Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#5220381 Napisano: 04.06.2012 02:46:41 w Kaufland konkursy
mariolakal napisał(a):

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie ???
emotka


nic nie będzie, nic nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5219349 Napisano: 04.06.2012 08:01:02 w Kaufland konkursy
cc_investigator napisał(a):

ktosiu napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

mightyb napisał(a):

Jak sądzicie kiedy Troszczymy się o wiosenny budżet zostanie rozwiązany?


wg regulaminu
do 04.06 wybiorą

w ciągu 7 dni będą dzwonić

http://www.kaufla..._wiosenny_budet_.pdf


Mam nadzieję, że dziś zaczną dzwonić. Polubiłam to czekanie na wyniki emotka


Pierwszy raz mam nadzieję, że jeszcze się wstrzymają. Ja za Oceanem, a mama pilnuje z rozpiska 3 telefonów... Piątek juz by mi pasował... Zdarza się tak, że piszą, że będą telefony, a są jednak smsy?


Kobieto, ty chyba na wycieczce jesteś. Idź pozwiedzaj, zejdź z konkursowego posterunku emotka Mama wszystkiego dopilnuje lepiej niż myślisz emotka Miłego wypoczynku, tu nic się nie dzieje emotka Kaufland pewnie jeszcze chwile pomilczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5219228 Napisano: 04.06.2012 06:59:56 w Kaufland konkursy
nineczka17 napisał(a):

mightyb napisał(a):

Jak sądzicie kiedy Troszczymy się o wiosenny budżet zostanie rozwiązany?


wg regulaminu
do 04.06 wybiorą

w ciągu 7 dni będą dzwonić

http://www.kaufla..._wiosenny_budet_.pdf


Mam nadzieję, że dziś zaczną dzwonić. Polubiłam to czekanie na wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5218776 Napisano: 03.06.2012 07:12:53 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

Moim zdaniem trzeba poczekać kilka dni - może te pasty się pojawią. Powinny skoro ruszyła ich kampania jako nowości.
Jak się nie pojawią to można zapytać organizatora jakie widzi wyjście z sytuacji. Może wyrazi zgodę na zakup zwykłej pasty BAM Complete 7. emotka


Nie zdziwię się jak za tydzień pasty się pojawią, przy czy okaże się, że na paragonie i tak jest napisane tylko Complete 7 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5218700 Napisano: 03.06.2012 06:44:59 w TESCO konkursy
asante napisał(a):

ktosiu napisał(a):

falus napisał(a):

Byłem teraz na e-sklepie tesco http://ezakupy.te...0000562&pageNo=2 i tam też nie ma tej pasty emotka
Czyli każdy co wysle hasełko może dostać notebooka, bo i tak po weryfikacji danych okaże się, że nikt nie ma dobrego paragonu, bo takiej pasty w tesco nie ma emotka chyba, że pojawią się w ostatni dzień konkursu emotka


Ja jeszcze nie byłam w Tesco, ale mam pytanie: o co chodzi z tym płynem do płukania ust? To ma być gotowy zestaw pasta BAM Complete 7 + płyn? Czy mogę samodzielnie dokupić byle na 1 paragonie był?


Ktosiu i nie wybieraj się, bo na Kapelance nie ma tej pasty, nawet ze złości wpisałam się do książki skarg. Wszędzie plakaty i reklamy, nawet na wózkach a pasty brak. Wielicka jest wyłączona z tego konkursu, no przegięcie.


