Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#4895562 Napisano: 12.12.2011 01:37:10 w RMF
0 0

ktosiu

#4895329 Napisano: 12.12.2011 12:36:58 w RMF
poszło ale strasznie powoli Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4894918 Napisano: 12.12.2011 11:08:54 w RMF
Nie tylko plansza. Moje, zapisane na niej dane też emotka Będzie trudniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4893216 Napisano: 11.12.2011 01:28:37 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

wsciekly napisał(a):

barcza napisał(a):

konkx napisał(a):

To już wiadomo kto zgarnął auto ze stokrotki i nie ma paragonów emotka


Pilnie szuka emotka grać o autko bez paragonków to trzeba mieć stalowe nerwy emotka



albo liczyć na ludzką naiwność i takich ci za friko paragonów się pozbędą emotka emotka emotka



i znając życie takowych znajdzie


Niekoniecznie za friko, może ktoś też na tym konkursie zarobi. Ten paragon ma teraz sporą wartość. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4891182 Napisano: 10.12.2011 10:48:10 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

ktosiu napisał(a):

wsciekly napisał(a):

Meblik prywatnymi kanałami poinformowany

teraz tylko czekamy


Zaskakujesz szybkością reagowania emotka Wielkie dzięki emotka



nigdy nie wiadomo, kiedy jakieś namiary i kontakty mogą się przydać

byle coś zrobili w tym temacie emotka


Jeśli nic nie zrobią, to pozostaje wyobrazić sobie, że się nie wygrało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4891177 Napisano: 10.12.2011 10:43:27 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

Meblik prywatnymi kanałami poinformowany

teraz tylko czekamy


Zaskakujesz szybkością reagowania emotka Wielkie dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4891155 Napisano: 10.12.2011 10:22:13 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

ktosiu napisał(a):

olus15 napisał(a):

Chciałam właśnie wypełnić formularz na Mlekołakach, bo konkurs kończy się właśnie dziś , a oni zamknęli aplikację i napisali konkurs zakończony emotka


Też jestem wściekła emotka choć trochę na siebie. W regulaminie pisze, ze do 10.12, ale nie napisali czy włącznie czy nie. To teraz już wiem, ze nie włącznie emotka A tekst był gotowy, wymagał tylko korekty emotka



błąd emotka emotka emotka emotka

zgodnie z prawem podanie konkretnej daty oznacza, że dane zdarzenie kończy się przed północą danego dnia

tak więc złamali regulamin i mamy prawo do reklamacji

zaraz poszukam namiarów na komóry z Meblika i MGD”-GMW Wadowice


Może i masz rację. Tyle, że dziś sobota więc pewnie niewiele da się teraz załatwić, choć to w zasadzie ich błąd i oni powinni go jakoś naprawić. Choćby w poniedziałek uruchomić aplikację. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4891143 Napisano: 10.12.2011 10:11:59 w TESCO konkursy
olus15 napisał(a):

Chciałam właśnie wypełnić formularz na Mlekołakach, bo konkurs kończy się właśnie dziś , a oni zamknęli aplikację i napisali konkurs zakończony emotka


Też jestem wściekła emotka choć trochę na siebie. W regulaminie pisze, ze do 10.12, ale nie napisali czy włącznie czy nie. To teraz już wiem, ze nie włącznie emotka A tekst był gotowy, wymagał tylko korekty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4885139 Napisano: 07.12.2011 09:03:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
privatedo napisał(a):

jenny21 napisał(a):

http://wyborcza.b...czyl_sie_klapa_.html

Cd.afery z konkursem PKO, jdnak sie przyznali do bledu




To jest tez wina konkursowiczow, bo ta sie koncza naciski na organizatorow i agencje, to kiedy wyniki? no regulaminowo juz powinni dzwonic, chodzcie zbombardowac ich telefonami...
Dla nas to tylko 1 telefon, a jak takich telefonow wykona tylko 40 osob, to zauwazcie ile czasu i energii straci na to odbierajacy.
Jesli wyniki nie pokazuja sie 1 czy 2 dni to nie ma co szalec, w tym wypadku na facebooku ludzie wypytywali o wyniki, widac bylo nacisk na nich, ciekawe jakie mielibyscie miny jakby powiedzieli, ze jeszcze nie wybrali, wtedy byloby zlamdanie, ze mieli tyle czasu, itd...
Zeby cos dobrze rozwiazac potrzeba czasu na zastanowienie sie, a nie czuc na plecach oddech konkursowicza, bo wyniki maja byc dzis!

Nie popteram ich wyboru ale nie obarczam ich wina w 100%, to ze wybrali plagiaty tez nie jest ich wina, to zglaszajacy oswiadczal, ze ma prawa do zgloszonej pracy.

Poprzez takie wyniki warto sie zastanowic takze nad swoim postepowaniem, nie tylko organizatorow...


