Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#5543064 Napisano: 07.01.2013 01:16:37 w NA CO CZEKAMY?
Czekamy też na TQG aż wreszcie ruszy z grami z Almy. Ciągle cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5541806 Napisano: 06.01.2013 03:18:32 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
olunka napisał(a):

gracet napisał(a):

macie sprawdzony przepis na pierniczki - ciasteczka, w necie jest dużo, ale w zeszłym roku dwa razy się nacięłam i szukam takiego co by mnie nie zawiódł:)



jesli jeszcze aktualne to proszę,własnie je upiekłam jak co roku od wielu lat:)podaję na 1 porcję ale ja pieke ze 4
Pierniczki
3 szklanki mąki pszennej
3 łyzki miodu
1 szklanka cukru
4 łyżki masła (to tak ok pól kostki)
2 jajka
1 łyzeczka przyprawy do piernika
1,5 łyzeczki sody

Miód podgrzewamy,gorący wlewamy do mąki i łyzka mieszamy.Potem dodajemy resztę i wyrabiamy.Ja to robie robotem.
Wałkujemy ,mozna grubsze i wieksze pierniki,albo ciensze i drobniejsze.Te małe mozna po upieczeniu zlepiac po dwa smarując powidłami.Dzięki temu sa natychmiast miękkie.Dekorujemy jak kto chce,lukrem,czekolada itd.
Na prawde pycha!!!


Zamierzamy je upiec z dzieckiem. Tylko w jakiej temperaturze piec takie cienkie ciasteczka i jak długo? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5541315 Napisano: 05.01.2013 09:49:33 w Kaufland konkursy
asante napisał(a):

dolly napisał(a):

asante napisał(a):


Starsza Pani przyprowadziła bony pod właściwy adres, tym razem skończy się na upomnieniu kuriera, następnym razem tak miło nie będzie. Uff...



Starsza Pani wróciła do siebie, czy zaginęła? emotka


U niej wszystko w porządku emotka


Wróciła do siebie. Od dziś sama będzie grać w konkursach emotka I to Ty będziesz jej koperty z bonami nosić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5540851 Napisano: 05.01.2013 03:14:26 w Wkurza mnie...
I jeszcze jedno. Jak kiedyś ogłoszą konkurs na najlepsze hasło reklamowe, to mam już dla nich gotowe: Graj fair, PLAY! I nawet im to wyśpiewam i podświetlę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5540845 Napisano: 05.01.2013 03:11:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Play. Mąż właśnie dostał rachunek a tam... 1 sms specjalny za 30 zł. Nic takiego nie wysyłał nigdy! Nie ma też w wysłanych takiego smsa. Zaczęliśmy szukać w internecie żeby się dowiedzieć co to za numer. Nie znaleźliśmy, ale za to znaleźliśmy forum, na którym więcej osób oszukanych dyskutuje o tej sprawie. Ten sam sms, na ten sam numer specjalny. Ciekawe czy reklamacje uznają, ponoć nie bardzo chcą. Czuję, że skończy się u Rzecznika Praw Konsumentów. Zastanawiam się też, jak my, zwykli użytkownicy możemy się bronić przed takimi wirtualnymi pomyłkami i oszustwami. emotka I ile razy zostaniemy jeszcze nabici w butelkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5540062 Napisano: 04.01.2013 08:35:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

assal napisał(a):

W konkursach, w których brałam udział w zeszłym roku, nie nagradzali laurek.
Może dlatego, że wiedząc, że takie się pojawiają, zamiast narzekać tu, w trakcie konkursu pisałam grzecznie do Organizatora? Trochę koloryzując, ale od czego wyobraźnia?
Ja podkreślam, że prace muszą zostać zdyskwalifikowane, jeżeli w regulaminie jest: wpisz tekst w formularz itp.
To naprawdę działa. Pań od świecidełek na listach nagrodzonych nie dostrzegam potem emotka
Dwie firmy ładnie nawet dopisały w regulaminach, że takich prac nie będą uznawać emotka



właśnie znalazłam zapis w regulaminie jednego z konkursów
Celem konkursu jest wybór HASŁA REKLAMOWEGO - wykonanego dowolną techniką...

jaką TECHNIK¡ można WYKONAÆ HASŁO REKLAMOWE ?


można stworzyć neon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5539910 Napisano: 04.01.2013 07:00:27 w Konkursy ABC
seybel napisał(a):

a ślecie wg zegara na ich stronie, czy innego? bo ten ich się późni o ok 17 sekund...?


