Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4803803 Napisano: 02.11.2011 09:03:38 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

no cóż, zawsze bardziej realistyczny, niż pokazywanie miesięcznego dziecka w filmie, jako noworodka emotka

poza tym to USA



Haha żeby tylko miesięcznego, czasem te filmowe noworodki to jeszcze trochę to by chodzić zaczęły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803679 Napisano: 02.11.2011 08:17:56 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

na TLC jest program Porodówka

bardzo realistyczne wszystko... normalny poród a teraz cesarka była



nie mam TLC ;( Ale do końca to nie wiem czy takie seriale na me nerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803608 Napisano: 02.11.2011 07:49:26 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):

anava napisał(a):

Kupiłam fasolkę ale do karmienia
http://allegro.pl...ory-i1899990287.html
zobaczymy jak się sprawdzi... na szkole rodzenia polecali...



super to jest, zwłaszcza jak bobas mały emotka
quaquaMalutka moja też przybrała przez 3 tyg. tylko 0,1 kg, pamiętam, że się poryczałam, ale pediatra powiedziała - czekamy jeszcze tydzień, a potem myślimy co dalej... I potem ruszyło po 250 gram tygodniowo... I dla nas to był gigant sukces...

Czyli znów wychodzi na to, że liczy się tylko intuicja (moja mi mówiła: karm dalej emotka ) i że nie ma jednej rady dla wszystkich

grazia1981 - gratulacje



Pozostaje więc intuicja, która raczej nie zawodzi, zresztą każda matka wie najlepiej co jest najwłaściwsze dla jej dziecka, a nie słuchanie bzdurnych tekstów teściowych, położnych czy kogo tam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803572 Napisano: 02.11.2011 07:36:19 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

brzuszek podobno całkiem całkiem - dalej ze mnie chudzielec, tylko mi ktoś przyczepił jakiegoś arbuza z przodu emotka

co do ciśnienia - górna granica jest ok, taka normalna dla mnie, ale dolna zdecydowanie nie bardzo emotka mam nadzieje że to jakiś chwilowy kryzys...



No ta dolna granica jakaś taka niska... Ja najniższe ciśnienie jakie miałam na dole to 60.


A ja powiem, że czuję się ostatnio bardziej atrakcyjna niż przed ciążą emotka Humor też dopisuje, a niedługo może się wyśpię jak podusia do spania przyjdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803510 Napisano: 02.11.2011 07:19:24 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

u mnie się zaczął 23 tydz... za 6 dni USG, mam nadzieję, że nasze maleństwo też pokaże co ma między nogami emotka
i że zdrowe...

u mnie coś z serduchem słabiej, pobolewa wieczorami i ciśnienie mam jakieś dziwne - 100/45 emotka jutro będę próbować złapać kardiologa, mam nadzieję, że się uda...



Masz jakieś niskie to ciśnienie, łap tego lekarza łap emotka Ja 4 tygodnie dalej niż ty emotka A jak brzuszek? Duży już? Mnie to mama pytała czy na pewno nie bliźniaki, no i pępka prawie ni mam ;/
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803506 Napisano: 02.11.2011 07:17:22 w Oddam za darmo
plocia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kody z Coli:
HLJK3W-EA9P9L-AL94
XPLKW6-PPW39F-73HK


dzięki emotka



Nie ma za co, ważne że się przydały emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803495 Napisano: 02.11.2011 07:14:46 w Oddam za darmo
Kody z Coli:
HLJK3W-EA9P9L-AL94
XPLKW6-PPW39F-73HK Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803479 Napisano: 02.11.2011 07:11:32 w Konkursowiczki w ciąży
grusia25 napisał(a):

Tutaj tez jeszcze raz Gratulacje dla grusi emotka błyskawiczny poród - ło żebym i ja taki miała marzenie emotka

