Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#6471030 Napisano: 08.03.2018 12:00:39 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

dolly napisał(a):

malutka456 napisał(a):

wkurza mnie bonus w postaci grypy u córki i ospy u syna.... padam na twarz, a dziś nocny dyżur przede  mną  emotka

A to bezpieczne byś go brała w takiej sytuacji?

spokojnie, w razie czego podłączą mi kroplówkę emotka  może pacjentki mnie dziś oszczędzą emotka  

no właśnie o pacjentki mi chodzi emotka Czy Ty nie jesteś dla nich "zagrożeniem"? W niewielkim stopniu, ale jednak? Pytam serio. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6471023 Napisano: 08.03.2018 11:48:53 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

wkurza mnie bonus w postaci grypy u córki i ospy u syna.... padam na twarz, a dziś nocny dyżur przede  mną  emotka

A to bezpieczne byś go brała w takiej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6470678 Napisano: 07.03.2018 12:56:32 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

ja jestem rocznik 1984 choć czuje się bardziej tak gdzieś na 25 lat. Ale wczoraj przeglądając się w lustrze, doznałam szoku jak zobaczyłam ile mam siwych włosów

też jestem rocznik '84, ale jeszcze żadnych siwych włosów nie dostrzegłam emotka No, ale może dlatego, że ja ślepa jestem emotka

Ja za to nie dostrzegam włosów wcale i zastanawiam się, czy to z powodu ślepoty, czy rocznika? emotka  emotka

najpierw oplułam monitor, a potem się popłakałam ze śmiechu emotka
Spokojnie to tylko "zespół napiecia przedorzeszkowego" emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6468719 Napisano: 01.03.2018 18:13:44 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

shineoff napisał(a):

A mnie wkurza, że jest zimno jak fix!

ja do pracy ledwo dojechałam... czekając na autobus który nie przyjezdzał... owinieta w wielki szal, grubą kurtkę i patrząc na Pana który miał płaszczyk krótszy niż mój sweter pod kurtkę emotka

a ja dziś na rowerze jechałam do pracy emotka - w sumie jak zwykle. Ale zarówno wczoraj jak i w pon jechałam komunikacją miejską. Na rowerze zajmuje mi to 30-40min, komunikacją (40-50min), a tak w takie siarczyste mrozy, pomimo 21wieku i najnowocześniejszych taborów w pon. jechałam 1,5godz (z czego przeszłam z buta 3 przystanki (bo tramwaje nie jeździły)), a wczoraj 80min... (bo również tramwaje nie jeździły..., ostatecznie część przejechałam komunikacją miejską, 2 przystanki przeszłam z buta, a kolejne dwa przejechałam na rowerze miejskim emotka ). dziś już przeprosiłam się z rowerem i obiecałam, że go nigdy nie opuszczę emotka
A wkurza mnie jeszcze, że do krakowskich autobusów przy takich mrozach ludzie wsiadają w bikini - bo to chyba jedyny powód dlaczego trzeba tak w nich grzać emotka

buahahahabuabua a do mnie dzisiaj Pan w sklepie mówi "a Pani to chyba na K2 się wybiera" emotka
emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6468215 Napisano: 28.02.2018 14:12:06 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Szukam jakiejś sprawdzonej AKTUALNEJ strony, gdzie znajdę przykłady jadłospisu dla małych sportowców. 
Szukam i albo stare, albo nic konkretnego nie ma emotka

Użyj zaawansowanych funkcji wyszukiwarki, gdzie możesz określić na przykład czas stworzenia wpisu.

Ponieważ pionas nie zadbał o to, by w powyższym linku strona nie psuła efektu przez podmianę znaków, spróbuj tego linku, jak nie zadziała prawidłowo, pisz na PW
https://www.googl...biw=1088&bih=464

CeBusiu jesteś kochany emotka
Dobra, dobra, wiem, że chcesz być oschły i zdystansowany, daruj zadowolonej Dolly emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

dolly

#6468200 Napisano: 28.02.2018 13:48:30 w SZUKAM....
emotka
Szukam jakiejś sprawdzonej AKTUALNEJ strony, gdzie znajdę przykłady jadłospisu dla małych sportowców. 
Szukam i albo stare, albo nic konkretnego nie ma emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6467417 Napisano: 26.02.2018 13:50:20 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

Kobieta skromnie milczy, spuszczając oczęta. Opowieści o gadatliwości kobiet są mocno przesadzone.

Buahahaha,   jeszcze mnie nie poznałeś emotka

I nigdy nie poznam. Jak na kobietę jesteś bowiem zbyt gadatliwa.

emotka  a miałam nadzieje, że nie wszyscy tak myślą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6467409 Napisano: 26.02.2018 13:41:02 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

Bo to mąż odpowiadał? emotka
Kobieta skromnie milczy, spuszczając oczęta. Opowieści o gadatliwości kobiet są mocno przesadzone. I szowinistyczne, czyli niesprawiedliwe.


