Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#6166151 Napisano: 28.02.2016 11:07:20 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dobrze, że w niedalekiej przyszłości w perspektywie przeprowadzka do domu.

Ja pierdziele!!! Buahahah, Aga podrzucić Ci troche trochę gumek??? emotka   emotka   emotka
zwizualizuj mine mam- Twojej i Teściowej emotka

Ale nam gumek nie brak emotka   Świadomy wybór, zawsze chcieliśmy czwórkę. PS. Dziewczyny jak to jest z urlopem wychowawczym? 

  emotka  napisz jak mamy zareagowaly emotka

Na razie nic nie wiedzą. Teściowej pewnie to nie ruszy bo w rodzinie każdy ma dużo dzieci.

PS> Dziewczyny co na ból ucha? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6165987 Napisano: 27.02.2016 12:58:12 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dobrze, że w niedalekiej przyszłości w perspektywie przeprowadzka do domu.

Ja pierdziele!!! Buahahah, Aga podrzucić Ci troche trochę gumek??? emotka   emotka   emotka
zwizualizuj mine mam- Twojej i Teściowej emotka

Ale nam gumek nie brak emotka  Świadomy wybór, zawsze chcieliśmy czwórkę. PS. Dziewczyny jak to jest z urlopem wychowawczym?  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6165051 Napisano: 25.02.2016 13:32:40 w Konkursowiczki w ciąży
Dobrze, że w niedalekiej przyszłości w perspektywie przeprowadzka do domu. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6165037 Napisano: 25.02.2016 13:15:27 w Konkursowiczki w ciąży
Pożałowałam na spiralkę :) Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6164596 Napisano: 24.02.2016 16:08:11 w Konkursowiczki w ciąży
Wiecie co? Zgadnijcie... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6159689 Napisano: 13.02.2016 11:17:47 w Konkursowiczki w ciąży
Ja nie wiem co z tymi chłopami, myślą, że jak baba siedzi w domu z dziećmi to ma wakacje full wypas i raj na ziemi. Chyba dziewczyny musimy zostawić naszych chłopów z tym bajzlem na kilka dni a same się ulotnić do jakiegoś spa na relaks emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6103148 Napisano: 29.10.2015 16:54:37 w Wkurza mnie...
aga17 napisał(a):

leona napisał(a):

pamal73 napisał(a):

Że PIS mi chce zabrać ulgę podatkową na dziecko a 500 mi nie da ;-(

PiS zacznie rządzić, nie wcześniej niż 22-24listopada. Inicjatywa likwidacji ulgi prorodzinnej, to inicjatywa aktualnie jeszcze rządzącej partii. PO zaproponowała jednolity podatek, a więc likwidację ulg: http://forsal.pl/artykuly/895016,platforma-skasuje-ulgi-podatkowe-oto-proponowane-zmiany-w-pigulce.html Niektórzy chyba nie wiedzą jaki jest program partii, na które głosują. Gorzej, że wprowadzają w błąd innych - to wkurza.

Jeszcze bardzo długo będziemy odczuwać skutki rządów PO.

Nie PO spier... nie mogą mi zlikwidować tej ulgi ;(

W temacie wkurza mnie dziś moje dziecko, druga z rzędu nocka nieprzespana... Marudzi jak nie wiem ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6096629 Napisano: 19.10.2015 22:06:38 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

agusia147 napisał(a):

bridget napisał(a):

Agusia zazdroszcze takich podrozy i delegacji:))  uwielbiam podroze a jeszcze tyle jest do zobaczenia:)) tylko gorzej z finansami.

My zapłaciliśmy 20Euro za dobę za mnie i Zuzię w pokoju w hotelu i 1400zł za przelot w dwie strony. Także nie wiem gdzie bym taką tanią wycieczkę znalazła do takiego hotelu z widokiem na ocean emotka

z takiej oferty to bym sama skorzystała;))  gdzie tak tanio:P , teraz wakacje wycieniałam na  w tyg    w Portugalii  i 17 tys przekracza  dla 4 osób:(  koszmar wiec ten kierunek odpada

Krzysiek miał konferencję, uczelnia mu wyłożyła ponad 10 tysięcy. Chyba by, głupia była nie korzystając z okazji emotka  A hotel 5gwiazdkowy był całkiem fajny, zresztą całe południe Portugalii jest cudne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6096516 Napisano: 19.10.2015 19:07:24 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

Agusia zazdroszcze takich podrozy i delegacji:))  uwielbiam podroze a jeszcze tyle jest do zobaczenia:)) tylko gorzej z finansami.

