Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4774105 Napisano: 21.10.2011 08:11:38 w Konkursowiczki w ciąży
cudaczek121 napisał(a):

dianek napisał(a):

eh baby, baby emotka
a tak w ogóle to mojemu lubemu odbiło całkiem emotka bo dzisiaj tą popijawę w pracy mieli... wrócił do domu 17:15 i mówi że 3 flaszki obalili! Zaczęli o 16, pracownicy pili a on... polewał emotka Nie wypił ani kielona, oczywiście mu zaproponowali, ale stwierdził, że nie może bo po pierwsze autem jest w pracy, a po drugie - wiadomo żona w ciąży, jeszcze się coś gorzej czuje, trzeba by było gdzieś jechać, to woli nie pić - wszyscy grzecznie przytakneli i nawet go nie namawiali emotka

a on po prostu nie miał ochoty na wódkę, był zmęczony, zmarznięty, chciał do domciu na obiadek no i stwierdził, że na 100% jakby wypił pierwszego kielona to bym się źle poczuła i by mnie trzeba gdzieś było wozić emotka

ale zaskoczył mnie strasznie - byłam przekonana że ten wieczór będzie wyglądał inaczej emotka

chyba trzeba jakąś nagrodę przyszykować emotka


dla faceta to zazwyczaj wielkie wyzwanie nie pić w towarzystwie,gdzie wszyscy piją emotka Zatem ogromny szacun dla Męża emotka emotka



Mój wódy też by nie tknął za żadne skarby... Nie lubi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4774034 Napisano: 21.10.2011 07:49:15 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

eh baby, baby emotka
a tak w ogóle to mojemu lubemu odbiło całkiem emotka bo dzisiaj tą popijawę w pracy mieli... wrócił do domu 17:15 i mówi że 3 flaszki obalili! Zaczęli o 16, pracownicy pili a on... polewał emotka Nie wypił ani kielona, oczywiście mu zaproponowali, ale stwierdził, że nie może bo po pierwsze autem jest w pracy, a po drugie - wiadomo żona w ciąży, jeszcze się coś gorzej czuje, trzeba by było gdzieś jechać, to woli nie pić - wszyscy grzecznie przytakneli i nawet go nie namawiali emotka

a on po prostu nie miał ochoty na wódkę, był zmęczony, zmarznięty, chciał do domciu na obiadek no i stwierdził, że na 100% jakby wypił pierwszego kielona to bym się źle poczuła i by mnie trzeba gdzieś było wozić emotka

ale zaskoczył mnie strasznie - byłam przekonana że ten wieczór będzie wyglądał inaczej emotka

chyba trzeba jakąś nagrodę przyszykować emotka



Hihi nie pytam jaki system nagradzania tam macie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4773838 Napisano: 21.10.2011 06:21:42 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

jasne, szczególnie będą się zabezpieczać te, co JUZ są w ciąży emotka



To u nas nie ma się czego bać emotka Najwyżej będzie ściepa na wasze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4773795 Napisano: 21.10.2011 06:02:13 w Konkursowiczki w ciąży
marielu napisał(a):

boczek upiekłam, jak co to zapraszam emotka

a co do miejsca dla chętnych , zakrawa to na małe sex party emotka



Ooo może być emotka Zawsze się zastanawiałam jak to jest z kobietą emotka

ziolko napisał(a):

hehe.. no to robimy imprezkę, tylko ciekawe kto w razie czego będzie alimenty płacił emotka



Aj tam zaraz alimenty, będziemy się zabezpieczać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4773641 Napisano: 21.10.2011 05:02:17 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dziewczyny jaka jest górna granica glukozy przy obciążeniu po godzinie?




