Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#4873119 Napisano: 03.12.2011 07:17:04 w Wygraj mi / Wygram za...
yuliya25 napisał(a):

zeida napisał(a):

ja też szukam pomocy w czuczu - niestety, zawsze po gratulacjach jestem zbyt wolna, by wpisać dane emotka


Ale na wpisanie danych jest 24 godziny, więc akurat tu szybkość nie ma nic do rzeczy. Też mam to samo, zrobiłąm screena, napisałam do czuczu na FB... zobaczymy



Też napisałam, bo najpierw plansza, że książeczka i gumy są moje, a po wpisaniu bym spróbowała ponownie. W ogóle mam problem taki, że jak wyloguję, to nie mogę się zalogować.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4873109 Napisano: 03.12.2011 07:13:36 w Konkursowiczki w ciąży
staszek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

powiem Wam szczerze, z tego co widzę po znajomych (nie wiem czy to jest reguła) - im więcej się ma pieniędzy, tym na mniej starcza..
My mamy niewiele, ale każdy wydatek jest zaplanowany. Porównuję ceny, kupuję zamienniki (bez utraty jakości) i nie wstydzę się tego, że chodzę czasami do lumpeksów, kupuję używaną odzież na allegro. Nie można mieć wszystkiego emotka



Kochana, a co złego w lumpeksach? Połowa moich ciuchów stamtąd pochodzi.



Mnie zawsze otoczenie wbijało do głowy, że lumpeksy to jakaś ujma dla człowieka. W życiu nie byłam w lumpeksie, wolę polować na okazje na Allegro. Ostatnio kupiłam świetną nową sukienkę w sumie za niewielkie pieniądze. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4873102 Napisano: 03.12.2011 07:11:05 w Konkursowiczki w ciąży
staszek napisał(a):

ale się dyskusja zrobiła emotka



Jak widać kasa jest bolączką polaków i drażliwy temat... Jeszcze nasz kochany rząd dba o to byśmy nie mieli za tanio podnosząc akcyzę na co się da, vat oraz zabierając świadczenia jak becikowe, które dla niektórych rodzin było źródłem zaspokojenia wielu potrzeb dla maleństwa, różne świadczenia socjalne, zapomogi itd... No i najlepiej jeszcze podnieść wiek emerytalny, to może kurde nikt tej emerytury dożywał nie będzie, a kasiorka do ZUSU, Srusu i nie wiadomo jeszcze gdzie będzie spływała. Przecież muszą jakoś dziury w budżecie połatać, a to, że padnie na najbiedniejszych to kogo to... Ehh sorki za rozprawki ale czasem trzeba z siebie wyrzucić złe emocje. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4873087 Napisano: 03.12.2011 07:04:04 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.



Kurde, jak za taką kasę dajecie radę wyżyć i jeszcze dziecko utrzymać??? My wspólnie mamy ok. 8 tys. i uważam, że to mało, by mieć dziecko. Same opłaty zjadają ponad 3 tys. a i odłożyć coś trzeba.
Podziwiam odwagę.


No bez przesady odwaga? My mamy ok 3 tyś dwoje dzieci,kredyt,dwa tel na abonament, samochod ( Citroen Picasso ) i jeszcze mozemy odkładac.Wiele zalezy od tego gdzie sie mieszka ( miejscowosc - duza miejscowosc od razu wieksze opłaty i drozsze zycie ) - u nas wszelkie oplaty to ok polowa dochodow, reszta zostaje na zycie.Nie narzekamy, mozemy sobie pozwolic na skojarzone szczepienia, firmowe pieluszki czy ubranka. Inna sprawa to umiejetnosc obracania pieniedzmi .



My mieszkamy w Warszawie i nie jest źle jak zakupy robisz w Tesco, Auchanie czy innym markecie a nie w sklepach osiedlowych gdzie głupi jogurt potrafi być 50groszy droższy. Ubrania kupujemy sobie nówki, czasem coś fajnego się trafi na wyprzedażach (bo kto mi każe kupować w sezonie, kiedy wszystko drogie, bo właśnie kolekcja nowa weszła), czasem się kupi na allegro ciucha. Jak się chce to się da wszystko... Tylko trzeba chęci, a nie odwagi emotka Ubranka dla maleństwa część nowa (bodziaki, skarpetki, czapeczki, rękawiczki itp.), część używana po innych dzieciach (niby używana a jak nówki wyglądają), zresztą małe dziecko nie zwraca uwagi na to w co jest ubrane, ważne by miało zaspokajane wszelkie potrzeby, nie chodziło głodne, obesrane itd., no i czuło że ma mamę i tatę a nie widzieć rodziców od święta, być wychowywanym przez panie opiekunki, bo mamusia i tatuś pracują od 8-18 i nie mają czasu zjeść obiadu, bo gonią za kasą. Wolę skromniej żyć i mieć kochającą rodzinę przy boku, a nie gonitwę za kasą. Bo i tak każde z nas kiedyś umrze, a co przeżyjemy i jak to życie wykorzystamy jest nasze. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872985 Napisano: 03.12.2011 06:19:39 w Konkursowiczki w ciąży
merynosek napisał(a):

staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.



Kurde, jak za taką kasę dajecie radę wyżyć i jeszcze dziecko utrzymać??? My wspólnie mamy ok. 8 tys. i uważam, że to mało, by mieć dziecko. Same opłaty zjadają ponad 3 tys. a i odłożyć coś trzeba.
Podziwiam odwagę.


Przepraszam, że się wtrącę emotka Mamy 1200zł na naszą trójką, fakt mieszkamy z moimi Rodzicami i tak jakoś dajemy radę. I nawet udaje się coś odłożyć... Wszystko zależy od dobrego rozplanowania wydatków emotka Nie stać nas na frykasy ale Synek ma wszystko co potrzebuje emotka



Mnie wypowiedź staszka nieco zabolała, bo nam to w zupełności starcza na wszystko i jeszcze na oszczędności coś odłożymy na jakieś wakacje czy coś... Zastanawiam się co on ma do opłacania, że wychodzi mu 3000.Bo my nawet jak mieliśmy telewizję z n i mamy w sumie kilka telefonów i nam max koło 600-800zł wychodzi...
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872955 Napisano: 03.12.2011 06:05:38 w Konkursowiczki w ciąży
aneczka155 napisał(a):

staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.



Kurde, jak za taką kasę dajecie radę wyżyć i jeszcze dziecko utrzymać??? My wspólnie mamy ok. 8 tys. i uważam, że to mało, by mieć dziecko. Same opłaty zjadają ponad 3 tys. a i odłożyć coś trzeba.
Podziwiam odwagę.


Inni mają jeszcze mniej kasy a więcej dzieci emotka



Moi rodzice jakoś nas 3-kę wychowali, oboje nauczyciele, a wiadomo jakie pensje nauczycielskie są. I dali radę i dom wybudować (co prawdaż na kredyt), i dzieci wychować (żadna z nas nigdy brudna, głodna ani obdarta nie chodziła, do szkoły wszystko miałyśmy, kanapki również, a w domu zawsze czekał obiad), i na wakacje jeszcze starczało by jechać w góry choć na tydzień. Kwestia zarządzania budżetem. Proste, zamiast kupić najdroższe kupujesz tańsze, a oszczędność jest. Znam takich co mają 1600 na 4 osoby i dają radę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872939 Napisano: 03.12.2011 06:01:10 w Konkursowiczki w ciąży
staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.



Kurde, jak za taką kasę dajecie radę wyżyć i jeszcze dziecko utrzymać??? My wspólnie mamy ok. 8 tys. i uważam, że to mało, by mieć dziecko. Same opłaty zjadają ponad 3 tys. a i odłożyć coś trzeba.
Podziwiam odwagę.



Mamy własne mieszkanie, a opłat w sumie około 600zł. Mieszkanie w nowym budynku. Auto mamy całkiem nowe, bo Lagunę II z 2003 roku, oboje studiujemy prywatnie. Na prawdę da się wyżyć. Są miesiące co z dorabiania wychodzi kilka tysięcy, czasem 5-6, czasem mniej, bo około 1-3. Oczywiście czasem nie jest łatwo, ale jak ktoś by do nas przyszedł to stwierdziłby, że ma do czynienia z burżujami.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872895 Napisano: 03.12.2011 05:38:10 w Oddam za darmo
agusia147 napisał(a):

11 punktów zapunktowani, pierwszej osobie, która potrafi mówić dziękuję.