Ps. A ja dziewczynki byłam dzisiaj na USG emotka ) 20/21 tydzień - wszystko w porządku , choć leżałam 40 minut , bo moje maleństwo nie chciało się obrócić żeby ładnie pokazać żołądek , i serduszko ,więc po 40 minutach lekarz kazał nam iść na spacer 20 minutowy i z powrotem do niego:) No i po 20 minutach dzidzia pokazała żołądek ,wątróbkę ,nereczki, pęcherzyk moczowy no i serduszko emotka
A co najważniejsze ,rozłożyło nóżki hehe no i doktorek pokazał ,że tu są wargi sromowe duże tu małe więc stwierdził ,że na 90 % będzie dziewczynka czyli Michalinka (Miśka emotka mąż szaleje ze szczęścia nic tylko łazi po domu i powtarza w kółko Córusia -tatusia emotka emotka (to jest pierwsza nasza dzidzia wyczekiwana 4 lata więc tak naprawdę jest nam obojętne czy chłopiec czy dziewczynka - ale pocichutku marzyliśmy o córeczce emotka



Więc gratulacje córeczki! Michalinka śliczne imię emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803371 Napisano: 02.11.2011 06:39:39 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

Kto...? Kiedy...?

ja termin mam na 4.11 emotka



Żeby wiedzieć, kiedy można się spodziewać jak któraś z nas na chwilę zniknie emotka No i móc pogratulować.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4803299 Napisano: 02.11.2011 06:12:49 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Gratuluje grazia i dziekuje za gratulacje emotka .
My od dzis karmimy mieszanie - jest dobrze , nawet jesli pokarmu nie bedzie na tyle by moc zrezygnowac z MM czuje sie w pewien sposób wygrana.Nikt z rodziny nie naciska na mnie ze musze tylko cycem i wogole, w mezu mam mega wsparcie i chyba to sprawia ze nie mam parcia na karmienie naturalne. Pamietam jak bylo przy pierwszej ciazy - karm piersia i takie tam, ja przez 2 tyg plakałam zem wyrodna matka bo dziecka wykarmic nie umiem i takie tam.Synek byl nerwowy, marudny - a jak dostal butle i ja odzylam i synek zmienil sie nie do poznania.

Anava , Cytrynkowa zycze takiego porodu jak mój emotka



Dziewczyny może zróbmy listę kto kiedy rodzi? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4802880 Napisano: 02.11.2011 03:07:57 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

Witam i dołączam do cięzarnych,dziś zrobiłam test i na 99 % jestem w ciąży emotka



Gratulacje emotka I powodzenia by lekarz potwierdził emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4802475 Napisano: 02.11.2011 12:38:10 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

Właśnie kupiłam poduchę MOTHERHOOD do spania (tego dużego rogala w kształcie litery C)
nawet mi się udało upolować prawie nówkę za pół ceny emotka

bo ze spaniem coraz ciężej emotka
śpię na lewym boku - jest ok, ale brzuch ciągnie
na plecach - bolą krzyże i maluch się strasznie wierci
no a na prawym boku jest masakra - nogi mi cierpną, dzisiaj się obudziłam na prawym boku lekko spanikowana - kompletnie nóg nie czułam, mąż mnie musiał przekręcać na lewy bok i rozmasowywać
dzisiaj sobie jakąś blokad muszę załatwić, żeby się przypadkiem na prawy bok nie obrócić...
strasznie się wystraszyłam w nocy...



Oglądałam wczoraj właśnie ja na allegro, chyba 60zł kosztowała... Ale kupiłam inną.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4801986 Napisano: 02.11.2011 09:54:09 w Konkursowiczki w ciąży
leoniu napisał(a):

Święte słowa koper. Ja karmię, karmiłam zaraz po cesarce, bo u nas kazali od razu. Byłam wściekła, ze nikt nie powiedział, że to tak boli... Tak btw - ja polecam bephantem. Mała była mała (2250) i to wydawało mi się najlepsze dla niej. Chcę karmić do 6 miesiąca tylko, a potem już tylko dokarmiać.
I tak jak jednych wkurzaja rady, ze lepiej piersią, tak mnie wkurzały te, że mam dokarmiać... I położna, która na moją odpowiedź, że nie mam smoczka i nie zamierzam mieć, powiedziała: bo wy młode wymyślacie...
Tak to jest, jak się wybierze pierwszą położną z brzegu...

Ale karmię, mała ma juz przesło 5 kg (podwoiła swoją masę już w 3 miesiącu, a najczęściej jest to w piątym). Tyle, że ze snem nie miałam problemów, bo malutka od 3 tyg zasypia o 21, budzi się o 4-5, a potem ok 7 rano. Cudowna jest emotka

I - że zakończę te zwierzenia - nie wsadza się nosa do nie swojego cyca emotka ot co emotka



Ale puenta the best emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4801339 Napisano: 01.11.2011 09:49:01 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

Gratulacje grusia!