O ile dobrze pamiętam :
50g glukozy po 1 godzinie 65-160
75g glukozy po 1 godzinie 65-160
75 g glukozy po 2 godzinach 65-130


benasia moje zdanie jest podobne jak dziewczyn ciało daje ci znać że już jest blisko rozwiązanie emotka Ja miałam podobne dolegliwości i urodziłam za 2 tygodnie



Ehh bo lekarz kazał powtórzyć badanie... do tego teraz na 3 pobrania ;(
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4773568 Napisano: 21.10.2011 04:25:00 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny jaka jest górna granica glukozy przy obciążeniu po godzinie? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4773561 Napisano: 21.10.2011 04:22:58 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147, który Ty jesteś rocznik :>



1989 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4773199 Napisano: 21.10.2011 02:19:36 w Konkursowiczki w ciąży
grusia25 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Katrin, ja jestem starsza emotka




heheh ziolko a masz już jakiegoś dzieciaka?? Bo ja ma 31 lat w piątym miesiącu jestem, tez ciągle mówiłam ,że jeszcze czas emotka za mąż wyszłam jak miałam 27 lat (10 lat chodziliśmy jako para:)) i ciągle mówiłam ,ze za wcześnie na ślub , a potem po ślubie chcieliśmy dzieciaka a tu kurna nic nie wychodziła (ogólnie masakra psycha siadała wiek leciał ,strach ,że już nie zdążymy i po czterech latach walki udało sie zajść w ciąże i teraz czekamy i modlimy się żeby wszystko było dobrze i żeby nasza dzidzia przyszła na świat emotka Dlatego nie zastanawiaj się tylko do roboty Kobito!! emotka emotka emotka emotka



Ja się przy was jak gówniara czuję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4771965 Napisano: 21.10.2011 08:16:22 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

Dziewczyny od którego miesiąca bierzecie ten magnez ??


ja biorę żelazo od 32 tyg. bo miałam za niski poziom, teraz mam zrobić morfologię ale brać nadal.\
A magnez to właściwie jakoś tak chyba na początku - nie wiem chyba coś od ok 14tyg...



Ja tylko żelazo, magnez mam w witaminach emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4771791 Napisano: 21.10.2011 07:15:36 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dianek zadzwoń jutro do lekarza.
Co do kłucia w prawym dolnym boku (też miałam wrażenie, że to jajnik), to kuło mnie bardzo długo, nawet jechałam z tym specjalnie do lekarza, a okazało się, że to więzadła macicy się rozciągają, także możliwe, że u Ciebie jest to samo.
Brzusio możesz mieć napięty, bo już się denerwujesz, najlepiej połóż się i odpoczywaj.
Dzidzia na pewno śpi, i dlatego się nie rusza, albo zmieniła pozycję i jej nie czujesz, takie maleństwo przesypia 20 h na dobę.



Jak śpi to rośnie. U mnie się okazało, że kłucie to kolka ot co emotka

Dianek jak nie jesteś pewna to truj lekarzowi, on od tego jest by rozjaśnić wszelkie niejasności i przeprowadzić przez te 9 miesięcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4771073 Napisano: 20.10.2011 07:25:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

Dziewczyny od którego miesiąca bierzecie ten magnez ??


jakoś od 20-tego jak się nie mylę.


Oj biedna dlugo w tej ciazy chodzisz emotka hehe

A mnie nic nie rusza emotka jeny pier sie młoda cisnie a teraz wyganiac ja trzeba bedzie emotka


heheh emotka
Grusia daj małej podrosnąć jeszcze, no ale zawsze można męża zaangażować w wyganianie emotka



Ha ha emotka przez Was i ja muszę latać do łazienki aparatki jedne
emotka emotka No a zaangażowaniem męża to dobry pomysł podobno działa emotka


monika jak widzisz człowiek w ciąży ma nie tylko specyficzne poczucie humoru emotka , ale także jest rozkojarzony jak np. ja, zamiast miesiąc, ja czytam - tydzień emotka , do tego dochodzi huśtawka nastrojów, teraz na każdym programie ryczę, czy smutny, czy radosny, to ryczę hehe.



