Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4845111 Napisano: 22.11.2011 09:25:19 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

Własnie doczytałam że badanie WR i Hbs robi się jeszcze raz przed porodem. Mi lekarz nie zlecił ale chyba zrobie dla spokojności sumienia.



WR podobno się robi na początku i na końcu ciąży, HBS na koniec ciąży... Jak nie masz WR to słyszałam, że mogą mieć problemy z przyjęciem cię do szpitala, ale to zależy jeszcze od szpitala i miasta.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4845106 Napisano: 22.11.2011 09:23:45 w GFK
agusia222 napisał(a):

alis27 napisał(a):

czy kazdy otrzyma nowa ankiete seriale tzn. jesli mialo sie zaproszenie do tej pierwszej?czy ktos sie orientuje w tej sprawie?


mi strasznie przerywało..a potem niestety..się zawiesiło i nic już nie mogę zrobić bo wyskakuje błąd... emotka emotka



Ja cofnęłam jak błąd wywalało, potem mi przeglądarka padła i musiałam jeszcze raz oglądać... Serial głupawy, pytania również. Filmik jak spausujesz i chwilę tak potrzymasz, a potem dasz play to się nie ścina.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4845075 Napisano: 22.11.2011 09:14:39 w GFK
0 0

agusia147

#4844749 Napisano: 21.11.2011 10:40:29 w GFK
Nigdy nie dojdę do końca tej ankiety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4842685 Napisano: 21.11.2011 09:49:40 w Konkursowiczki w ciąży
Odnośnie coli to mnie lekarz powiedział, że dziecku nie grozi niczym jej żłopanie emotka Tylko, że u mnie co najwyżej wzdęciami się skończy, a cóż to są wzdęcia przy wiecznej chcicy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4842089 Napisano: 20.11.2011 09:07:37 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Nie popadajmy w paranoję! Nikt nie będzie żłopał piwa hektolitrami, poza tym wielu lekarzy nie zabrania np.kieliszka czerwonego wina od czasu do czasu, podobno nawet na zdrowie wyjdzie. A wino ma już 12% np, a nie 0,5... Poza tym powinno się pić po karmieniu a nie przed... bo do następnego karmienia alkohol wywietrzeje już z organizmu.



ja po godzinie od wypicia karmi nadal nie mam zera na alkomacie, a co dopiero we krwi...



Ja nie lubię karmi, bo jak dla mnie jest ohydne... Jak mam pić to coś bardziej konkretnego, a nie mdłego sikacza... Sam lekarz mi mówił, żeby od czasu do czasu wypić kieliszek wina.


MI też lekarz mówił, że w ciąży mogę wypić lampkę wina czy szklankę piwa, ale od czasu do czasu wzięłam łyka od męża i zaspokoiłam chwilowa ochotę na piwko, teraz mogę pomarzyć o piwku, czy winie, czy nawet o coli, pozostają mi herbatki owocowe, woda i kompocik.



No a lekarz chyba wie co robi emotka Wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem. Odnośnie coli to ja nie mogę się powstrzymać...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4841855 Napisano: 20.11.2011 07:27:49 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Nie popadajmy w paranoję! Nikt nie będzie żłopał piwa hektolitrami, poza tym wielu lekarzy nie zabrania np.kieliszka czerwonego wina od czasu do czasu, podobno nawet na zdrowie wyjdzie. A wino ma już 12% np, a nie 0,5... Poza tym powinno się pić po karmieniu a nie przed... bo do następnego karmienia alkohol wywietrzeje już z organizmu.



ja po godzinie od wypicia karmi nadal nie mam zera na alkomacie, a co dopiero we krwi...



Ja nie lubię karmi, bo jak dla mnie jest ohydne... Jak mam pić to coś bardziej konkretnego, a nie mdłego sikacza... Sam lekarz mi mówił, żeby od czasu do czasu wypić kieliszek wina.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4840169 Napisano: 19.11.2011 07:49:12 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny w magazynie Dziecko dają darmowy bilet do kina na sens Multikino Baby emotka Kosztuje 1zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4840121 Napisano: 19.11.2011 07:32:50 w Konkursowiczki w ciąży
Nie popadajmy w paranoję! Nikt nie będzie żłopał piwa hektolitrami, poza tym wielu lekarzy nie zabrania np.kieliszka czerwonego wina od czasu do czasu, podobno nawet na zdrowie wyjdzie. A wino ma już 12% np, a nie 0,5... Poza tym powinno się pić po karmieniu a nie przed... bo do następnego karmienia alkohol wywietrzeje już z organizmu. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4839372 Napisano: 19.11.2011 12:34:29 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

ja jak jadę gdzieś to najpierw Mikuś dostaje cycia, ale w razie czego babcia może przygotować mleko z butelki gdyby się obudził i spokojnie 3 godziny może mnie nie być -czasem w ogóle się nie budzi przez ten czas a czasem obudzi ale dostanie butelkę i śpi dalej emotka



