Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5720649 Napisano: 16.08.2013 23:25:24 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

dolly napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

dolly napisał(a):



eeee... no a dla córeczki nie trzymasZ? emotka

dla córki kupie nowe emotka



ach, ta burżuazja emotka

emotka



Haha mam to samo, córce kupuję nówki, synkowi już też bo po większych dzieciach ciuszki są zniszczone. Która będzie miała córę? Mam na sprzedaż troszkę dziewczęcych. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5720470 Napisano: 16.08.2013 18:13:10 w Pomocy!!!!
koza.k90 napisał(a):

mam pewne pytanie o allegro

otóż znajoma sprzedała telewizor
ale okazuje się, że oprócz telewizora sprzedała jeszcze tej samej osobie 2 zestawy upominkowe Bielenda i jakieś zabawki dla zwierząt (w sumie 5 rzeczy)

i teraz ma zgryz, bo osoba kupująca wybrała opcję przesyłki kurierskiej i zapłaciła za 1 paczkę

znajoma miała w opcjach wysyłki przy telewizorze zaznaczone, że maksymalnie 1 sztuka w paczce, przy kremach były 4 zestawy, przy zabawkach jeszcze więcej

ale nie można traktować tak samo paczuszek z kremami i TV

siedzimy i myślimy, bo do pudła z telewizorem nic większego nie udaje się włożyć
zresztą dla bezpieczeństwa sprzętu ja bym się bała coś dopakowywać

z boku czy z góry nie sposób dokleić pudełek z Bielendą, bo odpadną po drodze

normalnie ręce opadają

napisałyśmy do allegro, że nie powinno tak być, bo jak teraz to wysłać

chyba znajoma będzie musiała zainwestować z własnej kieszeni w drugą paczkę

miał ktoś taki przypadek ?

co z tym fantem zrobić ?



Napiszcie tej osobie ze tv jest przesylka gabarytowa, poproscie o doplate. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5720464 Napisano: 16.08.2013 18:04:25 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

radosna napisał(a):

A mnie wkurza codzienny spam w poczcie, że mogę sobie wydłużyć penisa nawet o 7 cm! Mogliby wysyłać takie spamy do mężczyzn, a nie do kobiet. Mój adres mejlowy dobitnie wskazuje, że jestem kobietą! emotka


Kochana, ale nigdy nie wiadomo, czy nie masz faceta, któremu potrzebujesz wydłużyć... emotka

Tak swoją drogą, też mnie to wkurza, tym bardziej, że ja jestem chyba już całkiem ułomna, bo mam sobie nie tylko wydłużyć, ale i pogrubić... emotka



A mój chyba nie staje bo mi viagrę oferują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5720217 Napisano: 16.08.2013 11:36:37 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

w życiu nie usiadłabym w ciązy na rower emotka tutaj nie chodzi tylko o uderzenia w brzuch, ale groźny odklejenia łożyska itp emotka


agusia co do macierzyńskiego, chcesz wersję optymistyczną, czy pesymistyczną ? Teoretycznie 30 dni, w praktyce ja dostałam w połowie lipca pierwszą wypłate emotka



Czyli optymistycznie mam szansę kasę zobaczyć we wrześniu, ale pesymistycznie rzecz biorąc pewnie w październiku? Kurde jak przychodzi płacić do nich składkę to wsio cacy i co do dnia trzeba i nie można się spóźnić, a oni ludzi mają w cenzura ;(

Odnośnie roweru to rozmawiałam z lekarzem. Nie wiem skąd pomysł z odklejeniem łożyska... Tak samo może ci się odkleić jadąc autem, idąc piechotą jak i rowerem. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5720071 Napisano: 15.08.2013 23:24:33 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

agusia a ja z taka zazdroscia patrze na rowerzystów, ale nie odwazylabym sie jednak:) , no i wciaz sie waham nad zakupem traila, Wiki tak pieknie juz sam jezdzi ale mało uwaznie, mam nadzieje ze do przyszłego roku sie wyrobi:)



Trzeba jeździć ostrożnie, nie szaleć, no i nie ściskać brzuszka. Żałuję, że wcześniej nie odważyłam się wsiąść na rower. Fajnie, że wypożyczalnię mam prawie pod blokiem i na mieście pełno stacji rowerowych. Bo na razie nie mam kasy na rower.

