Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiu

ktosiu

#5606191 Napisano: 08.03.2013 11:35:12 w RMF
mam to samo. Niby kupon ale pusty przyszedł na maila Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5606160 Napisano: 08.03.2013 11:33:47 w RMF
nie moge bonu pobrać Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5603437 Napisano: 06.03.2013 11:24:28 w TESCO konkursy
aster222 napisał(a):

Czy ktoś może mi podać adres pod jaki trzeba wysłać paragon z ekspresowego wygrywania bo nie miałam jak zapisać z góry dziękuje.


Mnie pani powiedziała, że tak jak w regulaminie. A regulamin tu:
http://www.tesco....ywanie/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5603411 Napisano: 06.03.2013 11:05:23 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

ktosiu napisał(a):

a teraz 2 luty emotka Hurra!!


Gratuluję i zazdroszczę! emotka

U mnie na razie totalna porażka. Pierwszy dzień (dwa zgłoszenia) poszły się... rąbać. Teraz został mi ino 07.02 i 13.02, ale już czuję, że nie dane mi wygrać tego ekspresu.
Cholera, ewidentnie do ekspresów i odkurzaczy nie mam szczęścia. emotka


Dziękuję. Ja do Karlsbada nie miałam szczęścia nigdy, aż do dziś. Teraz jeszcze czekam na 9 i 12. Posłałam 4 zgłoszenia, licząc że może choć 1 zgłoszenie coś mi przyniesie. A tu taka niespodzianka emotka Mia, trzymam kciuki, cały czas dzwonią przecież emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5603397 Napisano: 06.03.2013 10:59:09 w TESCO konkursy
a teraz 2 luty emotka Hurra!! Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5603385 Napisano: 06.03.2013 10:52:39 w TESCO konkursy
Możliwe że 2 osoby dzwonią. Będzie dziś ruch w MDW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5603368 Napisano: 06.03.2013 10:43:24 w TESCO konkursy
expres z 5 emotka Albo coś pomyliłam, albo nie dzwonią po kolei Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5603115 Napisano: 05.03.2013 21:35:39 w TESCO konkursy
anava napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

ooo cos ruszylo wreszcie, ale z tego co widze moje zgłoszenie z 2.02 ma silna konkurencje kurde...

też grałam 2.02 i czekam
jutro powinni dzwonić


Ja też czekam na 2.02. Widzę, że to nie był dobry dzień na grę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5602086 Napisano: 04.03.2013 21:01:33 w Wkurza mnie...
W 4 klasie będę mieć dylemat: wymagać od dziecka wiedzy i samodzielnego myślenia czy ocen emotka Bo okazuje się, że nie zawsze da się oba ze sobą pogodzić. Zwłaszcza w szkole emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5602046 Napisano: 04.03.2013 20:36:13 w Wkurza mnie...
Mój syn robił kiedyś zadanie z matematyki. Polecenie: Z podanych cyfr wybierz tę, która...... itd. Syn do mnie: mama, ale tu nie ma żadnych cyfr, tu są same liczby! emotka Zgłupiał i naprawdę nie wiedział co z tym fantem zrobić, bo przecież cyfra a liczba to nie to samo. A wtedy autor się pomylił. To pomieszanie zasad i mnie się udziela ostatnio w związku z jego szkołą. I chyba stąd ta irytacja. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5602025 Napisano: 04.03.2013 20:19:31 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):


"Bo w poleceniu..." - liczba pojedyncza sugeruje jedno polecenie - nie chciałam Cię urazić, moja córka chodzi do 2 klasy i też pisze testy, ale zawsze są one zróżnicowane pod wzgl formy zadań, nigdy same zamknięte...
aczkolwiek, ja ćwicząc z nią w domu zawsze zwracam uwagę na polecenie - teraz jest łatwo, ale gdy przyjdą trudniejsze rzeczy to zrozumienie polecenia jest NAJWAŻNIEJSZE!


Ok, dzięki za doprecyzowanie emotka Dla mnie też polecenia są istotne i to też jest część nauki. Niestety sporadycznie zdarzają się nielogiczne czy błędne polecenia w matematyce. I teraz jest sprzeczność: raz trzeba czytać mega dokładnie, innym razem nadinterpretować. Moja złość dotyczy sztywnej postawy wychowawczyni. O ocenach z zachowania mogłabym tu dopiero duuużo napisać, ale daruję Wam wątpliwą przyjemność czytania tego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5602017 Napisano: 04.03.2013 20:12:40 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Sprawa jest nieco skomplikowana i można by o niej dyskutować bez końca.