Mi zostały 3 dni do terminu... Nie jest łatwo...



Dasz radę, zazdroszczę, że masz tak blisko emotka Lada chwila będziesz tulić swe maleństwo.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800814 Napisano: 01.11.2011 05:57:16 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

grusia Gratulacje
rewelacyjne tępo - zazdroszczę emotka

co do karmienia karmiłam butelką - pokarmu nie miałam a walkę o laktacje przegrałam
i powiem wam że miałam wsparcie w teściowej teksty typu co to za matka która nie potrafi własnego dziecka wykarmić i wiele wiele cudownych rad w tym trudnym okresie sprawiły że się poddałam w walce wręcz nie czułam się momentami pełnowartościową matką emotka
i doradzam Wam teraz absolutnie nie przejmować się głupimi tekstami (one świadczą tylko i wyłącznie o braku empatii ze strony tych cudownych doradców)
a matka czy ma cycki na miejscu czy w torebce jest tak samo pełnowartościową i kochającą matką emotka



Moje dziecię jeszcze nie narodzone, a teściowa już doprowadza mnie do szału tekstami Jedz jedz bo nie będziesz mieć pokarmu, kuźwa a może ja wcale nie chcę karmić cycem? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800808 Napisano: 01.11.2011 05:54:29 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

gratulacje grusia!

ps. karmienie to indywidualna sprawa KAŻDEJ kobiety i tylko od niej zależy czy chce dawać cycka czy butelkę.
Wkurza mnie ta nagonka na karmienie naturalne! Ja sama zrezygnowałam z podawania piersi przez takie zmuszanie do karmienia w szpitalu - naciskali na mnie, aż się zablokowałam, a każdą nieudaną próbę przeżywałam jak najgorszą porażkę wyjąc w poduchę. To jest indywidualna sprawa każdej matki i koniec kropka.



Uważam dokładnie tak samo... A nagonka nie tylko szpitalna jak i gazety, internet. Wszędzie to samo... Wiadomo, że pokarm z cycka wartościowy, ale nic na siłę. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800698 Napisano: 01.11.2011 04:36:24 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Nikt nie neguje zalet karmienia piersia. Sama walcze o laktacje jak potrafie, pomaga w tym doradca laktacyjny i połozna. Nie wiem skad ta Twoja wiedza ale widac nie jest ona pełna skoro nie rozumiesz pobudzania laktacji i podawania modyfikowanego mleka. Zreszta koncze temat bo nerwy tez wplywaja na produkcje mleka. Wiem jedno - nie wazne jak , wazny jest efekt .



Nie denerwuj się, nie warto. Dzidzias najważniejszy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800648 Napisano: 01.11.2011 04:08:11 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Katrin świeta racja - u mnie nie było NIC mleka wiec co mialam glodzic dziecko ?Lepiej dac modyfikowane i walczyc niz słuchac głupich rad - modyfikowane zle, walczenie o laktacje jeszcze gorsze ... a dla mnie najwazniejsze ze dziecko najedzone i szczęśliwe.

Gosia16 ważne że ja rozumiem i doradca laktacyjny tez - Ty nie musisz.Wkurza mnie takie gadanie.Najważniejsze ze w pustych piersiach pojawilo sie mleko i jest nadzieja - o to chodziło .A ja dzis koncze antybiotyk wiec nie dam dziecku teraz tego mleka !



Grusia zawsze ci się znajdzie ktoś kto się naczyta bzdur w gazetach i w internecie i będzie ci wmawiał nie wiadomo co, a dzieci z butli są tak samo szczęśliwe jak z cyca i być może nawet spokojniejsze i śpią dłużej, bo mleko modyfikowane jest dłużej trawione.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800627 Napisano: 01.11.2011 04:02:15 w Konkursowiczki w ciąży
tato999 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

grusia napisał(a):

I na nas przyszedl czas 29.10 emotka . Poszło ekspresowo - 4.15 zapukałam do drzwi oddzialu, chwila czekania na polożna, badanie i biegiem na porodówke bo rozwarcie pełne, musiałam trzymac by nie pzrec i nie urodzic na podłoge emotka . O 4.55 Kinia pojawiła sie na świecie - nawet lekarz nie zdarzył emotka .A lekkie skurcze poczulam o 2 w nocy, przespałam sie jeszcze i wogole emotka .Porod SN, bez nacinania ( na to tez czasu nie bylo emotka ) .Dzis wyszlusmy do domu, małej pepek juz odpadł, od wczoraj jest tylko na NAN'ie ale sie uparłam i dzis troszke mleka w piersiach jest, odciagam by pobudzic laktacje i jutro sprobujemy dac cyca. Mloda pije jak szalona - dzis w nocy opanowała 90 ml za jednym zamachem a tak to 30-40 ml co 2-3 godz.
Pozdrawiam



Gratulacje!


