzo jednak ja z cieszeniem się poczekam na wyniki badań emotka



Trzymamy kciuki za pomyślne wyniki badań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4714446 Napisano: 28.09.2011 06:32:24 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

allice napisał(a):

Dziewczyny czy możliwe jest że okres spóźnia się już tydzień, druga kreseczka na teście jest ale jest tak bladziuchna, że można ją zobaczyc dopiero jak się człowiek dobrze przyjrzy. Czy też miałyście taką sytuację? Bo chyba powinno już byc dobrze widac? Dodam, że badałam z moczu nocnego.


Ja tak miałam, druga kreseczka blada (widać ja było pod światłem), poszłam na badanie krwi betaHCG, potem lekarz emotka


ja też miałam bladziutką 2 kreseczkę:) kupiłam test innej firmy i zrobiłam na drugi dzień. Pojawiła się wyraźna 2 krecha:)


zrobiłam test innej firmy i ta sama sytuacja, ledwo widoczna druga kreska...



Gratulacje emotka


grusia napisał(a):

Czyli powoli mozna zaczac gratulowac emotka Widocznie zapłodnienie było pod koniec cyklu i ciąza jest jeszcze zbyt młoda by pokazały sie od razu wyrazne II kreski. Poczekaj kilka dni i powtorz test ( ale z porannego moczu bo w takim jest najwieksze stezenie tego hormonu)lub idz jutro na badanka emotka



Kurcze jak ja robiłam test to te krechy były taaak czerwone emotka A też się okres spóźniał z tydzień, z tym że wcześniej już się czułam nie wyraźnie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4713793 Napisano: 28.09.2011 02:30:34 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

ausia jestes z czestochowy?



Poniekodąd. Tam się urodziłam, mam całą rodzinę, ale wyjechałam na studia do Warszawy i tu mam męża emotka W Częstochowie bywam więc;) Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4713433 Napisano: 28.09.2011 12:28:13 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

mooniq82 napisał(a):

co myślicie na temat badania genetycznego??


ale mówisz o tym co wykrywa wady płodu?we wczesnej ciąży?


jestem w 9tc i dziś mi się zapytała czy myślę o badaniu genetycznym, które kosztuje ok 200zł



Jak lekarka w ten sposób wyskakuje to pewnie chce naciągnąć, miałam to samo jak byłam na wizycie w CM. Łukasza w Częstochowie... I że niby do 14 tygodnia można zrobić. Ja nie robiłam i uważam, że zrobiłam dobrze, tym bardziej, że lekarz nie znalazł nic niepokojącego.


allice napisał(a):

agulecece napisał(a):

allice napisał(a):

Dziewczyny czy możliwe jest że okres spóźnia się już tydzień, druga kreseczka na teście jest ale jest tak bladziuchna, że można ją zobaczyc dopiero jak się człowiek dobrze przyjrzy. Czy też miałyście taką sytuację? Bo chyba powinno już byc dobrze widac? Dodam, że badałam z moczu nocnego.


proponuje powtorzyc test innef firmy


chyba tak zrobię emotka



Idź zrób test z krwi, wtedy wyjdzie wszystko na pewno emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4713151 Napisano: 28.09.2011 11:12:35 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):

co myślicie na temat badania genetycznego??



Na pewno poczujesz się spokojniejsza o swojego malca. A z drugiej strony nie wiem czy jest sens, jeśli lekarz nie zleci. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4712584 Napisano: 28.09.2011 09:01:12 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

kurcze, późno się zrobiło, znowu się nie wyśpię emotka jutro rano trzeba wstać, iść odebrać wydrukowana mgrkę, zostawić w ploterni 850zł i można spokojnie czekać na obronę emotka dobranoc emotka



Strasznie drogo, mój Myzio płacił 350zł w sumie za 5 kopii magisterki, która miała 140stron.



