Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4769879 Napisano: 20.10.2011 01:05:21 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Mój jak mówię że nie mam ochoty to wyskakuje z tekstem Aguś to może chociaż laseczkę emotka





emotka emotka emotka padłam




Ja za każdym razem padam i mówię, że Bozia mu dała dwie zdrowe ręce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769826 Napisano: 20.10.2011 12:52:04 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Hihihi... śmiesznie to wygląda emotka ale mi na szczęście nie wyszedł na wierzch...



No ja też nie chcę by mi wyszedł... Taki dzyndzel miałby mi stać jak trzeci sutek? emotka



oj cicho tam...
bo mój już jest bardzo płyciutki i na środku robi się wystający emotka nie śmiejcie się z takich pępków emotka emotka emotka



Mój mężu się śmieje, że już palca do pępka się nie da wsadzić, a on lubi się tak ze mną drażnić bo mam fobię w stylu, że od dłubania w pępku się mi rozwiąże, więc on wpycha paluch dla żartów emotka


dianek napisał(a):

beniaminowa napisał(a):


ja w poprzedniej ciąży i teraz też tak mam... to coś ze słabszymi naczynkami... czytałam kiedyś o tym i nie ma się co przejmować (u mnie samo przeszło) chyba że jest duże krwawienie to trzeba się skonsultować...



nie, nie duże dosłownie kilka kropelek
w sumie teraz sobie myślę że to na pewno po przeziębieniu - bo cały czas miałam zatkaną prawą dziurkę nosa, a teraz właśnie z tej prawej puszcza

ale delikatnie - więc chwilowo olewam emotka jak za 2-3 dni nie przejdzie to będę panikować emotka

beniaminowa napisał(a):


A mi teraz chyba nie wolno (babka mi nic nie mówiła ale poczytałam że przy skróconej szyjce zaleca się całkowitą abstynencję) to od razu mi się chce



standard
mi się w I trymestrze kompletnie nie chciało przez wszystkie ciążowe objawy, za to męża skręcało na mój widok (tudzież właśnie prostowało emotka ),jeszcze mnie te drożdżaki dopadły - jak tylko dostałam leki i lekarz powiedział że 2-3 tygodnie przerwy od jakichkolwiek zabaw, bo się muszę wygoić... no to oczywiście mi się zaczęło chcieć jak nie wiem co emotka

a jak już było wolno - to się odechciało emotka



Mój jak mówię że nie mam ochoty to wyskakuje z tekstem Aguś to może chociaż laseczkę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769791 Napisano: 20.10.2011 12:40:31 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Hihihi... śmiesznie to wygląda emotka ale mi na szczęście nie wyszedł na wierzch...



No ja też nie chcę by mi wyszedł... Taki dzyndzel miałby mi stać jak trzeci sutek? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769769 Napisano: 20.10.2011 12:32:45 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

ja z cora w 43 tygodniu wyladowalam na prowokacji caly dzien oksytocyny jej nie wygonil,po 3 ndiach lezenia na patologi wzielam mega goracy prysznic i po 2 godzinach wody mi odeszly a za nastepne 23 mala byla na swiecie


uff... pozazdrościć... emotka to mnie męczyli tylko 12 h...


zastanawiam sie czy tez na taki dlugi i meczacy porod nie miala wplywu moja 2 miesieczna abstynencja seksualna,bo jakos stracha mialam


może... podobno w spermie są zawarte hormony które powodują skurcze macicy... więc może było by szybciej...



