Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4800566 Napisano: 01.11.2011 03:12:21 w Konkursowiczki w ciąży
tato999 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

grusia napisał(a):

I na nas przyszedl czas 29.10 emotka . Poszło ekspresowo - 4.15 zapukałam do drzwi oddzialu, chwila czekania na polożna, badanie i biegiem na porodówke bo rozwarcie pełne, musiałam trzymac by nie pzrec i nie urodzic na podłoge emotka . O 4.55 Kinia pojawiła sie na świecie - nawet lekarz nie zdarzył emotka .A lekkie skurcze poczulam o 2 w nocy, przespałam sie jeszcze i wogole emotka .Porod SN, bez nacinania ( na to tez czasu nie bylo emotka ) .Dzis wyszlusmy do domu, małej pepek juz odpadł, od wczoraj jest tylko na NAN'ie ale sie uparłam i dzis troszke mleka w piersiach jest, odciagam by pobudzic laktacje i jutro sprobujemy dac cyca. Mloda pije jak szalona - dzis w nocy opanowała 90 ml za jednym zamachem a tak to 30-40 ml co 2-3 godz.
Pozdrawiam



Gratulacje!


Najlepiej pobudza laktację dziecko ,bo ono daje sygnał, ile potrzebuje poprzez swoje ssanie.Niestety początkowy okres może być trochę uciążliwy bo dziecko chce być dostawiane bardzo często .Nie wiem po co odciągać mleko,a dziecko karmić Nanem emotka I czemu dziecko dostanie pierś dopiero jutro emotka




bo matka tak chce



W sumie jej sprawa jak swoje dziecko chce karmić. Nikt nie powinien się w to wtrącać ani nic, ja od pierwszych dni życia byłam na butli i jakoś żyję. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800455 Napisano: 01.11.2011 02:14:16 w Konkursowiczki w ciąży
aka napisał(a):

Grusia gratulacje emotka niezły ekspres



Pozazdrościć szybkiego rozwiązania emotka Marzenie każdej chyba. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800398 Napisano: 01.11.2011 01:28:08 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

I na nas przyszedl czas 29.10 emotka . Poszło ekspresowo - 4.15 zapukałam do drzwi oddzialu, chwila czekania na polożna, badanie i biegiem na porodówke bo rozwarcie pełne, musiałam trzymac by nie pzrec i nie urodzic na podłoge emotka . O 4.55 Kinia pojawiła sie na świecie - nawet lekarz nie zdarzył emotka .A lekkie skurcze poczulam o 2 w nocy, przespałam sie jeszcze i wogole emotka .Porod SN, bez nacinania ( na to tez czasu nie bylo emotka ) .Dzis wyszlusmy do domu, małej pepek juz odpadł, od wczoraj jest tylko na NAN'ie ale sie uparłam i dzis troszke mleka w piersiach jest, odciagam by pobudzic laktacje i jutro sprobujemy dac cyca. Mloda pije jak szalona - dzis w nocy opanowała 90 ml za jednym zamachem a tak to 30-40 ml co 2-3 godz.
Pozdrawiam



Gratulacje!
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4799735 Napisano: 31.10.2011 10:09:13 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

mi dali dziecko po 24h, a nie miałam siły się nim opiekować emotka bo miałam anemię i uczulenie na leki przeciwbólowe, cierpiałam okropnie. Położe pomagały, az wkoncu sie zbuntowaly i musialam juz sama, nie wiem jak to przezyłam, gruntt ze juz smigam.



najważniejsze że oboje w domciu i że już lepiej emotka Ucałuj Kubusia od forumowych ciotek emotka


Już ucałowałam emotka ))) a Kubuś całuje forumowe ciocie emotka
agusiu, czerp radość z brzuszka i pomasuj go od forumowej cioci emotka

benasia, ja tez juz rozchodzona, ale ciągnie z prawej czasem, w piatek jade sciagnac szwy.
Też karmię cycem, ale dokarmiam butlą, daję mu Bebiolon, a Ty jakim dokarmiasz?



Brzuszek pogłaskany emotka Haha mina mamy mej dziś bezcenna emotka i tekst A ty jesteś pewna, że ten dzidziuś to tylko jeden? Ten brzuch jakiś taki duży emotka


agusia na kiedy masz termin??