PS. Wie któraś ile się czeka na wypłatę macierzyńskiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719955 Napisano: 15.08.2013 19:23:30 w Wkurza mnie...
akika24 napisał(a):

Niestety, jak znam życie, takie pismo pójdzie do kosza... Nie napisałam jeszcze o końcu tej historii - kolega wylądował na izbie wytrzeźwień emotka Podobno był agresywny/stwarzał zagrożenie/ itp... To była niedziela rano, historia jak z Kafki... Rada dla wszystkich - uważajcie w kontaktach z policją. Niestety, mundur i pozory władzy sprawiają, że bandyci bici/upokarzani zapewne w dzieciństwie wykorzystują każdą okazję do odreagowania



Wieśniaki z tych policjantów... Przypomina mi się ich nocna interwencja u mnie na osiedlu. Sąsiad z budynku na przeciwko zrobił imprezę całonocną z didżejem i światłami - normalnie diskobłysko. Policjanci przyjechali i zamiast próbować wejść do budynku, poprosić by ktoś ich wpuścił to stanęli pod balkonami i się drą "WY ĆWOKI ZE WSI" - normalnie paranoja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719952 Napisano: 15.08.2013 19:17:39 w Konkursowiczki w ciąży
Kurcze, a ja tydzień przed porodem sama jeździłam na rowerze stwierdzając, że łatwiej się pedałuje niż chodzi emotka Oczywiście rower miejski, co brzuszka nie zgniata. Żałuję, że wcześniej nie jeździłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719890 Napisano: 15.08.2013 16:30:30 w Wkurza mnie...
akika24 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

akika24 napisał(a):

Bandyci w mundurach emotka Pobili na komisariacie kolegę, bo zwrócił jednemu z nich uwagę, że nie przeszli na Ty... Oczywiście cała akcja w zaułku korytarza, zero monitoringu, zero świadków... Myślałam, ze takie rzeczy to tylko na filmach... Życzę temu "odważnemu", co kopał i bił, aby niedługo dostał solidny łomot na ulicy!



Napisałabym skargę do przełożonego tego pana. Policja ma chronić obywateli a nie ich "bić"



Nie ma nawet na kogo, koleś po pobiciu zniknął, protokół wypisywał ktoś inny... Na ma praktycznie śladów na ciele, bił umiejętnie, żebra nieźle potłuczone... Kolega był po piwku, najśmieszniejsze, że sam przyszedł na komisariat w sprawie kradzieży telefonu...



To ja bym napisała skargę opisując tego co bił. Że przyszedł zgłosić kradzież i został brutalnie potraktowany przez jednego z funkcjonariuszy, który nie raczył się przedstawić, ale wyglądał tak i tak. Przełożony będzie wiedział o kogo chodzi i być może wyciągnie jakieś wnioski, a temu co bił się oberwie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719884 Napisano: 15.08.2013 16:20:40 w Pomocy!!!!
Mają pewnie znajomych gdzie się da i im pomogli nakombinować tak, aby wywinąć się od wszelkiej odpowiedzialności... Normalnego człowieka od razu by udupili... Swoją drogą jak ktoś prowadzi hotel i restaurację, to można mu nasłać urząd skarbowy, inspekcję z sanepidu, inspekcję pracy itp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719881 Napisano: 15.08.2013 16:04:56 w Wkurza mnie...
akika24 napisał(a):

Bandyci w mundurach emotka Pobili na komisariacie kolegę, bo zwrócił jednemu z nich uwagę, że nie przeszli na Ty... Oczywiście cała akcja w zaułku korytarza, zero monitoringu, zero świadków... Myślałam, ze takie rzeczy to tylko na filmach... Życzę temu "odważnemu", co kopał i bił, aby niedługo dostał solidny łomot na ulicy!



