Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#6458566 Napisano: 01.02.2018 13:34:37 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Dziwne... u mnie pierwsza reklamacja poszła w grudniu odpisali po miesiącu... druga poszła w weekend i wczoraj odpisali emotka  napisz znowu 

Pisałam przedwczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

dolly

#6458552 Napisano: 01.02.2018 13:13:56 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

dolly napisał(a):

No własnie pisałam juz drugi raz i zero odpowiedzi i zero doładowania emotka

Na jaki adres ? konkurs@bm.pl
Dostalas jakąś odpowiedź automatyczną. ?

Tak i tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6458525 Napisano: 01.02.2018 12:22:13 w SZUKAM....
No własnie pisałam juz drugi raz i zero odpowiedzi i zero doładowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6458523 Napisano: 01.02.2018 12:21:12 w Wkurza mnie...
Co sie dzieje ze stroną op.pl?
Ktos cos wie? od kilku dni nie moge sie dostac na poczte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6458519 Napisano: 01.02.2018 12:16:23 w SZUKAM....
Czy ktoś jeszcze czeka na doładowanie z wakacji z orange? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6453597 Napisano: 17.01.2018 16:12:02 w Wkurza mnie...
luzak napisał(a):

halliday napisał(a):

luzak napisał(a):

nie dosyć,że nic nie wygrywam to jeszcze dojrzałam,że źle wysłałam paragony na kaufa. Miałam papierosy na paragonie i podałam kwotę z paragonu zamiast odjąć te papierosy.Ale ten znaczek przy formularzu dopiero dzisiaj zauważyłam emotka


ale ta informacja pojawiła się dopiero dzisiaj

a już myślałam,że jakaś nieogarnięta jestem, a specjalnie sprawdzałam regulamin emotka , ok, ale co teraz z tym fantem zrobić? czy uwzględnią taki paragon w razie W

Z pewnoscia jest tu ktos, kto zapisal sobie pierwsza wersje regulaminu i w razie komplikacji poratuje CIę nią emotka Wyświetl w wątku >>
1 luzak 0

dolly

#6453595 Napisano: 17.01.2018 16:10:20 w SZUKAM....
lola.lola napisał(a):

Ale w mailu od DPD był ten sam numer kuriera, z którego "kurier" dzwonił więc pierwsza moja myśl była taka, że może to jakiś "pomocnik" emotka  

Lola, to czemu sie stresujesz? Moze byc pomocnik, moze to byc On.
Moze jest nowy i nie zdazyl jeszcze pooblepiac auta, moze na próbnym okresie.... 
Kurierzy zazwyczaj jezdza swoimi autami, ktore oblepiaja nazwa firmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6453589 Napisano: 17.01.2018 16:01:14 w SZUKAM....
lola.lola napisał(a):

Zamówiłam kilka ubrań przez internet, dziś rano dostałam maila od DPD, że kurier będzie między 11:00 a 13:00 (standardowy mail). Jakoś po godzinie 12:00 zadzwonił z pytaniem czy jest ktoś w domu bo zaraz podjedzie. Powiedziałam, że tak i zaczęłam na niego wyglądać. Po chwili podjechał samochód (nie bus DPD, zwykły ciemny samochód osobowy), chłopak zadzwonił domofonem więc wyszłam (zdążył wsiąść do samochodu) jak byłam przy furtce to wyskoczył z auta, wcisnął mi paczkę powiedział do widzenia i odjechał. Byłam trochę zaskoczona "błyskawicznym załatwieniem sprawy" ale zauważyłam, że nie miał typowego stroju kuriera DPD i nie dał mi nawet nic do podpisania. 
Przesyłka się zgadza ale czy miał ktoś może podobną sytuację? Trochę mnie to wszystko zaskoczyło.

Wygląda jakby był kimś, kto przez pomyłkę otrzymał Twoją paczkę emotka  ale mogę się mylić.
Wazne , że paczka sie zgadza, a skoro piszesz to znaczy, że nie była to bomba emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6453559 Napisano: 17.01.2018 15:13:56 w Wkurza mnie...
agniehaha89 napisał(a):

Okropnie wkurza mnie, że obecnie trudno gdziekolwiek kupić zwykłe jeansy. Wszędzie tylko jakieś rozdarte, z haftami czy jakimiś sznurkami. Bardzo proszę o zwykłe ciemne jeansy w rozmiarze 38, które idelanie będą pasowały do czarnych szpilek!

u mnie zatrzęsienie zwykłych, ale z elastanem emotka  i dla chłopców też takie badziewie .


kasiaj110 napisał(a):

Niestety ranek okazał się tragiczny- świniaczek padł emotka  i tak naprawdę nie wiem jaka przyczyna zgonu a sekcji zwłok nie planuję tym bardziej że już po obrządkach pogrzebowych emotka  - synek przygotował  najładniejsze pudełko  z tektury ( oczywiście star wars) - na sam koniec rozbrajające pytanie syna - czy go wykopiemy na wiosnę by "pobrać szkielet?"

