Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#5189875 Napisano: 17.05.2012 09:53:02 w Wkurza mnie...
Ale jestem zła na siebie emotka za to ze regulamin czytam po łebkach. Zagrałam w konkursie reala z wodą Żywiec. Kupiłam 6 butelek Żywiec Zdrój 1,5 l. Nie zauważyłam ze oprócz dużych butelek trzeba jeszcze kupić 6 małych. emotka Znając moje szczęście to pewnie teraz wygram te rolki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5189187 Napisano: 16.05.2012 08:05:41 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

Chyba sobie nie radzą z tym podziałem na etapy emotka


A może zapomnieli o tym, że są etapy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5184500 Napisano: 14.05.2012 12:03:53 w TESCO konkursy
szym111 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

mia napisał(a):

ktosiu napisał(a):

A na wyniki Lśniącej promocji z Pur nikt nie czeka?? Jakoś dziwie tu cicho, zwłaszcza że informować mają chyba do dziś emotka


Jak to nikt?
Pewnie połowa forum czeka emotka
Ino nagród mało, więc ja z moim jednym zgłoszeniem się nie wychylam emotka
A informować to nawet powinni w piątek, ale ostatnio Smolar nie wyrabia najwyraźniej.


Ja też 1 smsa tylko posłałam. A to dlatego, że Smolar nie przepada za moją twórczością i jeszcze nigdy mnie nie docenił. Więc tylko 1 zgłoszenie poszło, żeby nie było że nie grałam emotka


Ale czy ten konkurs nie trwa do 23 maja?


Trwa, ale jest podzielony na edycje. Wyniki po każdej edycji. I właśnie pierwsza dobiegła końca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5184463 Napisano: 14.05.2012 11:51:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

a z palette??


nikt się nigdzie nie przyznał. skoro jeszcze nie dzwonili - to obstawiam, że jednak nie dziś.


potrzymają w napięciu do 16 emotka
nie będą się śpieszyć, w tej sytuacji sprawdzą wszystko jeszcze raz dokładnie zanim zadzwonią.


będą literki na palcach liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5184456 Napisano: 14.05.2012 11:49:49 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

ktosiu napisał(a):

A na wyniki Lśniącej promocji z Pur nikt nie czeka?? Jakoś dziwie tu cicho, zwłaszcza że informować mają chyba do dziś emotka


Jak to nikt?
Pewnie połowa forum czeka emotka
Ino nagród mało, więc ja z moim jednym zgłoszeniem się nie wychylam emotka
A informować to nawet powinni w piątek, ale ostatnio Smolar nie wyrabia najwyraźniej.


Ja też 1 smsa tylko posłałam. A to dlatego, że Smolar nie przepada za moją twórczością i jeszcze nigdy mnie nie docenił. Więc tylko 1 zgłoszenie poszło, żeby nie było że nie grałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5184372 Napisano: 14.05.2012 11:14:45 w TESCO konkursy
A na wyniki Lśniącej promocji z Pur nikt nie czeka?? Jakoś dziwie tu cicho, zwłaszcza że informować mają chyba do dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5183902 Napisano: 14.05.2012 07:48:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może dziś Palette się jednak odezwie. Powinien też Smolar ze Lśniacej promocji Pur. I może Palmolive... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5181107 Napisano: 11.05.2012 07:56:29 w Reklamacje wyników konkursów
Skąd myśl, ze laureat głównej zostanie wybrany z dodatkowych laureatów? Zostanie wybrany ze wszystkich zgłoszeń, ale to oznacza, ze nowi też mają szansę. Nie piszmy reklamacji... przed werdyktem. SPOKOJNIE, poczekajmy... A podyskutujemy sobie później emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5180171 Napisano: 11.05.2012 12:21:06 w Połączenia nieodebrane
zabcia0410 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Z czego Graf mógł dzwonic pół h temu?



z biedrony z rezerwą


A może Palmolive ruszył? Choć nikt się nie chwalił jeszcze niczym... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5177643 Napisano: 09.05.2012 08:03:13 w TESCO konkursy
hugo997 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

hugo997 napisał(a):

W przypadku konsol sony zewnetrzny serwis (pram) sie tym zajmuje a na ich stronie wyraznie jest napisane:
Do wykonania naprawy wymagane są:
Reklamowany sprzęt
Czytelna kopia dowodu zakupu
Oryginalna karta gwarancyjna ostemplowana w punkcie zakupu.

Karty gwarancyjnej nie ma w ogole. Nie wiem co oni z nimi robili ale musieli wyjac z pudelek.
Chyba ze w tym przypadku protokol dostarczenia (na ktorym nie ma nawet numeru seryjnego konsoli) dziala jak paragon i zgodnie z prawem sa zobowiazani do 2 letniej gwarancji sprzedawcy.


Ja jeszcze nigdy nie dostałam gwarancji na wygrany sprzęt. Zawsze miałam informację, ze protokół przekazania nagrody jest podstawą gwarancji. Oczywiście rodzi to problemy, gdy chce się taki sprzęt sprzedać, bo klienci nie są zbyt ufni. Ale brak odrębnej gwarancji to norma w konkursach.