Wg USG 8 luty emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4799633 Napisano: 31.10.2011 09:31:42 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

mi dali dziecko po 24h, a nie miałam siły się nim opiekować emotka bo miałam anemię i uczulenie na leki przeciwbólowe, cierpiałam okropnie. Położe pomagały, az wkoncu sie zbuntowaly i musialam juz sama, nie wiem jak to przezyłam, gruntt ze juz smigam.



najważniejsze że oboje w domciu i że już lepiej emotka Ucałuj Kubusia od forumowych ciotek emotka


Już ucałowałam emotka ))) a Kubuś całuje forumowe ciocie emotka
agusiu, czerp radość z brzuszka i pomasuj go od forumowej cioci emotka

benasia, ja tez juz rozchodzona, ale ciągnie z prawej czasem, w piatek jade sciagnac szwy.
Też karmię cycem, ale dokarmiam butlą, daję mu Bebiolon, a Ty jakim dokarmiasz?



Brzuszek pogłaskany emotka Haha mina mamy mej dziś bezcenna emotka i tekst A ty jesteś pewna, że ten dzidziuś to tylko jeden? Ten brzuch jakiś taki duży emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4799304 Napisano: 31.10.2011 07:09:40 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

aguś bardzo fajne są te książki, na prawdę warto się szarpnąć - wiedza w nich zawarta jest bezcenna emotka

ja właśnie czytam część o porodzie i połogu - z czystej ciekawości - wszystko tam jest bardzo dobrze rozpisane, chyba nie będę miała żadnych wątpliwości emotka



Właśnie po to kupiłam, żałując że nie ma kolejnych części w księgarni. Na razie tylko przeglądałam, ale jutro biorę się za czytanie. Mam nadzieję, że rozwieje wszelakie wątpliwości.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4799092 Napisano: 31.10.2011 05:52:34 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

benasia napisał(a):

No jakoś dajemy radę emotka
Mały jest śliczny -cały tatuś, ciemne włoski i karnacja emotka
Nasz mały łakomczuszek musi sie dobrze najeść a potem śpi ok 2,5 -3 godzinki emotka
Co prawda muszę się przyzwyczaić, że w nocy też trzeba wstawać na jedzonko, a najgorzej gdy mały bardzo jest głodny i wtedy zły, ale z czasem Mikuś też się nauczy wszystkiego, bo dla niego ten świat to też nowość emotka


benasia czy u Ciebie po cc też Ci było tak ciężko wstać? ja myślałam, że umrę jak wstawałam, ale jak rozchodziłam to było Ok, teraz już śmigam emotka
w piątek jadę na ściągnięcie szwów.


ja wstałam już po 15 godz. i musiałam chodzić. Teraz jestem rozchodzona -opatrunek ściągnięty w sobotę, szwy najpierw ciągnęły ale teraz już latam wszędzie.
Karmię naszego Słodziaka i piersia i potem po cycusiu dostaje jeszcze troszkę butelkę - potem śpi nasz Skarbuś ok 2-3 godzin.



Jakże wam zazdroszczę, że wy już po wszystkim;)


Dianek kupiłam pierwszą część z tych książek, czyli w oczekiwaniu na dziecko, kosztowała w matrasie 37zł po odjęciu 25%, drugiej części niestety nie mieli, ale jak wrócę do Warszawy to upoluję i drugą emotka Fajnie pisana książka.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4798740 Napisano: 31.10.2011 03:46:49 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

mi dali dziecko po 24h, a nie miałam siły się nim opiekować emotka bo miałam anemię i uczulenie na leki przeciwbólowe, cierpiałam okropnie. Położe pomagały, az wkoncu sie zbuntowaly i musialam juz sama, nie wiem jak to przezyłam, gruntt ze juz smigam.



najważniejsze że oboje w domciu i że już lepiej emotka Ucałuj Kubusia od forumowych ciotek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796956 Napisano: 30.10.2011 09:32:18 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

dziś już ok, ale wczoraj tak jak po cesarce w pierwszy dzień -opatrunek był zdjęty a szwy przy wstawaniu i kładzeniu się , siadaniu ciągły strasznie. Ale dziś jestem już rozchodzona emotka
zresztą w pierwszy dzień co urodziłam wieczorem juz musiałam wstać i chodzić... A byłam po znieczuleniu całkowitym, choć na poczatku mieliśmy rodzić naturalnie. Ale na szczęście jestem po i teraz tylko niech Mikuś rośnie - co prawda kręgosłup juz o tej godz daje mi we znaki więc zaraz się kładę lulu póki mały śpi emotka