My zapłaciliśmy 20Euro za dobę za mnie i Zuzię w pokoju w hotelu i 1400zł za przelot w dwie strony. Także nie wiem gdzie bym taką tanią wycieczkę znalazła do takiego hotelu z widokiem na ocean emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6095997 Napisano: 18.10.2015 19:34:39 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Agusia, "przypadki" chodzą po ludziach emotka , ale grunt, że ogarniasz całą trójeczkę i masz jeszcze czas na relaks emotka  
Ja mam jedno podchowane i za chiny ludowe nie odpoczęłam jeszcze emotka

Podeślij dziadkom emotka  albo do przedszkola emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6095797 Napisano: 17.10.2015 21:50:07 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Agusia147, a juz myślalam, że się przyszlasz czwartym pochwalić emotka
Super, że się układa, dbaj o siebie emotka

O nieee! Jeśli będzie czwarte to tylko z przypadku. Za mały metraż, za małe auto i zarobki za małe emotka  Pora odpocząć emotka  Starsza dwójka odchowana na tyle, że można ich czasem do dziadków na parę dni podesłać, a samemu z najmłodszym pobrykać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6094863 Napisano: 16.10.2015 10:56:00 w Konkursowiczki w ciąży
Dawno mnie u was nie było, jakoś nałożyły się wakacje, potem męża delegacje - a ja z nim sobie jeżdżę także jakoś jeszcze żyję. Lipiec sierpień ciągłe podróże- do teściów, rodziców, potem nad morze. Wróciliśmy do domu we wrześniu na w sumie tydzień, bo znowu u teściów byliśmy, potem w Pilznie w delegacji całą rodziną, wróciliśmy chwilę pożyliśmy i starsze trutnie zawiozłam do dziadków, a sami znowu z Zuzią w delegację do Portugalii emotka  to zrobiliśmy sobie objazdówkę i odwiedziliśmy prócz Vilamoury dodatkowo Fatimę i Faro. W Grudniu zapowiada się jeszcze wyjazd do Wietnamu, ale jakoś nie bawi mnie 36h podróży więc chyba wyślę męża samego emotka . Także wszyscy żyjemy i wszystko w najlepszym porządku. Kamil rozpoczął przedszkole i super się zaklimatyzował, a drżałam w sumie o to, że sobie nie poradzi, albo nowe miejsce, nowe ciocie itp. Jagoda dalej w żłobku emotka  Ogarnęłam się z prawem jazdy i życie rankami stało się łatwiejsze emotka  Nie muszę zapierniczać na piechotę i marnować 2h na rozwożenie dzieci emotka  Wystarczy teraz 40 minut autkiem emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6042260 Napisano: 09.07.2015 12:19:53 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

moze ktos z Was ma na sprzedaz uzywany Puky LR M, mam po Wikim rowerek biegowy ale za duzy, a na nowego wydac 240 na kilka miesiecy  to bezsensu albo moze cos polecicie?:)  dla 21 miesiecznego dziecka;)

Poluj na allegro. Ostatnio aukcja się skończyła na 100zł.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6031264 Napisano: 12.06.2015 20:23:00 w Konkursowiczki w ciąży
Ja też kupuję nowe, rzadko zdarza mi się kupić coś po kimś. Teraz można trafić takie fajne nowe rzeczy w tak niskich cenach, że nie widzę powodu aby moje dzieci nosiły po kimś. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6015283 Napisano: 09.05.2015 20:24:20 w Konkursowiczki w ciąży
is77 napisał(a):