Aaa ty masz błogosławieństwo zwane babcią emotka My będziem mieć daleko emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4839028 Napisano: 19.11.2011 09:33:51 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

olunka napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ja uważam, że jednak mleko matki jest najlepiej zbilansowane, ale sztucznemu też nic nie brakuje emotka

Mleka nie odciągałam, bo nie chcę żeby potem zbyt dużo mi się produkowało, bo już w nocy mam nawały.
A jak jadę gdzieś na dłużej niż 2 h to mały jeszcze najedzony, jedyny kłopot jak trzeba jechać na np. 3h, no wtedy już musiałabym odciągnąć.
Muszę dianek poczytać o tym zamrażaniu
emotka


ja zamrażałam w takich woreczkach z aventu, super polecam


a ja zastanawiałam się w czym to mrozić, a więc wybiorę się do apteki emotka



Na allegro są specjalne woreczki do zamrażania mleczka emotka


katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

A mnie chyba coś bierze, od kilku dni oddychać w nocy nie mogę i drapie w gardle, tyle że do tej pory zwalałam winę na suche powietrze... Sama nie wiem co mam o tym myśleć emotka


Ciepła herbatka z miodkiem i wygrzewaj się.



Kurcze, tylko że muszę na uczelnię dziś lecieć, kolokwium mam itp... Co prawda tylko 2h ale z dojazdami to już 4, no i ciepło dziś nie jest... A jutro na 8mą rano.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4838240 Napisano: 18.11.2011 08:15:36 w Konkursowiczki w ciąży
A mnie chyba coś bierze, od kilku dni oddychać w nocy nie mogę i drapie w gardle, tyle że do tej pory zwalałam winę na suche powietrze... Sama nie wiem co mam o tym myśleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4837679 Napisano: 18.11.2011 04:43:35 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dziś z rana patrzę a Kubuś ma jedno oczko lekko zaropiałe, umyłam je wywarem z rumianku i zastanawia mnie to, czy moje dziecko musi mieć wszytkie dolegliwości noworodkowe emotka
Dupka już prawie wygojona, przygotowana woda plus mąka ziemniaczana- cudowny lek.
Katarek mija, a teraz to oczko...




To dopiero początki emotka obyś tylko takie kłopoty miała ze swoim synkiem emotka naprawdę nie ma się czym martwić no dzieci już tak mają jak nie to to znowu co innego i tak w kółko


U mnie najgorsza była ciemieniucha,która też nie chciała zejść ,mały miał też pleśniawki na języku,potówki,zaropiałe oczka,które przemywałam rumiankiem i przeszło,i jeszcze mnóstwo innych rzeczy,ale wszystko przejdzie emotka



Czyli wszystko trzeba przejść




Dokładnie wszystko trzeba przejść emotka Przy 2 dziecku już będzie łatwiej ha ha ha emotka


Dokładnie,bo już wiemy jak na coś reagować,ja synka to nawet na ręce bałam się wziązć i myć a teraz to przynajmniej pójdzie lepiej



Ale na drugie to na pewno nie jedna ma za wcześnie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835533 Napisano: 17.11.2011 06:27:30 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

też sobie nie wyobrażam emotka
tym bardziej, ze w rodzinie było sporo dzieciaków... i wszystkie mamy zawsze miały czas na kawę, spokojne ugotowanie obiadku, wypad na zakupy... i nie ważne czy miały 1 czy 4 dzieci...

nawet ciocia z bliźniakami dawała rady... ba! nawet miała czas i siłę żeby upiec jakieś dobre ciasto czy zrobić maluchom skarpetki na drutach (warto wspomnieć że oba maluchy były wtedy jeszcze malutkie i karmione piersią emotka )

nauczona doświadczeniem innym stwierdzam że wszystko da się ... emotka



Poza tym dziewczyny, czy wychowywanie dzieci to tylko babska sprawa? Przecież mamy panów w domach. Jak się zajmą dzieckiem sami godzinkę czy dwie, podczas gdy my sobie na spokojnie ogarniemy własne sprawy, to korona im z głowy nie spadnie emotka Ja tam mojemu już mówię coby ćwiczył przewijanie w tej szkole rodzenia emotka


moj obecnie niewiele pomaga bo jak wychodzi przed 6 rano to wraca o 22 wiec nie ma pola do popisu ale i tak daje sobie swietnie rade z mala



Bo to siła kobiet co potrafią być jednocześnie matką, kucharką, sprzątaczką, praczką itd. Facet by nie dał rady emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835502 Napisano: 17.11.2011 06:10:35 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

Jak często kąpiecie swoje dzieciaczki? My kąpiemy Mikusia codziennie, ale dziś czytałam w poradniku że dzieci (niemowlęta) powinno się kąpac raz na 2-3 dni żeby skóra im się nie wysuszyła...

