Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#5559238 Napisano: 22.01.2013 11:28:26 w Wkurza mnie...
Ubrać buty? Nie wiedziałam, że to nie jest poprawne. Z wrażenia aż zerknęłam na porady językowe w necie emotka i cóż się okazało? Ten zwrot jest poprawny, należy jednak do południowopolskich regionalizmów. Tak więc jako mieszkanka południa, pozwólcie, bez wkurzania się na mnie, że nadal będę je ubierać wychodząc na pole. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5557875 Napisano: 21.01.2013 10:52:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
I u mnie kosmetyki ze stylu - tylko 8 sztuk. I raczej (muszę to napisać) mocno średnie :kwaśny: Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5555418 Napisano: 18.01.2013 01:01:25 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
sanitas napisał(a):

Dziewczyny, a ja mam pytanie kulinarne: Czym zastąpić ciasto phyllo, żeby baklava mi wyszła? W moim mieście w żadnym sklepie nie ma:( Ktoś może robił i mi pomoże.


Często robię baklavę i zawsze robię ją zawsze na cieście francuskim. Wychodzi bardzo smaczna. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5554761 Napisano: 17.01.2013 06:02:00 w Kupię...
Kupię PSP. Proszę o propozycje cenowe na p.w. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5554285 Napisano: 17.01.2013 11:21:41 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wiecie co... jak dosyć fajnie czytało mi się o Mikołaju i rózdze, tak to wszystko o teczce jest strasznie męczące emotka emotka ile można sprawę teczki ciągnąć?? poza tym to jest temat wkurza mnie, więc jak chcecie sobie pogadać o teczce w WU CE --- TO ZAPRASZAM DO TEMATU BARDZIEJ ODPOWIEDNIEGO - WC rozmowy o wszystkim

https://www.e-kon...-cat-5.html#f5554276


W Polsce sprawy teczek zwykle długo się ciągną emotka A wkurza mnie to, ze jest szaro, buro i ponuro za oknem. Mimo śniegu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5552995 Napisano: 16.01.2013 09:20:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bony Tesco Hortex emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5551622 Napisano: 15.01.2013 08:11:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
voucher podróżny z Aquafresh (travelpass), kurier TNT emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5551328 Napisano: 14.01.2013 07:42:43 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
ziolko napisał(a):

jak będziesz rozwałkowywać/rozciągać ciasto, to lekko podsyp mąką, żeby się nie kleiło

równie dobrze możesz wysmarować formę olejem, wyłożyć tam ciasto, leciutko posypać mąką i dopiero rozciągać już w formie

później posmaruj ketchupem lub innym sosem pomidorowym, połóż resztę składników i... do pieca emotka


Dzięki emotka Trochę jednak mąki dodałam wcześniej, ale nic nie zepsułam. Jedynie mało soli jak dla mnie, ale i tak wyszła dobra emotka Świetny (jak się okazało) jest sos Salsa Winiary. W każdym razie ciasto fajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5551092 Napisano: 14.01.2013 04:25:30 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
ilonar2301 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

mógłby ktos podac jakis sprawdzony przepis na ciasto do pizzy?
emotka chcialabym zrobic taka prosta bez udziwnien, ser ,pieczatki ,pomidor i wsio emotka


Ja robię na cienkim cieście:
http://www.doradc...ienka-kielbaska.html


Właśnie robię pizze w/g tego przepisu. Ciasto wyrobiłam, zostawiłam do wyrośnięcia, tylko mam pytanie: to moje ciasto wyszło mi bardzo mokre, klei się do rąk. Czy powinnam dosypać mąki do niego, czy zostawić takie jak jest? Nie wiem czy da się je rozwałkować potem. Pytam, bo nie mam doświadczenia w wypiekach na bazie drożdży. Jak ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi zanim ono urośnie i wstawię je do piekarnika emotka będę bardzo wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5550668 Napisano: 14.01.2013 10:51:12 w TESCO konkursy
luko922 napisał(a):

czy dostaliście już bony z hortexu ?


Nie. Ale jeszcze czas do 18.01. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5546452 Napisano: 09.01.2013 06:56:09 w Konkursy ABC
Widzę nowy konkurs abc. Do wygrania smartfony, czajniki i tostery. Info na ich stronce, a regulamin tu:
http://www.sklepy...w_abc_konsumenci.pdf
I już mamy w co grać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5545676 Napisano: 09.01.2013 10:10:53 w Carrefour konkursy
berenika2005 napisał(a):

tak o ten ze spa mi chodzi. ale jest jakis schemat wiadomosci???organizator czy cokolwiek?