Ja zaczynam 22 tydzień - termin mam na 2 połowę września (bardzo podobnie jak eniki) i też już się zastanawiam nad tego typu zakupami. Mogliby konkurs zrobić dla przyszłych mam emotka  i jeszcze dać im wygrać  emotka

No co ty, nawet jak są takie konkursy to wygrywają osoby, które niekoniecznie są w ciąży i niekoniecznie mają dzieci - nawet w planach...  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6014466 Napisano: 07.05.2015 18:22:10 w Konkursowiczki w ciąży
zaczytana-pola napisał(a):

Dziewczyny, widzę fotkę wózka... emotka
ja kiedyś miałam Baby-Merc. Tzn. mam nadal, bo stoi nieużywany już po synku, ale drugi raz nie kupiłabym takiego wózka. Jako głęboki może i jest OK, ale już jako spacerówka wcale się nie sprawdza. Dokupowałam później parasolkę.

Ja Zuzię wożę w Mutsy Transporter i to najlepszy wózek ze wszystkich jakie miałam. I łatwo się składa i jest lekki i kompaktowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#6008222 Napisano: 23.04.2015 09:15:07 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Dziewczyny, jakie naturalne sposoby na gluciora macie.
Cos co by i na zatokę zadzialalo, bo jakas dziwna akcja, z jednej dziurki schodzi brzydko a z drugiej normalnie.
Napar z rumiarku chce zrobic i powdychac, moze czosnek ale do nochala nie wsadzęemotka
emotka

Mój M. twierdzi że po obranym ząbku czosnku i do dziurki do nosa i działa bardzo dobrze i działa przeciwbakteryjnie i wirusowo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5992728 Napisano: 16.03.2015 18:06:40 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
erychta00 napisał(a):

A ja siedzę z dziećmi w domu i ostatnio zastanawiam się czy rzeczywiście istnieją jakieś sposoby na pracę w domu. Wszędzie tylko telemarketerzy i sprzedaż kosmetyków ;/

Hand Made emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5991974 Napisano: 14.03.2015 16:23:19 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

Aga, Mirene polecam - genialny wynalazek emotka

Co u mnie?
A my w styczniu zeszłego roku wymyśliliśmy, że w Polsce nam nudno i trzeba się ruszyć. Celowaliśmy w Australię, ale przypadkowo wylądowaliśmy w UK. Od końca lipca tutaj jesteśmy.
Trafiliśmy do bardzo fajnej firmy, wiec parę lat tutaj popracujemy a później wewnętrznie w firmie planujemy się przenieść do Australii albo Kanady. (albo jeszcze gdzie indziej, byle brytyjskie szkoły tam były bo zakochaliśmy się w tym systemie edukacji)

Młody dzisiaj kończy 3 lata. Chodzi do angielskiego nursery (takie przedszkole), we wrześniu zapisujemy do szkoły. Nawija w 2 językach, matke zaczyna już poprawiać emotka fajnie jest


w najblizszych tygodniach powinien ruszyc nasz blog to będzie można popodglądać
tylko mi wolno idzie pisanie, bo ogarniam dziecko, męża, chałupę, hobby, konkursy tutejsze no i pracuję na etacie do tego emotka


Rachel gratuluje maluszka! ależ szybko ci poszło! emotka

co u reszty słychać? jakieś zmiany przez ostatnie 2 lata? emotka


Lekarz też mi polecał, jedyne co to trzeba przeczekać te 6 tygodni po porodzie. Więcej dzieci na razie nie chcę i nie planuję. Zwariowałabym chyba emotka  I tak z trójką już wesoło emotka  Fajnie, że wam się ułożyło. Odważni jesteście. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5991047 Napisano: 12.03.2015 16:47:04 w Konkursowiczki w ciąży
ultrixx napisał(a):

rachel napisał(a):

Już nie czeka. Dzisiaj o 7. 10uroxzilam poród trwał 15min. MAla 55cm. 3150g. 

Gratulacje! Nie ma to jak nowoczesne mamuśki - o 7 poród, a o 9 już z powrotem "w grze"emotka

Bo 2h jest się z dzieckiem na sali porodowej emotka  To pewnie ją ledwie na zwykłą przewieźli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0