Moim zdaniem agencje powinny być niezależne od wszelkich nacisków. Sądzę też, że konkurs w którym nagrodami są miliony, powinien być przeprowadzony przez profesjonalną agencję. Obawiam się też, że ta afera odsłania tylko konkursowe zaplecze wielu agencji, czyli nam to wisi, kogo nagrodzimy. Obym się myliła. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4882878 Napisano: 07.12.2011 10:24:50 w TESCO konkursy
rashu napisał(a):

kupiłem 3 małe soczki leon po 1,19zł a na paragonie pisze przy każdym soczku:
nap 0,2L JA/CY/BA .D
(jabłka cytryny banany)
przyjmą mi taki paragon w razie wygranej ? chyba będą wiedzieć co to za skróty i znają swoją oferte handlową ?


Na moich paragonach też nie pisze ze soki to Hortex. Nawet na mrożonkach, zamiast Hortex, mam: mrożony kalafior. Z tego co wiem, to nie ma problemu, wiedzą jak towar jest oznaczony. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4812865 Napisano: 06.11.2011 06:15:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A mnie cieszy i śmieszy, że tych załączanych linków jest coraz więcej. Wreszcie jest jakaś konkurencja w szarej strefie emotka Choć czekam na dzień, kiedy organizatorzy poważnie będą traktować regulaminy, które sami piszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4786332 Napisano: 26.10.2011 02:36:01 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

iwonkam napisał(a):

Smolar dał już hasełka na stronie, mozna sobie poczytać
http://www.smolar...onkurs-kamis-w-tesco

mi się nie udało emotka



żenada emotka

polecam zwłaszcza hasełko nr 47


Niby o gustach się nie dyskutuje, nie chcę też nikomu odbierać radości z wygranej, ale... hasło nr 19 emotka ... No cóż, nie przyłączam się do ogólnego zachwytu nad tą agencją. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4786319 Napisano: 26.10.2011 02:31:57 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

Kurcze, w sumie IPad nie był mi konieczny, a przyprawy się przydają stale, więc mnie rusza tylko zraniona duma... emotka

Ciekawe, kto wygrał w moim sklepie - tego dowiem się z listy dopiero pewnie...

Natomiast teraz mam poważny dylemat: czy moje hasła były za ambitne, czy za głupie? emotka


Zerknij na stronkę z wynikami i odpowiedź będziesz mieć jak na dłoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4772747 Napisano: 21.10.2011 12:04:31 w Udane wymiany - polecane nicki:)
radosna ... bardzo sympatyczna wymiana... dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4768088 Napisano: 19.10.2011 08:12:58 w TESCO konkursy
ivisia napisał(a):

a sioo, sioo z powrotem do Krk emotka turystycznie - zapraszamy, z otwartymi ramionami, nawet kawkę zrobię emotka ale konkursowooo ojjjj będziemy się gniewać emotka emotka


Turystycznie? emotka Ja się tam urodziłam, a potem 20 lat przyszło mi tam przeżyć emotka Ale niestety, kiedy ostatnio byłam w T-owie nie zdążyłam na zakupy do Tesco. Więc spokojnie, żartowałam, tym razem obstawiam Kraków- Tesco emotka Idę słać mojego smsa, bo się tu zasiedzę, a konkurs przejdzie obok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4768059 Napisano: 19.10.2011 08:04:49 w TESCO konkursy
ivisia napisał(a):

ania1234 napisał(a):

Mam nadzieje, że Tarnów śpi emotka


emotka emotka emotka ojjj nie śpi emotka emotka emotka Tarnów nigdy nie śpi, on CZUWA emotka emotka emotka


Tarnów zawsze czuwa. Nawet wtedy gdy siedzi w Krakowie, to też czuwa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4767935 Napisano: 19.10.2011 07:36:09 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

a co wyście się tak wszyscy na ten ostatni dzień rzucili? Spać, no już... emotka emotka


Każdy chce żeby jego było na wierzchu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4767862 Napisano: 19.10.2011 07:22:05 w TESCO konkursy
Chyba rzeczywiście problem z siecią, bo T-mobile przesyła smsa zwrotnego od razu, po kilku sekundach. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4766976 Napisano: 19.10.2011 02:36:41 w Wkurza mnie...
A w temacie: wkurza mnie, że jestem rozkojarzona na maxa ostatnio. Na zakupy chodzę po kilka razy dziennie, bo idę do sklepu po 3 rzeczy i kupuje 3 rzeczy, tylko... nie te co miałam kupić. Jesień, jesień, jesień... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#4766971 Napisano: 19.10.2011 02:33:24 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie moja beznadziejność.. spotykam koleżankę: biorę ślub, zarabiam tyle co wy przez pół roku, kończę drugi fakultet..

a ja...? achh szkoda gadać emotka


Trzeba jej było odpowiedzieć: Coś ty?? Zarabiasz 30 tys na rękę?? emotka I cios oddany. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0