Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4759346 Napisano: 16.10.2011 05:35:55 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

Ja już z dzidzią w domku:)



Gratulacje emotka

Jakim cudem tak szybko?

Jak było?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4759330 Napisano: 16.10.2011 05:29:09 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Dziewczyny wiecie może jak zapisać się do przychodni z NFZ? Jakie potrzebne są dokumenty?



dowód osobisty + dowód ubezpieczenia
chociaż babe w ciąży chyba bez dowodu ubezpieczenia powinni zapisać



Czy ubezpieczenie liczy się takie jak np. na uczelni? Czy jeszcze coś innego? Jestem jeszcze ubezpieczona prywatnie, ale to się chyba nie liczy? Bo wiem, że trzeba być zameldowanym w danym mieście. Mam kartę z NFZ z poprzedniego miejsca zamieszkania.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4758989 Napisano: 16.10.2011 03:11:05 w Konkursowiczki w ciąży
Ja już nie wiem co z tymi konkursami, ale ostatnio coś nic wygrać nie mogę...

Dziewczyny wiecie może jak zapisać się do przychodni z NFZ? Jakie potrzebne są dokumenty? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4758556 Napisano: 16.10.2011 11:17:11 w Konkursowiczki w ciąży
extraanka napisał(a):

hej jakie bierzecie żalazo? ja chelaferr zaczynam przyjmować, macie o nim jakieś zdanie??



Ja mam Chelafer Forte z Olimpu, lekarz kazał brać mi rano przed jedzeniem, ale jak tak robię to mdli jak cholera przez pół dnia, więc biorę przed snem.;)
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4758301 Napisano: 16.10.2011 08:29:03 w Konkursowiczki w ciąży
A ja słyszałam właśnie najlepsze opinie o dzidziusiach, podobno w ogóle praktycznie nie zdarzają się na nie uczulenia w porównaniu do Huggiesów i Pampersów... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4757607 Napisano: 15.10.2011 07:58:46 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

ziolko napisał(a):

wyjaśnienie proszę emotka

moja teściowa bez problemu daje ciasto, pyrki, marchewki, jajka i inne dobra emotka


Moja jest chytra i stąd to moje powiedzonko, za to teść jest OK emotka emotka



Ciekawe czy wnuczkowi też pożałuje? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4757122 Napisano: 15.10.2011 04:43:43 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

ziolko napisał(a):

czemu pies zdechł?? emotka


a to takie powiedzonko emotka emotka



Kurcze ja też tak czytam i jaki pies komuś zdechł emotka Dopiero po chwili zakumałam emotka Ale tak ostatnio mam z tym kumaniem coś słabiej, jakaś rozkojarzona jestem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4757089 Napisano: 15.10.2011 04:27:03 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wniosek z tego jest jeden- Wszystko w granicach rozsądku jest dozwolone



dokładnie emotka

ja właśnie zeżarłam łososia skandynawskiego z rtęcią, domowe frytki z ziemniaków od babci - oczywiście na dziwnym oleju emotka i do tego zdrowe, dobre brokuły ^^ bilans powinien być idealny emotka ;)

a coś mam jakiś zmartwiony dzień emotka rozkłada mnie przeziębienie, boli mnie jelito i w ogóle podbrzusze jakieś takie dziwne... a do tego pobolewa mnie coś tam w środku - głęboko... jakby szyjka macicy czy coś - nie wiem bo nigdy mnie tam tak nie bolało emotka jeszcze się brzdąc nie chce ruszać.. kopnął by gdzieś to bym się uspokoiła...



i SMACZNEGO emotka Ja tam mam nałoga co się Cola zwie. Pytałam nawet lekarza czy mogę go czasem karmić, a on mi powiedział, że wszystko w umiarze, więc nie będę sobie żałować.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4756184 Napisano: 15.10.2011 09:20:37 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

Agusia... już lepiej kup serek zwykły, mleczko kokosowe i cukier emotka

a wiesz, jakie zalety ma kokos?? a woda kokosowa to już w ogóle leczniczy nektar a nie woda

http://surawka.republika.pl/MZZ6.htm

http://pl.wikiped...iki/Kokos_właściwy

http://rawfoods.p...kiem-soku-z-ananasa/



Muszę wypróbować, brzmi smacznie emotka Dzięki za pomysł.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4756142 Napisano: 15.10.2011 08:59:36 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

danio zdrowe?? dziewczyny poczytajcie skład ;/

poza tym lepiej kupić zwykły naturalny serek homo i w domu posłodzić.
Ja po danio mam dziwny posmak w ustach, a po innych serkach nie

Furagin - jeśli macie skłonność do anemii to nie jest zalecany - poczytajcie dokładnie ulotkę
chociaż lekarze przepisują, bo faktycznie jest silnijszy niż inne leki bez recepty.



Ja bez danio żyć nie mogę, musi być danio i to kokosowe emotka Tak na prawdę to czytając skład większości produktów można się wystraszyć ilością E i innych takich... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4755988 Napisano: 15.10.2011 07:19:53 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

agusiu ja z synkiem przez pol ciazy jadlam nutelle lyzkami i co... 7 kg tylko przez cala ciaze przytylam. co do parowek -polecam wlasnie te z szynki (chyba sokołowa).... pasztatu w ciazy nie jadlam bo mialam po nim wymioty emotka



Ja jeszcze nie przytyłam można powiedzieć, bo na początku mi się schudło prawie 6 kilo, a teraz właśnie wróciłam do swej wagi. Właśnie jem kanapkę z serkiem topionym, wczoraj mnie skusiły jeszcze kluski parowe. Zapijam wszystko litrami soku z grejfruta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4755619 Napisano: 14.10.2011 08:20:39 w Konkursowiczki w ciąży
PS. W sumie bigosik też bym zjadła, ale nie mam cierpliwości do stania przy garach ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4755616 Napisano: 14.10.2011 08:20:01 w Konkursowiczki w ciąży
bubulina napisał(a):

A mnie naszła ochota na bigos...nagotowałam dzisiaj cały wielki gar...tak się nim objadłam,że nie mam siły się ruszać,a brzuch mi tak wydeło,że szok emotka wyglądam jakbym była w 6 miesiącu ciąży,a ja jestem dopiero w 3.



