Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4723021 Napisano: 01.10.2011 07:22:53 w Konkursowiczki w ciąży
justys8 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

justys8 napisał(a):

Hej brzuchatki i młode matki!
Dawno tu nie zaglądałam, ale pochwalić się chciałam, że 19 września córeczkę urodziłam.
Poród tak szybki, że sama byłam w szoku, potem czułam się naprawdę nieźle - czego i Wam życzę!
Trzymajcie się emotka



Gratulacje! Jak na imię małej?



Łucja emotka



Bardzo ładnie emotka

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

U mnie fika sobie z rana, po jedzonku i przed moim spaniem emotka



U ciebie to chyba ma już mało fikalnej przestrzeni emotka


oj mało, mało, wypina się i kopie, czasem wyczuję główkę, czasem nóżkę, a czasem czuję taki dyskomfort jak mi się przeciąga w brzuszku, za to każdy ma ubaw jak widzi jak mi brzuch chodzi emotka



To mozesz po pupci poklepać hihihi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722941 Napisano: 01.10.2011 06:51:45 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

U mnie fika sobie z rana, po jedzonku i przed moim spaniem emotka



U ciebie to chyba ma już mało fikalnej przestrzeni emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722738 Napisano: 01.10.2011 05:27:18 w Konkursowiczki w ciąży
delfinka101 napisał(a):

dianek napisał(a):

co się odwlecze to nie uciecze emotka allice nie zostawiaj nas t, tylko szybko dołączaj emotka

i już miałam marudzić że ja dalej swojego brzdąca nie czuję...a tu jak zaczął fikać emotka pooddychałam trochę przez przeponę... głupi pomysł to był, dopiero co po obiedzie jestem a maluch się zabawia w obijanie się o moje jelita emotka aż mi się niedobrze zrobiło... (i sobie przypomniałam, że zapomniałam tabletki do obiadu emotka )


hahahhaha emotka emotka Po oddychaniu przeponą zawsze dziecko fika..dostaje większą ilosć tlenu + nie naturalny ruch w brzuszku i to maluszki pobudza...Wiedziałam,ze bedzie fikał..Nawet mi do głowy nie rpzyszło aby robić to po obiadku..:) emotka emotka



Po obiadku to powinien być sam z siebie bardziej pobudzony emotka Hihihi
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722701 Napisano: 01.10.2011 05:10:10 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a ja biorę witaminki Femibion Natal 2, żelazo i magnez (dosyć duża dawkę ze względu na macicę i skurcze) a do tego lekarstwa... i tak codziennie -ale we wtorek wizyta u doktora więc zobaczymy czy mogę zrezygnować z tych mocniejszych tabletek.

A dziś segregowałam ubranka wg rozmiarów i rodzai - tyle tego mam że jeszcze nie skończyłam... zaraz idę dalej emotka



Ja na razie ubranek nie mam emotka Nie mam więc czego porządkować... Na razie kalkuluję koszta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722398 Napisano: 01.10.2011 02:39:45 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

allice napisał(a):

Nie załamuję rąk, nie teraz to następnym razem się uda tym bardziej, że mam już synka co lada moment skończy dwa latka emotka i tamta ciąża przebiegała bez jakichkolwiek komplikacji, nie licząc cesarki na sam koniec.
Trochę smutno bo człowiek się już trochę nastawił, że prawdopodobnie rodzina się powiększy ale mam nadzieję że co się dowlecze to nie uciecze. Teraz będę brała antybiotyk, za 5 dni idę na badania i miejmy nadzieję, że będzie wszystko ok.



Dobrze, że się nie załamujesz, i jak piszesz, co się odwlecze to nie uciecze!!!

dianek, ja też panikuję jak dzidzia się nie rusza, ale tłumaczę sobie, że i ona musi się wyspać emotka



Ja rano panikowałam jak mały nie fikał emotka Ale chyba spał, bo już czuję nóżki w dole brzucha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722210 Napisano: 01.10.2011 01:12:16 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Dokładnie tak jak pisze dianek - juz wiesz ze mozesz emotka Wiec jak tylko lekarz da zielone swiatlo ( a powinien dac bardzo szybko ) trzeba sie zabrac do roboty emotka

Ja poroniłam miesiac po pozytywnym tescie, organizm sam sie oczyscil i obyło sie bez zabiegu wiec miejmy nadzieje ze tak tez bedzie u Ciebie.Starania moglismy zaczac juz 3 miesiace po i zaskoczyło od razu emotka



Podobno jak się właśnie organizm oczyści to bardzo łatwo się zachodzi w ciążę. Stąd te niektóre rodziny wielodzietne. Sama znam jedną - 16 dzieci, jedno po drugim rok po roku emotka Mieszkali w M4 emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722205 Napisano: 01.10.2011 01:10:14 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

agusia147 napisał(a):

ziolko napisał(a):

jeśli ktoś gada do was jakieś głupoty lub namolnie się patrzy, to sugeruję, abyście pytały się, czy nigdy nie widzieli baby/kobiety w ciąży emotka


miłym tonem, ale takim mrożącym emotka



Miłym i mrożącym to robię coś w tym stylu jak w Tesko usiłuję się przepchnąć do kasy pierwszeństwa...



