Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4818624 Napisano: 08.11.2011 08:53:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia ja w ciąży po żelazie miałam bardzo rzadko zaparcia, za to teraz.... emotka jeden koszmar.



Ehh pewnie różne potrzeby organizmu na różne składniki odżywcze... Albo masz dawkę dużą, ja biorę raz dziennie tylko. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4818577 Napisano: 08.11.2011 08:42:11 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

mirai napisał(a):

Witam drogie Panie. Szukam dla mojej kochanej żonki preparatu FEMIBION NATAL 2. Może znajdzie się ktoś, kto chciałby go odstąpić w przystępnej cenie? Pozdrawiam przyszłych tatusiów! emotka Kontakt na PW



Wątpię byś znalazł ciężarną, która zechce wyzbyć się witamin emotka


ja nadal zażywam Femibion Natal 2, ponieważ można go brać przy karmieniu piersią, kosztuje u mnie już 71zł



Drogo... W internecie można kupić dużo taniej... Ja łykam prenatal, też tani nie jest...


strasznie drogo, ale po wyjściu ze szpitala miałam anemię, i biorę 2x żelazo, i ten Femibion, potem przejdę na Falvit. Po tym żelazie mam okropne zaparcia, w ciąży takich nie miałam
emotka



Mnie mdli po falvicie jak cholera... Po żelazie nic mi nie jest, zaparć żadnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4818452 Napisano: 08.11.2011 07:59:46 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

mirai napisał(a):

Witam drogie Panie. Szukam dla mojej kochanej żonki preparatu FEMIBION NATAL 2. Może znajdzie się ktoś, kto chciałby go odstąpić w przystępnej cenie? Pozdrawiam przyszłych tatusiów! emotka Kontakt na PW



Wątpię byś znalazł ciężarną, która zechce wyzbyć się witamin emotka


ja nadal zażywam Femibion Natal 2, ponieważ można go brać przy karmieniu piersią, kosztuje u mnie już 71zł



Drogo... W internecie można kupić dużo taniej... Ja łykam prenatal, też tani nie jest...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4818253 Napisano: 08.11.2011 06:22:47 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Poszłam dzisiaj do apteki do centrum handlowego, a tam ... już puszczają piosenki bożonarodzeniowe ... Nie znoszę tego! One powinny być nadawane dopiero po Mikołajkach!



Mnie też szlag trafia jak słyszę Last Christmas albo coś w ten deseń.... tyle fajnej muzyki a oni muszą puszczać chłam, który słucha się rok w rok do obrzydzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4818116 Napisano: 08.11.2011 05:09:10 w Konkursowiczki w ciąży
mirai napisał(a):

Witam drogie Panie. Szukam dla mojej kochanej żonki preparatu FEMIBION NATAL 2. Może znajdzie się ktoś, kto chciałby go odstąpić w przystępnej cenie? Pozdrawiam przyszłych tatusiów! emotka Kontakt na PW



Wątpię byś znalazł ciężarną, która zechce wyzbyć się witamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4818034 Napisano: 08.11.2011 04:31:07 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

smsowicz napisał(a):

goralecka napisał(a):

wkurzają mnie wszystkie facebookowe grupy dotyczące śmierci Hanki z M jak miłość. Zastanwia mnie to od rana czy ludzie prowadzący takie grupy, aktywnie w nich uczestniczący nie mają ciekawszych zajęć, problemów, spraw itp?To nie są osoby mające po naście lat.

A już żart z pochowaniem Hanki na Wawelu nie śmieszy mnie w ogóle. Mimo, iż w ostatniej sprawie z pochowkiem na Wawelu bylam przeciw.

