Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusia147

agusia147

#5731129 Napisano: 05.09.2013 11:21:22 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

staszek nie przejmuj się lekarze z perspektywy są panikarzami którzy uwielbiają straszyć ludzi emotka wystarczy ze jak wypiłaś glukozę to nie siedziałaś na tyłku że tak powiem emotka tylko chodziłaś i już wynik może być zawyżony emotka zobaczysz zrobisz na 75 i będzie ok emotka


Mój maluszek z dnia na dzień coraz lepiej wczoraj oznajmił że ma 2 nowych kolegów emotka emotka emotka



Raczej zaniżony, bo spaliła cukier biegając zamiast siedząc na tyłku. Często wynik z 50g wychodzi do cenzura albo na granicy i trzeba powtarzać, ale ta powtórka zazwyczaj już dobrze wychodzi.

Mężu kochany mi nowego laptopa kupił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5730855 Napisano: 04.09.2013 22:33:21 w Konkursowiczki w ciąży
Ojj pamiętam tą glukozę. feeee Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5730179 Napisano: 04.09.2013 11:27:38 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

widziała może któraś te pościele disnya z biedronki -są dobrej jakości, warto je kupic?



Pościel jak pościel... Pewnie zleżała jak wszystkie ścierki z biedronki. Ile razy nie kupiłam tam czegoś to zaraz leciały oczka lub robiły się dziurki... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5729482 Napisano: 03.09.2013 09:56:51 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

size napisał(a):



Ps. Za chwilę nas stąd wyniosą do przedszkolaków i przedszkoli emotka



emotka myślisz, że ktoś się odważy? emotka
my tu juz przez zasiedzenie mamy swoje miejsce emotka
w zasadzie to Ty, bo ja mam krótszy staż emotka



Eee nikt nikogo stąd nie ruszy, o chyba że banem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5729224 Napisano: 02.09.2013 17:59:49 w Konkursowiczki w ciąży
Odnośnie ubranek z Pepco, to zależy które, bo np. niektóre koszulki to mają jakość gorszą od scierek do podłogi. Ale np. kupiliśmy ostatnio bluzę z uszkami misia i jest super, nic się z nią nie stało, kilka grubych dresików - też są super, dwie pary dżinsów - też po praniu nie ma różnicy - jak nówki, a Kamiś nieźle ciora ubranka. Ja uwielbiam Pepco, zwłaszcza dopóki dzieciaki tak szybko ze wszystkiego wyrastają. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5727993 Napisano: 30.08.2013 17:25:51 w Konkursowiczki w ciąży
Trzymajcie kciuki, złożyłam papiery na studia magisterskie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5727912 Napisano: 30.08.2013 15:03:44 w Konkursowiczki w ciąży
ivisia napisał(a):

Niestety to nie nalot, bo nie schodzi po potarciu pieluszką (lekarka tak radziła sprawdzić) emotka i już cały języczek mu to zajęło, jedynie koniuszek jeszcze ma normalny... emotka



Ivisia afty raczej bolą i pieką, więc widziałabyś że dziecko cierpi i byłoby niespokojne podczas jedzenia. Moja mała też ma biały język i po potarciu pieluszką nie schodzi od razu. A wiem, że to osad po mleku. Więc przemyśl wszystko 100 razy zanim nafaszerujesz dziecko lekami. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5727578 Napisano: 29.08.2013 22:11:46 w Konkursowiczki w ciąży
buskowianka napisał(a):

ivisia a szałwia? ona działa ściągająco na takiego rodzaju stany zapalne,może uda Ci się przemywać/przecierać język gazikiem namoczonym w ciepłej szałwi.




A może to nie afty a nalot po jedzeniu mleczka? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5727436 Napisano: 29.08.2013 17:55:41 w Konkursowiczki w ciąży
ciriness napisał(a):

My dzisiaj wróciliśmy od lekarza i okazuje się że będziemy mieli synka.
Ja się nastawiałam na dziewczynkę, zresztą pielęgnowałam dziewczynki, no i miałam dla córci wszystko, ciuszki, wózek...

A tu chłopiec...Jestem lekko przerażona emotka



Ojj tam, chłopaki fajne są emotka Trzeba się cieszyć że wszystko ok emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5727209 Napisano: 29.08.2013 13:03:38 w Konkursowiczki w ciąży
abodak napisał(a):

bridget napisał(a):

na kazdej wizycie ze niby przyjmujemy usredniony 18 wrzesien odjac tydzien bo to cc wiec byłby 10-11 a ze dziecko duze bo wszak 19 sierpnia wazył juz 3300 to moze ogolnie wyjdzie poczatek wrzesnia i z tym w swiadomosci zyłam od wizyty do wizyty i co? pojechałam wczoraj do szpitala, maja gdzies moje 24-25 dniowe cykle czy nawet dzien owulacji i wielkosc dziecka, od 23 odjeły sobie tydzien i 16 mam sie pojawic w szpitalu 17 cc chyba ze pojawia sie skurcze lub odejda wody, wiec tym sposobem mam prawie 3 tygodnie;] oswoiłam sie z ta mysla od wczoraj... bo zle to przyjełam emotka


niestety pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.Tez juz mialam dosc czekania ale minie zobaczysz.Co do wielkości dziecka:w czwartek na usg 3d pani obliczyla ze moj maluch wazy 3975+/-500g.Urodzil sie nastepnego dnia z waga 3840 wiec ich obliczenia nie sa wyrocznią aaaa i co do teori iz drugie dziecko jest wieksze-moj pierwszy syn wazyl 4 kg



