Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#5164800 Napisano: 28.04.2012 05:37:07 w Reklamacje wyników konkursów
kaki76 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

Kaki76, ja też zazwyczaj mam zdanie odmienne od ogółu, ale jak ludzie mają rację, nie staję okoniem

Pora udowodnić, że regulamin jest nie tylko dla konkursowiczów


miałam się nie odzywać ale nie mogę normalnie chciałabym umieć przyznać komuś rację ale nie potrafię i to mnie zawsze gubi jestem skorpionem i to upartym gorzej od osła więc sorki ale mam swoje inne zdanie


Przecież przyznajesz komuś rację. Tyle że Albedo i skorpionicy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5163173 Napisano: 26.04.2012 09:09:06 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

A teraz wysylalas czy wcześniej? Ja teraz pisalam henkel.nr.paragonu.i moja odp. Na 7055 to co nie tak zrobilam?


Przed chwilą. Ale ma być treść: Moje. odpowiedź konkursowa... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5163164 Napisano: 26.04.2012 09:04:11 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

Tez wam przychodzi zwrotka o tresci pozno z henkela?


Nie. Mnie Henkel podziękował za udział. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5163134 Napisano: 26.04.2012 08:32:40 w TESCO konkursy
dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Taka komunijna emotka albo ślubna, jak kto woli emotka


Mnie się skojarzyła ze strojem Śnieżynki na zabawę noworoczną emotka


rozumiem dziewczyny, że odpuszczacie? emotka


emotka Za późno. Najpierw męża po płyn do Tesco wysłałam, a potem TO ŚNIEŻNE CUDO zobaczyłam... poza tym, tam taka mała karta visa majaczy w tle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5163122 Napisano: 26.04.2012 08:24:38 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Czy ktoś z Was widział gdzieś jaka biżuteria jest do wygrania w konkursie Lśniąca promocja z Pur i Somat?


może to będzie ta
http://www.smolar...0Pur%20i%20Somat.jpg


Nie powiem, żebym padła na kolana z zachwytu...
Ale podobnież jest warta ponad 300 zł emotka


Taka komunijna emotka albo ślubna, jak kto woli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5163121 Napisano: 26.04.2012 08:22:49 w TESCO konkursy
dzasmina napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Czy ktoś z Was widział gdzieś jaka biżuteria jest do wygrania w konkursie Lśniąca promocja z Pur i Somat?


może to będzie ta
http://www.smolar...0Pur%20i%20Somat.jpg


Dzięki wielkie. Ciekawe jak to na żywo wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5163105 Napisano: 26.04.2012 08:06:06 w TESCO konkursy
Czy ktoś z Was widział gdzieś jaka biżuteria jest do wygrania w konkursie Lśniąca promocja z Pur i Somat? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5163051 Napisano: 26.04.2012 07:27:10 w TESCO konkursy
bloblebla2 napisał(a):

kotmarian napisał(a):

czyżby to pora była, by się z króliczkiem zmierzyć??? emotka


no nie wiem emotka emotka


No to będziemy gonić króliczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5161683 Napisano: 25.04.2012 09:11:03 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Nie wiecie ile kosztuje sms w konkursie Playboya? Dziwny numer i pisze ze według taryfy operatora emotka Wolałabym mieć świadomość wyrażoną w liczbach ile płacę... Może ktoś wie, nie lubię być zaskakiwana rachunkami emotka




normalnie jak za zwykły sms emotka


Dzięki emotka wolałam się upewnić. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5161679 Napisano: 25.04.2012 09:08:37 w TESCO konkursy
Nie wiecie ile kosztuje sms w konkursie Playboya? Dziwny numer i pisze ze według taryfy operatora emotka Wolałabym mieć świadomość wyrażoną w liczbach ile płacę... Może ktoś wie, nie lubię być zaskakiwana rachunkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5161651 Napisano: 25.04.2012 08:35:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
79magda napisał(a):

Regulamin Palette ze strony już zniknął emotka


Oby się nie pojawił w nowej, ulepszonej wersji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5160190 Napisano: 25.04.2012 09:41:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

W nawiązaniu do haseł z Palette (wazelinka wazelinkę pogania), czy osoby, któym udało się coś złapać w Wiośnie pachnącej, też chwaliły tak markę? Bo właśnie wysłałam piękne hasełko, ale bez wazelinki.