Ehh..widać już stara jestem emotka


Albo właśnie za młoda. Babcie często oglądają M jak miłość i popierają PiS/Prezesa/Alika/Ziobrę. Na Wawelu są sami źli ludzie pochowani, więc nie ma czego żałować.



o dziś tak to sobie będę tłumaczyła emotka brzmi znacznie lepiej emotka



Nie ma co się denerwować. Mnie to wkurza ból kręgosłupa i że ostatnio nawet zgarbić się nie mogę ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4818007 Napisano: 08.11.2011 04:21:12 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

grazia - kobiety w ciąży za badanie grupy krwi nie płacą! emotka skierowanie od lekarza i NFZ refunduje

a mąż nie musi robić - Twoja jest najważniejsza, chyba że lekarz stwierdzi wyraźnie, że musicie oboje

(my wiemy że mamy to samo rH, więc badanie robiłam tylko ja)

benasia - jak to pierwszy dzień problemów to spokojnie emotka poić małego wodą, ty też dużo pij i będzie lepiej
nadmiar herbatki nie jest wskazany

nasza Gosia miała zaparcia po 4-7dni emotka to było nieciekawe... ale też wyrosła i wszystko się unormowało emotka



Dianek a ty byłaś na tym USG? Jaka płeć? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4817783 Napisano: 08.11.2011 02:30:08 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

Boję się,czy tego nie zostawiłam w szpitalu,tych wyników.Pewnie trzeba będzie zrobić ,nie wiecie,ile kosztują teraz na grupę?


nie dużo chyba ale nie orientuję się dokłądnie, ale lekarz może dać ci skierowanie przecież na grupę krwi i będziesz mieć za darmo, a mąż zawsze może oddac krew w szpitalu i mu powiedzą jaka ma grupę.



My płaciliśmy po 30zł... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4817772 Napisano: 08.11.2011 02:25:03 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

eveline22 napisał(a):

cześć chciałam się tylko pochwalić że po 2 latach starań 8.10.2011 zostałam ponownnie mama emotka


emotka emotka Gratuluje!!!!


gratulacje
ja się pochwalę,że wczoraj lekarka potwierdziła moją ciążę ,usg dopochwowym,pęcherzyk ciążowy dopiero ma ok 3 tyg więc malutki,ale jest i będzie dzidzi kazała zażywać folik i szukam po domu wyników na grupę krwi moją i męża i nima ,a robiliśmy przy 1-ym dziecku
emotka



Gratulacje emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4816226 Napisano: 07.11.2011 09:09:08 w Konkursowiczki w ciąży
Byłam w szkole rodzenia, fajne zajęcia i fajna grupa emotka Mężu chyba jednak się troszkę wynudził, bo ciągle zerkał na zegarek, ale za to jak dzielnie wykonywał ćwiczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4815276 Napisano: 07.11.2011 03:36:45 w Konkursowiczki w ciąży
A dziś pierwsze zajęcia w szkole rodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4814471 Napisano: 07.11.2011 11:31:41 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

phi! obiboki emotka

a ja jutro na USG, już się doczekać nie mogę emotka stęskniłam się za widoczkiem tego mojego łobuziaka - strasznie mnie kopie po całym brzuchu, powoli zaczynam czytać arty nt. dzieci z ADHD emotka



No i pochwal się w końcu jaka płeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4813253 Napisano: 06.11.2011 08:55:32 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

inka113 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

u mnie w szitalu nawet 1 pieluszki nie dostałam wiec jestem zdziwiona , ze wy miałyście


u nas było do woli, ile kto chciał, bez limitów i ograniczen... nie wiedziałam nawet, że w innych szpitalach jest pod wydział emotka emotka emotka



u mnie dawali TYLKO rożek i koszulę do porodu,(oczywiście na następny dzień są do zwrotu). Poza tym NIC, ZERO, NULL... (aaa ligninę dla matki, o ile nie zabraknie emotka )

Ogólnie szpital i personel jest fajny, ale za darmo nic nie dostajesz. Nawet nie wiedziałam, że w innych szpitalach nie trzeba mieć wyprawki..