Napisałabym skargę do przełożonego tego pana. Policja ma chronić obywateli a nie ich "bić" Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719828 Napisano: 15.08.2013 14:16:56 w Wkurza mnie...
aerdna wiem co czujesz, rok temu mi zarypali dwa rowery, co nas prawie 5tysięcy kosztowały. I też wiem kto ale nie mam dowodów... Policja nic nie załatwiła. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719410 Napisano: 14.08.2013 17:05:03 w Konkursowiczki w ciąży
PS. Nie ma któraś na zbyciu białej sukieneczki na 62cm? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5719404 Napisano: 14.08.2013 16:57:16 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dolly napisał(a):

bridget napisał(a):

dziewczyny jak sie odczuwa skurcze? w 1 ciazy nie miałam zadnych było cc? a dzis jakos tak dziwnie sie czuje i nie wiem czy to czasem nie to? jakie sa oznaki zblizajacego porodu poza czopem i wodami?



Keiti78zg, objawów jest naprawdę wiele- od oczyszczania organizmu, po mdłości. Możesz czuć ucisk w podbrzuszu, rozpieranie, dziecko może byc bardzo spokojnie lub wręcz przeciwnie, szaleć i sie rozpychać. Ja też nie wiedziałam i chyba nadal nie wiem, jak te skurcze się zaczynają, natomiast wiem, żeby wejść sobie do wanny lub pod prysznic i jak sie po nim nie uspokoja tzn, że się zaczyna poród. Zawsze mi mówiono, że jak się zaczną "te" skurcze, to bedę wiedziała emotka Z tego co mi wiadomo, zaczynają się jak skurcze przy miesiączce i potem nasilają, mogą też obejmować krzyż, no ale to już nie pomylisz z czyms innym



tylko ze niby ja jeszcze mam czas bo to 36 tydzien, dziś własnie poł dnia miałam biegunkę i ciągneło mnei jakby na wymioty, których nie było. Do tego brzuch mi twardnieje bardziej niz zwykle i bole w podbrzuszku, kroczu w kazdej pozycji, niezaleznie czy siedze, czy leże, czy tez chodze -odczuwam dyskomfort. Moze minie po dniu dzisiejszym... Niby 2 dziecko ale z 1 cc i zadnych oznak nie było, a wskazanie do porodu było inne.



Teoretycznie to biegunkę możesz mieć nawet dwa tygodnie przed porodem, to że masz biegunkę nie znaczy że urodzisz. Ja chodziłam do toalety kilka razy dziennie już ze dwa tygodnie wcześniej, a w dniu porodu mi się nasiliło i co chwila biegałam. A potem doszły skurcze. Najpierw słabe jak przy miesiączce, a potem się nasilały trwały coraz dłużej. Ostatecznie skurcze miałam trwające około minuty co jakieś 30 sekund. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5718855 Napisano: 13.08.2013 22:34:26 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Mi dupny problem zanika, więc myślę, że u ciebie też to jest sprawa chwilowa. Mi lekarz powiedział, że niby szwy są rozpuszczalne ale lepiej zdjąć emotka



emotka emotka



Zdjęte, nic nie bolało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5718677 Napisano: 13.08.2013 17:56:57 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

aerdna napisał(a):

jola29k napisał(a):

wkurzam się sama na siebie byłam dziś z dziecmi w dino parku koło Ostravy obiecałam im że będzie fajnie a było beznadziejnie a tak fajnie w internecie to wyglądało emotka emotka emotka


Ja byłam w Parku Wieloryba w Rewalu - NIE POLECAM NIKOMU, szkoda 35 zł. To samo w tych oceanariach nadmorskich miejscowości - NIE POLECAM. W internecie są zawsze piękne zdjęcia, a na żywo - szkoda słów.