Ja zaczynam 6sty i chyba nieźle mam brzuch wydęty bo wszyscy pytają o termin
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4755569 Napisano: 14.10.2011 08:07:58 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny a tak odnośnie jedzenia, ostatnio mam straszną chcicę na słodycze, głównie batony jak snickers czy milky way, czy nie zaszkodzi to nam? W ogóle nie mam ochoty na normalne jedzenie, nic mi się nie chce, tylko tych słodyczy, a nie chcę z tej ciąży wyjść gruba jak jakiś prosiak tuczny... A jak już mnie najdzie na w miarę normalne jedzenie to są to serki danio głównie kokosowe, parówki, kabanosy, pomidory, ostatnio też na pasztet mnie naszło, a to nic zdrowego... jak u was? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4755534 Napisano: 14.10.2011 07:59:05 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

To moze czas zmienic lekarza ? U mnie diagnoza nieywdolnosc szyjki macicy, zagrozenie pzredwczesnym porodem no i krazek. Moze jej szyjka jest na tyle dluga ze poki co zabieg zakladania pessara nie jest wymagany ? Nie wiesz jak dl ma szyjke ? W pierwszej ciazy chodzilam z rozwarciem od 20-ktoregos tygodnia i lekarz tylko odpoczywac kazal - syn urodzil sie 8 dni przed terminem emotka



Ale ty już jesteś w o tyle dobrej sytuacji, że dziecko jest na tyle duże że poród nikomu nie zaszkodzi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4755177 Napisano: 14.10.2011 06:20:33 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Jest to z takiego jakby twardszego sylikonu. Zakladany jest na szyjke macicy - zapobiega on przedwczesnemu porodowi,nie pozwala jakby szyjce sie mocno skracac itd. Zalozenie wlasciwie nie bolalo, zdejmowal inny lekarz , chyba mial krotsze palce bo ciezko bylo dziadostwo dosiegnac 3 palcami przez co zabieg nie nalezal do przyjemnych.

Znalazlam fotke oddajaca wielkosc krazka :
http://images30.f...236f6b7013b0d43b.jpg



Jak można tam wsadzić coś tak dużego?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4754880 Napisano: 14.10.2011 04:34:59 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Albo chodz do panstwowego emotka

Ja juz po zdjeciu krazka - bolało jak cho...ra. Male rozwarcie jest, brzuch nisko, macica napieta. Musze na szybko jeszcze zrobic mocz, mofro i CRP i Jak Bog da to za 2 tyg wizyta emotka



A z czego taki krążek? Jak to działa, że tak boli zdejmowanie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4754841 Napisano: 14.10.2011 04:20:54 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

a ja jestem załamana własnie odebrałam wyniki od lekarza i oprócz grypy mam bakterie e.coli w moczu. musiałam od razu wejc do internisty i przepisała mi babka 3 razy dziennie furagine po 2 tabletki. Jestem załamana bo po pierwsze to antybiotyk po drugie dosc spora dawka chyba. Najgorsze jest jednak to ze w tym miesiacu byłam u mojego ginekologa juz 3 razy. Za kazdym razem płace 150 zł i qrde nie wiem czy isc teraz sie skonsultowac i czy po konsultacji skasuje mnie tak samo? ostatnio byłam przedwczoraj. qrde dziewczyny powiedzcie brałyscie moze furaginę? aha jestem w 15 tyg. prosze dajcie znac emotka



Ubezpiecz się w mBanku, będziesz mieć wizyty za darmo w wielu placówkach i podstawowe badania.

Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4753640 Napisano: 14.10.2011 09:12:42 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

aka napisał(a):

zniżki na pampersy 1 i 2
http://www.facebook.com/PampersPolska


ale tylko do hipermarketów carrefour



Przyda się emotka Dzięki emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4753529 Napisano: 14.10.2011 08:33:29 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ejj a tą glukozę to trzeba sobie samemu przynieść czy na miejscu dają? No i jak dokładnie to wygląda?


Samemu się kupuje w aptece 75g, kosztuje ok 5zł. A wygląda to tak, że się przychodzi i pobierają krew na czczo (mi pozwolili zjeść śniadanie tylko bez użycia cukru). Później wypija się tą glukozę (rozpuszczoną w szklance wody - co nie należy do przyjemności) i czeka 2 godziny. No i znowu się pobiera krew...


najprościej - zadzwoń albo przejdź się do swojej poradni bo w sumie każda ma troszkę inaczej. w większości się kupuje ale są i takie co mają na stanie. niektóre pobierają po godzinie i po 2 inne tylko po 2 odzinach. są takie w których możesz wcisnąć sobie sok z cytryny do ulepku. są takie co z palca pobieraja po wypiciu, a sa takie co enflon zakładają. są takie które pilnują, zebys po wypiciu nie miala ruchu (czyli pielęgniarka sprawdza czy grzecznie siedzisz) a są i takie co mają to w.. powazaniu



Czyli najlepiej zrobię jak zadzwonię, wtedy się dowiem co i jak emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0