Dzięki. Zajrzę tam za parę dni i dam znać jakby się coś zmieniło. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5218670 Napisano: 03.06.2012 06:28:41 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

ktosiu, jest taka nowa pasta BAM complete 7


i na opakowaniu pisze 2 w 1: Pasta z płynem do płukania...


dzięki, jak widać nie jestem na bieżąco w nowościach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5218648 Napisano: 03.06.2012 06:16:07 w TESCO konkursy
falus napisał(a):

Byłem teraz na e-sklepie tesco http://ezakupy.te...0000562&pageNo=2 i tam też nie ma tej pasty emotka
Czyli każdy co wysle hasełko może dostać notebooka, bo i tak po weryfikacji danych okaże się, że nikt nie ma dobrego paragonu, bo takiej pasty w tesco nie ma emotka chyba, że pojawią się w ostatni dzień konkursu emotka


Ja jeszcze nie byłam w Tesco, ale mam pytanie: o co chodzi z tym płynem do płukania ust? To ma być gotowy zestaw pasta BAM Complete 7 + płyn? Czy mogę samodzielnie dokupić byle na 1 paragonie był? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5215944 Napisano: 01.06.2012 05:30:01 w Dziś cieszę się z.....
Z ogromnej radości mojego dziecka (Dzień Dziecka), która i mnie się udzieliła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5215630 Napisano: 01.06.2012 02:31:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grandprix napisał(a):

zuzi494 napisał(a):

grandprix napisał(a):

ashley878 napisał(a):

iva napisał(a):

joan napisał(a):

iva321 napisał(a):

Są dodatkowe wyniki z Palette. I jak Wam się podoba wygrane hasełko? emotka


Wcale.
Ale o gustach... więc tylko powiem, że i tak się cieszę, że wyłoniono zwycięzców dodatkowych, gratki Wam!



brawo dla agencji za decyzję raz jeszcze ale hasełko.. może ma swój urok, mnie nie porwało emotka .



Ale pomyślcie sobie jakie fajne oczucie, nie mam nic a tu nagle telefon: Wygrała pani nagrodę dzienną (radość) oraz nagrodę tygodnia (euforia) a także nagrodę główną! Zawał emotka emotka


Trochę to dziwnie wygląda, czyli co, przedtem nie zasłużyło nawet na biżuterię, a potem zgarnia główną nagrodę. Samo hasło jak to hasło, tylko u jury brak logiki.



To nie tak, w pierwszym rozdaniu zasłużyło na biżuterię, ale nie zasłużyło na laptopa


W sumie to nawet mi się podoba, tylko to Skradła serca miliona Polek jakoś mi nie gra gramatycznie. Ale gratuluję. Fajna niespodzianka.


Mnie się bardzo podoba. Oryginalna stylistyka, ładnie brzmi emotka Gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5215216 Napisano: 01.06.2012 11:11:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jakoś mało się dzieje... żeby nie powiedzieć, że nic się nie dzieje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5214430 Napisano: 31.05.2012 08:20:37 w Carrefour konkursy
pawel1615 napisał(a):

czy jak kupuje się w c4 paste aquafresh to jest napisane na paragonie jaki to model?


U mnie nawet nie pisze ze to Aquafresh emotka Tylko pasta A. Zakładam ze przejdzie, jakby co. Bardzo podoba mi się to, że podaje się nr paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5209689 Napisano: 29.05.2012 12:15:39 w Carrefour konkursy
aerdna napisał(a):

Otwiera się w firefoxie bez problemu.


mi się nie otwiera, dziwne... Ale jak ktoś ma problem to z innej przeglądarki niech próbuje. Stronka w każdym razie aktywna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5209675 Napisano: 29.05.2012 12:11:15 w Carrefour konkursy
klaudiag19 napisał(a):

karkocka napisał(a):

od jutra konkurs Palmolive i Lady Speed Stick
http://www.kierunekprzyjemnosc.pl/



otwiera sie wam ta stronka czy jest nieaktywna, czy moze u mnie tylko nic nie widac?


