Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4835039 Napisano: 17.11.2011 02:35:33 w Konkursowiczki w ciąży
Juuhuuu nie mam cukrzycy emotka Powtórzone badanie cukru wyszło ok emotka Już się bałam, że będzie trzeba jakiejś diety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835000 Napisano: 17.11.2011 02:24:06 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

andziakadula napisał(a):

grusia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Raczej ciężko by z siusiaka zrobiła się cipeczka emotka Prędzej odwrotnie emotka


Łatwiej z chłopaka zrobic dziewczynke niz odwrotnie emotka W pierwszym wypadku wystarczy pomylic siuska z pepowina emotka Mam znajoma ktora latala i pokazywala zdjecie z USG - niby meskosc pełna gebą ,szkoda tylko ze Emilka pijawila sie na swiecie emotka . 100% pewnosci zyskasz dopiero po porodzie emotka jak połozna kulkami da po oczach emotka


Ze mną na sali lezała dziewczyna, która byla przekonana że będzie córka, różowe ubranka do szpitala i cała wyprawka w domu również w tym kolorze. Urodziła chłopczyka
emotka


no nieźle emotka
u Agusi to nie ma szans, żeby była dziewczynka - na 3d/4d wszystko jej pięknie wyszło emotka
u nas podobnie, tylko na zwykłym USG - siusiak z workiem jak w mordę strzelił emotka a wszystko było widać idealnie, na świetnym sprzęcie mieliśmy badanie - nawet nam lekarz powiedział, że synek ma piękne bujne brwi po tacie i długie rzęsy po mamie - i to też było widać emotka

więc kobietom z Krakowa w razie problemów czy niepewności polecam USG na aparacie w Rydygierze emotka



No u mnie sisior jak nic emotka Ale i tak ciuszki staram się kupować w neutralnych kolorkach emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4833122 Napisano: 16.11.2011 04:42:09 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

żebym tylko jeszcze pracować nie musiała emotka a tu jeden projekt na 15.12, praca dla Onetu w wolnych chwilach... dobrze chociaż że nie muszę z łóżka wychodzić

co do płci - no my oboje siusiaka widzieliśmy jak w mordę strzelił emotka raczej marne szanse żeby nagle zniknął i przemienił się w coś bardziej kobiecego emotka



U nas to samo emotka Raczej ciężko by z siusiaka zrobiła się cipeczka emotka Prędzej odwrotnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4831608 Napisano: 15.11.2011 09:55:28 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

Nie termin na początek grudnia 2-5 ale jestem zwarta i gotowa:)



To już blisko emotka Koniec może w każdej chwili nastąpić emotka Ja to nie lubię na nic czekać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4831541 Napisano: 15.11.2011 09:33:16 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

agasiam napisał(a):

U mnie wszystko już przygotowane. Teraz pozostaje czekać. Mały strasznie daje w kość, boli coraz częściej nawet przy małym ruchu. Staram się relaksować i czytać. Czasem tylko wpadam w panike czy napewno o czymś nie zapomniałam emotka Czytam o tych odparzeniach i z tego co dowiedziałam się w szkole rodzenia po każdej zmianie pieluszki maluszka warto przemyć ciepłą wodą. Chusteczki owszem ale nie do całodziennego użytku. Sudokrem czy inny specyfik tylko gdy pojawi sie coś niepokojącego. W codziennym użytku łagodny krem do pupy. A jak będzie w rzeczywistości to się okaże. Pozdrawiam oczekujące mamy.



a na kiedy termin ?
kurcze ja pamiętam jak czekałam byłam 3 dni po terminie a czułam się jakbym miesiąc po terminie była emotka



Agasiam to ty jeszcze w dwupaku? A to już nie po terminie jesteś?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4831399 Napisano: 15.11.2011 08:50:16 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

tylko jak maluchowi umyć pupe w takim wiaderku? chyba bym zachlapała pół mieszkania... jakoś sobie tego wyobrazić nie mogę emotka



Ręki byś do pupy nie przecisnęła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4831354 Napisano: 15.11.2011 08:36:50 w Konkursowiczki w ciąży
ninka28 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

ninka28 napisał(a):

a ktoś używał bądź widział jak wygląda w realu kapie dziecka w tych wiadereczkach?
http://allegro.pl...per-i1913583784.html



Fajna sprawa, a przynajmniej wygląda fajnie i nawet wygodnie. Ciotka małą kuzynkę w czymś takim kąpała, podobno wygodnie, bo przy kąpieli nie musi ci nikt asystować emotka Jeszcze gdzieś widziałam takie stołeczki do tego, żeby nie stawiać na podłodze.