Mam to samo emotka Nawet jak czytam gazetę emotka A najgorzej jest jak Fakty oglądam i widzę gemby polityków emotka Wtedy to od razu płakać się chce.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4771066 Napisano: 20.10.2011 07:24:27 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Mój jak mówię że nie mam ochoty to wyskakuje z tekstem Aguś to może chociaż laseczkę emotka





emotka emotka emotka padłam




Ja za każdym razem padam i mówię, że Bozia mu dała dwie zdrowe ręce emotka


Błagam, bo siku zrobię, a dużo mi nie trzeba emotka emotka emotka emotka



To już na kibelek emotka Przynajmniej u nas jest wesoło emotka


Kibelek to mój drugi dom emotka od moich nocnych wędrówek można zegarki nastawiać, takie są regularne emotka
Eh, ja też w celibacie od jakiegoś czasu, mam nadzieję, że moje libido wróci hihihi.



Kochana ja w nocy to też śmigam jak w zegarku, Co noc równo o 3, potem o 6 a potem o 9 emotka pod warunkiem, że idę spać o północy emotka Jak wcześniej to cykl latania do toalety się przesuwa adekwatnie do godziny. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4770957 Napisano: 20.10.2011 07:01:01 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Mój jak mówię że nie mam ochoty to wyskakuje z tekstem Aguś to może chociaż laseczkę emotka





emotka emotka emotka padłam




Ja za każdym razem padam i mówię, że Bozia mu dała dwie zdrowe ręce emotka


Błagam, bo siku zrobię, a dużo mi nie trzeba emotka emotka emotka emotka



To już na kibelek emotka Przynajmniej u nas jest wesoło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4770423 Napisano: 20.10.2011 04:18:05 w Konkursowiczki w ciąży
extraanka napisał(a):

agusia147 napisał(a):

extraanka napisał(a):

hej jakie bierzecie żalazo? ja chelaferr zaczynam przyjmować, macie o nim jakieś zdanie??



Ja mam Chelafer Forte z Olimpu, lekarz kazał brać mi rano przed jedzeniem, ale jak tak robię to mdli jak cholera przez pół dnia, więc biorę przed snem.;)


spróbuj rozpuszczać sobie tabletki chelaferr w soku - mi pomaga emotka



Ja popijam sokiem grejfrutowym. Jest ciut lepiej. A co też masz mdłości po nim? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4770087 Napisano: 20.10.2011 02:19:32 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Wczoraj robiłam badania w prywatnej służbie zdrowia i od razu inne traktowanie. Wszyscy mili, nikt nie wyzywał na mnie że korzystam z pierwszeństwa, ludzie sami przepuszczali w kolejce, inna kultura... Czy w tym kraju aby być potraktowanym jak człowiek to zawsze trzeba zapłacić?



Nie zawsze emotka Tak jak pisałam - chodzę do prywatnej kliniki, która ma umowę z NFZ - nie płacę, ale klimat jest jak w prywatnej klinice
Żadnych zrzędzących starych babć, kobiety w ciąży i osoby na prawdę chore i cierpiące - przodem etc.

I szczerze mówiąc gdyby NFZ zerwał z nimi umowę to pewnie bym tam została i płaciła, bo jest za co...


ja też tak chodzę od 30tyg - niepubliczny zakład opieki zdrowotnej ale przyjmują też na NFZ - w jednych gabinetach prywatnie, a w innych na kasę chorych -zależy też od dnia tyg jak przyjmują. Ja generalnie chodzę we wtorki, ale doktor kazał przyjść wczoraj no i ja jedyna byłam na kasę, a inne kobiety w ciąży prywatnie bo akurat w środę usg 3d/4d robią. No i dzięki temu mój doktor pokazał mi na usg 3D (za darmo -bo 3D/4D miałam płatne i pełne w 25tyg) tyle ile się dało naszego synusia emotka



Ooo to miło emotka Ja to jutro dopiero mam wizytę emotka Już nie mogę się doczekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769958 Napisano: 20.10.2011 01:30:08 w Wkurza mnie...
evja napisał(a):

agusia147 napisał(a):

evja napisał(a):

Problem jest taki, że boję się tak zrobić, bo jestem prawie pewna, że tej kasy mi nie zwrócą.
Pisałam już do nich o tym, że regulaminowo przesyłka powinna dojść do 5 dni roboczych.
Ale miła Pani, która odbiera telefony i odpisuje na maile zwyczajnie sobie kpi. Kłamie i odwleka.