hehe
ja tam jak widzę kobietę w ciązy to staram się ją przepuścić, szczególnie w tej kasie pierwszeństwa

a niektórzy z całymi wózkami tam idą, wyładowane po brzegi i jeszcze halo, że coś im się powie
emotka żeby ustąpili



mnie to szlag trafia jak gościu widzi, że idzie kobieta z brzuchem to jeszcze bardziej pędzi do tej kasy z pierwszeństwem z wózkiem pełnym piwska czy innego czegoś... Fakt, że czasem mają większy brzuchacz niż ciężarna i gdyby nie to, że panowie ciężarni być nie mogą to można by się zastanawiać. W ogóle dziwię się, że personel takich obsługuje, przecież też mają oczy i mogą zwrócić uwagę!


allice napisał(a):

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy i trzymanie kciuków ale już możecie puścic emotka byłam na badaniu i okazało się, że to wczesne poronienie, jedno dobre, że wczesne i może uda się uniknąc zabiegu i wszystko samo się oczyści. Żałuję ale jeszcze tym razem nie dołączę do Waszego grona brzuchatek emotka



Przykro mi. Mam nadzieję, że niedługo wam się uda.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722095 Napisano: 01.10.2011 12:15:17 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

No ludzie potrafią być jacyś dziwni...Ja się nigdy nie gapię na babę w ciąży jak na UFO, a już tym bardziej nie pukam nikogo po brzuchu.
Co innego jak przyjaciółka pogłaska brzuszka i powie, że fajnie sobie rośnie, a co innego jak ktoś, kto jest dla mnie prawie obcym.



Ja bym im kazała puknąć się w czoło emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722087 Napisano: 01.10.2011 12:11:43 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

jeśli ktoś gada do was jakieś głupoty lub namolnie się patrzy, to sugeruję, abyście pytały się, czy nigdy nie widzieli baby/kobiety w ciąży emotka


miłym tonem, ale takim mrożącym emotka



Miłym i mrożącym to robię coś w tym stylu jak w Tesko usiłuję się przepchnąć do kasy pierwszeństwa... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4722078 Napisano: 01.10.2011 12:06:27 w Konkursowiczki w ciąży
No ja byłam chwilę temu w Biedronce i facet też patrzył na mnie jak na UFO, gapił się na brzuch ze spojrzeniem jakby nie wiem co... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721931 Napisano: 01.10.2011 10:39:30 w Konkursowiczki w ciąży
Mnie magnezu łykać nie kazał, więc tylko witaminy i Żelazo. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721895 Napisano: 01.10.2011 10:25:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
wojtekgra napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

ziolko napisał(a):

już prędzej zamknięte tematy dla nowych, dla tych co mają mało wpisów... nie wiem jak to technicznie rozwiązać, ale to już pytanie do góry emotka


dostęp do tematów: paragony i szukam po 30 dniach od zarejestrowania, a pierwsze 5 wpisów wymaga zaakceptowania emotka


W kwestii paragonów to inna bajka. Ludzie z agencji mają u nas swoje konta od dawna, więc tak, czy inaczej będą widzieli i widzą ten temat emotka


mi to nie przeszkadza - tylko to, że coraz więcej nowych użytkowników swój pierwszy post pisze w paragonach lub szukam



Mnie wkurza to, że wpisują się często nie patrząc na top i nie koniecznie na temat. Zamiast zacząć od przedstawienia się itp... Najlepiej wszedłem, więc mi dajcie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721880 Napisano: 01.10.2011 10:11:34 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

Pharmaton odstawiłam - byłam go w stanie łykać przez niecałe 1,5 miesiąca, a później zaczęło mnie tak mdlić że szkoda gadać...

teraz nawet nie pamiętam co mam, jakiś vita-min plus mama cy coś takiego - po tym jest całkiem nieźle emotka



W sumie niesamowite, że większość tych witamin skład ten sam, a reakcja organizmu różna.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721873 Napisano: 01.10.2011 10:05:40 w Konkursowiczki w ciąży
@dianek a jakie łykasz witaminy? Ja wymiotowałam po Falvit MAMA, który bardzo był polecany, zmieniłam na Pharmaton Matruelle i nie mam problemu z lyknięciem. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721871 Napisano: 01.10.2011 10:04:35 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

noo to tym bardziej - w końcu im większe dziecko tym anemia szybciej się pogłębia bo maluch więcej potrzebuje

ale że tak przed śniadaniem to nieciekawie - w sensie właśnie tych mdłości emotka ja bym chyba nie daa rady emotka



No wymyślił, że przed śniadaniem, ostatnie dwa dni dało radę, bo łyknęłam i hops pod kołdrę jeszcze dospać, a dziś nie dało rady i musiałam wstać. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721855 Napisano: 01.10.2011 09:55:09 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

agusia147 - przeczytaj ulotkę - to naturalne



Właśnie w tym problem, że w ulotce nie ma nic o takim działaniu, w ogóle nie ma nic o działaniu. lekarz mi kazał brac Chela-Ferr Forte, a do tego na głodniaka pół godziny przed śniadaniem... Kurcze może za duża dawka kwasu foliowego? W witaminach, które również kazał brac jest dawka 600, a w tym Chela - Ferr jeszcze 400, razem to 1000 a to daje 500% zapotrzebowania emotka



Zaufaj lekarzowi, być może w wynikach wyszło Ci, że masz za mało, a w ciąży to zapotrzebowanie jest bardzo duże, bo dziecko czerpie z Twoich zapasów, a niedobór prowadzi do anemii.Ja zażywałam tardyferon, a teraz Sorbifer 1x1, ale pamiętam, że w którymś miesiącu też brałam 2x1.