a jak tam wepchać większego grubaska:)bo przeważnie jak widziałam fotki to maleństwa tam siedziały



Szczerze nie wiem, ale Zosia ciotki jest malutkim dzieckiem... W aukcji pisze, że średnica 38cm, więc może na początek ok jak maluch samodzielnie nie siada itp., ale potem jak nic musisz do wanienki się z dzieckiem przerzucić, bo podejrzewam, że może się nie zmieścić...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4831340 Napisano: 15.11.2011 08:32:46 w Konkursowiczki w ciąży
ninka28 napisał(a):

a ktoś używał bądź widział jak wygląda w realu kapie dziecka w tych wiadereczkach?
http://allegro.pl...per-i1913583784.html



Fajna sprawa, a przynajmniej wygląda fajnie i nawet wygodnie. Ciotka małą kuzynkę w czymś takim kąpała, podobno wygodnie, bo przy kąpieli nie musi ci nikt asystować emotka Jeszcze gdzieś widziałam takie stołeczki do tego, żeby nie stawiać na podłodze. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4831332 Napisano: 15.11.2011 08:29:02 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

wera napisał(a):

Ale teraz każdy wygodny się zrobił emotka



kiedyś bardziej powszechna była opcja babcia teraz najczęściej młodzi radzą sobie sami
i nie każdy ma podstawiony pod nos obiad czy na godzinę zabranego malucha bo babcia daleko lub w pracy emotka



U nas opcja BABCIA nie wchodzi w grę, do jednej babci 200km, do drugiej prawie 400... Poza tym nie wiem czy bym wytrzymała towarzystwo teściowej dłużej niż dobę, bo ekhm... jakby to powiedzieć delikatnie jest trochę upierdliwa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4831092 Napisano: 15.11.2011 07:00:07 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

dianek napisał(a):

ninka28 napisał(a):

jak znalazłam to do tych pieluszek wielorazowych( kieszonek) trzeba jeszcze coś takiego bibułki by pielucha nie była bru
dna od kupki
http://allegro.pl...owe-i1911284210.html




na przykład takie bibułki - dajesz gdy spodziewasz się kupki (na początku wiadomo - cały czas, później raz dziennie)

są jeszcze profilowane które całkowicie eliminują możliwość zabrudzenia pieluchy





Och nie zgodzę się mój mały ma skończone 2 lata i do dnia dzisiejszego robi minimum 3 kupy dziennie i czegoś takiego jak spodziewania się kupy w naszym przypadku nie ma bo robi je o różnych porach, a pranie susze na kaloryferze mam 1 pokój więc 1 kaloryfer który nie codziennie bywa gorący więc pranie nie schnie mi 3 , 4 godziny jak u ciebie. Mnie te pieluszki kompletnie nie przekonują a ich cena tym bardziej i nie widzę w nich żadnych zalet



Ja mam tak samo... Pampersy i już!

Mój mężuś jest kochany, zrobił mi niespodziankę i kupił adapter do pasów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830784 Napisano: 15.11.2011 04:48:02 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

monika1985monik napisał(a):


Och ja myślałam podobnie jak ty do póki dzidzi się nie urodziło emotka W praktyce synek robił dziennie parenaście kupek i do tego urodziłam na zimę i powiem szczerze nie miałam ani siły ani miejsca żeby wysuszyć pranie którego i tak było dużo, a odparzenia to kwestia tylko i wyłącznie dostosowania odpowiedniego kremu lub witamin a na samym początku nie zawsze udaje się trafić za 1 czy 2 razem z kremem i systematyczne przebieranie dziecka ja po swoich doświadczeniach z 1 dzieckiem nigdy nie dam się namówić na ten wynalazek co nie znaczy że dla innych jest zły emotka



no z kupkami jeszcze mniejszy problem niż z sikaniem - bo pieluchy w ogóle nie musisz zmieniać, tylko wyjąć papierek i umyć malca

w zimie zdecydowanie łatwiej cokolwiek wysuszyć niż w lecie - na kaloryfer i po 30 min suche, można z powrotem na pupę...

a pieluszek nie pierzesz osobno tylko dorzucasz do normalnego prania

i samo przewijanie np.przy kieszonkach szybsze niż przy pampersach...

dalej nie widzę jakichkolwiek zalet pampersów emotka



Twoje zdanie, twoja sprawa. Ja zostanę przy moim, ty przy swoim i obydwie będziemy szczęśliwe. A dziecku i tak wszystko jedno czy będzie waliło w pampersa, w kieszonkę, czy w zwykłą tetrę, kwestia zostaje tego jak matka będzie dbała o to by miał czysto, sucho, a pupa była nieodparzona. Ot co. Założę się, że nasze dzieci będą równie zadowolone emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830775 Napisano: 15.11.2011 04:45:12 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

benasia napisał(a):

zgadzam się z Agusią odnośnie pampersów iż każda chwila się liczy- mój Mikuś jest kochany i grzeczniutki ale czasem potrafi od rana do poludnia nie wypuscic mamy z pokoju... więc każda chwila jest ważna bo przecież kobieta ma wiele do zrobienia: pranie, sprzatanie, obiad, czasem jakiś zwierzak...