no.. bo moja magisterka to projekt - 8 plansz w formacie 100x70cm + 50 stron kolorowego, ładnie oprawionego opisu... 850zł to jedna kopia, mam nadzieję że nie będą chcieli żadnych dodruków

uroki kończenia architektury krajobrazu niestety emotka

aż spać nie mogłam, o 4 wstałam emotka



Hmm, ale na samej uczelni nie wołają od ciebie 3 kopii? Jednej dziekanat, drugiej biblioteka, a trzeciej promotor?


efelinkaaa napisał(a):

grusia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Po naturalnym to min na czas połogu czyli ok 6 tyg... Po CC się dużo mniej krwawi i ten czas się skraca i chyba nie ma takich przeciwwskazań i takiego dyskomfortu jak przy naturalnym emotka


No nie wiem czy sie mniej krwawi po CC - organizm musi sie oczyscic tak czy siak - wiele zalezy właznie od organizmu. Ja po SN krwawilam a raczej plamilam przez tydzien ( juz ze szpitala wychodzilam w podpasce ).
Osobiscie uwazam ze warto poczekac na zakonczenie połogu ( 6-8 tyg w obu przypadkach bez znaczenia jak sie rodzilo - to czas dojscia organizmu do rownowagi po porodzie i cofniecia sie zmian jakie zaszly w czasie ciazy - nie chodzi tu o rany,kobiety ktore urodzily bez naciecia tez maja taki czas powrotu do normalnosci ) i wizyte u lekarza ktory sprawdzi stan blizny po CC,stopien zagojenia i czy nic sie złego z nia nie dzieje no i da zielone swiatło.Bałabym sie wczesniej chocby dlatego ze rana moze sie rozejsc itd.



grusia - ja miałam tak samo z tym krwawieniem, w sumie już w szpitalu (4 doba) prawie nic nie było.. To nie jest regułą, chociaż rzeczywiście podobno po PN krwawi się dłużej.

Z CC bałabym się znieczulenia emotka moja Przyjaciółka miała rehabilitacje po złym wbiciu (to bardzo rzadkie przypadki). Samą operacje przeszła super, po ustawowym czasie leżenia biegała, skakała jakby nigdy Jej nie cięli emotka (wskazania: cholestaza + cukrzyca ciążowa, przysięgam - w 9 m-cu nie miała już nosa, taka była spuchnięta ).
Ja tak samo dobrze się czułam po SN, następnego dnia siedziałam po turecku emotka Położna mnie ochrzaniła, że nie wolno, heh.
Wszystko pięknie się zagoiło i nie odczuwałam żadnych dolegliwości.

Nic tu nie jest reguła, i cesarka i poród naturalny może być pięknym wydarzeniem albo pozostawić traumatyczne wspomnienia..



To pozazdrościć szczęśliwego rozwiązania emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4711663 Napisano: 27.09.2011 08:52:54 w Konkursowiczki w ciąży
Ejj a jak długo po CC trzeba się powstrzymywać przed obcowaniem z mężem? A jak długo po naturalnym? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4711629 Napisano: 27.09.2011 08:44:39 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

kurcze, późno się zrobiło, znowu się nie wyśpię emotka jutro rano trzeba wstać, iść odebrać wydrukowana mgrkę, zostawić w ploterni 850zł i można spokojnie czekać na obronę emotka dobranoc emotka



Strasznie drogo, mój Myzio płacił 350zł w sumie za 5 kopii magisterki, która miała 140stron. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4711539 Napisano: 27.09.2011 08:24:19 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

agusia
blizna jest niemal niewidoczna i chowa się pod bielizną a nawet pod strojem kąpielowym... Ma ok 15 cm i jest cieniutka. Z tym mam najmniejszy problem emotka
katrin
Zalecają 3 lata... Ale co zrobić jak mi się zamarzyła mała różnica między dziećmi?! emotka Siostra ma podobnie (też ok 20 miesięcy różnicy) i u niej też dwa CC



I tak brzmi strasznie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0