Najlepiej pobudza laktację dziecko ,bo ono daje sygnał, ile potrzebuje poprzez swoje ssanie.Niestety początkowy okres może być trochę uciążliwy bo dziecko chce być dostawiane bardzo często .Nie wiem po co odciągać mleko,a dziecko karmić Nanem emotka I czemu dziecko dostanie pierś dopiero jutro emotka


Nie zgodzę się z Tobą!!!
Ja dostałam dziecko po cc po 24h i nie miałam pokarmu, i moje dziecko dostawało butlę. Także musiałam pobudzać laktację laktatorem i teraz karmię cycem, czasem odciągam, a na noc dostaje butlę sztucznego, brzuszek go nie boli, śpi, uśmiecha się, więc wszystko OK.
Wiesz...nie każdy jest od razu MLECZARNI¡!!!




i nie każdy chce tą mleczarnią być emotka

ja chyba nie będę chciała karmić piersią w przyszłości



Ja wedle możliwości będę, ale nic na siłę, no i przede wszystkim, jeśli mam możliwość zapewnienia sobie dodatkowej godziny spokojnego snu bez zrywania się z cycem w nocy to chyba warto, zwłaszcza jak dziecku będzie ok.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4800624 Napisano: 01.11.2011 03:59:40 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

grusia napisał(a):

I na nas przyszedl czas 29.10 emotka . Poszło ekspresowo - 4.15 zapukałam do drzwi oddzialu, chwila czekania na polożna, badanie i biegiem na porodówke bo rozwarcie pełne, musiałam trzymac by nie pzrec i nie urodzic na podłoge emotka . O 4.55 Kinia pojawiła sie na świecie - nawet lekarz nie zdarzył emotka .A lekkie skurcze poczulam o 2 w nocy, przespałam sie jeszcze i wogole emotka .Porod SN, bez nacinania ( na to tez czasu nie bylo emotka ) .Dzis wyszlusmy do domu, małej pepek juz odpadł, od wczoraj jest tylko na NAN'ie ale sie uparłam i dzis troszke mleka w piersiach jest, odciagam by pobudzic laktacje i jutro sprobujemy dac cyca. Mloda pije jak szalona - dzis w nocy opanowała 90 ml za jednym zamachem a tak to 30-40 ml co 2-3 godz.
Pozdrawiam



Gratulacje!


Najlepiej pobudza laktację dziecko ,bo ono daje sygnał, ile potrzebuje poprzez swoje ssanie.Niestety początkowy okres może być trochę uciążliwy bo dziecko chce być dostawiane bardzo często .Nie wiem po co odciągać mleko,a dziecko karmić Nanem emotka I czemu dziecko dostanie pierś dopiero jutro emotka


Nie zgodzę się z Tobą!!!
Ja dostałam dziecko po cc po 24h i nie miałam pokarmu, i moje dziecko dostawało butlę. Także musiałam pobudzać laktację laktatorem i teraz karmię cycem, czasem odciągam, a na noc dostaje butlę sztucznego, brzuszek go nie boli, śpi, uśmiecha się, więc wszystko OK.
Wiesz...nie każdy jest od razu MLECZARNI¡!!!



Boże jak dosadnie z tą Mleczarnią:P Przez chwilę poczułam się jak dojna krowa. Nie dajmy się zwariować, każdy swe dzieci będzie karmił i wychowywał wedle własnego uznania, przecież wiadomo że żadna matka nie będzie chciała skrzywdzić swego dziecka i będzie robiła wszystko aby miało jak najlepiej. Katrin jak śpi spokojnie, nie marudzi, nic mu nie jest to wszystko super, nie słuchaj innych.
Wyświetl w wątku >>
0 0