Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika privatedo

privatedo

#4799378 Napisano: 31.10.2011 07:45:32 w co chcielibyście wygrać?
ipada, bym w wolnych chwilach zaprojektowala sobie domek, ktory wybuduje za wygrane pieniadze na wielkiej dzialce, ktora tez chce wygrac. Dom bedzie mial ze 2 garaze minimum zatem i autka chcetnie wygram, do tego wyposazenie domu na wysokim poziomie, no i kilka razy w roku fajne podroze...

wiecej marzen nie mam, a teraz niech sie spelnia w dowolnej kolejnosci emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4740404 Napisano: 08.10.2011 07:17:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
ewunia63 napisał(a):

To samo zdjęcie
https://www.faceb...291997150&type=1

oraz

http://www.sklepyabc.pl/cocacola/

http://www.zdroweoczy.com.pl/


??????



Jesli jest sprzeczka co do praw autorskich oraz wielorazowego wysylania tego zdjecia na rozne konkursy, proponuje ulozyc w kolejnosci wysylania wyniki:
zatem najpierw zdrowe oczy, pozniej abc, na koncu facebook..
a teraz przeczytac w tej samej kolejnosci regulaminy konkursow - w zdrowe oczy nie ma mowy o przekazaniu praw do publikacji i wylacznosci do nagrodzonego zdjecia, zatem pozostawalo otwarte prawo do slania tego zdjecia na inne konkursy, kolejnym byl abc i nagroda jak najbardziej zdobyta jest zgodnie z regulaminem, jedynie ten czajnik pozniej... emotka
Jesli jue ktos chce sie przyczepiac co do nagrodzonych prac w abc, to zastanawia mnie osobiscie nagradzanie prac, ktore mialy wieksza ilosc zdjec niz dopuszczal regulamin, ale to taka moja luzna uwaga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4712405 Napisano: 28.09.2011 08:23:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
Malenka, tez Cie poinformowali, ze sa na spotkaniu emotka moze rozpracowac chca te latajace prace i teraz zrobic na to patent w zabawkach.... no i lipa z takiego systemu przy kolejnym konkursie plastyczno-tworczym emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4677609 Napisano: 15.09.2011 12:41:55 w Konkursowiczki w ciąży
masza napisał(a):

benasia napisał(a):

ok dzięki emotka
a jakiej firmy kosmetyki kupujecie do domu dla maleństwa? widzę że od piatku w gazetce w Rossmanie będzie Nivea Baby po 9,99zl.


nivea baby super jest
sudocrem,
oilatum
sofeo
polecam
zdecydowanie odradzam J&J jak pisały dziewczyny, strasznie uczulają malutkie dzieci, pozniej są ok, ale tak jak dziecko skończy pół roczku
moja corka na nic nie jest uczulona, a jak ją w szpitalu wysmarowali oliwką J&J to tydzień w domu skóra dochodziła do siebie....
emotka




super jest oliwka i inne rzeczy z Hippa, oliwka jest bez szkodliwej parafiny! Rewelacja

J&J ma super masc do pupy
Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4671365 Napisano: 13.09.2011 09:40:35 w PODZIĘKOWANIA
malenka89 napisał(a):

Privatedo nawet nie wiem jakich słów użyć żeby Ci podziękować... chyba poprostu dziękuję! emotka Niech Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi - a co! emotka Za to co robisz należy Ci się kilka takich Amelek emotka



To ja poprosze do kazdej Amelki wielki zapas Energy Drinkow emotka

Malenka89to ja powinnam Ci dziekowac emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4629037 Napisano: 24.08.2011 01:35:52 w Inne mniejsze markety
henryczka62 napisał(a):

martu18 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

dzwonią z Nivea Superpharm, u mnie kosmetyki emotka


z której drogerii?


Wawa Arkadia




Krakow tez dzis dzwonil Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4622762 Napisano: 21.08.2011 12:03:38 w PODZIĘKOWANIA
a ja dziękuję brzusio emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4621203 Napisano: 19.08.2011 09:44:31 w Wygraj mi / Wygram za...
moze jest to amoralne, moze i dobrze jak za darmo ktos komus wygra, nie mowie nie ale takie kto mi wygra, nie mam nic na wymiane ale to dobry uczynek itp to granie dla osoby, ktora nie chce dac od siebie nic... mniej wiecej jak hodowla bezrobotnych, dajac im zasilek na czas nieokreslony.
Ja wiem, ze sa ludzie, ktorzy wnosza cos od siebie na to forum, nie tylko konkursy ale trzeba zobaczyc kto sie zwraca o pomoc i ile wlozyl wysilku by to forum zylo... no przepraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4621076 Napisano: 19.08.2011 08:16:25 w Wygraj mi / Wygram za...
wiecie co...
powinien to chyba byc watek otwarty dla osob, ktore maja dodane na forum konkursy do bazy, nie jestem zdziwiona, ze latwo sie prosi, ale skoro nie macie nic na wymiane, chcecie zeby ktos Wam poswiecil za darmo swoj cenny czas, to choc wykazcie sie, ze dzielicie sie konkursami z innymi...