Och zgadzam się z Wami ja przy moim synku przez pierwsze 3 miesiące ledwo miałam czas by iść do łazienki emotka



No i jeszcze potrzeby fizjologiczne, przygotowywanie posiłków, w końcu mama nie może chodzić głodna, poza tym podejrzewam iż nie wysypiając się, to każda minuta będzie cenna by sobie przydrzemać, czy zerknąć na ulubiony serial w telewizji. Nie wyobrażam sobie jeszcze kombinować z pieluchami i zapierać kupek, bo niby jak inaczej? A pampersa rach ciach do reklamówki, do kontenera i wszyscy szczęśliwi i dzieciak że ma sucho i czysto i mama, że nie musi zapierać i się w tym babrać, a te kilka minut może poświęcić dla siebie, albo na rozmowę przez telefon czy sprawdzenie poczty mailowej.

@Dianek, jak się nie czeszesz i nie malujesz to inna sprawa, ja mam na przykład dość długie włosy i jakbym ich nie uczesała to wyglądałabym strasznie... A bez makijażu też czuję się no hmm... chora.

No a jeszcze jak moje dziecko urodzi się w środku zimy, to nie bardzo widzę opcji suszenia ciągłego prania, jak głupie majtki potrafią schnąć kilka dni, a co dopiero jakaś pieluszka, która zapewne jest grubsza.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830744 Napisano: 15.11.2011 04:28:07 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Roznie patrzec na to mozna - moja mała uzywa Pampers Premium Care i jestesmy obie z nich zadowolone emotka . Kremiku własciwie nie uzywamy chyba ze wychodzimy z domu np na spacer ( kiedy to nie mam mozliwosci jej przewinac przez dluzej niz 3 godziny ). Moje dzieci poki co nigdy nie mialy zadnych odparzen,podraznien itd wiec ja tam widze zalety emotka .

Agusia147 a zajrzyj tutaj http://www.blizej...KGuawCFcKCDgod8kSnHA emotka

A karte dla mamy i malenstwa ja dostalam w szpitalu emotka byla wewnatrz jednego z pudelek ktore dostalam emotka



Właśnie tu patrzyłam na zestawiki różne. Ale na allegro znalazłam taniej i od tego samego sprzedawcy wezmę sudocrem 125ml i parę inny gadżetów... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830721 Napisano: 15.11.2011 04:19:16 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

Wiecie co... tak czytam o tych odparzeniach, podrażnieniach, smarowanie pupy nie wiadomo czym...

i utwierdzacie mnie w przekonaniu, żeby olać pampersy i używać tylko i wyłącznie wielorazówek

chyba jestem w stanie się poświęcić by co drugi dzień wstawiać pranie, ale oszczędzić mojemu dziecku bólu podrażnionej pupy, wiecznie tłustej od kremów...

po co używać pampersów i serwować dziecku frajdę z bolącą pupą, skoro można używać AIO czy kieszonek, które od pampersów różnią się tym, tylko i wyłącznie tym, że co 2-3 dzień wstawiamy pranie i nie ma żadnych alergii, podrażnień, odparzeń, dziecka się niczym nie smaruje, nie sypie etc. emotka

chyba przestałam widzieć jakiekolwiek zalety pampersów...



Dianuś tylko pomyśl kochana czy dasz radę wstawiać to pranie co 2-3 dni mając np. dziecko z ciągłymi kolkami (czego nie życzę ani jemu ani tobie), dziecko które jest samo w sobie zajmujące, a i jeszcze musisz pamiętać, że dla samej siebie musisz znaleźć chwilę czasu w ciągu dnia, żeby nie zwariować. Zresztą jesteś kobietą i na pewno nie czujesz się dobrze nieuczesana, nieumalowana, czy po prostu nieumyta, bo nawet na szybki prysznic brakło czasu... Ja uważam pampersy za pewnego rodzaju zbawienie, co pozwoli mi zaoszczędzić czas, który mogę poświęcić sobie lub dziecku, albo po prostu mężowi. Ale to tylko moje zdanie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830665 Napisano: 15.11.2011 03:44:44 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

Właśnie Happy 1 są dla noworodków od 2 do 5kg i mają wycięcie na pępek - nam pasują i używałam ich jako pierwszych od razu w szpitalu.

