Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5725546 Napisano: 26.08.2013 21:16:17 w Konkursowiczki w ciąży
abodak napisał(a):

wrocilam,dziekuje za dobre slowa-ale bylam glupia ze sie na poczatku nie cieszylam-maly jest przecudny-Domis zadowolony-maż na wielkosc piersi nie narzeka-normalnie hai laif emotka emotka



A narzekał? Niech się cieszy tym co masz emotka Ty mogłabyś chcieć, żeby on miał coś większego emotka A jak poród? Jak szpital? Jakieś fotki maleństwa? Więcej danych technicznych? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725514 Napisano: 26.08.2013 20:04:46 w Konkursowiczki w ciąży
dalej nie działa? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725166 Napisano: 26.08.2013 11:53:39 w Konkursowiczki w ciąży
Łooo to ja myślałam, że wina mojego telefonu albo ja jakaś ślepa, że nie widzę czy ktoś pisał czy nie i nie pojawiają się moje posty emotka Myślałam, że forum na weekend zasnęło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5724769 Napisano: 24.08.2013 23:47:09 w Konkursowiczki w ciąży
Abodak gratki

A u nas chrzciny się udały. W lokalu dużo fajniej niż w domu i stresować się niczym nie trzeba. Jutro wrzucę jakieś fotki na fejsa bo mała wyglądała na prawdę jak aniołek. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5724768 Napisano: 24.08.2013 23:45:15 w Konkursowiczki w ciąży
Abodak i jak tam? Dałabyś znać czy już;)

A u nas chrzciny się udały. W lokalu dużo fajniej niż w domu i stresować się niczym nie trzeba. Jutro wrzucę jakieś fotki na fejsa bo mała wyglądała na prawdę jak aniołek. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5724426 Napisano: 23.08.2013 22:23:21 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

Jednym slowem PKP emotka
Moze ktos mnie oswieci czy w kolejach mazowieckich mozna kupic bilet u konduktora i czy jest za to pobierana jakas dodatkowa oplata?

Wkurza mnie jeszcze, ze kogo dzis nie spotkalam to kazdy mowi, ze jedzie na Air Show tym samym pociagiem..a jak tak scisku nie lubie emotka



Tak, w pociągu doliczają sobie chyba 10zł opłaty manipulacyjnej. Kiedyś jechałyśmy z siostrą i okazało się, że ma za "tani" bilet - zła zniżka i brakowało 8 zł, a zapłaciła 18... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5724423 Napisano: 23.08.2013 22:19:01 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Teraz już do rany przyłóż chłopak. Nauczył się, że siostry się nie paca po buzi. Teraz przychodzi ją głaskać i pocieszać jak płacze. Ostatnio jej nawet kawałek ciasta przyniósł jak płakała i cukierka swojego jej oddać chciał.



Ale czad emotka Nie zapominaj Go przytulać, co by się odepchnięty nie czuł, ale to Ty sama wiesz emotka



Normalnie słodkie jak nie wiem, że taki maluch a w sumie rozumie, że małej się źle dzieje. No i że umiał sobie od ust cukierka odebrać - mało które dziecko potrafi.

Odnośnie kąpieli my żadnych leżaczków nie mamy i przy młodym też nie mieliśmy. Wanienkę zaś musimy chyba zakupić, bo ostatnią rozwaliły nam koty biegające po balkonie... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5724272 Napisano: 23.08.2013 17:54:19 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Aaaaa jutro mamy chrzest małej, a ja taka nieprzygotowana emotka Paznokcie niepomalowane emotka



emotka wszak to Chrzest małej, to i tak wszyscy na Nią będą patrzeć emotka Udanych Chrzcin zatem. A jak braciszek się zachowuje?