U mnie na USG wychodziło 3,5kg, urodziło się 4kg baby emotka Na szczęście wyszła sama emotka W szpitalu napatrzyłam się jak dziewczyny ciągle na cesarki były brane... Cieszę się że udało się sn. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5727182 Napisano: 29.08.2013 12:39:16 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

bc14 napisał(a):

3300 to wypasiony bobasek emotka

taaa jak nic 4500 kg smok bedzie, nie dziwie sie ze moja hemoglobina kwiczy emotka , zreszata porównujac Wiki 4470 wiec daleko szukać nie muszę;))



Podobno każde kolejne bobo większe się rodzi, zwłaszcza jak chłopcy. Więc bym się liczyła z podobną wagą. Ja to się cieszę, że ciuszki w rozmiarze 62 kupiłam, bo te na 56 były od razu przymałe lub na styk. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5727127 Napisano: 29.08.2013 11:17:49 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

abodak napisał(a):

bridget napisał(a):

jaka cisza? wszytskie rodza? emotka wracać, wracać


teraz patrzymy na Ciebie:D

to jeszcze długo bedziecie patrzyły;] bo sie wczoraj zirytowałam z terminem cc... poł ciazy lekarka mi mowiła co innego:)



To kiedy ten termin? Co lekarka mówiła? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5726184 Napisano: 27.08.2013 22:24:06 w Konkursowiczki w ciąży
quaqua napisał(a):

Nieźle z tymi imionami emotka My przy drugim dziecku nie mogliśmy na nic się zdecydować (jeszcze zanim płeć poznaliśmy) to miało być Peppa, albo George emotka Jak na USG dr powiedziała, że dziewczynka to spojrzeliśmy po sobie i powiedzieliśmy "no to będzie Peppa" i cały gabinet rechotał z nami.



A jak dziewczynce na imię? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5726098 Napisano: 27.08.2013 19:07:21 w Konkursowiczki w ciąży
buskowianka napisał(a):

abodak napisał(a):

nasze propozycje to Pawelek,aleksander,kuba i oczywiscie dwie starszego synka-myjnia i Karcher-Mam z czego wybierac emotka


u mnie propozycje mojego starszego syna na imiona dla dzidziusia(póki co płeć nie znana) to Kabanos i Mortadela:)
już widze oczyma wyobrażni panią w USC jak robi wielkie oczy emotka



Mortadela brzmi smacznie emotka no i prawie jak Manuela emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725950 Napisano: 27.08.2013 14:52:31 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

abodak napisał(a):

dolly napisał(a):



buahaha, Abodak, a może CIebie jeszcze jakiś gaz trzyma? rozweselający znaczy emotka

emotka


heheheh
moze dlatego maly nie ma jeszcze imienia emotka



haha, to faktycznie dałaś czadu emotka

mnie sie Paweł podoba, ale Aleksander też ok

Keiti78zg- tak jak Kalisto napisała, miejsce urodzenia przewija się tylko w dokumentach.

Monika1985monik- pierwszy rok?



Mnie się bardziej Aleksander widzi emotka Ja to nie miałam problemów z imieniem, od początku ciąży wiedziałam, że będzie Kamiś, a potem, że Jagoda. Jakoś tak czułam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725778 Napisano: 27.08.2013 11:15:03 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dziewczyny lece na ktg pozniejsie odezwe sie,
ale tak szybko sprawa ode mnie
mam pytanie czy w zyciu dziecka , i pozniej w dorosłym ma znaczenie zapis w akcie urodzenia gdzie przyszedł na swiat?. Mieszkam w ZG wiekszym miescie, uczelnianym, ale jestem zrazona tu do szpitala i chce urodzic w Sulechowie i to miasto bedzie wpisane w akt urodzenia i przewijac sie przez wszystkie dokumenty, tesciowa z tesciem krzywia sie i kreca nosem, ma to jakies znaczenie? do porodu mam 2 tygodnie. Poza tym cos juz im imie nie pasi pewnie dlatego ze ich najmłodsza córka to Aleksandra a maluszek ma byc Aleksander, wczoraj to odczułam po rozmowie tel i wkurzam sie tylko...