Rano jak łyknęłam myślałam, że zejdę na mdłości. Nie zostaje nic innego jak zaufać lekarzowi, wie chyba co robi. Tym bardziej, że anemię mi znalazł... Co prawda lekką, ale zawsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721829 Napisano: 01.10.2011 09:47:50 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

agusia147 - przeczytaj ulotkę - to naturalne



Właśnie w tym problem, że w ulotce nie ma nic o takim działaniu, w ogóle nie ma nic o działaniu. lekarz mi kazał brac Chela-Ferr Forte, a do tego na głodniaka pół godziny przed śniadaniem... Kurcze może za duża dawka kwasu foliowego? W witaminach, które również kazał brac jest dawka 600, a w tym Chela - Ferr jeszcze 400, razem to 1000 a to daje 500% zapotrzebowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721812 Napisano: 01.10.2011 09:38:23 w Konkursowiczki w ciąży
delfinka101 napisał(a):

dianek napisał(a):

u nas tak średnio...płacą kiepsko, bo wychodzi ok 1800 na rękę, trzeba się użerać ze studentami, wakacji jest tylko miesiąc no i ma się nad sobą stado starych dziadków którym profesura już dawno odwaliła do głowy...

a ja mimo wszystko kocham uroki wolnego zawodu - pracuję kiedy chcę, gdzie chcę jak chcę i robię co chcę emotka do tego w trakcie studiów robiąc co jakiś czas jakieś projekty pensja mi wychodziła podobna, co tym magistrom na uczelni... tylko że wiadomo - bez zusu

ale jak ruszę z własną firmą normalnie to powinno być lepiej

no ale mam dość specyficzną branżę, to trzeba przyznać emotka

a z ciążowych spraw - coś maluszka nie czuję od kilku dni emotka albo sobie poszedł w jakąś znieczuloną część brzucha albo się obraził, czy co... nie mogę się doczekać USG w środę...


jak maluszek nie daje ci znaku o sobie za długo wystarczy usciąść przy otwartym oknie zrobić kilka głebokich wdechów nosem i wypuscić ustami..pracowac przeponą nie piersia i zaraz zaczyna kop[ać i wiercić się..Sprawdzone na kilku takich zaspanych maluszkach:P



Mój też chyba jeszcze śpi bo od wieczora jakiś spokojny emotka

Dziewczyny? Czy którąś z was też mdliło po łyknięciu żelaza? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721738 Napisano: 01.10.2011 08:58:40 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

noo, stypendia na doktoranckih bywają fajne
ale do ucznia ludzi to ja się kompletnie nie nadaję emotka

z resztą teraz dzieciak, za 3 lata planowany następny i za kolejne 2-3 jeszcze jeden... nie ma czasu na doktoraty emotka



Hahaha emotka To będziemy mieć dzieci równolatki można powiedzieć, bo mój się odgraża tak: Aga zrobisz tego magistra, i kolejne dziecko emotka , czyli to się równa za 3 lata, a potem mówi żeby za duża odległość wiekowa nie była to za kolejne 2-3 emotka Troje dzieci to tak w sam raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4721616 Napisano: 01.10.2011 08:06:06 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

u nas tak średnio...płacą kiepsko, bo wychodzi ok 1800 na rękę, trzeba się użerać ze studentami, wakacji jest tylko miesiąc no i ma się nad sobą stado starych dziadków którym profesura już dawno odwaliła do głowy...

a ja mimo wszystko kocham uroki wolnego zawodu - pracuję kiedy chcę, gdzie chcę jak chcę i robię co chcę emotka do tego w trakcie studiów robiąc co jakiś czas jakieś projekty pensja mi wychodziła podobna, co tym magistrom na uczelni... tylko że wiadomo - bez zusu

ale jak ruszę z własną firmą normalnie to powinno być lepiej

no ale mam dość specyficzną branżę, to trzeba przyznać emotka

a z ciążowych spraw - coś maluszka nie czuję od kilku dni emotka albo sobie poszedł w jakąś znieczuloną część brzucha albo się obraził, czy co... nie mogę się doczekać USG w środę...



My też pracujemy w domu robiąc kursy komputerowe, jeden pokój mamy przystosowany jako salę szkoleniową na kilka stanowisk i też nie jest źle. A doktorat mój mężu chciał robić dodatkowo, na początek zajęcia miałby jeden weekend w miesiącu, no i stypendium.
Wyświetl w wątku >>
0 0