Tak z ciekawości, to co się stało, że doszło do cesarki? Super że macie się lepiej. A tak w ogóle to nosisz go na rękach już? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796897 Napisano: 30.10.2011 09:12:00 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

my dzis wrócilismy z szpitala z Mikołajem emotka



Jak się czujesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796849 Napisano: 30.10.2011 08:52:04 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

witam mamusie,ja jestem w szpitalu,tez jak benasia po cc,i tez SYNEK!a lekarz widzial coreczke hehe. Maly wazy 3300,mierzy 56cm,jest cudny.Ogolnie ja czuje sie srednio,od 24h leze i dziś mam wstac,nie wiem jak to zrobie,bo brzuch mnie rwie jak ch...a,niuni nie mam przy sobie jeszcze,ale jak mnie poodlaczaja od kroplowek i cewnika i dam rade chodzic to przywioza mi niunie pod opieke.


Katrin urodzilaś!!! Super ogromne gratulacje!!!!!
Ja wciąż czekam, ledwo zipie, odstawiony fenoterol daje popalić- czesto mam skurcze i twardy brzuch ale nic sie nie dzieje. Czekamjakna szpilach!!!


dziękuję, i Ty już niedługo córunię będziesz tulić emotka emotka emotka



Jesteś już w domku? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796790 Napisano: 30.10.2011 08:35:03 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

to są zupełnie inne książki
ja w oczekiwaniu na dziecko prawie całą przeczytałam, tam są informacje o ciąży i połogu

natomiast pierwszy rok życia... to wiadomości już typowo o dziecku, nie tylko o pielęgnacji i żywieniu ale i wychowaniu

podobnie drugi i trzeci rok życia

każda z książek ma po ok. 700 stron więc jest co czytać

zdecydowanie polecam Aguś wszystkie trzy, ja mam z tej aukcji: http://allegro.pl...ier-i1887152350.html

a jak z kasą cienko to na naszym etapie zdecydowanie w oczekiwaniu na dziecko - bo to w tej części znajdziesz info o ciąży, porodzie i połogu, jest też bardzo fajny rozdział dla przyszłych tatusiów emotka



jest masa innych wydatków, zbliżają się święta, a w sumie tak czas leci że jeszcze troszkę i 3 miesiące zlecą i dzidziuś będzie na świecie, a dla niego trzeba mnóstwa rzeczy, pomijawszy już wózek, który rodzice nam obiecali. Część ubranek już mam, ale to i tak niewielki procent potrzeb jakie są.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796584 Napisano: 30.10.2011 07:20:05 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek ratuj, która książka pani Murkoff lepsza? W oczekiwaniu na dziecko czy pierwszy rok życia? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796291 Napisano: 30.10.2011 05:20:04 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

no to mój M. wczoraj pierwszy raz poczuł malucha na własnej dłoni - akurat ogrzewał mi brzusio dłonią bo jakoś zmarzłam, a dzieciak sobie fikał

no i jak mi nagle przywalił z obu nóżek, to aż tata na ręce poczuł emotka



Mój też ostatnio, jak tulił mnie jak co wieczór emotka No i trzymał rękę nieruchomo emotka Bo jak głaska to nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796256 Napisano: 30.10.2011 05:07:28 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

usg przełożone na 8.11.2011
lekarz ma dzisiaj kocioł straszny, aż mi go żal było jak dzwonił, taki już zmęczony, a do końca dyżuru daleko
nagle wszyscy się zjechali rodzić, jeszcze jakieś cesarki po drodze

dopytał tylko który tydzień i czy wszystko w porządku emotka

a jest bardzo w porządku - brzdąc mnie kopie jak oszalały - jakieś hulanki i swawole na całego się w tym moim brzuchu odbywają... tylko jak tata zaczyna gadać do brzucha to jest spokój i nasłuchiwanie emotka



Hihi mój mężul narzeka, że zawsze jak go nie ma to kopie mały, a jak jest i głaska to nic emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796145 Napisano: 30.10.2011 04:33:03 w PLAGIATY
pola731 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

olciazzz napisał(a):

kubatbg napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Chiałbym Oficjalnie Zgłosić Plagiat Który Miał Swój Zalążek Na Tym o To Nikczemnym Forum !!!

