Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#5042578 Napisano: 27.02.2012 01:16:36 w Kaufland konkursy
ania1234 napisał(a):

U mnie cisza emotka Nawet piłka nie wpadła emotka


Spokojnie, w tym tempie to do piątku będą dzwonić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5042573 Napisano: 27.02.2012 01:14:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vilemo napisał(a):

jak myślicie - paragon lepiej wysłać zwykłym czy poleconym?


Jak zwykły zaginie, to nie masz już nic. A jak polecony, to masz przynajmniej dowód nadania. Ja zawsze polecony priorytet wysyłam. No, chyba ze mi nie zależy tak bardzo na nagrodzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5042446 Napisano: 27.02.2012 12:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

A jak dzwonią z lapkami? Dzwonią na samym końcu i mówią że biżuteria i laptop z danego dnia?


Od razu informują, że nagroda jest podwójna. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5042082 Napisano: 27.02.2012 10:07:43 w Kaufland konkursy
No to trzeba będzie grać w realu, a nie na konsoli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5040143 Napisano: 25.02.2012 05:59:57 w Carrefour konkursy
zabcia0410 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

A czy ktoś wygrał w Carrefourze w Dove nie-rymowanką?


ja


Dzięki za odpowiedź. Tak sobie myślę, że teraz zaleje ich fala sms-owej prozy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5040120 Napisano: 25.02.2012 05:47:22 w Carrefour konkursy
A czy ktoś wygrał w Carrefourze w Dove nie-rymowanką? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5038724 Napisano: 24.02.2012 07:18:45 w Kaufland konkursy
tereniagno napisał(a):

Ciekawe ile im jeszcze zostało do obdzwonienia na poniedziałek?


Na pewno ja im zostałam emotka Ale poczekam... byle zadzwonili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5038245 Napisano: 24.02.2012 03:50:05 w Kaufland konkursy
brunetka napisał(a):

a wygrał ktoś spośród zgłoszeń, do których system generował dwie zwrotki?


Myślę, że wygrani z ostatniego dnia mogą być na końcu listy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5037504 Napisano: 24.02.2012 11:39:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nocti napisał(a):

ashley878 napisał(a):

agamaty napisał(a):

Czy Palette już dzwoni?



Nikt się nie chwalił emotka



Ja też tak nieśmiało czekam na jakiś telefon, ale dzwonić do mnie nie chcą emotka


Do mnie dzwonili w zeszłym tyg dopiero po 14.00. Więc czekajcie cierpliwie, telefony się dopiero rozdzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5033795 Napisano: 22.02.2012 06:31:33 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

A mnie wkurza stronniczość na forum. Jednych się broni a innych gani za ten sam występek.

Ehh ile mnie dziś rzeczy wkurza emotka


Mnie też przeraźliwie wkurza podwójna moralność. W ogóle w życiu, nie tylko tu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5031895 Napisano: 21.02.2012 07:58:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie oburzenie na skrócone nazwiska na liście laureatów w Pawełku. To nie muszą być wymyślone nazwiska, ale SKRÓTY. Ludzie wykonują różne zawody i czasem nie chcą się upubliczniać w taki sposób. Na forum wiele osób głośno i bez pardonu mówi, że wygrało w różnych konkursach nagrody na babcię, ciocie i stryjenkę i traktujecie to jako normę. A dla mnie to jest nieuczciwe, a nie skrócone nazwisko (co nie jest przecież równoznaczne z fikcyjnym kontem). Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5028267 Napisano: 20.02.2012 02:17:57 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Napisałam do Pionasa, żeby zrobił sondę na stronie, wtedy wszystko będzie jasne emotka


Jestem za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5028265 Napisano: 20.02.2012 02:17:37 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

goralecka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

edith napisał(a):

karolkas napisał(a):

edith napisał(a):

Może nie wkurza ale irytuje to ze teraz zrobil się bałagan w Wynikach konkursowych muszę szukac w 2 wątkach i powtarzają sie wyniki te na facebooku i te ogólne a i tak w ogólnych są te z facebooka emotka emotka



no faktycznie wyniki z facebooka dalam na normalne wyniki,jakos nie podoba mi sie fakt dwoch watków z wynikami, wyniki to wyniki niezaleznie skad są


To nie tylko ty emotka Trzeba sie zastanowic nad sensem 2 wątkow albo musimy trzymac się sztywno zasad dla ulatwienia nam wszystkim emotka



no po prostu tragedia! chyba latwiej wejsc w dwa watki osobom, ktore chca spojrzec w oba, niz osobom, ktore w balaganie maja szukac interesujacych je rzeczy- troche wyrozumialosci. robicie tragedie, jakbyscie mialy pojechac do reala i tesco, ktore sa na dwoch krancach miasta...


szczerze to mnie też irytuje istnienie dwóch wątków. No bo ja np. mogę teraz tupnąć nogą i wyglosic ze nie gram np. w konkursach filmwebu, extraprodukt, dlastudenta czy agencji X czy Y i chcę dla nich oddzielny temat. Wynik to wynik - nigdy nikt nie gra w 100% konkursów więc zawsze któreś wyniki komuś będą niepotrzebne;)

równie dobrze ja mogę napisać robisz tragedię jakbys miał jechać do reala czy tesco które są na krańcach miasta a wystarczy ominąc nieinteresujące Cię wyniki - argument dziecka z przedszkola emotka
Ale już nie chcę siać zamętu więc zamilknę emotka



chyba raczej chodziło o to, że wyników z facebooka jest bardzo duzo, w zwiazku z tym nowy watek-podobnie jak powstaly watki carrefour, real (swojego czasu duzo konkursow)
w konkursach, o ktorych wspominasz tez nie biore udzialu, ale nie ma ich tak bardzo duzo, że rzucaja sie w oczy.
ps: facebook niedlugo sie znudzi wszystkim to i watek pojdzie do kosza, wiec spoko emotka