Możliwe że coś w tym jest... Ale mnie to libido ostatnio jakoś się osłabiło i nawet nie mam ochoty myśleć o seksie, wolę się poprzytulać emotka A jak już cokolwiek to bardziej by mężowi radość sprawić emotka


A mi teraz chyba nie wolno (babka mi nic nie mówiła ale poczytałam że przy skróconej szyjce zaleca się całkowitą abstynencję) to od razu mi się chce emotka emotka



Zawsze jest na przekór emotka

Zastanawiam się czy pępek mi też wywali tak na wierzch jakby? Ostatnio mam uczucie rozciągania skóry w okolicach pępka i zrobił się jakby płytszy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769743 Napisano: 20.10.2011 12:27:41 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

ja z cora w 43 tygodniu wyladowalam na prowokacji caly dzien oksytocyny jej nie wygonil,po 3 ndiach lezenia na patologi wzielam mega goracy prysznic i po 2 godzinach wody mi odeszly a za nastepne 23 mala byla na swiecie


uff... pozazdrościć... emotka to mnie męczyli tylko 12 h...


zastanawiam sie czy tez na taki dlugi i meczacy porod nie miala wplywu moja 2 miesieczna abstynencja seksualna,bo jakos stracha mialam


może... podobno w spermie są zawarte hormony które powodują skurcze macicy... więc może było by szybciej...



Możliwe że coś w tym jest... Ale mnie to libido ostatnio jakoś się osłabiło i nawet nie mam ochoty myśleć o seksie, wolę się poprzytulać emotka A jak już cokolwiek to bardziej by mężowi radość sprawić emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769679 Napisano: 20.10.2011 12:15:12 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

tez myslalam o molestowaniu dzis meza hehe ja wczoraj strzelilam sobie dluuga bardzo ciepla kapiel z olejkiem lawendowym co by mnie cos ruszyło a tu nic dzis maz pojdzie w ruch


u mnie nic nie pomagało emotka mąż szeroko chodził emotka a dzidzia nie chciała wyjść... jak już byłam po to dziewczyna obok powiedziała że lampka wina może pomóc (ja do picia w ciąży nie jestem przekonana) ona wypiła i w nocy jej odeszły wody i następnego dnia po południu urodziła...



Zbieg okoliczności pewnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769642 Napisano: 20.10.2011 12:07:07 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza facet co od dwóch tygodni mi robi zabudowę balkonu i skończyć nie może. Właśnie mu napisałam, że jak sobie nie radzi z głupim wstawieniem szyb to proszę o zwrot zaliczki i zabranie żelastwa z balkonu, bo na cholere mi sam szkielet. wrrr emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769611 Napisano: 20.10.2011 11:59:40 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

agulecece napisał(a):

katrin22 ja rozwarcie na 1 cm mam od zeszlego poniedzialku wiec idziemy leb w leb hehehheh ciekawe ,ktora pierwsza urodzi a ile wazy twoje dzidzi?


I u mnie tez rozwarcie na palec ( dane z 14.10 ) emotka brzuch i plecy bola jak na okres ale poki co nie zapowiada sie na impreze.



Może początek imprezy? Podobno tego typu balangi potrafią się rozkręcać nawet kilka dni emotka

Czy któraś z was zamawiała kiedyś coś z tej strony? http://www.provea...ternationalHome.aspx
Bo dziś mi przyszła do skrzynki przesyłka, tylko że ani ja ani mąż nic nie zamawialiśmy... A w środku majty, cyckonosz i koszulka w rozmiarze jak na kij od szczotki emotka (takie małe)... No i faktura na 50zł. Nie zamierzam płacić za nieswoje przesyłki zwłaszcza, że niczego nie podpisywałam przy odbiorze. Kurna kolejne Ridżest Dajdżest z gaciami czy jak?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769448 Napisano: 20.10.2011 11:20:42 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

no..te moje rozstępy co tak o nie marudziłam wzięły i zniknęły emotka

w sumie dobrze się czuję, nic mnie nie boli, brzdąc mnie kopie po pępku zaciekle... chyba wszystko ok emotka
aż się chyba szarpnę na spacer dzisiaj - tylko parasol muszę zlokalizować emotka