Ja też wysłałam kiedyś fajne, wesołe hasełko bez wazelinki i... pudło! Nawet chemii nie wygrałam. Od osoby, której się udało wygrać wiem, że pisała bardzo pod sponsora. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5160127 Napisano: 25.04.2012 09:13:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

mój świat konkursowy się zawalił: nigdy mi do głowy nie przyszło wysyłać sms dłuższy niż 160 znaków, bo tako rzecze regulamin...poza tym wolałabym, żeby nie publikowali nagrodzonych haseł, bo potem są kradzieże no i oczywiście wkurzam się, że nie wpadłam na to, żeby im aż tak wazelinować


Ale czytając nagrodzone teksty już wiesz, że wazelinować trzeba. Ja w takiej błogiej nieświadomości tkwiłam przez chyba rok. Nie rozumiałam czemu nic nie wygrywam w promocyjnych, aż raz... zobaczyłam nagrodzone hasła. I mi się otworzyły oczy emotka KREATYWNA WAZELINKA i efekty są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5160080 Napisano: 25.04.2012 08:52:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lucynka20 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

grandprix napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Wywołujecie burzę w szklance wody.
Żeby było 100% regulaminowo musieliby przeprowadzić ponowną weryfikację ilości zgłoszeń z ilością posiadanych paragonów, kto będzie miał mniej - zabieramy nagrodę.
Wiadomo było, że chcą tylko 1 paragon, i nikomu to nie przeszkadzało, mimo, że regulamin mówił inaczej. A teraz za długie hasło wygrało i wielkie haloooo emotka


A niech weryfikują.



taa i niech komorników wysyłają po wysłane już nagrody emotka


emotka


Nie zawrócisz kijem biegu Wisły emotka Tu raczej chodzi o wnioski na przyszłość dla organizatorów. Nie ma sensu udawać, że wszystko gra, skoro nie gra emotka Choć znając życie, wnioski sprowadzą się do tego, że nie będą więcej publikować zwycięskich haseł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5160063 Napisano: 25.04.2012 08:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jkkp napisał(a):

nocti napisał(a):

jkkp napisał(a):

a ja czytam i sobie myślę pogięło WAS emotka ludzie nie umiecie przegrywać!!! Ja posłałam kilkadziesiąt haseł, zero wygranej i nie widze problemu, a WY? Przerażacie mnie, może zamiast grać w konkursach, weźcie się do jakiejś normalnej pracy emotka


Jeśli popierasz nieprzestrzeganie zasad i regulaminów to Twoja sprawa.
Niektórzy piszący reklamacje nawet nie brali udziału w konkursie, ale niech Ci będzie - nie umiemy przegrywać. emotka emotka emotka



każdy z WAS grał nieregulaminowo!!!!!!! ile posłaliście haseł, ile mieliście paragonów, no ludzie co z WAMI, widziecie tylko to co chcecie widzieć emotka


3 paragony i 3 hasła emotka Jak na mnie to i tak zaszalałam z ilością. A co do nieumiejętności przegrywania, to złość budzi omijanie przez Albedo podstawowych zasad w regulaminie. Już nie o jakość hasła chodzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5160002 Napisano: 25.04.2012 08:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bartula napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Ale żeby nie było że wszystko jest źle, niektóre nagrodzone hasła są naprawdę świetne emotka


zwłaszcza te nasze emotka emotka


te są naj naj naj emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5159992 Napisano: 25.04.2012 08:21:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale żeby nie było że wszystko jest źle, niektóre nagrodzone hasła są naprawdę świetne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5159959 Napisano: 25.04.2012 08:08:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henryczka62 napisał(a):

tak sobie przeglądam hasła i znalazłam swoje hasełko, które kiedyś wygrało w innym konkursie emotka


I to jest przykre, zwłaszcza ze nagrody już wysłane. Ale i tak bym zgłosiła w Albedo. Na przyszłość niech albo publikują wyniki przed rozsyłaniem nagród (i to jest czas na ewentualne reklamacje) albo niech tego nie robią. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5158676 Napisano: 24.04.2012 10:54:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

ktosiu napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

a Palette juz rozwiązany? tzn. finał....


Nikt się nie przyznał do głównej, ale termin mieli do piątku na informowanie. Obawiam się, że już dzwonili do szczęśliwca emotka


tak, dzownili - dzwoniłam do agencji - niedługo wyniki na stronie


Dzięki za informację. I gratulacje dla zwycięzcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5158599 Napisano: 24.04.2012 10:16:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

a Palette juz rozwiązany? tzn. finał....


Nikt się nie przyznał do głównej, ale termin mieli do piątku na informowanie. Obawiam się, że już dzwonili do szczęśliwca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0