Teraz już do rany przyłóż chłopak. Nauczył się, że siostry się nie paca po buzi. Teraz przychodzi ją głaskać i pocieszać jak płacze. Ostatnio jej nawet kawałek ciasta przyniósł jak płakała i cukierka swojego jej oddać chciał. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5724268 Napisano: 23.08.2013 17:39:49 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

abodak napisał(a):

dzieki za dopingowanie-jutro o 6:00 kroplowka emotka



o 6-ej emotka spać by dali, a nie tak w środku nocy zrywają emotka



U mnie w szpitalu nie dawali spać. Ciągle na zapisy ktg wołali: najpierw rano o 5:00, potem po śniadaniu około 10:00, potem po obiedzie około 15:00 i ostatnie o 23:00... Ale i tak się wybyczyłam jak na jakichś wakacjach emotka


Odnośnie kosmetyków to u nas rządzi Johnsons Baby i Nivea.


Aaaaa jutro mamy chrzest małej, a ja taka nieprzygotowana emotka Paznokcie niepomalowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5724257 Napisano: 23.08.2013 17:10:29 w GFK
U mnie to samo emotka Prawie koniec ankity i niby liczba respondentow przekroczona. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5723590 Napisano: 22.08.2013 12:29:54 w Konkursowiczki w ciąży
dotti25 napisał(a):

http://www.fisher...gCampaign/index.html

Mamy, które spodziewają się dziecka w 2013 i 2014 otrzymają od nas wyjątkowy prezent – grzechotkę!

nie wiem czy już było gdzieś publikowane, ale na wszelki wypadek... Grzechotka naprawdę ładna emotka



Dzięki. Jest w bazie? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5723570 Napisano: 22.08.2013 11:59:56 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Jak znam życie, większość wyżej wypowiadających się o dentystach urodziła się w latach 70 i 80. Niestety stomatologia naszej młodości to często wielka tragedia: ból, zero podejścia do pacjenta i trauma na długo.
Ja do dziś pamiętam jak pod koniec lat 80 (podstawówka) pijana Pani doktor wyrywała mi na żywca ząb – masakra.
Jej powalający oddech nie działał znieczulająco. Maseczki ochronne nie były wtedy w modzie i nikt nię pędził powiadomić TV, że dzieci przyjmuje pijany lekarz emotka
Dziś bardzo dużo się zmieniło i często wizyta u dentysty przypomina wizytę w SPA.
Ja ostatnio miałem dentystyczny maraton: 8 wizyt w 2 tygodnie i na początku myślałam, że ze strachu dostanę zawału – w pierwszej chwili chciałem brać nawet znieczulenie do wstępnej kontroli stanu uzębienia emotka Jednak po 2 wizycie się rozluźniłem i poczułem prawie jak w domu emotka
Teraz napiszę frazes: Nie ma czego się bać emotka


masz rację! Ja też pod koniec podstawówki nabawiłam się urazu do dentystów. Pani nie reagowała na nic, tylko wierciła i tym wiertłem podnosiła mnie całą na fotelu. Tak się wtedy zraziłam, że moja następna wizyta była kiedy miałam ok. 22-23 lat. Zęba prawie nie było, byłam pewna, że do wyrwania. Tak się bałam, że poszłam z siostrą. Ale miła dentystka mi go uratowała, zrobiła co było do zrobienia i od tamtej pory jak trzeba to idę do dentysty. Nie lubię tego, ale wiem że trzeba.
A jak mi się przypomni tamta z podstawówki, to aż nóż mi się w kieszeni otwiera...



Widzę, że te podstawówkowe gabinety rządzą... Też mam ten uraz i od czasów wczesnej podstawówki - kiedy to jeszcze mleczaki były - nie byłam u dentysty, a wyraźnie czuję iż mam dziurę w zębie bo boli na słodkie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5723281 Napisano: 21.08.2013 21:13:13 w Konkursowiczki w ciąży
doris1 napisał(a):

no, ja też poszłam zaraz jak zaproponowała, wg mnie nie ma na co czekać

Ja się boję przenoszenia, u nas w rodzinie rodziły się dzieci z niedotleniem



Sąsiadki córa biedna sina się urodziła z bezdechem - przenoszona dwa tygodnie.
Lepiej iść z dobrym nastawieniem na poród. Poszłam z optymistycznym nastawieniem i szybko poszło, szybko wyszłyśmy, wszystko było ok, a salę porodową widziałam 30min - w tym 20 minut pod ktg, a ostatnie 8 to było parcie. Więc jak tylko lekarz rzucił hasło, że dziecko duże i że następnego dnia może mnie przyjąć na oddział to poleciałam jak na skrzydłach. I cieszę się, że to zrobiłam, bo inaczej bym chyba do szpitala nie zdążyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5723263 Napisano: 21.08.2013 20:42:56 w Konkursowiczki w ciąży
abodak napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

abodak napisał(a):

bridget napisał(a):

abodak hop hop? czyzby juz po:D?


