Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#6452736 Napisano: 15.01.2018 19:53:56 w Wkurza mnie...
rudawka napisał(a):

a mi się płakać chce taki blue monday, a czemu? nie wiem emotka wkurza mnie to...

emotka Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

dolly

#6452418 Napisano: 14.01.2018 16:56:28 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

dolly napisał(a):

REKLAMY na kanałach muzycznych!!!! Wrrrrrrrr i dziecięcych!!!!!  emotka emotka emotka

na kanałach na yt?

w tv Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6452403 Napisano: 14.01.2018 14:25:52 w Wkurza mnie...
REKLAMY na kanałach muzycznych!!!! Wrrrrrrrr i dziecięcych!!!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6452093 Napisano: 12.01.2018 20:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oj, nie wiem, bo nie grałam, więc nie śledziłam wpisów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6452087 Napisano: 12.01.2018 20:22:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

Czy z konkursu Rycerze Duracell dzwonia z zastrzezonego?I czy faktycznie dzwonia tylko dwa razy?Mialam w pracy dzis zebranie i niestety jeśli to Oni to pozamiatane.Ktos dzwonil 2 razy -drugie polączenie po godzinie emotka .

z zastrzezonego to chyba karsband Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6452063 Napisano: 12.01.2018 19:35:27 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

I tak zrobię, postawię je obok jego kremu do golenia  emotka

Zuch dziewczynka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6452050 Napisano: 12.01.2018 19:16:40 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Dlaczego to mężczyźni nie rozumieją ile kobieta jest w stanie zrobić dla urody? Za wygrane bony do Empiku postanowiłam kupić sobie kosmetyki Sensai... Poprosiłam męża o odebranie zamówienia, bo ma bliżej z pracy. I już wrócił do domu z nerwami, co to za lekka paczka za 400 zł... a jak mu pokazałam, że to mydło i olejek do demakijażu twarzy po 200 zł za sztukę to wpadł w szał na co ja wydaję tyle pieniędzy emotka   I że można było karty sprzedać za 300 złotych, a nie bzdury kupować. No, a do krytykowania konkursów to pierwszy jest, a wygranymi chce rządzić. No i chodzi tak naburmuszony, wypomina mi te kosmetyki i dostaje białej gorączki. Nawet się nie mogę nacieszyć wymarzonym zakupem...

Ja bym powiedziała, że ide do łazienki., ostentacyjnie wzieła paczuszkę i siedziałą w tej łazience z godzinę emotka
Ps: ostatnio dostałam próbke kremu w sephorze, w takim ichniejszym tyci pudełeczku.
Móz złapał i mówi, a co to, ja mówię, że krem za 300zeta. Krzyknał tylko... za takie coś! ... i zemdlał.......no dobra z tym zemdlał to ubarwiłam emotka     na serio to odłożył i tyle  było gadania emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

dolly

#6452001 Napisano: 12.01.2018 15:23:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Mysia napisał(a):

Dziękuję emotka raczej polecimy, ale przed wylotem będę koło niego skakać byle nie zachorował, gorzej jak mi się rozchoruje na miejscu, ale masz rację muszę się pozytywnie nastawić. Też w ciąży latałam (martwiłam się też niepotrzebnie) i było ok, no ale teraz już dzidziuś poza brzuchem więc jakoś tak to bardziej stresuje.. Dzięki raz jeszcze emotka

Zawsze stresuje... i nic na to nie poradzisz emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

dolly

#6451947 Napisano: 12.01.2018 13:09:21 w Pomocy!!!!
agniehaha89 napisał(a):

Dziś otworzyłam nagrodę od smolara, którą otrzymałam 3 miesiące temu. Okazało się, że sprzęt jest uszkodzony. Opakowanie było całe, nie sądziłam, że w środku mogłoby być uszkodzenie. Czy da się coś zrobić w tej sytuacji? 

moim zdaniem nie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6451888 Napisano: 12.01.2018 11:59:55 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

Junior śpi w naszej sypialni już dawno, bo uznaliśmy, że skoro tyle razy się budzi, to na współlokatora do innych się nie nadaje emotka 2,5 latka w spaniu jest najlepsza - budzi się albo raz, albo wcale. Tylko chłopaki nam tak wariują emotka Ten najstarszy znajduje sto tłumaczeń, dlaczego przyszedł: a to się boi okna, a to się boi duchów i potworów (chyba mu dam bana na bajki), a to lampka za słabo świeci, a to "nie widział lampki na oczy", "ta lampka nie jest nowa", "w pokoju lata mucha", "chcę piciu", "zgubiłem radiowóz/smoka/misia" (bo przecież trzeba spać z setką zabawek)... emotka

O rany, to przekichane faktycznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

dolly

#6451862 Napisano: 12.01.2018 11:36:02 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

O, dziękuję, przynajmniej nie będę sama!  emotka emotka Hehe, mnie to spanie strasznie załamuje, bo Junior ma już ponad rok i mógłby chociaż spróbować przespać te parę godzin. Taki duży chłopak... A tymczasem on tak się budzi codziennie, noc w noc, od urodzenia. I nie wiem z czego to wynika... Nie jest głodny, nie jest mu zimno, nie jest mu niewygodnie, nie ma twardo, nie ma za miękko, jest cicho, już próbowaliśmy go usypiać przy lampce (może się boi ciemności?), bez lampki (może nie lubi światła?), już próbowaliśmy wszystkiego... emotka