Nie jest to uczciwa firma, która się czegoś przestraszy. Jedyny kontakt z nimi to telefony i maile. Niby są z Łodzi , ale skąd dokładnie nie wiadomo.. a odbioru osobistego też nie robią. emotka
A czekanie na cud też mnie denerwuje



Jest masa firm naciągaczy, trzeba uważać. Ja nawet na allegro nacięłam się kilka razy. Raz mi kasę zwrócono po roku, jak już zapomniałam o sytuacji i w sumie spisałam na straty, a kwota też była spora bo prawie 650zł.



Czyli pozostaje bezradność? Przepadło i tyle? Yhh



Zgłoś na policję oszustwo... Pismo od prokuratora o wszczęciu postępowania powinno zadziałać jak kubeł zimnej wody, zwłaszcza jeśli zgłosi więcej niż jedna osoba. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769947 Napisano: 20.10.2011 01:28:16 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Wczoraj robiłam badania w prywatnej służbie zdrowia i od razu inne traktowanie. Wszyscy mili, nikt nie wyzywał na mnie że korzystam z pierwszeństwa, ludzie sami przepuszczali w kolejce, inna kultura... Czy w tym kraju aby być potraktowanym jak człowiek to zawsze trzeba zapłacić?



No i nawet igły wbijają z większym wyczuciem, wczorajsza ranka mi się już zagoiła, a ta z przed kilku dni co robiłam w NFZ do tej pory ma strupa na pół żyły emotka

Nie zawsze emotka Tak jak pisałam - chodzę do prywatnej kliniki, która ma umowę z NFZ - nie płacę, ale klimat jest jak w prywatnej klinice
Żadnych zrzędzących starych babć, kobiety w ciąży i osoby na prawdę chore i cierpiące - przodem etc.

I szczerze mówiąc gdyby NFZ zerwał z nimi umowę to pewnie bym tam została i płaciła, bo jest za co...


Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769901 Napisano: 20.10.2011 01:14:46 w Wkurza mnie...
evja napisał(a):

Problem jest taki, że boję się tak zrobić, bo jestem prawie pewna, że tej kasy mi nie zwrócą.
Pisałam już do nich o tym, że regulaminowo przesyłka powinna dojść do 5 dni roboczych.
Ale miła Pani, która odbiera telefony i odpisuje na maile zwyczajnie sobie kpi. Kłamie i odwleka.

Nie jest to uczciwa firma, która się czegoś przestraszy. Jedyny kontakt z nimi to telefony i maile. Niby są z Łodzi , ale skąd dokładnie nie wiadomo.. a odbioru osobistego też nie robią. emotka
A czekanie na cud też mnie denerwuje



Jest masa firm naciągaczy, trzeba uważać. Ja nawet na allegro nacięłam się kilka razy. Raz mi kasę zwrócono po roku, jak już zapomniałam o sytuacji i w sumie spisałam na straty, a kwota też była spora bo prawie 650zł.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769891 Napisano: 20.10.2011 01:10:47 w Konkursowiczki w ciąży
agulecece napisał(a):

jak mojemu powiedzialam ze czeka go abstynencja do grudnia to powiedzial o nie przecież uschnie to chociaż się ręką pobaw



Hahaha to też znam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4769887 Napisano: 20.10.2011 01:10:11 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Mój jak mówię że nie mam ochoty to wyskakuje z tekstem Aguś to może chociaż laseczkę emotka





emotka emotka emotka padłam




Ja za każdym razem padam i mówię, że Bozia mu dała dwie zdrowe ręce emotka



okrutna emotka



No co miałabym nadwyrężać inną część ciała? emotka

Wczoraj robiłam badania w prywatnej służbie zdrowia i od razu inne traktowanie. Wszyscy mili, nikt nie wyzywał na mnie że korzystam z pierwszeństwa, ludzie sami przepuszczali w kolejce, inna kultura... Czy w tym kraju aby być potraktowanym jak człowiek to zawsze trzeba zapłacić?
Wyświetl w wątku >>
0 0