taa-jutro mam sie zglosic do szpitala emotka

ale czemu już, sprawdzał stan wód ? Nie próbowałaś " negocjować" terminu ? Mnie też chciał gonić do szpitala zaraz po terminie i nie dałam się, a jak w końcu przyjełam skierowania " na po weekendzie" to Bartolini stwierdził,że żadnej oxy się nie da i sam się wykluje emotka


jestem tak zalamana ze nie mam ochoty na negocjacje ani na nic ide plakac emotka



Wyluzuj, to ja sama się prawie prosiłam o przyjęcie do szpitala, żeby już urodzić, a ty chcesz się stawiać emotka I się urodziła malutka sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5722931 Napisano: 21.08.2013 11:47:32 w Konkursowiczki w ciąży
staszek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

staszek napisał(a):

katrin22 napisał(a):



staszek ja tam sobie nie współczuję, już taki typ imprezowicza jestem, w sumie moi znajomi też piją % na imprezie (ale nikt się nie upija).


wiem emotka ja sobie też nie, to był żart po tym, co dolly napisała cytując mój post, że mi współczuje emotka dobrze, że są takie litościwe dusze co się pochylą nad grzesznikiem emotka



żart czy nie żart, nie powinnaś takich rzeczy pisać na forum publicznym, bo na pewno nie spotka się to z aprobatą i może być źle zrozumiane.


ale czego dokładnie nie powinnam pisać? jeśli to do mnie cytat emotka



Nie rozumiem waszego halo! Przecież nikt nie napisał, że pije w ciąży tylko że ma ochotę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5722754 Napisano: 20.08.2013 23:57:38 w Pomocy!!!!
baxter napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Pomóżcie przy ankiecie: http://www.ankiet.../121730/ankieta.html
Na koniec rozlosuję jakieś pierdółki. A, że mężowi potrzebne to do doktoratu to mówi, że dołoży od siebie coś ekstra.


ankieta wypełniona, fajna emotka



Ogółem: genetyka a gusta muzyczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5722742 Napisano: 20.08.2013 23:21:24 w Konkurs na forum2?
Pomóżcie przy ankiecie: http://www.ankiet.../121730/ankieta.html
Na koniec rozlosuję jakieś pierdółki. A, że mężowi potrzebne to do doktoratu to mówi, że dołoży od siebie coś ekstra. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5722741 Napisano: 20.08.2013 23:20:28 w Pomocy!!!!
Pomóżcie przy ankiecie: http://www.ankiet.../121730/ankieta.html
Na koniec rozlosuję jakieś pierdółki. A, że mężowi potrzebne to do doktoratu to mówi, że dołoży od siebie coś ekstra. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5722740 Napisano: 20.08.2013 23:20:12 w Konkursowiczki w ciąży
Pomóżcie przy ankiecie: http://www.ankiet.../121730/ankieta.html
Na koniec rozlosuję jakieś pierdółki. A, że mężowi potrzebne to do doktoratu to mówi, że dołoży od siebie coś ekstra. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5722729 Napisano: 20.08.2013 22:54:57 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):



Stara i zużyta - pierwszy raz przyjechałam tutaj i ona już była, a było to 9 lat temu... Aż strach pomyśleć jakie syfy na niej siedzą...



bleeeeehhhh fuj



Dolly wiem, ale wszystkim się opierdal niezły ode mnie dostał, dawno się tak nie wkurzyłam - bo jak tak można, troje dorosłych siedzi i nie widzą co robi młody? Wkurza mnie, że muszę ciągle wszystkim przypominać, że drzwi od kuchni i od kibla się zamyka! Wyświetl w wątku >>
0 0