Buahahaha,   jeszcze mnie nie poznałeś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6467214 Napisano: 25.02.2018 19:57:44 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

Podebrane od Avy emotka emotka
Hotel, recepcjonista zagaja do nowo przybyłej pary:
- Urlop?
- Tak...
- A dzieci państwo posiadają?
- Posiadają...
- A to tym razem państwo nie zabrali?
- Nie zabrali...
- Tylko we dwoje? Romantyczny wypad!
- Tak...
- A kto został z dziećmi?
- Żona.

buuuu, ale szowinistyczne.... a dlaczego nie mąż? emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dolly

#6464950 Napisano: 19.02.2018 01:10:31 w Wkurza mnie...
ankasss napisał(a):

ankasss napisał(a):

Siostra wyjechała na urlop. Zostawiła mnie z  ciężko chorym szwagrem. Przynajmniej on tak twierdzi, bo według mnie to on tylko katar ma. I do tego, z czwórką dzieci.  SZwagier oczywiście, nic nie da rady zrobić, bo umierający. Jakby tego było mało, zepsuł mi się komputer emotka

Sama się na to zgodziłam. Jeszcze tylko 4 dni, ona ma to na co dzień od 12 lat. Coś jej się od życia też należy, a odpoczynek jej się przyda.

Czyli co Cię tak właściwie wkurza?
A szwagra bym pogoniła (kopa zasadziła tam gdzie trzeba, dla rozpędu), bo skoro Twoim zdaniem to tylko katar, to znaczy, że cwaniak udaje by się dziećmi nie zajmować i wszystko na Ciebie przerzucić. emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

dolly

#6464229 Napisano: 15.02.2018 22:48:58 w Wkurza mnie...
shineoff napisał(a):

Ale jak to nie chcieli oddać paczki? emotka

Ale jak to "nie wiem, czy słusznie"? emotka

No nie wiem czy słusznie, bo nie wiem czy policja w ogóle może coś zdziałać, czy to wina firmy kurierskiej i to oni, a nie nienormalni sąsiedzi powinni odpowiadać. Nie zgłębiałam się w przepisy, a chyba powinnam w końcu to zrobić.
Nie chcieli - normalnie nie chcieli, heheszki, że to pewnie do nich przesyłka (taaaa z moimi danymi), żebym sobie reklamację pisała, że oni nie mają obowiązku mi jej oddać itp. Ci ludzie SĄ nienormalni.

To się nazywa przywłaszczenie i jest karalne. Wyświetl w wątku >>

dolly

#6464223 Napisano: 15.02.2018 22:37:07 w Wkurza mnie...
shineoff napisał(a):

Wkurzają mnie moi sąsiedzi i kurierzy. Znowu kurier zostawił paczkę u sąsiadów (znowu nie informując mnie o tym- stwierdził, że podałam zły adres przy zamówieniu. Tylko, że zamawiam z tej firmy rzeczy od kilku lat i nawet nie muszę podawać adresu, bo jest przypisany do mojego profilu. Sprawdziłam, w potwierdzeniu zamówienia był poprawny adres). Znowu zrobiłam awanturę firmie kurierskiej. Znowu sąsiedzi nie chcieli mi oddać paczki (oddali dopiero jak zagroziłam policją - nie wiem czy słusznie, ale musiałam ich jakoś postraszyć). Nosz kurczę, czy tylko mnie tak kurierzy i sąsiedzi nienawidzą?  

Ale jak to nie chcieli oddać paczki? emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6463953 Napisano: 15.02.2018 11:33:55 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

dolly napisał(a):

Szukam sprawdzonego przepisu na syrop z cebuli.
Tylko cebula i cukier- ile tego cukru na 1 cebule? 

Ja znam syrop z cebuli (najlepiej czerwonej) i miodu. Kroisz cebulę, mieszasz z miodem (żeby przykryć tę cebulę) i odstawiasz do lodówki.

Dziekuje. Mam zwykla cebule i miod mam, ale wole z cukru właśnie.
Doczytałam że 1-2 łyżeczki na cebulkę i tak chyba właśnie robiłam kiedyś tam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463945 Napisano: 15.02.2018 11:26:25 w SZUKAM....
Szukam sprawdzonego przepisu na syrop z cebuli.
Tylko cebula i cukier- ile tego cukru na 1 cebule?  Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463657 Napisano: 14.02.2018 15:39:15 w Dziś cieszę się z.....
Takie małe, nic nie znaczące, ale skoro choć na chwilę sprawiło radość....
8 tyś......
postów na forum emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6463654 Napisano: 14.02.2018 15:36:31 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

dolly napisał(a):

slonko365 napisał(a):


Wkurza mnie też, że giną mi bez wieści małe łyżeczki. A przecież ich nie piorę...

Taaaaaakkkkkk, też tak mam. Krasnoludki... innej opcji nie ma, no nie ma emotka

Sprawdź kosz-założę się ,że są tam razem z opakowaniami po jogurtach!! emotka

już za późno, ale faktycznie przeszło mi to kiedys przez myśl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463556 Napisano: 14.02.2018 12:32:59 w SZUKAM....
Czy ktoś wie jak maja wyglądac te ręczniki z Fa Hebe??? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463394 Napisano: 13.02.2018 23:38:16 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wiesz, iż osuszanie dwóch butelek odbywa się z udziałem ich wilgoci emotka

Bo ja z tego pokolenia, któremu butelka z czym innym się kojarzy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463352 Napisano: 13.02.2018 20:58:02 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Wkurza mnie, że mam parcie na jeszcze 5 postów emotka

Wkurza mnie, że aby mieć parcie, muszę osuszyć dwie butelki emotka emotka

A czyyyyyym? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463349 Napisano: 13.02.2018 20:52:33 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie chcesz wiedzieć emotka

Wkurza mnie, że mam parcie na jeszcze 5 postów emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0