Z info z gazetki: Glamour.twoja odpowedź. na nr 7043 Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5545670 Napisano: 09.01.2013 10:05:39 w Carrefour konkursy
kristof23 napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

jest jakis konkurs Fa w gazetce ale nie ma regulaminu emotka


konkurs na haslo, chyba jakies laptopy do wygrania


A nie 6 x Spa?? Taki tylko znalazłam w gazetce. Trwa do 14.01. Trzeba kupić produkt Fa i napisać, z jakiego prezentu od Fa ucieszyłabys się najbardziej. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5544607 Napisano: 08.01.2013 11:46:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzdz napisał(a):

Przyjrzyjcie się liście laureatów nagród II i III stopnia- jeden dzień zawiera pełne adresy zwycięzców.. Śmieszni, przekupni i niepoważni emotka


W dodatku napisali o LOSOWANIU. Dziwne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5544571 Napisano: 08.01.2013 11:33:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

ktosiu - nie tylko poznański
niektórzy tylko takie coś wszędzie wysyłają i mają gdzieś regulamin, a organizator nagradza kreatywne zgłoszenia mimo, że NIEREGULAMINOWE


Masz chyba rację. Ale te poznańskie najbardziej wyraziste, innych nazwisk plastyczek nie rozpoznaję. Choć pamiętam, jak siostra parę lat temu wygrała autko gołym hasłem, to podczas uroczystego odbioru miała okazję obejrzeć całą masę nadesłanych nieregulaminowych prac. Nawet rzeźba była. I świecące laurki też. Tyle, że tam się organizator zdumiał patrząc na te cuda niewidy i nagrodził co nagrodzić miał w/g jasno określonych zasad. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5544553 Napisano: 08.01.2013 11:24:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ziolko - agencje już raczej nie dają się przekupić świecidłami, ale pozaagencyjni organizatorzy to i owszem. Niemniej przeważnie jest z tego taki syf & raban, że (dla dobra organizatorów) powinniśmy ich zawczasu prosić o trzymanie się regulaminu emotka Osobiście nie mogę się doczekać, aż cała idea wciskania laurek tam, gdzie nie trzeba, z-d-e-c-h-n-i-e emotka


I o taki konkursowy świat trzeba powalczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5544535 Napisano: 08.01.2013 11:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Dobrze że nie grałam w tym konkursie emotka A ponieważ też umiem robić ciekawe laurki (choć bez muzyki), teraz będę mieć dylemat w takich konkursach gdzie hasło można wysłać pocztą tradycyjną. Słać to hasełko w pięknej oprawie? Czy wysyłać do organizatora zapytanie o stosunek do takich pozaregulaminowych działań? emotka Doradźcie emotka


Cóż, prościej & szybciej napisać ze 3 wzory takich zapytań wielokrotnego użytku, niż tydzień ślęczeć nad każdą jedną pracą emotka


Wiem, że prościej i tak zrobię. Ale jak pisałam wcześniej, ostatnio mnie talent męczy i kilka podstaw laurkowych 3D już czeka na tematyczne, szczegółowe dopracowanie emotka Ciągle mam moralne opory, by słać je tam, gdzie należałoby słać tylko słowa, ale jak widzę, że nie ma innego sposobu by zatrzymać ten nieuczciwy (zazwyczaj) proceder poznański to... sama już nie wiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5544516 Napisano: 08.01.2013 11:11:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

ktosiu - raczej zwracali, bo inaczej nie byłoby takiej listy, jaka jest emotka


Oczywiście żartuję. Pamiętam, jak w jakimś konkursie, gdzie też nagrodzili nieregulaminowo świecącą laurkę z Poznania, w ten sposób się organizator wytłumaczył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5544505 Napisano: 08.01.2013 11:07:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

dowiedziałam się od kogoś, kto brał udział w tym konkursie, że główne nagrody wygrały prace z reguły tekstowe emotka

a teraz sami się domyślajcie co i jak emotka

nie będą zamieszczone na stronie, bo regulamin tego nie przewidywał


czyli że niby nie zwracali uwagi na to, co się naokoło błyszczy i gra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5544488 Napisano: 08.01.2013 11:03:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobrze że nie grałam w tym konkursie emotka A ponieważ też umiem robić ciekawe laurki (choć bez muzyki), teraz będę mieć dylemat w takich konkursach gdzie hasło można wysłać pocztą tradycyjną. Słać to hasełko w pięknej oprawie? Czy wysyłać do organizatora zapytanie o stosunek do takich pozaregulaminowych działań? emotka Doradźcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0