Bez przesady, niech głową nie kręcą, dziecko nie będzie miało żadnych problemów, bo teraz urzędy miast i stanu cywilnego w całej Polsce są połączone ze sobą systemem komputerowym. Także braliśmy ślub w Częstochowie a w Warszawie laska miała odpis aktu w komputerze. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725617 Napisano: 26.08.2013 23:09:53 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

abodak napisał(a):

w sumie ja nawet nie pomyślałam ze to było krotko bo kurcze bolało jak diabli ale juz zapomnialam -liczy sie teraz co jest a jest super:D i wszystkim życzę takiego porodu jak wyzej opisałyście -bez skurczy i tych tam takich głupot emotka emotka



buahaha, Abodak, a może CIebie jeszcze jakiś gaz trzyma? rozweselający znaczy emotka

emotka



Przereklamowany jest gaz. Sprawdzałam. Sztachnięcie daje efekt jak po kilku browarach - lekkie zamroczenie... Boli tak samo dalej, a jakoś nie pamiętam bym miała do śmiechu jak bolało emotka

Tak sobie przypomniałam że wkurzało mnie, że na klęczka nie dali mi rodzić tylko położyli na tym pie***onym łóżku porodowym. A cały plan porodu to chyba dla jaj spisywali.

Szybki poród jest fajny bo tak nie wymęczy, a człowiek jak się czuje dobrze fizycznie to i psychika ma się lepiej.

Dodam jeszcze, że jestem mega szczęśliwa z dwójką dzieci emotka I wkurza mnie, że niektórzy patrzą na mnie jak na dziecioroba co podwójny wózek pcha. A jedna baba mi powiedziała, że mi współczuje. Ja tam uważam, że to fajna sprawa i na pewno za parę lat strzelimy sobie jeszcze jedno dziecko. Młody jest fajnym maluchem i poza epizodami co coś zepsuje to jest na prawdę grzeczny, a mała aniołek emotka

PS. Fajnego bloga znalazłam: http://klocek-i-kredka.blogspot.com/ Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725582 Napisano: 26.08.2013 22:07:49 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dolly napisał(a):

abodak napisał(a):

emotka staszek-drugi -pierwszy trwał krócej -teraz mam dwoch wspanialych synow i meza:D



dobra, juz się tak nie chwal emotka a tak serio to super, że tak szybko i ładnie poszło i że się więcej uśmiechasz jak martwisz emotka



Leżałam na sali z laską co skurczy praktycznie nie czuła, a mała rodziła się 9 minut - taka to miała szczęście.



mnie chodziło o 3 wspaniałych emotka



Wiem wiem, ale jakby taka znieczulica nie jedną ucieszyła emotka Chyba się naprawiło forum bo nie muszę posta pod postem dodawać, żeby coś zobaczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725569 Napisano: 26.08.2013 21:54:43 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

abodak napisał(a):

emotka staszek-drugi -pierwszy trwał krócej -teraz mam dwoch wspanialych synow i meza:D



dobra, juz się tak nie chwal emotka a tak serio to super, że tak szybko i ładnie poszło i że się więcej uśmiechasz jak martwisz emotka



Leżałam na sali z laską co skurczy praktycznie nie czuła, a mała rodziła się 9 minut - taka to miała szczęście. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusia147

#5725566 Napisano: 26.08.2013 21:52:55 w Konkursowiczki w ciąży
abodak napisał(a):

ach ogólnie trafiłam rano do szpitala-zrobili badania-i lekarz stwierdził ze dnia następnego przed 6, razem z inna laska mam pojawic sie na porodowce po kroplowe.Skurcze zlapaly mnie o 23 i urodzilam o 3:10(makabra ale ciii zeby innych nie straszyc)Mowila polozna abym dzwonila po meza, mowie mamy czas i niestety Artur przyszedl na final -czyli jak maly krzyknal:D.Ta druga dziewczyny tez urodzila bez tej kroplowy i dzis przy wypisie mowie do mnie totalnie wykonczona-,,Powiedz mi czy Ty tez od porodu nie spisz????Normalnie karmie chce sie polozyc a maly wrzeszczy emotka emotka



Eeee to w miarę szybko. Ja to mile zaskoczona była bo pamiętałam swoje męczarnie sprzed półtora roku i że męczyłam się ze skurczami półtorej doby. Tak więc u mnie 3 godziny skurczów i 10 minut parcia to był pikuś. Dziwię się, że do sali po porodzie odwiozły mnie położne na łóżku, bo bym na własnych nogach poszłam. A pierwsze siku po porodzie też w asyście położnej bo bała się, że się przewrócę emotka
Ja to chyba mam dzieci aniołki, bo każde daje się wyspać. Mała śpi idealnie w nocy, budzi się tylko co 4 godziny na jedzenie, to dostaje cyca do dzioba i śpimy przytulone dalej. Jedyne co to mam dużo lżejszy sen, bo każdy szmer mnie budzi, każde kwiknięcie czy kaszlnięcie dziecka. A w szpitalu najgorsze było to, że mąż nie mógł z małym wejść do mnie w odwiedziny, a z małą też nie wolno było nawet tym łóżeczkiem wyjechać na korytarz... Tak więc tęskniłam strasznie. A jak wróciłam to mały już taaaki wielki mi się wydawał jakby tak wyrósł przez te kilka dni co mnie nie było.

Swoją drogą młody straszny skok rozwojowy zaliczył ostatnio. Je sam widelcem, łyżeczką - nawet się nie brudzi. Mówi więcej słów. Podaje rękę na powitanie - każdemu emotka No i wreszcie chodzi za rękę - aczkolwiek na razie tylko tam gdzie on chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0