Tak się jednak na szybko zastanawiam, co się to porobiło z tym systemem nauczania? Za moich czasów w szkole sprawdzało się posiadaną wiedzę. Jeśli nauczyciel miał jakiekolwiek wątpliwości, przy oddawaniu sprawdzianów odpytywał daną osobę i to dawało "ocenę ze sprawdzianu".

ktosiu, współczuję i ściskam Was oboje emotka


emotka Dzięki. Choć pomimo złości, aż tak tego nie przeżywam. Potrzebowałam jednak różnych opinii w tej sprawie, żeby całkiem nabrać dystansu. Dzięki wszystkim. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5602006 Napisano: 04.03.2013 20:02:24 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):


rzucasz się o jedno zadanie, a jak napisał resztę?
wyglada na to, że nie jest orłem bo sama piszesz, to tylko jedno zadanie i że ocena została obniżona - nie, po prostu nie dostał punktu (JEDNEGO!!!)
za niedoczytanie jednego zadania pani nie dałaby jedynki


czytanie ze zrozumieniem to nie jest pierdoła


Chyba się też nie zrozumiałyśmy emotka Nie rzucam się o 1 zdanie. Cały test napisał zakreślając odpowiedzi a, b lub c. Bo tak było do tej pory. I napisał go dobrze a dostał 1. Nie rzucam się o jedną sprawę, nie chodzi o jedną ocenę. Nie rozumiem też uwagi o tym, że "orłem chyba nie jest" emotka Jest bardzo dobrym uczniem, z dobrymi wynikami na konkursach wiedzowych, więc ta ocena nie ma znaczenia dla jego oceny końcowej. Przytoczyłam jedną sprawę i wściekam się na postawę nauczycielki, zwłaszcza że to był świetny pedagog. Od pewnego czasu coś się niedobrego dzieje. Mnożą się skargi. Przytoczyłam sprawę z dzisiaj. Ale jest tego więcej. I przestaję rozumieć logikę wychowawcy, poza tym że wszystko zależy od jej nastroju. I to mnie wkurza najbardziej, że się już wprost wyrażę. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5601904 Napisano: 04.03.2013 18:30:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie szkoła syna. Syn ma 9 lat i dziś przyniósł ocenę 1 ze sprawdzianu. Dlaczego? Bo w poleceniu było: podkreśl prawidłowe odpowiedzi, a on zakreślił w kółeczko samo a, b, lub c, zamiast linią podkreślić całe zdanie. To, że odpowiedzi były poprawne nie miało znaczenia. Dla mnie to chore, zwłaszcza że to 3 klasa, a nie 3 rok studiów prawniczych gdzie każde: i, lub, albo, ma znaczenie. Rozumiem, że trzeba czytać ze zrozumieniem, że można ocenę obniżyć w takim przypadku, ale... ocena niedostateczna? Ja taką wystawiam dziś pani nauczycielce emotka Za co? Za to, że nie liczy się dla niej wiedza, tylko formalne, nieistotne pierdoły. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5601275 Napisano: 04.03.2013 09:20:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kaufland (OPEK) Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5595242 Napisano: 25.02.2013 17:37:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie wiem czy już ktoś pisał na ten temat na forum, ale nie znalazłam nigdzie (najwyżej się powtórzę). Na fb jest informacja od Bielendy. Wygląda na to, że odebrali nagrody za ukradzione teksty. Brawo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5595231 Napisano: 25.02.2013 17:29:13 w TESCO konkursy
Nadal podtrzymuję swoja decyzję o bojkotowaniu konkursów organizowanych przez tą agencję. I cieszę się, ze choć miałam trochę paragonów z Tesco, bo robię tam czasem zakupy, nie puściłam żadnego eska emotka Może są rzetelni, a może nie. Nie wiem. Ale wiem jedno: po prostu nie ufam MC, a to jest dla mnie wystarczający powód, żeby tam nie grać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5594051 Napisano: 24.02.2013 16:14:08 w TESCO konkursy
Myślę, że w tym tygodniu Jacobs zacznie dzwonić. Czuję, że będziemy mieć emocjonujący tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5593299 Napisano: 23.02.2013 12:53:56 w Wkurza mnie...
Sorki, niepotrzebnie cytowałam powyżej, zrobiła się straszna wieża. Jakoś automatycznie złapałam za klawiaturę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiu

#5593297 Napisano: 23.02.2013 12:52:49 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

Ja nawet wkurzona nie jestem. Byłam wściekła, a teraz to mi się ryczeć chce zwyczajnie.
W piątek lecę z narzeczonym do Londynu, mamy się tam zatrzymać u mojego kuzyna. Pech w tym, że jego mama jest moją chrzestną, a do tego siostrą mamy, która ma na nią wpływ porównywalny z guru jakiejś sekty.
Najpierw mieliśmy lecieć bez bagażu- do podręcznego mieliśmy spakować ubrania i jakieś niegroźne pierdółki. Ale po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że dokupimy sobie walizkę 15kg na spółkę, żeby bezpiecznie przywieźć jakieś pamiątki z Anglii. Kosz tej walizki to 140zł plus 40zł- odprawa online. No i zaczęły się schody.
Najpierw moja wspaniałą cioteczka zaczęła dopytywać się, czy weźmiemy dla jej wnuków jakieś książeczki, puzzle i malowanki. Zgodziłąm się, bo przecież nie waży to zbyt wiele, a można wrzucić do podręcznego.
Kilka dni temu jedna z synowych ciotki, a moja dobra kumpela, dzwoni do mnie i mówi, że ciotka ciągle wypytuje kuzyna co mu zapakować z Polski do jedzenia. Więc od razu zaczęłam suszyć głowę mamie, że żadnego jedzenia nie biorę, bo nie mamy miejsca. Sama plastikowa walizka waży ok 5kg, więc na spakowanie zostaje nam ok 10 na pół. Oczywiście mama zapewniła, że ciotka tak tylko "bierze go pod włos" i jedzenia nie daje.
A dziś ta sama kumpela, dzwoni do mnie i mówi, że ciotka kupiła dla kuzyna:
całą zapakowaną hermetycznie szynkę, kabanosy, kiełbasę i ogórki kiszone. A do tego powiedziała, że:
"Olka dostanie 100zł i ma mi to zabrać, nic mnie to nie obchodzi. Swoje ubrania niech sobie spakuje do podręcznego, a moje szynki na pewno się zmieszczą." I to przelało we mnie czarę goryczy. W ogóle nie zadzwoniła do mnie, przecież mogła kupić walizkę 20kg, gdyby odpowiednio wcześnie powiedziała i dorzuciła się z kasą. A teraz ona ma zrobione zakupy na ok 8kg, książki, cenzurarelki i myśli, że jak mi da tą stówę, to ja się zamknę i jej to zabiorę. Płakać mi się chce, bo tylko tato stoi po mojej stronie. Mama uważa, że powinnam się poświęcić dla ciotki i wziąć te wszystkie pakunki. Oczywiście nie zamierzam targać ze sobą tego jedzenia i rezygnować z dodatkowej pary butów, czy kurtki, bo w końcu jadę tam, żeby coś pozwiedzać, a nie jako kurier. Tylko, że jeśli zrobię aferę i akcję V, to ciotka zacznie ryczeć, odegra swoją słynną scenkę, jaka to ja niedobra jestem, a mama oczywiście się za nią wstawi. Ręce opadają, z tej wściekłości to mi się lecieć odechciało.. emotka emotka


Powiem krótko: byłabym dla takiej cioci "kulturalnie bezlitosna". Nie. I koniec. Merkana, pora się wyplątać z niezdrowych układów rodzinnych, nawet jeśli to oznaczałoby dla Ciebie etykietkę "tej złej". A płacz cioci? No cóż, to tylko histeria granicząca z manipulacją, a nie prawdziwy ból i cierpienie. Powodzenia i więcej asertywności Ci życzę emotka Z czasem zobaczysz, o ile lżej Ci będzie emotka Bo czym innym jest pomaganie bliskim, a czym innym pozwalanie na to, by bliscy wykorzystywali Twoją dobroć. Wyświetl w wątku >>
0 0