Oj emotka
Synek dzielnie znosi stratę pupila? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6453557 Napisano: 17.01.2018 15:11:32 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

Mąż wypłacał gotówkę z bankomatu, kartę wziął, a kasy zapomniał  emotka

400zl w plecy... emotka

 u mnie ktoś ponoć 4tys zostawił, ale babeczka jakas wziela i udalo sie odszukac właściciela   emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6453346 Napisano: 17.01.2018 09:28:06 w Wkurza mnie...
jomajd86 napisał(a):

u nas jak złamała ząbka to nic jej już nie pomogło emotka

uwielbiam takie "budujące" wpisy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6453214 Napisano: 16.01.2018 19:45:53 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Miałam kiedyś świnkę morską i nie przypominam sobie by jakaś szczególnie wrażliwa była emotka ale ok, świnki sa różne emotka

- Czym się różni kobieta-informatyk od świnki morskiej?
- Niczym. Bo to zupełnie tak, jak świnka: ani to świnka, ani morska.

WKURZA MNIE, że nie rozumiem tego kawału emotka

a ja myślę, że rozumiesz i to bardzo dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6453192 Napisano: 16.01.2018 19:02:11 w Wkurza mnie...
Odnośnie wietrzenia... już mnie azaflora wyręczyła. więc nie będę dublować emotka
Miałam kiedyś świnkę morską i nie przypominam sobie by jakaś szczególnie wrażliwa była emotka ale ok, świnki sa różne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6453107 Napisano: 16.01.2018 16:31:13 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

Wkurza mnie cały dzisiejszy dzień!!! Niech już zakończy się on na spotkaniu  z kołdrą...

Zachorował nam nasz Chrupek zwany Gusiokiem emotka  czyli świnek morski który z nami jest od około4 lat . Martwię się bo wiem czym grozi u świniaka niejedzenie emotka  - koperek już nawet nie działa emotka  ... troszkę mamy farmaceutyków - szukamy, sprawdzamy ale najgorszy jest brak weterynarza który zna się na gryzoniach!!!! Przeziębienie wykluczyłam bo w pokoju gdzie świnka mieszka nie otwieram okna, ząbki też sprawdzone , miseczka pełna pyszności a od wczoraj zanik apetytu a świaniak taki nieobecny, nastroszony emotka  

emotka
to może jednak otwórz i wpuść mu powietrze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6452925 Napisano: 16.01.2018 12:00:46 w Lotto i inne
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

kto bogatemu zabroni kupić 10 zdrapek, pójść do domu i tam sobie skrobać? Nikt nie zabroni.

Przeczytałam, tylko nie bardzo rozumiem, jakie ma tutaj znaczenie zasobność portfela?

To przeczytaj jeszcze raz emotka

chodzi Ci o ilosc? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6452921 Napisano: 16.01.2018 11:56:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Hasbro ostatni etap Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

dolly

#6452911 Napisano: 16.01.2018 11:42:46 w Lotto i inne
cudaczek121 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

kto bogatemu zabroni kupić 10 zdrapek, pójść do domu i tam sobie skrobać? Nikt nie zabroni.

 jeszcze ani razu, nie drapałam w innym miejscu, jak w domu emotka

Może się powtórzę, ale...
Kto bogatemu zabroni? emotka

Przeczytałam, tylko nie bardzo rozumiem, jakie ma tutaj znaczenie zasobność portfela?

Pewnie cb656 chodzi o to,że tylko bogaci ludzie kupują zdrapki.Wszak cudaczkowa jest "z domu bogata" emotka

Haha obstawiam, że przy zdrapaniu od razu mozna od razu zgarnac kase, wiec tylko "na chwilkę" bylo sie "stratnym" 10zyla emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6452801 Napisano: 16.01.2018 00:17:44 w Lotto i inne
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

kto bogatemu zabroni kupić 10 zdrapek, pójść do domu i tam sobie skrobać? Nikt nie zabroni.

 jeszcze ani razu, nie drapałam w innym miejscu, jak w domu emotka

Może się powtórzę, ale...
Kto bogatemu zabroni? emotka

Przeczytałam, tylko nie bardzo rozumiem, jakie ma tutaj znaczenie zasobność portfela? Wyświetl w wątku >>

dolly

#6452796 Napisano: 15.01.2018 23:29:26 w Lotto i inne
cb656 napisał(a):

delvitto napisał(a):

mogło się zdarzyć, że ktoś wygrał, ale z różnych względów nie odbiera kasy od razu, w końcu ma na to czas;) lotto może aktualizować tylko tych, co się zgłoszą? 

Lotto w swoim systemie widzi od razu, gdzie, w jakim mieście, w jakiej kolekturze, jaki zakład... Do tego nie potrzeba żadnej aktywności wygranego.
Co innego ze zdrapkami. Jaka zdrapka z jaką wygraną... (o ile zdrapkę gościu zgłosi) Lotto wie dopiero wtedy, gdy klient się przyzna.
No bo kto bogatemu zabroni kupić 10 zdrapek, pójść do domu i tam sobie skrobać? Nikt nie zabroni. Co na to poradzisz?

Ej.... jeszcze ani razu, nie drapałam w innym miejscu, jak w domu emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6452747 Napisano: 15.01.2018 20:20:59 w Wkurza mnie...
Ooooo zjadałbym laysa emotka Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0