A i wasze maluchy tez tak jakby chrapią że tak to określę gdy śpią? Nie zawsze ale czasami mały wydaje taki odgłos a potem śpi normalnie -oddycha przez nos tylko nie tak że nie słychać całkiem tylko tak po cichu słyszę jego oddech ale już nie chrapiący tylko normalny.
Byłam dziś na wizycie patronażowej u doktora i powiedział że niby dzieci tak mają i niektóre przez usta oddychają...

A z wizyty wiadomości to Mikołaj wazy już 4,4kg emotka
Tylko pępuszek jak odpadł to nie chce się wchłonąć i muszę mu plasterek zakładać... emotka



Wchłonąć w sensie schować do środka? 4,4kg to duży chłop już jest!

Mnie wszyscy mówią, że niemowlaki codziennie się kąpie, ale po co właściwie? No oczywiście oprócz tej rutyny, która niby ma pomóc ogarniać świat emotka


tak schować do środka tak jak u doroslych, po prostu ma taki wystający...
emotka



Siostrzeniec mojego męża ma już 11 lat i dalej wystający pępuszek... Może to kwestia tego w jaki sposób zawiązała położna?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835498 Napisano: 17.11.2011 06:07:24 w Oddam za darmo
Cola 4pkt
NWHFFH-33FN9E-PMFL Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835489 Napisano: 17.11.2011 06:05:09 w Udane wymiany - polecane nicki:)
A ja polecam Tyrande1991 emotka Fajna i kompetentna dziewczyna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835487 Napisano: 17.11.2011 06:03:49 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

też sobie nie wyobrażam emotka
tym bardziej, ze w rodzinie było sporo dzieciaków... i wszystkie mamy zawsze miały czas na kawę, spokojne ugotowanie obiadku, wypad na zakupy... i nie ważne czy miały 1 czy 4 dzieci...

nawet ciocia z bliźniakami dawała rady... ba! nawet miała czas i siłę żeby upiec jakieś dobre ciasto czy zrobić maluchom skarpetki na drutach (warto wspomnieć że oba maluchy były wtedy jeszcze malutkie i karmione piersią emotka )

nauczona doświadczeniem innym stwierdzam że wszystko da się ... emotka



Poza tym dziewczyny, czy wychowywanie dzieci to tylko babska sprawa? Przecież mamy panów w domach. Jak się zajmą dzieckiem sami godzinkę czy dwie, podczas gdy my sobie na spokojnie ogarniemy własne sprawy, to korona im z głowy nie spadnie emotka Ja tam mojemu już mówię coby ćwiczył przewijanie w tej szkole rodzenia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835435 Napisano: 17.11.2011 05:31:31 w Konkursowiczki w ciąży
Ja sobie nie wyobrażam nie mieć w ciągu dnia chwili spokoju dla samej siebie, na kąpiel czasu, zrobienie makijażu czy uczesania się, no i chwili czasu na pomizianie się w mężulem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4835364 Napisano: 17.11.2011 04:55:46 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Jak często kąpiecie swoje dzieciaczki? My kąpiemy Mikusia codziennie, ale dziś czytałam w poradniku że dzieci (niemowlęta) powinno się kąpac raz na 2-3 dni żeby skóra im się nie wysuszyła...

A i wasze maluchy tez tak jakby chrapią że tak to określę gdy śpią? Nie zawsze ale czasami mały wydaje taki odgłos a potem śpi normalnie -oddycha przez nos tylko nie tak że nie słychać całkiem tylko tak po cichu słyszę jego oddech ale już nie chrapiący tylko normalny.
Byłam dziś na wizycie patronażowej u doktora i powiedział że niby dzieci tak mają i niektóre przez usta oddychają...

A z wizyty wiadomości to Mikołaj wazy już 4,4kg emotka
Tylko pępuszek jak odpadł to nie chce się wchłonąć i muszę mu plasterek zakładać... emotka



Wchłonąć w sensie schować do środka? 4,4kg to duży chłop już jest!

Mnie wszyscy mówią, że niemowlaki codziennie się kąpie, ale po co właściwie? No oczywiście oprócz tej rutyny, która niby ma pomóc ogarniać świat emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0