Rok temu była w Krasiejowie było super czysto dla dzieci raj no i w tym roku chciałam im pokazać coś innego no i zagranica a dla dziec to frajda jakbym wiedziała to bym do zoo do Opola pojechała i była by wycieczka



W Pobierowie Oceanarium też o cenzura rozbić. Kilka akwariów na krzyż... Więcej ryb to w byle smażalni można obejrzeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5718596 Napisano: 13.08.2013 16:16:55 w Konkursowiczki w ciąży
ivisia napisał(a):

Synuś jest cudny!! A jak go pochwaliłam że w dzień na oddziale był najcichszy, najspokkojniejszy, to znów w nocy stawiał na nogi cały oddział emotka
ale to pewnie dlatego, że nie dojadał - nie mam pokarmu, i choć przystawiam go często, to poleci kropelka jak scisnę pierś i tyle emotka
Są jakieś sposoby na napływ pokarmu? to już 3 doba się kończy a ja muszę karmić go butlą - a tak chciałam naturalnie! emotka Położne mówiły, zepokarm w 2-3 dobie napłynie, ale u mnie cały czas bez zmian emotka

-> Agusia - też mam ten "do d.u.p.y" problem co Ty - masakra!!mężuś musi lecieć do apteki bo z tym dziadostwem ciężko wytrzymać, co chwilę myślę o swich 4 literach emotka

A u mnie szwy są rozpuszczalne, ale jak miałam wyciągane szwy po wycinanych pieprzach, to odczucia były dokładnie takie jak opisywała Dolly emotka



Mi dupny problem zanika, więc myślę, że u ciebie też to jest sprawa chwilowa. Mi lekarz powiedział, że niby szwy są rozpuszczalne ale lepiej zdjąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5718104 Napisano: 12.08.2013 22:17:37 w Konkursowiczki w ciąży
ivisia napisał(a):

Na sekundkę wpadłam z radosną nowiną:
W sobotę zostałam mamą KUBUSIA emotka emotka emotka
10h rodziłam,niewiele brakło a skończyłoby się cesarką - na szczęście udało się urodzić o własnych siłach,chociaż popękałam,nacięto mnie i jeszcze lekarka musiała naciskać mi porządnie na brzuch, bo inaczej by chyba nie wyskoczył!
Jestem teraz cała obolała i megaszczęśliwa!!
Pozdrowionka mamuśki!



Gratulacje kochana, dużo sił emotka Życzę Ci takiego spokojnego dziecka jak moje są, że mogę jeszcze pożyć i się wyspać emotka Szybkiego powrotu do sił.

Ps. Dziewczyny czy boli zdejmowanie szwów? Bo muszę iść zdjąć dwa szwy i boję się bólu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5717855 Napisano: 12.08.2013 18:00:45 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

wkurza mnie że ostatnio muszę się nagimnastykowac coraz bardziej by nie zrobic debetu na karcie...wszystko tak podrożało:////



Znam to, idę po pierdoły na obiad i kolację do Tesco a tu prawie 100zł w plecy a nic nie kupiłam... Dla mnie masakra. Kiedyś się szło do sklepu mając 50zł i wracało z pełnymi siatami. Jak byłam dzieckiem to zakupy cotygodniowe na cały tydzień kosztowały 150zł, a było nas pięcioro (z rodzicami) i nigdy lodówka pusta nie była. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5717829 Napisano: 12.08.2013 17:35:42 w Pomocy!!!!
koza.k90 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

podmienić albo dalej szukać lepszego banku



mam trochę mało czasu, muszę rano zapierniczać do um, a potem przed 9 (po aktualizacji) opłacić zus emotka



Rachunki w banku otwiera się teraz w kilka minut. Ja bym mimo wszystko nie mieszała prywatnego konta z firmowym.



ale o ile dobrze rozumiem efelinkaaa ma problem z kolosalnymi opłatami za typowe konto firmowe

praktycznie za każdą operację płacisz

i potraktowanie konta bezpłatnego jako firmowego ma ratować finanse firmy - zwłaszcza na starcie i rozruchu



Ja mam w Idea Banku - nie płacę za przelewy i opłat żadnych nie ma prócz prowizji, która jest ściągana z konta w wysokości 4,99 za tzw. kartę debetową do rachunku firmowego. Konto takie sobie bo brak mi tam przelewów natychmiastowych, ale przynajmniej za darmo. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147