W firefoxie nie otwiera się. Ale explorer sobie poradził. Spróbuj z innej przeglądarki. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5209666 Napisano: 29.05.2012 12:09:50 w Carrefour konkursy
A co do konkursu Aquafresh, to nagrodą główną jest niby wyjazd do Legolandu, jednak w regulaminie jest napisane, że nagrodą są vouchery na kwotę 3 500 zł. Więc chyba wycieczki dają, tak po prostu. Niekoniecznie Legoland. Jak myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5209627 Napisano: 29.05.2012 11:54:43 w Carrefour konkursy
Widzę, że Carrefour ma nowy fajny konkurs (nie wiem czy już w bazie): Dzień Dziecka z Aquafresh
http://www.carref...en-dziecka-z-aquafr/
jest w co grać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5206686 Napisano: 27.05.2012 07:04:36 w Kaufland konkursy
A czy Kraków też tak ostro gra? Czy moje 2 marne sms-y zostaną zasypane setkami innych? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5206381 Napisano: 27.05.2012 04:14:26 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

Litości... jak zwykle na koniec zostawiłam sobie Budżet emotka

Łeb mi pęka po pracy - co lubi 4Frame? Muszę chwalić produkty lub Kauflanda, czy wystarczy jak o wiośnie napiszę?

Please - może być PW emotka


Sama miałam dylemat czy pisać kłamstwa o tym, jak to w wiośnie najbardziej lubię porządki, zwłaszcza jeśli pomagają mi w nich produkty X, ale odpuściłam.
Ostatecznie jest o wiośnie tak po prostu (ale po 1 produkcie sponsora przemyciłam w obu sms-ach) To się nazywa kompromis na użytek konkursu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5206194 Napisano: 27.05.2012 01:56:28 w Wkurza mnie...
Bo może my już nie jesteśmy naród katolicki?? Irytują ciasne ramki, do których ktoś nas - nie wiedzieć czemu - chce wtłoczyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5205876 Napisano: 27.05.2012 09:29:36 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

A ja w życiu bym nie pomyślała, ze można za darmo wykonywać tę robotę. Bo wiesz co? Jest spora różnica w byciu na forum wtedy gdy się tego chce, od administrowania forum, co wiąże się z przecież regularną pracą (jak dla mnie). I dziwi mnie, że ktoś tego nie rozumie.

No, to masz poważny problem... Ze zrozumieniem prostego faktu, że nie wszyscy myślą tak samo.
Chcesz o tym porozmawiać? emotka


Nie, upierdliwe komentarze wolę szybko ucinać. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5205800 Napisano: 27.05.2012 08:31:15 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

ola2493 napisał(a):

Wkurza mnie strasznie, że.... Są równi i równiejsi? Bardzo mnie to w........ emotka


otóż informuję wszem i wobec, że prawdopodobnie przez moje niedopatrzenie rozpętała się afera. (...) zanim znowu dodałam punkty, to musiałam nagle wyjść a później po prostu zapomniałam o tym.

dodam, że każdy jest człowiekiem i ma prawo do pomyłek, ale żeby się burzyć o takie coś?

pamiętajcie, że administrowanie to zajęcie nieodpłatne, poświęcamy swój czas, czasami zdarzy się coś przeoczyć, a nie tak jak myślą niektórzy, że zbijamy na tym kokosy.


W życiu bym nie pomyślał, że można za tę działalność dostawać forsę emotka Każdy, kto tu zagląda - DOBROWOLNIE - zostawia swój czas.

....to tak, jakbym nagle za dodane konkursy oczekiwał jakichś wymiernych korzyści materialnych
emotka
Ale wiesz co, podsunęłaś mi pomysł! emotka

Zgłaszam wniosek racjonalizatorski:
MOŻE ZROBIÆ LOKALN¡ RYWALIZACJÊ I DLA NAJBARDZIEJ AKTYWNEJ OSOBY DODAJ¡CEJ KONKURSY, PIONAS UFUNDUJE NAGRODÊ? emotka emotka emotka emotka
(nagrodą może być na przykład zaszczyt zajmowania się dzieckiem pionasa przez weekend - spacerki, pieluchy i takie tam emotka )

Co wy na to? emotka


A ja w życiu bym nie pomyślała, ze można za darmo wykonywać tę robotę. Bo wiesz co? Jest spora różnica w byciu na forum wtedy gdy się tego chce, od administrowania forum, co wiąże się z przecież regularną pracą (jak dla mnie). I dziwi mnie, że ktoś tego nie rozumie. Wyświetl w wątku >>
0 0