Może spróbujcie na jakiś czas przenieść Jego łóżeczko do waszego pokoju. Pedagogiczne to nie jest, ale może chociaż trochę pośpicie.
Tylko z drugiej strony jak ta 2,5 letnia zobaczy to może być dym. A może chłopaków razem na noc położyć??? Wyświetl w wątku >>

dolly

#6451743 Napisano: 12.01.2018 00:37:03 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Druga karta podarunkowa wygrana w konkursie poszła się  emotka  . 
Moja Mama nauczyła mnie zostawiać wszystko na czarną godzinę... No i zostawiłam tak, że przepadło  emotka

Jezęli nie jest długo przeterminowna, to spróbuj zadzwonić do danej firmy - tej karty, nie agencji- może uda się przedłużyć na 2 tygodnie   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6451627 Napisano: 11.01.2018 17:38:50 w SZUKAM....
Szukam jakiejś znizki na eobuwie.pl, ktoś co ma, a nie skorzysta? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6451454 Napisano: 11.01.2018 12:40:47 w Wkurza mnie...
rudawka napisał(a):

Nawet obiad przed zjedzeniem, ciekawe kiedy jeszcze tą wersję po przetrawieniu, kurczę czy ja jestem już taka stara, że nie rozumiem tego?

No proszę Cie jak nie ma? Oszczędzę bardziej wrażliwych i wstawię link a nie obrazek emotka  emotka http://www.wiocha...ZA-KUPA-DO-NOCNICZKA Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

dolly

#6451197 Napisano: 10.01.2018 18:21:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
littlerose napisał(a):

Konkurs Hasbro carrefour

Czy po nadesłaniu oświadczenia zwycięzcy dostaje się jakąś odpowiedź? Mail po wpisaniu wychodzi jako zwycięski ale nie otrzymałam żadnego maila od nich, napisałam 2 stycznia i cisza...

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6451121 Napisano: 10.01.2018 16:01:07 w moje dzisiejsze wygrane :)

dolly

#6448008 Napisano: 02.01.2018 18:35:08 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Oszaleli z tym Smolarem? Od nowego roku ma monopol na wszystkie konkursy promocyjne? Co nowy się pojawia to Smolar... dali by coś innym zorganizować  emotka

eeee...Smolar, nie Smolar...ważne że kreatywne, a nie loterie  emotka  łupiemy  emotka

jak widzę Smolar, to mi szkoda na sms-a emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6447181 Napisano: 30.12.2017 17:33:01 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że jak od jakiegoś czasu chcę na forum wpisać coś odnośnie słowa p-a-r-agon, to nie mogę tego wpisać normalnie, tylko mam komunikat, że od pa-ra-go-nów jest inny wątek, tyle,że ja wcale nie zamierzam nielegalnie handlować dowodami zakupu.

hehe, też się ostatnio zastanawiałam o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6446588 Napisano: 28.12.2017 22:01:36 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że odpowiedź na pytanie, z którego zadaniem nosiłem się długo w niepewności, brzmiała: TAK! emotka emotka


...a chodzi o to, że dostałem powiadomienie, iż jedzie do mnie jakaś paczka PP. Miałem link do monitorowania, więc śledziłem od wczorajszego popołudnia i widziałem na bieżąco wszystkie poszczególne etapy przekazywania paczki z punktu do punktu. Na koniec pojawił się status "wydana do doręczenia" emotka Ojć, a tu nagle pojawiła się pilna potrzeba wyjścia z domu na drugi koniec osiedla emotka
Mus to mus. Idę ci ja krętymi uliczkami, moknąc w deszczu (ale nie narzekam, dobrze robi na cerę, bo wygrane wcześniej nawilżające kosmetyki już się skończyły, a nowych jakoś nie widać emotka ) tak idę, idę i nagle...
Widzę auto dostawcze PP. Hm... nauczony doświadczeniem minionych dni nie wiedziałem, czy zaczepiać, czy odpuścić i iść dalej? W końcu może być jak poprzednio, tylko kurierem doręczającym przesyłki zagraniczne emotka Hm, a może jednak zapytać? Ale kierowcy nie widać, pewnie wszedł coś doręczyć... Czekać, nie czekać, oto jest pytanie! I tak wiercę się, jak nieczystość w przeręblu, już chciałem odchodzić, ale otworzyły się drzwi jednej z klatek schodowych i wyszedł kierowca. Ech, ryzyk-fizyk! Podszedłem i pytam:
- Dzień dobry, mieszkam tu i tu, czy MOŻE MA PAN PACZKĘ NA TEN ADRES? emotka
Odpowiedź brzmiała: TAK! emotka
Załatwiłem za jednym wyjściem dwie ważne sprawy emotka Jak to dobrze czasem zaryzykancić emotka

Buahahahah, wiedziałam, że to "zasadzka" emotka
Stereotypowe myślenie, to nie w stylu Cebe emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6446113 Napisano: 27.12.2017 17:12:25 w Lay's
cb656 napisał(a):


(...) Internet ma jednak swoje prawa: inkryminowana publikacja jest powielana, cytowana, przerabiana, dlatego niewielkie są szanse „wymazania" przeszłości, tak jak ustanowienia skutecznego prawa do zapomnienia.

I właśnie przez ten brak możliwości całkowitego wymazania, nie lubię rozpowszechniania danych gdzie popadanie. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0