Oddane Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872860 Napisano: 03.12.2011 05:21:44 w Oddam za darmo
11 punktów zapunktowani, pierwszej osobie, która potrafi mówić dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872744 Napisano: 03.12.2011 04:11:24 w Wkurza mnie...
Czuczu mnie wkurza, po wylogowaniu nie mogę się zalogować. Na żadne z dwóch kont. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872561 Napisano: 03.12.2011 02:14:36 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Dziewczyny? Tak się zastanawiam, czy zwolnienie lekarskie usprawiedliwi moje nieobecności na uczelni?


jasne emotka



Nie chciałabym potem problemów w stylu niedopuszczenie do egzaminu. A czuję się tak jakbym miała upaść...


kalisto1986 napisał(a):

agusia147 zeby to wszystko było takie proste emotka niestety przynajmniej jeszcze przez jakiś czas, nie możemy się decydować, bo to byłaby duuuża nieodpowiedzialność z naszej strony, no ale gdyby tak los zdecydował emotka
Dobra wracam do sprzątankai gonienia mojego pyskatego szkodnika emotka



Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872547 Napisano: 03.12.2011 02:05:27 w Konkursowiczki w ciąży
To do dzieła emotka

Dziewczyny? Tak się zastanawiam, czy zwolnienie lekarskie usprawiedliwi moje nieobecności na uczelni?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872448 Napisano: 03.12.2011 12:57:25 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

Po CC musi być 3 lata,jeśli chcesz rodzić naturalnie,przynajmniej u mnie tak jest,ja też miałam CC 3 lata temu,teraz jestem w ciąży i chciałabym rodzić sn



Ja słyszałam, że musi minąć przynajmniej półtora roku.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872230 Napisano: 03.12.2011 10:30:00 w Konkursowiczki w ciąży
Czyli ból nie był aż tak straszny, żeby nie wydać kolejnego maleństwa na świat emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872186 Napisano: 03.12.2011 10:13:14 w Konkursowiczki w ciąży
Ejj Katrin to nie chcesz drugiego maleństwa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4872123 Napisano: 03.12.2011 09:41:44 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Ja jadłam prawie wszystko to co w ciąży podobno dziecko bardzo przyzwyczaja się do tego co mama je w ciąży i potem łatwo mu coś przyswoić ale oczywiście wszystko z ostrożnością obserwując małego emotka



też tak słyszałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4871624 Napisano: 02.12.2011 09:27:27 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Ja dostałam dzem truskawkowy na sniadanie w szpitalu po porodzie emotka


Ja też taki malutki z Tymbarka, taka ilość na pewno nie zaszkodzi.



Z tymbarka mój ulubiony. A tak na powaga to co jecie?


chlebek z masełkiem, do tego chuda drobiowa wędlinka, serek naturalny ser żółty, jajka.
Zupki mleczne, płatki z mlekiem. Zupki warzywne na udku bez skóry, albo rosołek z piersi z kurczaka.
Ziemniaczki do tego surówka z marchewki, albo z buraczków, i oczywiście mięsko jakieś, czasem zjem smażone, ale rzadko. Z pićku to herbatki laktacyjne, albo z bobowity dla dzieci mieszanki, woda żywiec, kawa inka z mlekiem, kompocik z jabłek.Marzy mi się woda gazowana, muszę sobie kupić słabo gazowaną, bo mi ślinka cieknie emotka
O!!! dziś miałam pierożki emotka



Czyli z dietą nie jest tak źle emotka A co z jogurtami? Ja życia nie widzę bez jogurtów/maślanki. No i co z pomidoraskami?
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4871539 Napisano: 02.12.2011 09:02:33 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Ja dostałam dzem truskawkowy na sniadanie w szpitalu po porodzie emotka


Ja też taki malutki z Tymbarka, taka ilość na pewno nie zaszkodzi.



Z tymbarka mój ulubiony. A tak na powaga to co jecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4871374 Napisano: 02.12.2011 08:12:07 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

mój nie pije (raz na dwa tygodnie wysączy piwo), ale ideałem też nie jest niestety...

Problem alkoholowy jest mi jednak dobrze znany i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o przymusowym leczeniu małżonka (nie mojego). Jak to zrobić?



Mój to nawet piwem gardzi. Mówi że za zimno na piwo teraz, za co mu chwała. Ale miałam sąsiada co za kołnierz nie wylewał, codziennie wracał narypany, co biedna z nim miała ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#4871365 Napisano: 02.12.2011 08:10:17 w Konkursowiczki w ciąży
Benasia ja myślę że musisz testować wszelakie pokarmy po kolei i obserwować reakcje maleństwa. Wyświetl w wątku >>
0 0