To jestem w mniejszości. Mnie akurat bardzo cieszy oddzielenie fb od pozostałych konkursów, bo to odciąża MDW od całych długaśnych stron z info: wygrałam próbkę. Byłabym jednak za tym, żeby admin nie wlepiał karniaków, gdy ktoś pomyli wątki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5027917 Napisano: 20.02.2012 11:58:36 w TESCO konkursy
bc14 napisał(a):

niby dzis emotka w smsie tak podawali


Dziś jury wybierze laureatów, tyle że mają chyba 5 dni na powiadomienie szczęśliwców. Ale może się pośpieszą i jeszcze dziś wszystko będzie jasne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5027168 Napisano: 19.02.2012 09:21:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin_zelu napisał(a):

Moi drodzy, czy komuś wygrał tekst nie związany z Palette? Bo mam na takowy pomysł, ale nie wiem czy jest w ogóle sens wysyłać jeśli tylko z Palette wygrywa...


Nie dowiesz się, dopóki nie sprawdzisz emotka Ale radzę wysłać tekst, do którego masz przekonanie. Ewentualnie pomyśleć, czy nie da się tego Palette gdzieś tam dopisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5027108 Napisano: 19.02.2012 08:53:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

marcin_zelu napisał(a):

agamaty napisał(a):

marcin_zelu napisał(a):

Moi drodzy, czy komuś wygrał tekst nie związany z Palette? Bo mam na takowy pomysł, ale nie wiem czy jest w ogóle sens wysyłać jeśli tylko z Palette wygrywa...


moj nie był związany z Palette, nawet wzmianki o farbach nie było. Starczyło go na biżuterię.


dzięki emotka



Jedna z dzwoniących pań mówi, że to jest losowanie i sprawdzając hasła znajomej, która wygrała to by się potwierdzało, wygrało- wylosowane najgorsze z posłanych emotka
W tej sytuacji chyba spokojnie można słać stare hasła emotka


Nie wiadomo czy pani która dzwoni do nas, jest członkiem jury, czy niezorientowaną panią sekretarką, dla której losowanie a konkurs to... to samo. Ja wysłałam tylko 1 smsa w całym konkursie, dopracowałam go starannie i wygrało. Raczej przyjęłabym, że jednak czytają. Powątpiewam w takie swoje szczęście 1 sms-em w losowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5026206 Napisano: 19.02.2012 12:17:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radosna napisał(a):

asia670 napisał(a):

czy zdarza się wam wykorzystywać np. te same sms na różne konki i zjakimi efektami?



Zdarza się, że wysyłam prawie taki sam sm. Ale nie można nastawiać się, że ten sam sms znowu przyniesie mi nagrodę, bo to wszystko zależy od agencji reklamowej, która ten konkurs organizuje. W związku z tym mam pytanie - jak oceniacie agencje? Która lubi ambitne pisanie, która wesołe, a która nie lubi rymowanek?


Zdarza się. Ale jeśli tekst wygrał, to uważam, że jest sprzedany, niezależnie od wszystkiego. Jeśli nie wygrał, to jest przeznaczony do konkursowego recyclingu czyli mogę go słać ponownie. Zwykle jednak coś poprawiam. Efekty różne. Jak to w grze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5026182 Napisano: 19.02.2012 12:10:39 w TESCO konkursy
argo napisał(a):

a tak z innej beczki emotka powstydziliby sie tego konkursu na dzien kota...W zeszlym roku bylo do wygrania 5 lustrzanek sony alpha (jedna zgarnalem ja emotka )a teraz co to jest jedna stowka i 3 laserowe zabawki dziennie ? Fakt,robi to inna agencja ale to jest jakas porazka jak dla mnie... gra w to ktos w ogole ? emotka emotka


Ja nie, choć mam kota. Whiskas nie ma dobrych karm, więc w razie wygranej nie mam co z tą karmą zrobić. A zabawka laserowa?... Cóż, jakoś mnie nie przekonuje emotka Szkoda, że nie dają choćby łóżek dla kocurków. Trudno... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5023809 Napisano: 17.02.2012 05:31:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślę, że wysyłając oświadczenie do Palette, dodam informację, ze paragon jest z datą wcześniejszą zgodnie z zapisem regulaminu, który obowiązywał w 2 edycji. I to musi wystarczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5023787 Napisano: 17.02.2012 05:14:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agamaty napisał(a):

ja wyślę ten paragon, który mam, no co innego mogę zrobić? jak słałam smsa, to obowiązywał regulamin w którym trzeba było miec paragon niekoieczie z dnia zakupu...


Przecież dziś rozmawiałam z panią i mówiła, że paragon nie może być późniejszy niż data wysłania smsa. Czyli wcześniejszy jak najbardziej. Wyświetl w wątku >>
0 0