Moze i norma ale jak chcesz taki sprzet reklamowac na podstawie protokolu przekazania? Jedyny sens to odeslanie jej do agencji i ich dobry humor czy przyjma czy nie bo zaden serwis producenta nie przyjmie na podstawie protokolu. Przeciez tam nie ma nawet numeru seryjnego konsoli wiec mozna im wcisnac czyjas zepsuta konsole ze to niby ta nasza jest uszkodzona. Dziwne ze to az taki problem dla nich wrzucic ten wypelniony swistek. Zreszta pmi nigdzie nie informowalo ze to jest podstawa gwarancji. Dzis dzwonilem do nich i babka sie wielce zdziwila ze reklamacji nie bylo (udawala glupia?) i obiecala sie dowiedziec w sprawie gwarancji i oddzwonic wiec czekam. Mam nadzieje ze nie chciala mnie splawic i rzeczywiscie oddzwoni bo juz i tak sobie mocno nagrabili.


Nie twierdzę, ze taka praktyka mi się podoba. Też nie rozumiem w czym problem, z tą gwarancją. Ale na pewno nie zapomnieli jej dołożyć. Nigdy gwarancji nie miałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5177586 Napisano: 09.05.2012 07:32:28 w TESCO konkursy
hugo997 napisał(a):

W przypadku konsol sony zewnetrzny serwis (pram) sie tym zajmuje a na ich stronie wyraznie jest napisane:
Do wykonania naprawy wymagane są:
Reklamowany sprzęt
Czytelna kopia dowodu zakupu
Oryginalna karta gwarancyjna ostemplowana w punkcie zakupu.

Karty gwarancyjnej nie ma w ogole. Nie wiem co oni z nimi robili ale musieli wyjac z pudelek.
Chyba ze w tym przypadku protokol dostarczenia (na ktorym nie ma nawet numeru seryjnego konsoli) dziala jak paragon i zgodnie z prawem sa zobowiazani do 2 letniej gwarancji sprzedawcy.


Ja jeszcze nigdy nie dostałam gwarancji na wygrany sprzęt. Zawsze miałam informację, ze protokół przekazania nagrody jest podstawą gwarancji. Oczywiście rodzi to problemy, gdy chce się taki sprzęt sprzedać, bo klienci nie są zbyt ufni. Ale brak odrębnej gwarancji to norma w konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5176299 Napisano: 09.05.2012 09:43:21 w TESCO konkursy
A czy ktoś coś wie o konkursie Media Contact kibicuję z Tesco bo..., gdzie do wygrania było 10 tv?? Pewnie już laureaci powiadomieni, ale może ktoś coś konkretnie wie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5175736 Napisano: 08.05.2012 08:42:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odkurzacz Real Żywiec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5167786 Napisano: 01.05.2012 02:02:22 w co chcielibyście wygrać?
Jakieś bony do hipermarketu (w większej ilości) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5166086 Napisano: 30.04.2012 07:37:12 w TESCO konkursy
denira napisał(a):

a może Ci się uda i będziesz oglądać mecz na dużym ekranie jedząc paluszki czy chipsy marki Tesco popijając tymże samym piwkiem;-)


Jak mi się uda wygrać tv to obiecuję, że nakupię całą masę przekąsek marki Tesco i pierwszy wieczorny seans w ten sposób uczczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5166071 Napisano: 30.04.2012 07:24:33 w TESCO konkursy
denira napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Na kibicuję z Tesco puściłam tylko 1 smsa emotka więc raczej na wyniki czekam bez większych emocji. Choć oczywiście nadzieja zawsze jest... Dziś ma jury wybierać. Ale czy poinformują??


ja zawsze wysyłam tylko 1 smsa i czasami coś wygrywam, a te produkty z logo wspieramy kibica w ogóle mi ni smakowały nie mówiąc o piwie.


Ja zwykle 2 smsy puszczam. Tu jednak wiary w zwycięstwo brakło. Ale 1 poszedł, żeby los miał szansę mnie nagrodzić, jakby tego chciał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5166057 Napisano: 30.04.2012 07:18:46 w TESCO konkursy
wrrrryyy napisał(a):

Zakład, ze nikt z forum nie wygra emotka emotka


Stawiam, że 1 osoba z forum się przyzna do tv. Ale pewnie nie więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5166051 Napisano: 30.04.2012 07:14:32 w TESCO konkursy
Na kibicuję z Tesco puściłam tylko 1 smsa emotka więc raczej na wyniki czekam bez większych emocji. Choć oczywiście nadzieja zawsze jest... Dziś ma jury wybierać. Ale czy poinformują?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5166045 Napisano: 30.04.2012 07:09:36 w TESCO konkursy
denira napisał(a):

a brał ktoś udział w konkursie kibicuje z Tesco?


tak Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5165039 Napisano: 28.04.2012 09:32:23 w Reklamacje wyników konkursów
sophie napisał(a):

wsciekly napisał(a):

sophie napisał(a):

wsciekly napisał(a):

sophie, nie każdy ma dar do pisania urzędowych pisemek emotka



Nie o to chodzi ,pisemko profesjonalne ,
emotka .Mi chodzi o sam fakt oskarzania,czuję się jak bym oglądała jakieś science fiction emotka .Moim zdaniem za bardzo się wczuwacie emotka



więc polecam lekturę mojego pisemka emotka


Tez spoko ,ale ten teges ,,, czego od nich oczekujecie ,ze uniewaznią wyniki , odbiorą komuśsamochód i przekaza wam w imię sprawiedliwosci ? emotka emotka emotka


Nie muszą nikomu odbierać auta, bo jeszcze go ponoć nie wydali emotka Niedawno w innym konkursie odebrali zwycięzcy 1 mln zł emotka A co jury zrobi w tym wypadku, to się okaże. Jakoś bez emocji do tego podchodzę, choć laptopa wygrałam i powinnam walczyć, ale jakoś energii brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0