Mianowicie właśnie niejaka grusia25 wraz z sowim facetem splagiatowali moje i małżonki dzieło i...... wyszło tak ze wtedo samego dnia bedziemy czekali na wyniki emotka oraz opijali wspólne pępkowe :D
emotka emotka emotka emotka emotka emotka


emotka emotka emotka



Poważna sprawa emotka
emotka


to jedna z kilku nagród o które już nie gram i plagiatować nie zamierzam emotka



Ja że tak powiem wygram za trzy miesiące, a powiem szczerze, że plagiatować nie chciałam, samo wyszło emotka Tak to jest jak kilka osób wpada na podobny pomysł.


A tak btw plagiatów to mam wrażenie, że w tym konku to masa plagiatów: http://konkurs.memori.pl
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796136 Napisano: 30.10.2011 04:29:43 w Konkursowiczki w ciąży
lula81 napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Ja mam termin na styczeń/luty i też mnie to męczy. W nocy ułożyć się nie mogę, bo jak kładę na plecach to mam problem z oddychaniem, jak na boku to synio kopie... A kopie coraz mocniej.


u mnie to samo nie wiem jak ja te 3 miesiące dociągnę emotka już teraz w nocy wstać nie mogę bo mnie kość łonowa boli aż mi łzy lecą a co to będzie na koniec emotka



Myślałam, że ze mną coś nie tak emotka Jak chodzę to mnie jeszcze coś w stylu kolki niedaleko pępka łapie, plecy lubią boleć i jak tu przeżyć emotka Wstawanie w nocy też nie jest fajne, a najgorsze że do toalety trzeba po kilka razy lecieć.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4796096 Napisano: 30.10.2011 04:11:44 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

u mnie też nie bada, mam się sama obserwować i jakiekolwiek niepokojące zmiany zgłaszać na wizytach

dzisiaj o 18 idziemy na USG emotka mieliśmy być o 12, ale lekarzowi wypadła jakaś pilna operacja i mamy si pojawić wieczorkiem... już się doczekać nie mogę

a w ogóle to... pracę dostałam emotka rok temu wysłałam maila do jednego z portali grupy Onet.pl w sprawie współpracy. Jakimś dziwnym cudem dostali tego maila po roku! I mają coś dla mnie emotka Praca w dowolnym wymiarze godzin, mogę nie wychodzić z łóżka - bylebym miała dostęp do laptopa i internetu. Pracuję ile chcę i kiedy chcę. Dorobię na waciki emotka



Daj znać jak się dowiesz czy chłopak czy dziewczynka emotka


anava napisał(a):

zostało mi 5 dni do terminu
ta nuda i oczekiwanie mnie dobija...



Ja mam termin na styczeń/luty i też mnie to męczy. W nocy ułożyć się nie mogę, bo jak kładę na plecach to mam problem z oddychaniem, jak na boku to synio kopie... A kopie coraz mocniej.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4795647 Napisano: 30.10.2011 12:26:02 w PLAGIATY
olciazzz napisał(a):

kubatbg napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Chiałbym Oficjalnie Zgłosić Plagiat Który Miał Swój Zalążek Na Tym o To Nikczemnym Forum !!!

Mianowicie właśnie niejaka grusia25 wraz z sowim facetem splagiatowali moje i małżonki dzieło i...... wyszło tak ze wtedo samego dnia bedziemy czekali na wyniki emotka oraz opijali wspólne pępkowe :D
emotka emotka emotka emotka emotka emotka


emotka emotka emotka



Poważna sprawa emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4795608 Napisano: 30.10.2011 12:11:07 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Dziewczyny ja mam takie pytanko do Was czy podczas wizyty u waszego ginekologa bada Wam on piersi ?

I 2 pytanko z innej dziedziny emotka jaką chustę do noszenia dzidzi polecacie ??



Mnie nic nie badał, aczkolwiek słyszałam, że badanie piersi wchodzi w skład badanie ginekologicznego u niektórych lekarzy. To chyba zależy od lekarza. Wyświetl w wątku >>
0 0