Kiedy wysyłałam w sobotę to różnica była o 8 minut emotka Ale okazało się, ze zegar atomowy który osobno ściągnęłam, również dziwnie się zachowuje i pokazuje taki czas, jak na stronce ABC. Ostatecznie wysłałam według czasu jaki tam wskazywał, ale nie kumam o co chodzi. Może ktoś jest bardziej obeznany w tym temacie i dla ciekawości już wyjaśni o co chodzi?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5539003 Napisano: 04.01.2013 09:40:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Dokładnie. Konkursy plastyczne to jedna kategoria, a słowem pisane to druga. Swoją drogą, ostatnio też cierpię na bezsenność z natręctwami plastycznymi (choć talentu specjalnie nie mam), ale nie mogę znaleźć żadnego konkursu laurkowego, a chętnie bym zagrała emotka Bo do urny to mi jakoś głupio pracę wciskać emotka


postaw NA URNIE
emotka


emotka nie myślałam o tak wielkogabarytowej pracy emotka ale może to jest jakaś myśl, bo przecież rozmiar czasem ma znaczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5538988 Napisano: 04.01.2013 09:29:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dokładnie. Konkursy plastyczne to jedna kategoria, a słowem pisane to druga. Swoją drogą, ostatnio też cierpię na bezsenność z natręctwami plastycznymi (choć talentu specjalnie nie mam), ale nie mogę znaleźć żadnego konkursu laurkowego, a chętnie bym zagrała emotka Bo do urny to mi jakoś głupio pracę wciskać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5538960 Napisano: 04.01.2013 09:10:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

mia napisał(a):

W Monnari biedne Albedo, pouczone boleśnie doświadczeniem Palette, zawarło ostre restrykcje dotyczące długości zgłoszenia. emotka


i dlatego myślę, że system smsowy z automatu odcinający zgłoszenie powyżej 160 znaków (lub regulaminowej długości) jest idealny - jeśli hasło dłuższe niż regulaminowe to obetnie mu końcówkę , hasło straci sens a drugą cześć hasła zaliczy jako nieprawidłowe zgłoszenie


Ale czy istnieją automaty odcinające doczepioną do smsa laurkę?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5538950 Napisano: 04.01.2013 09:02:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć, czy wszyscy uczestnicy konkursu, który polega na WYMYŚLENIU HASŁA będą przez Państwa traktowani równo? Czy osoby, które od lat cierpią na bezsenność i związane z tym natręctwo plastyczne, są przez Państwa faworyzowane, ze względu na oczojebność kolorów i porażające prądem wrażenia akustyczne?

O takie rzeczy powinno się pisemnie pytać emotka


Dosłownie emotka z akcentem na to, czy wszyscy będą równo traktowani, czy też nie ma znaczenia, czy maratończyk przebiegnie dystans na własnych nogach czy przejedzie bolidem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5538945 Napisano: 04.01.2013 08:58:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Dlatego czasem warto zwrócić się w trakcie trwania konkursu do agencji z zapytaniem o to, czy można coś dorzucić do zgłoszenia, bo niektórzy tak zawsze robią. I jak to będzie traktowane: jako dowód większych starań uczestnika czy złamanie regulaminu i tym samym dyskwalifikacja. Moja znajoma tak czasem pyta i zdarzało się, że dostawała odpowiedź, że takie prace będą dyskwalifikowane. A czasem odpowiedzi nie było.