Spaceruj ile się da, u nas słoneczko świeci emotka



Ja właśnie wróciłam ze spaceru, lecąc jednocześnie na pocztę, opróżniając skrzynkę na poprzednim mieszkaniu i robiąc lekkie zakupy na obiad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769135 Napisano: 20.10.2011 09:53:19 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a mnie coś zaczyna dopadać -juz katar mam...
Boję się żeby mnie coś więcej nie wzięło bo w domu niestety rodzinka trochę rozłożona a nie chcę się zarazić... jak na razie wzięlam zapobiegawczo prenalen, mam nadzieję że pomoże i się nie rozłoże emotka



Ja chciałam jechać do rodziny na wszystkich świętych, ale grypsko ich rozłożyło. Obawiam się że z wyjazdu nici bo zarazki to jeszcze chwilę dłuższą będą u nich w powietrzu... Dzidzi najważniejsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769105 Napisano: 20.10.2011 09:45:33 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

U mnie też przebijał lekarz pęcherz (nic to nie pomogło) ale generalnie chodziło mi o to że jak samoistnie odejdą wody to trzeba jechać ze względu na możliwość przedostania się bakterii...



aaa źle doczytałam emotka
oczywiście, jak odejdą wody trzeba jechać od razu emotka

ps. mi pomogło, przebicie pęcherza rozkręciło akcję i urodziłam 40min później emotka Niestety każda kobieta przechodzi poród inaczej, a szkoda... Lepiej by było, gdybyśmy wszystkei miały tak samo, wiadomo by było czego się można spodziewać..

Własnie przypomniałam sobie co mnie najbardziej wkurzało na sali porodowej emotka Tekst: no to pani ewelino, przy następnym skurczu rodzimy.. no jak to rodziMY, to pan doktor też czuł skurcze, że wypowiadał się w liczbie mnogiej? emotka



Haha bo on się wczuwał w Twoją sytuację emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769032 Napisano: 20.10.2011 09:22:39 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Ja do terminu daleko, ale mam wrażenie że coś przeoczę itp. Wolę być doinformowana, zwłaszcza że wy mi tu powiecie prawdę emotka A nie że naczytam się bzdur na jakimś innym forum. Zdaje mi się, że czas tak szybko leci, że nie nadążam za tym, a z każdym tygodniem coraz mniej siły i ochoty na cokolwiek...

Do tego jutro wpada teściu, a ja muszę mieszkanie ogarnąć. Kuchnia wygląda jak po wojnie emotka



A pytałam bo robiłaś badanie glukozą więc pewno termin mamy zbliżony emotka ja na koniec stycznia... a Ty?



Razem z luimig na 8 lutego mamy, ale tak na prawdę nie wiadomo kiedy maleństwo zechce wyjść na świat emotka Ja np. się urodziłam 3 tygodnie przed terminem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4768914 Napisano: 20.10.2011 08:39:28 w Konkursowiczki w ciąży
Ja do terminu daleko, ale mam wrażenie że coś przeoczę itp. Wolę być doinformowana, zwłaszcza że wy mi tu powiecie prawdę emotka A nie że naczytam się bzdur na jakimś innym forum. Zdaje mi się, że czas tak szybko leci, że nie nadążam za tym, a z każdym tygodniem coraz mniej siły i ochoty na cokolwiek...

Do tego jutro wpada teściu, a ja muszę mieszkanie ogarnąć. Kuchnia wygląda jak po wojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4768863 Napisano: 20.10.2011 08:19:55 w Konkursowiczki w ciąży
Kurcze dziewczyny, ja wczoraj tak myślałam i się zastanawiam, skąd będę wiedziała, że już rodzę? W którym momencie trzeba jechać do szpitala? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4767810 Napisano: 19.10.2011 07:10:11 w Konkursowiczki w ciąży
Nie mam siły na nic... Jestem padnięta ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4766947 Napisano: 19.10.2011 02:23:00 w Konkursowiczki w ciąży
Odwalilam to badanie z glukoza, ochydne bylo taki ulepek pic, teraz siedze w aucie i na meza czekam i cos mnie zaraz trafi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4765750 Napisano: 19.10.2011 07:48:13 w Konkursowiczki w ciąży
henryczka62 napisał(a):