Zeby bylo na temat, mam prosbe o pomoc w Wedlu i Nivea, mam na wymiane ksiazki, rozne kosmetyki...
prosze o PW Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4613580 Napisano: 16.08.2011 10:09:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
To i ja sie wypowiem, choc udzialu tam nie bralam... zlamal prawa autorskie, choc pomysl mial rewelacyjny i wybijajacy sie z tych pokazanych. Lepiej dla niego byloby, gdyby owy kadr narysowal bardzo podobnie, tak jak Karolka rysowala tlo.
Nie uwazajcie tego za msciwosc, zazdrosc itp. niestety skoro inni nie wykonali plagiatow, nie wykorzystali czegos bez posiadania praw autorskich, choc moze tez mieli super pomysly, to dlaczego On moze? Pisze to calkiem bezstronnie.
Moim zdaniem takie klocki zakonczyloby zapisanie w regulaminie i w zasadach, ze zdjecia nie moga byc obrabiane graficznie (tak np. ma Sony w swoich konkursach). Inne zdjecia w tym konkursie tez niestety byly przerabiane... Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4598167 Napisano: 09.08.2011 10:41:28 w Carrefour konkursy
nataszka napisał(a):

ktoś pochwalił się główną z finisha -więc graf dzwoni ale niestety do mnie znowu nie tym razem emotka






mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4595161 Napisano: 08.08.2011 08:24:30 w Inne mniejsze markety
rwas napisał(a):

„SIÊGNIJ PO E W SWOIM SKLEPIE I ZABŁYŚNIJ PRZED RODZIN¡”
konkursik w POlo
daje tutaj,bo nie umiem go dodac do bazy
nagroda Opel model: Astra Classic kombi
http://www.google...biw=1280&bih=584




to jest promocja ogolnopolska, nie tylko w Polo Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4592635 Napisano: 06.08.2011 04:40:02 w Kupię...
kupię lodówkę, najlepiej Samsunga takiego jak były w Almie Wyświetl w wątku >>
0 1 ZMskyuza

privatedo

#4585188 Napisano: 02.08.2011 10:16:17 w Inne mniejsze markety
Ja poslalam kiedys zwyklym ale na skrytke i praca byla zapakowana w pudelku o wysokosci ok. 10 cm i wrocilo emotka ale to byla skrytka i pewnie bardzo malutka i praca sie nie zmiescila emotka :)

Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4578123 Napisano: 31.07.2011 05:11:29 w Żegnamy zmarłych
A teraz swoim anielskim skrzydłem, będzie otulać swe dzieci i chronić z góry

(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

privatedo

#4575570 Napisano: 30.07.2011 03:56:36 w PODZIĘKOWANIA
Malenka89 jestes WIELKA

emotka emotka emotka emotka emotka emotka

jak ja Ci sie odwdziecze
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4553992 Napisano: 22.07.2011 08:29:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
ogolnie nie polecam klikac lubie to itp na stronach, ktore nie maja info o wlascicielu profilu na Facebook, do ktorych nie ma kontaktu, regulaminu itp.
Chyba, ze ktos lubi ryzyko i nie zalezy mu gdzie jego dane sa pozniej przekazane i komu... potem jest placz, ze dzwonia z roznymi ofertami, przysylaja cuda wianki (czyt. smieci) i w sumie nie wiadomo pozniej nie wiadomo nawet do kogo sie zwracac, by wykasowac ze zbiorow swoje dane Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4552820 Napisano: 22.07.2011 01:36:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jesli mowa o paragonach, to np. we Francji fajna promoja sosow sie zaczela emotka
trzeba kupic sos i zarejestrowac zakup na stronie - podajac - nr paragonu, ilosc pozycji na paragonie, godzine zakupu, kwote na jaka opiewa i nazwe oraz adres sklepu emotka w przypadku wygranej odeslac oryginal oczywiscie emotka

mysle, ze kiedys tak bedzie i u nas... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4551810 Napisano: 22.07.2011 09:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko, i te 5 pewnie bylo wirtualne emotka

ciekawe czemu sami napisali, ze ciagneliby konkurs, gdyby choc 1/3 z 18.000 lubiacych ich wypowiedziala sie pozytywnie... to daje do myslenia, czemu im zabraklo chocby 6 tysiecy osob, ktore ich popiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#4546665 Napisano: 20.07.2011 01:30:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprzednie konkursy tez pokasowane emotka zreszta, bylo to juz przerabiane na forum tutaj, kto chce moze sobie popatrzec w starych postach emotka
a piwa nie lubie, zwlaszcza wirtualnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0