Mnie zawsze babcia powtarzała, że lepiej nosić niz się prosić emotka Jak dotąd się to sprawdza. Nawet jakby w szpitalu dawali szpitalne ciuszki itp, to wolałabym dziecko ubierać we własne.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4813129 Napisano: 06.11.2011 08:12:03 w Konkursowiczki w ciąży
marielu napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

Ehhh tak bym chciala żeby już był listopad,albo październik chociaż, jak jak przeżyje tę ciążę emotka emotka emotka emotka emotka Chyba predzej umre ze strachu i z niepokoju, i ze wszystkich wkręcanch sobie innych dolegliwości



zoba jus listopad, przezyłas kobito , przytyłaś z tonę i za chwilę nie bedzieta jus dwa w jednym emotka



Ja to czekam na styczeń chociaż albo luty emotka Marielu niesamowita jesteś, że tak znalazłaś posta cytrynkowej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4811790 Napisano: 06.11.2011 07:57:48 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

Avana Gratuluje!!!!

ja zostalam.....



Może męża zatrudnij do wyganiania emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4811529 Napisano: 05.11.2011 09:21:07 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

Dziewczyny jestem już po emotka

Antka urodziłam wczoraj o 19.25 - 3600 g, 59 cm
Niestety ma żółtaczkę i nie leży ze mną... Może już jutro go dostanę do pokoju...

Sam poród trwal szybko i sprawnie!
Przeżycia cudownem=, zwłaszcza jak sie widzi swoje maleństwo emotka

Napiszę więcej jak tylko będe mogła.
Pozdrowienia ze szpitala!



Gratulacje emotka No i musisz się podzielić tym jak się rodziło w Zofii bo też sie tam wybieram emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4806684 Napisano: 03.11.2011 10:11:27 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Mnie mdliło okropnie, ale nie wymiotowałam, dzidzia zdrowa, mały dostał 10pkt emotka
teraz pozstało mi kilka rozstępów na brzuchu, na piersiach sporo, i 3 kg jeszcze do zrzucenia, przez 10 dni pozbyłam się 10 kg emotka
Mały mi wszytskie rozstępy wynagradza, jeszcze muszę sobie pas poporodowy kupić i będzie gitara emotka



Ja już kupiłam na zapas wczoraj emotka Może w tych mdłościach coś jest? Jak myślisz? Ale nieźle w 10 dni 10 kilo to jakiś rekord emotka Zdradź tą dietę emotka


Już zdradzam- szpitalna dieta emotka a w domku- brak apetytu.
emotka



Szpitalna dieta wszystko wyjaśnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4806677 Napisano: 03.11.2011 10:09:57 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Co do mdłości to dziękuję Bogu, że tylko one były, nie wyobrażam sobie porannych mdłości...
Agusia co do zrzucenia kg, to myślę, że dużo daje karmienie piersią.Mały wisi na cycu co 1,5- 2h.
jaki pas kupiłaś?
Nie jestem pewna, ale pas chyba się kupuje po porodzie, o wtedy się mierzy obwód, ale nie jestem pewna, może są różne rodzaje.



Kupiłam taki zapinany na haftki z przodu jak przy gorsecie, są co jakiś czas więc jakoś się dopasuje emotka Poza tym nie był drogi więc najwyżej wyląduje w szafie albo poczeka na kogoś innego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4806666 Napisano: 03.11.2011 10:06:08 w Konkurs na forum2?
joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Trzeba było przytrzymać górę czajnika...


Odpowiedź niejasna emotka


Dzióbek przytrzymać...


UZNAJÊ, zaraz wyjaśniam co i jak było.



Rzeczywiście brzmi głupio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4806662 Napisano: 03.11.2011 10:04:44 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

joan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Trzeba było przytrzymać górę czajnika...


Odpowiedź niejasna emotka


Dzióbek przytrzymać...



w momencie gdy leciała już z niego para Wyświetl w wątku >>
0 0