grusia lek był wydany inny niż na recepcie czy źle przepisany (tzn nie uwzględniając wiek dziecka) a farmaceuta tego nie zauważył i wydał? To co się wydaje jest sprawdzane kilka razy min. przy pacjencie, potem jak się przypina wydruki i potem jeszcze raz. Jeżeli zaszłaby jakakolwiek pomyłka to farmaceuta rzuca wszystko i dzwoni jeżeli ma nr tel lub jedzie do tego pacjenta.



Ale pomyłki nie zawsze się wyłapuje od razu... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4764985 Napisano: 18.10.2011 07:06:53 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

benasia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

benasia u mnie na szczęście nie ma rozwarcia tylko ta szyjka... A musiałaś brać jakieś leki? Czy to po prostu trzeba uważać i byle do 36 tygodnia? emotka


ja miałam minimalne rozwarcie ale musiałam już uważać, rąk nie podnosić (m.in. nie wieszać prania bo dzieci nie mam oprócz synka w brzuszku emotka )
leki najpierw oprócz luteiny nie brałam ale potem brzuch zaczął twardnieć i nie przestawał i bóle podbrzusza miałam i dlatego doktor kazał najmniejszą dawkę brać Fenoterol i Isoptin -właśnie do 36 tyg (czyli u mnie miesiąc czasu) ale dziś równo 36 tyg i jutro idę do doktora i odstawiamy emotka
ogólnie trzeba się oszczędzać i dużo odpoczywać i leżeć.


kurczę, gdyby to było takie proste emotka staram się uważać ale mieszkam na 4 piętrze bez windy i muszę nosić synka... na razie nie mam brać żadnych leków... pewno jak się pogorszy to będziemy coś myśleć emotka że też synkowi się tak nie śpieszyło na ten świat emotka (urodził się 2 tygodnie po terminie)



Kurcze, ale to wszystko nakombinowane i trudne emotka Wkurzają mnie te niejasności w przepisach... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4764939 Napisano: 18.10.2011 06:51:29 w Konkursowiczki w ciąży
Czy jeśli nie idę na macierzyńskie, bo nie pracuję, to czy moje macierzyńskie może przejąć mężu? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4764735 Napisano: 18.10.2011 05:43:30 w Konkursowiczki w ciąży
kotek11 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dziewczyny a jak działa tacierzyńskie? Ile wynosi (w jednym miejscu przeczytałam że 7 tygodni, a w drugim, że 2)? Czy na stażu też przysługuje?


agusiu tacierzynski od przyszlego roku wynosi 2 tygodnie, a twoj dodatowy macierzynski chyba 4... byc moze ktos liczyl tacierzynski jako urlop macierzynski ktorego ty mozesz sie zrzec na rzecz ojca dziecka

czy na stazu tez obowiazuje tacierzynski emotka chyba nie... ale lepiej spytac sie w pracy - aha - tacierzynski ojciec dziecka moze wykorzystac (tzn. rozpoczac go) do ukonczenia przez dzieko roku.. wiec jesli wieie np. ze staz przejdzie w umowe o prace to moze warto wstrzymac sie z jego wykorzystaniem emotka my np. mimo iz mloda jest z kwietnia tacierzynskiego nie bralismy - moj czeka na nowy rok zeby miec 2 tygodnie.. ale to wiadomo, ze zalezy od rodzicow i sytuacji - ja chlopa w domu nie potrzebowlam bo akurat mam mamuska za sciana emotka



My rodziców mamy daleko, stąd moje pytanie. Czy jeśli nie pracuję to z tego tytułu mężowi nie należy się nic?
Wyświetl w wątku >>
0 0