A jedynie nie polecam Pampers Premium Care 2 - niby rozmiar ok dla małego ale nie podobają mi się bo w szpitalu chciałam użyć i ta siateczka w środku do delikatnej skóry na pupce się przykleiła synkowi aż musiałam pociągnąć żeby odeszła emotka



Dzięki za info emotka Naprawdę nie wiedziałam co kupić, ale te Happy mają ogólnie dobrą opinię u mam. Więc chyba kupię zapas ze 3 opakowania, najwyżej się odsprzeda dalej jak zostaną.


najtaniej kupisz w aptece internetowej doz.pl jak założysz kartę dla mamy i maleństwa to z rabatem zapłacisz 18zł z groszami za paczkę -opłaca się a można odebrać w aptece.



Myślałam o Allegro bo i tak mam dużo rzeczy do kupienia emotka Więc jakby od jednego sprzedawcy to ta wysyłka by nie zabolała, a i nie musiałabym tyłka z domu ruszać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830631 Napisano: 15.11.2011 03:24:03 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Właśnie Happy 1 są dla noworodków od 2 do 5kg i mają wycięcie na pępek - nam pasują i używałam ich jako pierwszych od razu w szpitalu.

A jedynie nie polecam Pampers Premium Care 2 - niby rozmiar ok dla małego ale nie podobają mi się bo w szpitalu chciałam użyć i ta siateczka w środku do delikatnej skóry na pupce się przykleiła synkowi aż musiałam pociągnąć żeby odeszła emotka



Dzięki za info emotka Naprawdę nie wiedziałam co kupić, ale te Happy mają ogólnie dobrą opinię u mam. Więc chyba kupię zapas ze 3 opakowania, najwyżej się odsprzeda dalej jak zostaną.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830611 Napisano: 15.11.2011 03:13:14 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Nam Huggiesy pasowały 1 ale na miesiać wg mnie będą za małe. My z Huggies kupiliśmy już 2. Stosunkowo duże są Happy 1 więc nadal ich używam, choć Pampers i Haggies musi mały mieć już 2.
A ile urośnie to zależy od dziecka i jak duże się urodzi -nasz ma jutro 3 tyg a ma już ponad 4 kg.



Kurcze bo mam dylematy emotka A te pieluszki Happy dobre są? Czy najmniejsze Happy są mini? Czy może robią coś takiego jak newborn? No i co z wycięciem na pępuszek? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4830591 Napisano: 15.11.2011 03:04:50 w Konkursowiczki w ciąży
Czyli z pieluszkami nie przesadzać z ilością? Czy może w ciągu miesiąca maluszek nie urośnie aż tak bardzo i wystarczą mu pieluchy 2-5kg? Co myślicie o Huggiesach? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4829981 Napisano: 15.11.2011 11:07:29 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny! Podpowiedzcie! Ile opakowań pampersów najmniejszych kupować? Chciałabym mieć zestaw tak na miesiąc życia maluszka, jakie rozmiary pampersów i ile? No i jaka firma? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4828614 Napisano: 14.11.2011 04:07:56 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

echh...
i tak źle i tak niedobrze

dianek - źle napisałam

ciekawe, jak dorosły by zareagował na taką szczepionkę skojarzoną, jakimi szczepione są dzieci

;)

panga - nie uwierzycie, ale byłam nad morzem, rybki świeżo z połowu, smażone, niebo w gębie.
Rozmawiałam z facetem, który pracuje w tej restauracji i on mówił, że MUSIELI wprowadzić do menu pangę czy inne ryby mrożone obce, bo klienci byli niezadowoleni, że ich nie ma emotka

jak to usłyszałam to wielkie oczy, bo gdzie można zjeść świeżą morską rybę jak nie nad morzem? a mrożonki mogę mieć w domu kiedy chcę

ludzie są rózni, i pangę jedzą (ja zjadłam kiedyś, jak nie wiedziałam co to za ryba, ale to wiele lat temu, jak dla mnie bez smaku)



Ooo tak, nie ma to jak świeża fląderka prosto z połowu, mimo iż porcja 400gram kosztuje ponad 20zł, a to tyle co 2 kilogramy tej samej rybki z marketu emotka Ale warte swej ceny emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0