a czasem odpowiedź kogoś z agencji sobie a życie sobie ... emotka


Taką sytuację też pamiętam niestety. Ale zwykle jak już padną słowa, że prace z laurkami będą dyskwalifikowane, to zazwyczaj (choć nie zawsze) tak się dzieje. Osobiście uważam nagradzanie takich nieregulaminowych prac za największą zmorę konkursową. Dla mnie to niestety forma przekupstwa jurorów. Jakże skuteczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5538924 Napisano: 04.01.2013 08:40:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlatego czasem warto zwrócić się w trakcie trwania konkursu do agencji z zapytaniem o to, czy można coś dorzucić do zgłoszenia, bo niektórzy tak zawsze robią. I jak to będzie traktowane: jako dowód większych starań uczestnika czy złamanie regulaminu i tym samym dyskwalifikacja. Moja znajoma tak czasem pyta i zdarzało się, że dostawała odpowiedź, że takie prace będą dyskwalifikowane. A czasem odpowiedzi nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5534644 Napisano: 31.12.2012 02:36:15 w Biedronka
Ja też już po pierwszych zakupach za bon emotka Nie było żadnych problemów, co więcej, nawet kierownik nie był potrzebny przy transakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5532890 Napisano: 29.12.2012 04:13:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie bony z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5532440 Napisano: 29.12.2012 10:19:24 w Biedronka
mia napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Dziś już nie ma żadnego problemu z płaceniem bonem. Można dopłacić różnicę, ale nie da się bonów łączyć ze sobą.


Dzięki, rozumiem, że próbowałaś?
Czyli problem tableta z Biedronki mam z głowy emotka


Rodzinka próbowała emotka Ja ciągle na swoje czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5532429 Napisano: 29.12.2012 10:14:00 w Biedronka
Dziś już nie ma żadnego problemu z płaceniem bonem. Można dopłacić różnicę, ale nie da się bonów łączyć ze sobą. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5531898 Napisano: 28.12.2012 06:33:50 w co chcielibyście wygrać?
Jako że Stary Rok się kończy, pora mi zrobić konkursowe, noworoczne postanowienia. Nie widzę wątku w stylu: podsumowania i postanowienia, więc po prostu tu napiszę, co chciałabym wygrać w 2013 roku: przede wszystkim jakiś większy voucher Itaki(żebym mogła zobaczyć Chiny), aparat Canon, rower i laptop dla syna. I oczywiście trochę bonów, wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5531480 Napisano: 28.12.2012 01:58:11 w Biedronka
kasiulenka88 napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Siostra właśnie zadzwoniła, bo robiła zakupy w Biedronce za bony. I jest tak, jak powyżej pisano. Mało tego, pani powiedziała, że nie jest pewna, ale chyba bonów nie można łączyć ze sobą. Siostra zrobiła zakupy za 102 zł. Chciała dopłacić końcówkę i okazało się że nie można (nie wiem czy tylko dziś czy w ogóle). Postanowiła wyrzucić drobiazg z koszyka. Pozostała kwota 98 zł. Okazało się, że nie wczyta bonu bo kwota za niska. Na koniec, czyli po ok. 20 minutach zmagań przy kasie i kombinacji z koszykiem, by kwota wyszła na równe 100 zł, okazało się że system w ogóle nie działa. A jak będzie działał, kiedy i według jakich zasad, tego pracownicy nie wiedzą emotka



I zakupy siostra zostawiła, czy zapłaciła gotówka? Jak takie cyrki odstawiają to ja bym im to wszystko na taśmie zostawiła... emotka


Obsługa była bardzo miła emotka Pani kasjerka zażartowała, że dzięki temu ma 20 min.przerwy, a koszyk z zakupami pracownicy odstawili ładnie do magazynu emotka Pełna kultura i zrozumienie sytuacji emotka To też się liczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5531467 Napisano: 28.12.2012 01:47:08 w Biedronka
Siostra właśnie zadzwoniła, bo robiła zakupy w Biedronce za bony. I jest tak, jak powyżej pisano. Mało tego, pani powiedziała, że nie jest pewna, ale chyba bonów nie można łączyć ze sobą. Siostra zrobiła zakupy za 102 zł. Chciała dopłacić końcówkę i okazało się że nie można (nie wiem czy tylko dziś czy w ogóle). Postanowiła wyrzucić drobiazg z koszyka. Pozostała kwota 98 zł. Okazało się, że nie wczyta bonu bo kwota za niska. Na koniec, czyli po ok. 20 minutach zmagań przy kasie i kombinacji z koszykiem, by kwota wyszła na równe 100 zł, okazało się że system w ogóle nie działa. A jak będzie działał, kiedy i według jakich zasad, tego pracownicy nie wiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0